εμμονες ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220

    εμμονες ;

    παιδια καλησπερα ! εχω εδω και 5 μερες που βλεπω συνεχεια ενα συγκεκριμενο ατομο στον υπνο μου....δε λεει να φυγει !δν αντεχω αλλο ξυπναω καθε πρωι και λεω γιατι παλι ! σημαινει κατι αυτο πως μπορω να το σταματησω ;;;;προσπαθω τοσο πλ να απωθησω αυτο τ ατομο απο τις σκεψεις και ειναι εκει καθε βραδυ να τον βλεπω ξανα και ξανα .....εχει αρχισει να μου γινεται εφιαλτης ο υπνος !
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    μαλλον για αυτο εξακολουθεις να βλεπεις το συγκεκριμενο ατομο, επειδη προσπαθεις να τον βγαλεις απο το μυαλο σου, ενω η καρδια σου δεν θελει......μηπως ησουν ερωτευμενη μαζι του? το εχω παθει και εγω αυτο, εβλεπα συνεχεια στα ονειρα μου μια κοπελα που ημουν ερωτευμενος μαζι της, δεν ξερω αν προκειται για την ιδια περιπτωση, απλα λεω!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    μαλλον για αυτο εξακολουθεις να βλεπεις το συγκεκριμενο ατομο, επειδη προσπαθεις να τον βγαλεις απο το μυαλο σου, ενω η καρδια σου δεν θελει......μηπως ησουν ερωτευμενη μαζι του? το εχω παθει και εγω αυτο, εβλεπα συνεχεια στα ονειρα μου μια κοπελα που ημουν ερωτευμενος μαζι της, δεν ξερω αν προκειται για την ιδια περιπτωση, απλα λεω!
    δν ξερω αν ειμαι ερωτευμενη ξερω οτι με ελκυει αλλα προσπαθω να το καταπιεσω λογω του οτι εχω σχεση ....εχω τρελαθει αληθεια ....εσυ εκανες κατι η σταματησε απο μονο του ;;;
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    συνηθως οταν πιεζουμαι τον εαυτο μας να ξεχασουμε κατι ή καποιον δεν το καταφερνουμε... στην περιπτωση σου, νομιζω πως το να πιεζεις τον εαυτο σου δεν θα καταφερεις κατι! εγω δεν εκανα κατι για να το σταματησω, απλα το αφηνα να υπαρχει, και σταματησε απο μονο του οταν συνηδειτοποιησα οτι δεν αξιζε να ασχοληθω αλλο μαζι της

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    και το μαρτυριο συνεχιζεται ....παλι τα ιδια και χειροτερα ! χθες νομιζα οτι ακουσα τη φωνη του ! δν με ειχε παρει ο υπνος ακουσα να λεει τ ονομα μου...χειροτερευω ;
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by magdalene View Post
    και το μαρτυριο συνεχιζεται ....παλι τα ιδια και χειροτερα ! χθες νομιζα οτι ακουσα τη φωνη του ! δν με ειχε παρει ο υπνος ακουσα να λεει τ ονομα μου...χειροτερευω ;
    ναι...
    καλυτερα ψαξου τι νοιωθεις για τον δικο σου.
    εφοσον δεν τρεχει τπτ με τον καινουριο, ειναι καθαρα συμπτωματικο το οτι βλεπεις τον συγκεκριμενο. μπορει να ακολουθησουν κι αλλοι.
    ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ με τον δικο σου? τον ποθεις ερωτικα?
    απαντησε και πορευσου αναλογα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    συγνωμη για την καθυστερηση ....απλα ολα τρεχουν αυτον τον καιρο ! εχει να κανει καθαρα με το προσωπικο κομματι αυτο ετσι ;; νιωθω ερωτικα ελξη με το αγορι μου ναι και γενικα τον θελω δε θα πω ψεμματα τα ονειρα σε καθημερινη βαση με αυτο τ ατομο σταματησανε αλλα εξακολουθω ν τον βλεπω καποιες φορες .. και μαλιστα τη τελευταια φορα π κοιμομουν με το αγορι μ πεταχτηκα απο τον υπνο για αυτο το λογο ! δεν το εκανα θεμα του ειπα οτι απλα ειδα κατι που με τρομαξε αλλα και παλι δεν μπορω να απαλλαγω απο τις σκεψεις του
    what is normal for the spider is chaos for the fly

Similar Threads

  1. Ναρκωτικα-Εμμονες
    By SH7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2015, 16:20
  2. Εμμονες
    By Anakin in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 15-08-2015, 02:36
  3. Εμμονες...?
    By Yannis in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2010, 19:07
  4. ΑΥΤΟΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΜΜΟΝΕΣ
    By aliceinhell in forum Αυτοτραυματισμός (Non-Suicidal Self Injury-NSSI)
    Replies: 17
    Last Post: 26-04-2010, 12:20
  5. Εμμονές
    By StellaK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 08-03-2005, 12:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •