Πως μπορώ να γίνω moderator;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 89
  1. #1

    Πως μπορώ να γίνω moderator;

    Υπάρχει δυνατότητα να γίνω moderator; Είμαι ένα χρόνο στο forum και θα με ενδιέφερε πάρα πολύ κάτι τέτοιο και θέλω να συνεισφέρω στο forum. Που πρέπει να απεθυνθώ και τι μπορώ να κάνω;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Θα κανεις κλικ στο e-psychology.gr , πανω πανω , το μαυρο τετραγωνιδιο , και θα σου βγαλει και την επιλογη . ' επικοινωνια ' , γραφεις τοαιτημα σου , και περιμενεις ............................ορεξη που την εχεις , ομως !!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    μακαρι ρε griswal!!!!..γιατι με αυτους που εχουμε, προκοπή δεν κάνουμε!!!. να εχουμε εναν δικο μας ανθρωπο που νοιαζεται ειλικρινα για το φορουμ και τα μελη της

  4. #4
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Θα κανεις κλικ στο e-psychology.gr , πανω πανω , το μαυρο τετραγωνιδιο , και θα σου βγαλει και την επιλογη . ' επικοινωνια ' , γραφεις τοαιτημα σου , και περιμενεις ............................ορεξη που την εχεις , ομως !!
    Σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Θα το κάνω και ελπίζω να τα καταφέρω.

  5. #5
    Quote Originally Posted by rea View Post
    μακαρι ρε griswal!!!!..γιατι με αυτους που εχουμε, προκοπή δεν κάνουμε!!!. να εχουμε εναν δικο μας ανθρωπο που νοιαζεται ειλικρινα για το φορουμ και τα μελη της
    Νά'σαι καλά Ρέα! Είμαι διατιθεμένος να βοηθήσω πάρα πολύ εκεί που χρειάζεται. Όσο πιο πολύ στήριξη έχω απ'τα μέλη, τόσο το καλύτερο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγώ δε σε ξέρω έτσι κανένα δεν ξέρω αλλά ένας χρόνος εξακόσια μνήματα δεν είναι πολλά πρώτον δεύτερον κάτσε καμία πενταετία να το σκεφτούμε εγώ πρώτη φορά πέφτεις στην αντίληψή μου έχεις και περίεργο νικ που δε μαθαίνετε άλλαξε νικ να μπορούμε να σε μάθουμε και βλέπουμε μη βιάζεσαι γνώμη μου είναι αυτή άλλαξε πρώτα νικ και βλέπουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Φίλε Griswol έχεις και την δική μου θετική ψήφο.Ελπίζω να δεχτούν να σε κάνουν moderator και να βοηθάς στο φόρουμ όπου μπορείς

  8. #8
    Μπορείς να βοηθήσεις και χωρίς να είσαι moderator. Moderator, σημαινει να παρακολουθείς συνεχώς τη ροή των θεματων και επεμβαίνεις εκεί που η συζητηση βγαίνει εκτός των κανόνων λειτουργίας του φόρουμ, δλδ να επιβάλλεις την τάξη! Πρέπει όμως, πρώτα, να έχεις την ικανότητα και τη γνωση να κρίνεις πότε συμβαίνει αυτό!
    Εγώ που είμαι τόσα χρόνια εδώ δεν ζήτησα ποτέ κάτι τέτοιο.
    Μάλλον από άγνοια η απορία σου, σύγχυσες την διάθεση για προσφορά (την οποία αυτόματα έχει κάθε μέλος με την εγγραφή του) με το ρόλο του moderator. Αρκέστου στο πρώτο για να δεις αν κανεις για το δεύτερο.
    γιάννης

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Μπορείς να βοηθήσεις και χωρίς να είσαι moderator. Moderator, σημαινει να παρακολουθείς συνεχώς τη ροή των θεματων και επεμβαίνεις εκεί που η συζητηση βγαίνει εκτός των κανόνων λειτουργίας του φόρουμ, δλδ να επιβάλλεις την τάξη! Πρέπει όμως, πρώτα, να έχεις την ικανότητα και τη γνωση να κρίνεις πότε συμβαίνει αυτό!
    Εγώ που είμαι τόσα χρόνια εδώ δεν ζήτησα ποτέ κάτι τέτοιο.
    Μάλλον από άγνοια η απορία σου, σύγχυσες την διάθεση για προσφορά (την οποία αυτόματα έχει κάθε μέλος με την εγγραφή του) με το ρόλο του moderator. Αρκέστου στο πρώτο για να δεις αν κανεις για το δεύτερο.
    και το πιο βασικο, να ελεγχεις τον ιδιο τον εαυτο σου να μην ξεφευγει σε κατι τετοιο....
    αν ο καθενας μας ελεγχε τον εαυτο του να μην ξεφευγει σε επιθετικοτητα και παραβιασεις, δεν θα χρειαζοταν μοντς.
    εσυ που προσφερεσαι για μοντ με την τοσο μικρη συμμετοχη, θεωρεις οτι ελεγχεις τον εαυτο σου αριστα σε καθε περιπτωση που αντιμετωπισες?
    γιατι εγω σε εχω δει εν εξαλλω, για πολυ μικρη αφορμη (ανυπαρκτη κατα την κριση μου)...

  10. #10
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και το πιο βασικο, να ελεγχεις τον ιδιο τον εαυτο σου να μην ξεφευγει σε κατι τετοιο....
    αν ο καθενας μας ελεγχε τον εαυτο του να μην ξεφευγει σε επιθετικοτητα και παραβιασεις, δεν θα χρειαζοταν μοντς.
    εσυ που προσφερεσαι για μοντ με την τοσο μικρη συμμετοχη, θεωρεις οτι ελεγχεις τον εαυτο σου αριστα σε καθε περιπτωση που αντιμετωπισες?
    γιατι εγω σε εχω δει εν εξαλλω, για πολυ μικρη αφορμη (ανυπαρκτη κατα την κριση μου)...
    Μικρή αφορμή; Για εσένα μπορεί να είναι ανύπαρκτη, για μένα όμως όχι. Site ψυχολογίας είναι εδώ, όχι μέρος να μας γ@μ@νε την ψυχολογία, και δεν το λέω αυτό το τελευταίο μόνο εγώ.

    Μη φοβάσαι, δε θα καταστρέψω το forum.

  11. #11
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Μπορείς να βοηθήσεις και χωρίς να είσαι moderator. Moderator, σημαινει να παρακολουθείς συνεχώς τη ροή των θεματων και επεμβαίνεις εκεί που η συζητηση βγαίνει εκτός των κανόνων λειτουργίας του φόρουμ, δλδ να επιβάλλεις την τάξη! Πρέπει όμως, πρώτα, να έχεις την ικανότητα και τη γνωση να κρίνεις πότε συμβαίνει αυτό!
    Εγώ που είμαι τόσα χρόνια εδώ δεν ζήτησα ποτέ κάτι τέτοιο.
    Μάλλον από άγνοια η απορία σου, σύγχυσες την διάθεση για προσφορά (την οποία αυτόματα έχει κάθε μέλος με την εγγραφή του) με το ρόλο του moderator. Αρκέστου στο πρώτο για να δεις αν κανεις για το δεύτερο.
    Γνωρίζω απόλυτα τα καθήκοντα του mod και είμαι διατιθεμένος να τα κάνω. Θεωρώ ότι κάνω για moderator γιατί πάνω απ'όλα, είμαι δίκαιος, όπως έχω αποδείξει, και πιστεύω ότι θα με υποστήριζαν αρκετά μέλη για να γίνω.

  12. #12
    Quote Originally Posted by griswοl View Post
    Γνωρίζω απόλυτα τα καθήκοντα του mod και είμαι διατιθεμένος να τα κάνω. Θεωρώ ότι κάνω για moderator γιατί πάνω απ'όλα, είμαι δίκαιος, όπως έχω αποδείξει, και πιστεύω ότι θα με υποστήριζαν αρκετά μέλη για να γίνω.
    Quote Originally Posted by griswοl View Post
    Μικρή αφορμή; Για εσένα μπορεί να είναι ανύπαρκτη, για μένα όμως όχι. Site ψυχολογίας είναι εδώ, όχι μέρος να μας γ@μ@νε την ψυχολογία, και δεν το λέω αυτό το τελευταίο μόνο εγώ.

    Μη φοβάσαι, δε θα καταστρέψω το forum.

    Δεν κάνεις για moderator. Χρωμάτισα εκφράσεις σου που δεν αρμόζουν σε moderator. Άρα πως γνωρίζεις απόλυτα τα καθήκοντα του moderator και πως απέδειξες πως εισαι και δίκιος?
    Τουλάχιστον δίνεις την εντύπωση πως πίσω από το αίτημα σου να γίνεις moderator κρύβεται πικρία/ένταση σου (όσο δικαιολογημένη κι αν - ίσως - είναι) λόγω αψυμαχίας/διαπλικτισμού σου με άλλο μέλος και όχι αγνή επιθυμία σου να αναλάβεις τετοιο ρόλο.

    Ούτως ή άλλως υπέβαλε το αίτημα σου στη διαχείρηση του φόρουμ. Αυτοί ξέρουν καλύτερα απο εμενα και από άλλους που διετυπωσαν γνωμη στο ερωτημα σου.
    γιάννης

  13. #13
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Δεν κάνεις για moderator. Χρωμάτισα εκφράσεις σου που δεν αρμόζουν σε moderator. Άρα πως γνωρίζεις απόλυτα τα καθήκοντα του moderator και πως απέδειξες πως εισαι και δίκιος?
    Τουλάχιστον δίνεις την εντύπωση πως πίσω από το αίτημα σου να γίνεις moderator κρύβεται πικρία/ένταση σου (όσο δικαιολογημένη κι αν - ίσως - είναι) λόγω αψυμαχίας/διαπλικτισμού σου με άλλο μέλος και όχι αγνή επιθυμία σου να αναλάβεις τετοιο ρόλο.

    Ούτως ή άλλως υπέβαλε το αίτημα σου στη διαχείρηση του φόρουμ. Αυτοί ξέρουν καλύτερα απο εμενα και από άλλους που διετυπωσαν γνωμη στο ερωτημα σου.
    Υπάρχει λόγος που με αμφισβητείς; Γιατί δε θέλεις να γίνω mod και με πολεμάς; Σου έχω κάνει τίποτα εγώ; Δεν έχουμε μιλήσει σχεδόν καθόλου. Το ποιός είναι ο σκοπός μου, θα φανεί στην πορεία και θα με κρίνουν και τα υπόλοιπα μέλη στο έργο μου. Πιστεύω ακράδαντα πως θα με υποστήριζαν αρκετά μέλη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by griswοl View Post
    Μικρή αφορμή; Για εσένα μπορεί να είναι ανύπαρκτη, για μένα όμως όχι. Site ψυχολογίας είναι εδώ, όχι μέρος να μας γ@μ@νε την ψυχολογία, και δεν το λέω αυτό το τελευταίο μόνο εγώ.

    Μη φοβάσαι, δε θα καταστρέψω το forum.
    "για σενα" , ειναι κριτηριο που αφορα μονο εσενα.
    εσυ θελεις να γινεις μοντ, οποτε εχει σημασια το πως σε κρινουν και οι αλλοι.
    ηταν απαραδεκτη η αντιδραση σου στο πολυ λογικο σχολιο της μελισσας και σιγουρα δεν θα αρμοζε σε καποιον που κρινει τις συμπεριφορες των μελων εδω.
    δηλαδη την μελισσα τι θα την εκανες για το χωρις καθολου παραβιασεις σχολιο της (οπως αποδειχθηκε)? θα της εβαζες παρατηρηση?
    σορι. για μενα εισαι ακαταλληλος...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Δεν κάνεις για moderator. Χρωμάτισα εκφράσεις σου που δεν αρμόζουν σε moderator. Άρα πως γνωρίζεις απόλυτα τα καθήκοντα του moderator και πως απέδειξες πως εισαι και δίκιος?
    Τουλάχιστον δίνεις την εντύπωση πως πίσω από το αίτημα σου να γίνεις moderator κρύβεται πικρία/ένταση σου (όσο δικαιολογημένη κι αν - ίσως - είναι) λόγω αψυμαχίας/διαπλικτισμού σου με άλλο μέλος και όχι αγνή επιθυμία σου να αναλάβεις τετοιο ρόλο.

    Ούτως ή άλλως υπέβαλε το αίτημα σου στη διαχείρηση του φόρουμ. Αυτοί ξέρουν καλύτερα απο εμενα και από άλλους που διετυπωσαν γνωμη στο ερωτημα σου.
    συμφωνω απο αρχης μεχρι τελους.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. προς mriya - αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα moderator (?)
    By Deleted-member-250416b in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 145
    Last Post: 12-12-2015, 12:32
  2. πως να γινω πιο σκληρη?
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 22-08-2013, 17:19
  3. ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!
    By N.Princess in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 24-06-2012, 12:42
  4. εγω ποτε θα γινω μανα?
    By andriana76 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-09-2011, 19:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •