ελευθερη σχεση..βοηθεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 72
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9

    Thumbs down ελευθερη σχεση..βοηθεια

    Γεια σας είμαι η ελενη και είμαι 18 ετων.. πριν 5 μηνες γνωρισα ένα παιδι στα 23-24.. μιλούσαμε και βρεθήκαμε.. εκεινος ηθελε ελευθερη σχεση..εγω όμως σε ηθελα σεξ και ετσι ειπαμε να κανουμε μονο προκατακτικα, χωρις να ξερει κανεις τιποτα να είναι μεταξυ μας..ειδικα αυτος δεν ηθελε κανεις να μαθαινε τιποτα..και ετσι δεχτηκα και εγω.. βρισκόμασταν και περνούσαμε πολύ καλα μπορω να πω.. μεχρι που αρχισε να μου αρεσει υπερβολικα πολύ.. ειχα αναπτυξει συναισθηματα...και του ειπα ότι τον θελω μονο για εμενα εκεινος δεν ηθελε δεν εκανε σχεσεις πηδουσε (συγνωμη για την λεξη) οποια ηθελε, δεν με επερνε καθολου στα σοβαρα και δεν τον ενοιαζα καθολου..μια μερα τσακωσθηκαμε γιατι αυτος ηταν ενας κακομαθημένος και παρα πολύ εγωιστης και ψωναρας που το μονο που τον ενοιαζε ηταν η δικη του ευχαριστηση και όχι η δικη μου.. δηλαδή ηθελε μονο εγω να του κανω και αυτος όχι σε εμενα.. τιποτα.. στην αρχη ηταν πιο γλυκος με φιλουσε με επερνε αγκαλια και μετα παγωνε καπως.. σταματάμε να μιλαμε.. περναει λιγος καιρος και σε αυτό το διαστημα γυρναει ο πρωην μου και κοντεψαμε να τα βρουμε μεχρι που μου εστειλε μνμ ο άλλος και με επριζε να βρεθουμε,,με επερνε τηλεφωνο με κοινηγουσε και στο τελος δεχτηκα να ξαναβρισκόμασταν και δεν εκανα κατι με τον πρωην.. βρισκόμασταν λιγες μερες.. μετα σταματήσαμε μεχρι που πριν μια εβδομαδα μου ελειπε και του εστειιλα μυνημα να βρεθουμε εκεινος δεχτηκε, όλα καλα του εκανα ότι εκανα και εφυγε.. πριν 2 μερες μου λεει να βρεθουμε..του ειπα ενταξει..ερχετε και με περνει με το αμαξι δν ηταν καλα και φαινοταν ειχε και νευρα του λεω τι εχεις μου λεει τιποτα του λεω σιγουρα; μου λεει μην μου πριζεις τα @@ σου ειπα τιποτα.. του λεω καλα ηρεμησε δεν μπορούμε να μηλισουμε.. μου λεει ελα να σε γυρισω σπιτι και βαζει μπροστα το αμαξι και τον σταματαω..σταματάει και του εκανα στοματικο παλι και μολις τελειώσαμε μου λεει κατευθείαν παμε να φυγουμε παει να βαλει μπρος το αμαξι και παω να τον φιλησω και με εσπρωξε δεν ηθελε..ξαναβαζει το αμαξι μπρος..του λεω περιμενε εγω θα φυγω μονη μου.. μου λεει αντε.. παω να βγω και τον ειπα μαλακα με πιανει με δυναμη από το μπρατσο και με κοιτουσε με δολοφονικο βλεμμα νομιζα πως θα με χτυπουσε του λεω ασε με και με αφηνει.. βγηκα εξω αλλα συνηδειτοποιησα πως ξεχασα το κινητο μου μεσα στο αμαξι..παω ξανα και παω να ανοιξω την πορτα αλλα ειχε κλειδωσει του λεω το κινητο μου ξεχασα δωσε μου το..βαζει προς το αμαξι και προχωρουσε εγω του φωναζα και ημουν μπροστα από το αμαξι και του κρατουσα για να τον σταματήσω..εκεινος συνέχιζε..συνέχιζα και εγω να φωναζω και μου λεει ελα να σου πω..του λεω όχι γιατι θα φυγεις..μου λεει ελα τωρα..παω στο παραθυρο και μου λεει εχεις ψυχολογικα; και καταρχας προσεξε πως μιλας εμενα δεν θα μου ξαναμιλήσεις ετσι και χτυπας και την πορτα ετσι ποια νομιζεις πως εισαι;..του λεω θελω το κινητο μου συγνωμη δεν είμαι καλα δωσε μου το..μου λεει μη κανεις καμια μαλακια..του λεω δεν κανω μαλακια..μου το δινει και φευγω.. γυρισα σπιτι βαζοντας τα κλαμματα τον εκανα μπλοκ στο φβ..το ξερω πως θα με κρινετε γιατι κ κανω μαλακιες αλλα τον θελω ρε παιδια και δεν ξερω τι να κανω..θα με εκανε καλυτερα η γνωμη σας γιαυτο το θεμα.. ευχαριστω
    Last edited by elenipapadak; 06-03-2016 at 01:14.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλά σου είπε κοπέλα μου, εσυ γιατι τον έβρισες και χτυπάς και τις πόρτες; Ηρέμησε! Θα το παιρνες το κινητό, δε θα στο κράταγε. Ξαναμιλήσατε παλι τωρα;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    323
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Καλά σου είπε κοπέλα μου, εσυ γιατι τον έβρισες και χτυπάς και τις πόρτες; Ηρέμησε! Θα το παιρνες το κινητό, δε θα στο κράταγε. Ξαναμιλήσατε παλι τωρα;
    Τι της λές της κοπέλας ρε συ με το μαλάκα...Μας βγήκε και Κουρκουλος ο τυπάκος..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    παιδια του εστειλα μνμ ένα συγνωμη αλλα δεν το εχει διαβασει από χτες..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by manos32 View Post
    Τι της λές της κοπέλας ρε συ με το μαλάκα...Μας βγήκε και Κουρκουλος ο τυπάκος..
    συμφωνώ ! με τον Μάνο ...
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    δε γουστάρει αλλά φέρετε πολύ άσχημα και εκμεταλλευτικά ...εσύ μην του κάνεις τη χάρη ..σταμάτα να απαντάς ..γίνε ψυχρή ..είναι δύσκολο , προχώρα τη ζωή σου γιατί είσαι πολύ μικρή και έχεις τη ζωή μπροστά σου ..πες του η συμπεριφορά σου με πληγώνει δε θέλω να συνεχίσουμε ..
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    ηταν πολυ καλος στην αρχη το ξέρω πως ήθελε μονο αυτο διότι ηταν ξεκάθαρος το λαθος ηταν δικο μου καθαρα.. εγω φταιω..γιατι από την στιγμη που ηξερα τι ηθελε και τι ζητουσε από εμενα εγω πηγα..δεν ξέρω ομως τι θα κάνει..δεν θα με αφήσει.. θα ξανάρθει πιστεύω παντα ετσι εκανε.. και ειχε ξαφτιαστει τοσο πολύ με αυτό γιατι καμια δεν του το εχει κανει..ολες ηταν τα σκυλάκια του και κανανε ότι ηθελε και δεν μιλουσαν κιολας..τον θελω εγω αυτό ξερω..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    θέλεις να γίνεις σκυλάκι κάποιου που δεν βλέπει τις σχέσεις ισότιμα και υπολογίζει μόνο τις σωματικές του ανάγκες έτσι από πάθος ..ετοιμάσου να πληγωθείς τότε ..τώρα μπορεί να είσαι ερωτευμένη και να μην σκέφτεσε καθαρά το ξέρω συμβαίνει σε όλους ..θα ξανάρθει για να πάρει αυτό που θέλει την ώρα που το θέλει χωρίς να υπολογίσει το δικό σου timing ..επειδή όλες λίγο πολύ τα έχουμε περάσει με παρόμοια όντα ..κάνε χώρο στις υποχρεώσεις σου να είσαι έτοιμη όταν θα έρθει ο άνθρωπος που θα θέλεις και θα θέλει να μοιραστείτε μαζί τη ζωή ..τώρα βέβαια ότι και να σου λέμε εσύ είσαι έτοιμη να τον δεχτείς με το πρώτο τσικ μήπως κι αλλάξει ... και τέλος το σενάριο είναι γνωστό δυστηχώς οι περισσότεροι άνδρες κατεβάζουν τον ουρανό με τα άστρα μέχρι να φτάσουν στο σημείο να ικανοποιηθούν επαρκώς και σε στολίζουν με διάφορα ..αλλά μετά δείχνουν τον πραγματικό τους χαρακτήρα ..σημασία έχει να είσαι με αυτόν που θα είσαι ο εαυτός σου μαζί του ..και δεν θα σε κάνει να νοιώθεις άβολα ..
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    πάντως ήθελε να σε γυρίσει σπίτι αυτό έδειχνε πως δεν ήθελε ούτε αυτός να δώσει συνέχεια σε όλο αυτό .
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    συγνωμη εγω δεν καταλαβα..σε αυτην την "σχεση".. αντι για σεξ, του εκανες στοματικο ...και μεχρι εκει??

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    323
    Quote Originally Posted by elenipapadak View Post
    ηταν πολυ καλος στην αρχη το ξέρω πως ήθελε μονο αυτο διότι ηταν ξεκάθαρος το λαθος ηταν δικο μου καθαρα.. εγω φταιω..γιατι από την στιγμη που ηξερα τι ηθελε και τι ζητουσε από εμενα εγω πηγα..δεν ξέρω ομως τι θα κάνει..δεν θα με αφήσει.. θα ξανάρθει πιστεύω παντα ετσι εκανε.. και ειχε ξαφτιαστει τοσο πολύ με αυτό γιατι καμια δεν του το εχει κανει..ολες ηταν τα σκυλάκια του και κανανε ότι ηθελε και δεν μιλουσαν κιολας..τον θελω εγω αυτό ξερω..
    Ολο αυτό που σου αρέσει, είναι το μυστήριο που σου βγαίνει επειδή ζείς απρόβλεπτες καταστάσεις,που όμως είναι μυστήριο είναι γιατι είσαι άπειρη και δεν έχεις γνώσεις πάνω σε συμπεριφορές λόγω ηλικίας.
    Κάποιος που ξέρει θα καταλάβει αμέσως οτι πρόκειται για ένα αγοράκι καθαρά με ανασφάλειες που καλύπτει το εγώ του, και είναι ανήμπορος ν αναλάβει την ευθύνη για σχέσεις ισορροπημένες.
    Θα σε συμβούλευα απο τώρα να κάνεις ψυχοθεραπέια να μάθεις τι ζητάς απ τον εαυτό σου πραγματικά και το "άγνωστο"να μετατραπεί σε "γνωστό" και να μπορείς να καλύπτεις τις ανάγκες σου και όχι των άλλων..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by rea View Post
    συγνωμη εγω δεν καταλαβα..σε αυτην την "σχεση".. αντι για σεξ, του εκανες στοματικο ...και μεχρι εκει??
    Αυτο το σημειο μου εκανε και μενα εντυπωση δηλ κοπελια τον σταματησες ενω ηταν ετοιμος να σε παει σπιτι για να τον παρακακεσεις να ικανοποιησεις την αναγκη Του?????

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Αυτο το σημειο μου εκανε και μενα εντυπωση δηλ κοπελια τον σταματησες ενω ηταν ετοιμος να σε παει σπιτι για να τον παρακακεσεις να ικανοποιησεις την αναγκη Του?????
    οχιιι... πρωτα "ικανοποιησε την αναγκη Του" και μετα εγιναν όλα τα αλλα ... δες ... πριν 2 μερες μου λεει να βρεθουμε..του ειπα ενταξει..ερχετε και με περνει με το αμαξι δν ηταν καλα και φαινοταν ειχε και νευρα του λεω τι εχεις μου λεει τιποτα του λεω σιγουρα; μου λεει μην μου πριζεις τα @@ σου ειπα τιποτα.. του λεω καλα ηρεμησε δεν μπορούμε να μηλισουμε.. μου λεει ελα να σε γυρισω σπιτι και βαζει μπροστα το αμαξι και τον σταματαω..σταματάει και του εκανα στοματικο παλι και μολις τελειώσαμε μου λεει κατευθείαν παμε να φυγουμε παει να βαλει μπρος το αμαξι και παω να τον φιλησω και με εσπρωξε δεν ηθελε..ξαναβαζει το αμαξι μπρος..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Ρεα εχω μπερδευτει τελος παντων καλλιτερα η απορια μου να ηταν τι μαρκα ηταν το αυτ...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Ρεα εχω μπερδευτει τελος παντων καλλιτερα η απορια μου να ηταν τι μαρκα ηταν το αυτ...
    χαχαχα... πονταρω σε smart!!

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο..
    By axinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-12-2014, 15:44
  2. "ελεύθερη σχέση"- τι είναι αυτό?
    By mama in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 75
    Last Post: 07-11-2014, 07:49
  3. Βοηθεια για μια σχεση.
    By stratos_93 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 10-09-2014, 02:56
  4. Ελεύθερη σχέση με το σκύλο μου
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-01-2013, 02:13
  5. ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΕΣΜΑ...
    By fterwto in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 110
    Last Post: 14-01-2013, 10:39

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •