Quote Originally Posted by algofren View Post
Ειναι τελικα τοσο ευκολα μερικα πραγματα και εμεις τα δυσκολευουμε?
Αυτο που σου λενε μερικοι με τοση ευκολια βγες εξω και γνωρισε καποιον το εχουν για τοσο ευκολο?
Περι σεξουαλικων θεματων η κλασσικη ατακα απλα καντο μην το σκεφτεσαι και οτι γινει.....οχι δεν μου ειναι τοσο ευκολο.
Περιμενα πως και τι να βρω- κανω καποια σχεση βλεπω οτι δεν ξερω σε μερικα πραγματα πως να συμπεριφερθω αυτο που μου περιγραφαν σαν τοσο ευκολο και απλο μου φαινεται βουνο, πιανω τον ευατο μου σε πανικο και να μην ξερει τι να κανει και προσπαθω να μην σκεφτομαι οτι μεγαλωνω και μενω στην ιδια κατασταση γιατι τοτε ειναι που απελπιζομαι με μενα.
Εχω μεινει τοσο πισω? Ειναι τελικα να βρεις τον καταλληλο ανθρωπο που θα στα βγαζει ολα ευκολα και ωραια ή απλα το πας λογικα και λες οκ και οτι γινει????
χωρίς να σε ξέρω και μη το πάρεις προσωπικά
δύσκολο δεν είναι όταν είσαι ο εαυτός σου δύσκολο είναι όταν προσπαθείς να προσποιηθείς κάτι που δεν είσαι
μέσα από τα ΜΚΔ (μέσα κοινωνικής δικτύωσης) έχουμε χάσει (ξεχάσει) τη θα πει φλερτ επαφή μιλάμε όλη την ημέρα στα ΜΚΔ κι όταν βγαίνουμε έξω δεν ξέρουμε τη να πούμε και η κοιτιόμαστε σαν χαζοί η είμαστε πάνω απ το κινητό
κι άμα κάνει κάποιος και σηκωθεί και χορέψει φλερτάρει φωνάξει τον κοιτάνε όλοι σαν εξωγήινοι κι αν μας πλησιάσει κάποιος/α και μας κάνει καμάκι τον/την φτηνουμε και το σχολιάζουμε στα ΜΚΔ κοίτα το λειγουρη πως κάνει είδε !@#$%^ και του έτρεξαν τα σάλια
και όταν πάμε σπίτι κοιταζόμαστε στον καθρέφτη και λέμε τι έχω και δεν με κοιτάει κανένας