Ποιά μέλη του forum συμπαθείτε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    WhyAlwaysMe?
    Guest

    Ποιά μέλη του forum συμπαθείτε?

    Με ποιά μέλη του forum,νιώθετε μια αμοιβαία συμπάθεια?Με ποιούς θεωρείτε πως έχετε καλή επικοινωνία και σας αρέσει να μιλάτε?
    Μπορείτε βέβαια να πείτε και ποιούς δεν συμπαθείτε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    χμμμμμ. Λοιπόν. Τα ατομα που μου αρέσει να μιλάω και συμπαθω πάρα πολυ είναι η arntaben, η rea, ο Macgyver, o admforall, cube, η natalia_sups, εσενα, η κυκνος, ηταν και ο griswol, συμπαθω και την μελισσα, την erika, τoν themis36 και αλλους που αυτη την στιγμη δεν μου ερχονται στο μυαλο.
    Δεν υπαρχει καποιος που να αντιπαθω εδω μεσα.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    566
    αλλο και τουτο...
    με οποιους μιλάω που ειναι κ λιγοι τους συμπαθώ...
    δεν αντιπαθω κάποιον, νομίζω εν υπαρχει λογος ειδικα σε ενα φορουμ σαν κι αυτο να φτάνουμε σε τετοια σημεια
    κρίμα ειναι αν ισχυει παντως για κάποιους..

  4. #4
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Λοιπόν,ας γράψω και εγώ ποιούς συμπαθώ:
    troxia,Macgyver,Constantly Curious,Gallowdance,Aggressive1,arntaben,griswol αν και έφυγε,archangel,Νεράιδα,και μερικούς ακόμη που δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα.

  5. #5
    Πως θα πρέπει να νοιώθουν αυτοί για τους οποίους δεν λέτε αν τους συμπαθείτε, που δεν αναφέρετε καν τα ονόματα τους, και αν μη τι άλλο λόγω της παραγνώρισης τους στους δικούς τους χώρους θα επιζητούσαν μια αναγνώριση, ένα καλό σχόλιο εδώ?
    Διότι, πιστευω πως, κάποιος που δεν ειναι δημοφιλής στους καθημερινούς του χώρους δύσκολα θα ειναι εδώ, όπως και το αντιθετο.
    γιάννης

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    215
    Υπάρχει παλαιότερο θέμα σχετικά με αυτό, αν ψάξεις λίγο θα το βρεις , νομίζω το είχε ανεβάζει ο Κενό....


    Και μιας και το ανέβασες να πω και την γνώμη μου, σημασία δεν έχει αν υπάρχουν συμπάθειες η αντιπάθειες. Ορισμένοι ταιριάζουν άλλοι όχι, αυτό που έχει σημασία σε τελική ανάλυση είναι να μπορέσεις να βοηθηθείς αλλά και να βοηθήσεις.... Δεν θα αναφέρω ονόματα όπως δεν ανέφερα και στο προηγούμενο θέμα που είχε αναρτηθεί, συμφωνώ με τον Ιωάννη στο παραπάνω νήμα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Θα συμφωνήσω με τους από πάνω μου ...Μόλις διάβασα το θέμα ένα άγχος και μαι στεναχώρια με έπιασε μήπως με αντιπαθεί κάνεις. ..Έχω χαμηλή αυτόπεποίθηση και αυτοεκτίμηση και θέλω να με αγαπάνε όλοι και κάπως ένιωσα. .. Ότι να ναι το ξέρω. ..είμαι αλλά φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλοι με τις δικές μου ανασφάλειες!!! Καλημέρα ααα! @!

  8. #8
    Why μου, το ποστ σου ειναι μια εστια και αφορμη για - μια καλη κουβεντα- που λεει και ο λαος μεταξυ των ανθρωπων.
    Απο την αλλη ομως μπορει να παρερμηνευθει και να γεννηθουν διαμαχες. Να γραψω πχ εγω - Να αντιπαθω το ταδε μελος και να πεσουν 10 να με κραξουν. Ε ας μην φτασουμε εκει παλι...

    Ειμαι της γνωμης πως με ενα προσωπικο μηνυμα ο οποιος δηποτε μπορει να εκφρασει την εκτιμηση, συμπαθεια του ή μια απορια του, την δυσαρεσκεια του.

    Καλημερες !!!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Θα συμφωνήσω με τους από πάνω μου ...Μόλις διάβασα το θέμα ένα άγχος και μαι στεναχώρια με έπιασε μήπως με αντιπαθεί κάνεις. ..Έχω χαμηλή αυτόπεποίθηση και αυτοεκτίμηση και θέλω να με αγαπάνε όλοι και κάπως ένιωσα. .. Ότι να ναι το ξέρω. ..είμαι αλλά φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλοι με τις δικές μου ανασφάλειες!!! Καλημέρα ααα! @!
    flerουλα μου ποιος να σε αντιπαθησει κ γιατι?....γενικα για να περασει καποιος στην αντιπάθεια, πρεπει να του εχεις κανει κατι κακο συνειδητα. αλιως δεν σε αφορα πραγματικα.απο εκει και πέρα σε καποιους αρεσουμε και σε καποιους δεν αρεσουμε σαν χαρακτηρες και εδω και εξω και παντου. μπορει αυτο να το χρησιμοποιησουμε καποια στιγμη σαν οπλο εναντιον μας λόγω καταθλιψης αλλα στην πραγματικοτητα δεν μας ενδιαφερει και τοσο...γιατι οπως λέει και το τραγουδι...https://www.youtube.com/watch?v=FgaJa5Lki9w

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Πως θα πρέπει να νοιώθουν αυτοί για τους οποίους δεν λέτε αν τους συμπαθείτε, που δεν αναφέρετε καν τα ονόματα τους, και αν μη τι άλλο λόγω της παραγνώρισης τους στους δικούς τους χώρους θα επιζητούσαν μια αναγνώριση, ένα καλό σχόλιο εδώ?
    Διότι, πιστευω πως, κάποιος που δεν ειναι δημοφιλής στους καθημερινούς του χώρους δύσκολα θα ειναι εδώ, όπως και το αντιθετο.
    συμφωνώ απόλυτα με τον προλαλήσαντα

  11. #11
    Δεν διαβάζω συνέχεια το φόρουμ οπότε δεν έχω τσεκάρει κάποια nicknames που να πω ''ναι αυτούς τους συμπαθώ''
    παρόλα αυτά υπάρχουν απόψεις που είτε συμφωνώ είτε διαφωνώ,δεν τίθεται θέμα συμπάθειας ή αντιπάθειας.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω συμπαθω τα μελη που τους απευθυνομαι , και αυτα που δεν δημιουργουν φασαριες ................. αμα αντιπαθω ενα μελος , δεν του απευθυνομαι καν , σιγουρα εχουμε ολοι τις συμπαθειες α αντιπαθειες σε ενα φορουμ , που δεν εχουμε επιλεξει εμεις τα μελη ........συμπαθω πολλα μελη , που ειτε αποχωρησαν , ειτε δεν γραφουν πια ................... οπως η Λιλιουμ , με το καλυτερο χιουμορ που εχω εντοπισει σε γυναικα ........φοβερη !!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Quote Originally Posted by rea View Post
    flerουλα μου ποιος να σε αντιπαθησει κ γιατι?....γενικα για να περασει καποιος στην αντιπάθεια, πρεπει να του εχεις κανει κατι κακο συνειδητα. αλιως δεν σε αφορα πραγματικα.απο εκει και πέρα σε καποιους αρεσουμε και σε καποιους δεν αρεσουμε σαν χαρακτηρες και εδω και εξω και παντου. μπορει αυτο να το χρησιμοποιησουμε καποια στιγμη σαν οπλο εναντιον μας λόγω καταθλιψης αλλα στην πραγματικοτητα δεν μας ενδιαφερει και τοσο...γιατι οπως λέει και το τραγουδι...https://www.youtube.com/watch?v=FgaJa5Lki9w
    Ρεακι απολύτο δίκιο έχεις ! Αλλά δε μπορώ να το καταλάβω το "σε όποιον αρέσουμε....λά λα λα! " και από εκεί πηγάζουν πολλά θέματα μου και η κατάθλιψη η ίδια μη σου πω!! Το δουλεύω όμως το δουλευω! Φιλιά!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    κανεναν απολυτως δεν αντιπαθω.
    οσοι φερονται προβληματικα, ξερω πολυ καλα τους λογους και δεν εχουν να κανουν με εμας τους υπολοιπους. ειναι δικοι τους λογοι. οποτε δεν υπαρχει θεμα εχθρας- αντιπαθειας.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Ρεακι απολύτο δίκιο έχεις ! Αλλά δε μπορώ να το καταλάβω το "σε όποιον αρέσουμε....λά λα λα! " και από εκεί πηγάζουν πολλά θέματα μου και η κατάθλιψη η ίδια μη σου πω!! Το δουλεύω όμως το δουλευω! Φιλιά!
    συνειδητα μπορει να μην το εχεις καταλάβει..αλλα καταβαθως το ξερεις. καποτε σου το ειχα πει, η καταθλιψη μας κανει εγωιστες. γιαυτο λέω πάντα οτι η καταθλιψη τελικα δεν εχει μονο αρνητικα ξαφνικα και εγω και εσυ, μαθαμε να λέμε οχι.. δεν το θελουμε κανονικα ναι θα λέγαμε σε ολους και σε ολα για να μην σταματησουν να μας "αγαπάνε".. και σκαει η αρρωστεια και δεν μας νοιαζει τιποτα πια... ειπα οχι και ειναι οχι και δεν λυπάμαι καν για αυτο το οχι γιατι αυτο το οχι νιωθω και λουσου το οποιος και αν εισαι... στην υποτροπή ξαφνικά κανουμε ΜΟΝΟ οτι νιωθουμε και ολα ταλλα αν ερχοντε στιγμες στο πισω μερος του μυαλου μας λεμε... γ@μησε τα ..τωρα δεν μπορω νασχοληθω και με αυτο, ειμαι αποτυχημενη!!
    πότε εχεις ξαναυπάρξει τοσο ελευθερη? ναι υποφέρουμε ναι ποναμε... αλλα επιτελους για πρωτη φορα ακουμε το σωμα μας που καταπονησαμε και κακοποιησαμε σε ψυχαναγκασμους ...για να ειμαστε "αγαπητες"...
    το κοριτσι που καποτε καποιοι κοροιδευαν και τα ανεχοταν ολα ...σημερα δεν ανεχετε τιποτα... δεν πάει να γινει αγροτισσα παρολο που αυτο θα την εκανε πιο "αρεστη" στα πεθερικά της.
    δεν γκαστρωνεται, παρολο που με αυτο θα εδεν τον αντρα της, δεν προσπαθει καν να ειναι καλα εστω και ψευτικα οπως εκανε παντα , παρόλο που αυτο θα την γλίτωνε απο τα παραπονα των γυρω της.
    αυτο σημαινει το "σοποιον αρεσουμε...λαλαλα" και ελπίζω οταν γινουμε καλά, να καταφερουμε να κρατησουμε κατι απο αυτο το κομματι της αρρωστειας μας...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ποια μελη του φορουμ θα θελατε να γνωρισετε ?
    By deleted-member30-03 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 390
    Last Post: 15-08-2013, 19:07
  2. Σχετικα με τα μελη του φορουμ
    By howtodream8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 38
    Last Post: 25-01-2013, 08:06
  3. αυτη τη στιγμη υπαρχουν 126 επισκεπτες 5 μελη και 5 αορατα μελη
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 27-10-2010, 16:48
  4. ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΜΕΛΗ!!
    By olga_soul in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 13-05-2006, 20:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •