ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 255
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Elis αν εννοείς εμένα όχι δε σε κοροϊδεύω.Αντίθετα σε εκτιμώ για την ευστροφία σου

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Τα ανήσυχα πνεύματα συναντώνται επιτέλους
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κοιτάτε παλικάρια και γοργόνες καθένας πρέπει να μιλάει ίσα με το μπόι του όμως έτσι να τα λέμε κι αυτά άμα ο καθένας δεν αντιληφθεί το μπόι του για να καθορίσει και τη γλώσσα του δε φταίει κανένας
    εσυ καθοριζεις το μποι σου!!..κανενας αλλος δεν μπορει να το κανει αυτο... αν θες μπορεις να γινεις μυρμικγι και μπορεις να γινεις και γιγαντας...
    αυτο ειναι το λαθος μας...γιαυτο ειμαστε εδω ..γιατι δεν χωρεσαμε στο μποι που μας εβαλαν καποιοι καπου καποτε...ΞΥΠΝΑ!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Elis αν εννοείς εμένα όχι δε σε κοροϊδεύω.Αντίθετα σε εκτιμώ για την ευστροφία σου
    Που να με δεις λάιβ να σε κάνω πλάκα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    πόσο δίκιο έχεις όμως..κάποιοι κάπου κάποτε μας έβαλαν μέσα σε ένα καλούπι και εμείς αντί να το σπάσουμε,συνηθίσαμε να ζούμε μέσα σε αυτό...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,373
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αληθεια ρε κυκνακι πάντα ηθελα να σε ρωτησω...πως το κανεις αυτο το ροζ? το ρυθμιζεις καθε φορα που γραφεις??
    Ναι, δεν είναι δύσκολο ούτε παίρνει χρόνο...άντε διαλέξτε όλοι χρώμα και μην τεμπελιάζετε!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    οκ ιφ γιου ντοντ λαικ ιτ ι γουιλ νοτ ντο ιτ.because i like you and i want to make you any favour ιφ possible..!!
    ναου γιου αρ ριλι κιλιν μι... σοφτλι!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εσυ καθοριζεις το μποι σου!!..κανενας αλλος δεν μπορει να το κανει αυτο... αν θες μπορεις να γινεις μυρμικγι και μπορεις να γινεις και γιγαντας...
    αυτο ειναι το λαθος μας...γιαυτο ειμαστε εδω ..γιατι δεν χωρεσαμε στο μποι που μας εβαλαν καποιοι καπου καποτε...ΞΥΠΝΑ!
    Αχ Ρέα μου κάποτε θα τα ξαναδιαβάζεις όλα αυτά και θα λες ρε πόσο δίκιο είχε κάποτε θα έρθεις στα λόγια μου αλλά εγώ δε θα μαι εκεί και θα βρεις κι ένα καψούρακος και θα είσαι χαρούμενη μόλις συνειδητοποιήσεις ότι το μπόι δεν αλλάζει κι αυτοί που νομίζουν ότι αλλάζει πλανώνται θα καταλάβεις Ρέα μου και σε συμπαθώ πανάθεμα σε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ναι η διαχειρηση κανει λαθη, ειμαι η πρωτη που θα το λέω πάντα, οχι γιατι ειναι ελαστικη οπως λέει το κυκνακι, αλλα γιατι δεν ειναι παρουσα να προστατευσει τα μελη. αλλα το λέω και θα το λέω
    το φορουμ ανοικει στα μελη του... αν στηριζουμε τα μελη,τα κακοπροαιρετα στχ, δεν θα μπορουν να χτυπανε ..
    Έτσι είναι ακριβώς. Όχι απλά λάθη κάνει, αυτά είναι πάρα πολύ μεγάλα λάθη. Δεν είναι επιμελής καθόλου.

    Quote Originally Posted by rea View Post
    πάντα καποια στιγμη οι μοντς θα λειπουν ακομα και αν βελτιωθουν αυριο... το θεμα ειναι να γνωριζει το καθε αρνητικο στχ οτι δεν μπορει ...οτι ΕΜΕΙΣ δεν επιτρεπουμε να χτυπάνε.
    Σίγουρα, άλλα άμα έχουν βελτιωθεί, θα κάνουν κάτι για την κατάσταση.

    ειναι ντροπη να το βλέπεις και να τρεχεις να κρυφτεις σαν σαλιγκαρι ή να καθεσαι να κανεις μπανιστιρι τον καβγα..πάρε θεση!!!
    ο θεματοθετης πάντα βρισκετα σε μειωνεκτικη θεση γιατι ειναι ευαλωτος, εχει ανοιχτει..εμεις ωφειλουμε να τον προστατευσουμε... αν δεν το κανουμε, οσο κοιταμε την πάρτη μας ...κυριως εμεις οι θαμωνες..τοτε οσους μοντς και να βαλουμε...δεν σωνομαστε!!
    Εδώ έχουμε πρόβλημα συνδυασμού ελαστικότητας και μη επιμελής από πλευράς διαχείρισης. Και οι χρήστες, ναι, μπορούν να βοηθήσουν κι αυτοί-ές.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, δεν είναι δύσκολο ούτε παίρνει χρόνο...άντε διαλέξτε όλοι χρώμα και μην τεμπελιάζετε!
    εγω θελωνα γινω εγχρωμη!!!! πως???

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Εγώ κύκνε θα αλλάξω χρώμα απο μαύρο σε κάτι πιο φωτεινό όταν θα έχω λύσει όλα τα θέματα που με απασχολούν.Οταν μέσα μου θα υπάρχει μόνο φως και καθόλου σκοτάδι και ντροπή γιαυτό που είμαι.Ισως αυτό να μην γίνει και ποτέ όμως.Θα δείξει...

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by griswοl View Post
    Έτσι είναι ακριβώς. Όχι απλά λάθη κάνει, αυτά είναι πάρα πολύ μεγάλα λάθη. Δεν είναι επιμελής καθόλου.


    Εδώ έχουμε πρόβλημα συνδυασμού ελαστικότητας και μη επιμελής από πλευράς διαχείρισης. Και οι χρήστες, ναι, μπορούν να βοηθήσουν κι αυτοί-ές.
    ας ξενινησουμε λοιπον πρωτα απο εμας και μετα ζηταμε και απο τους αλλους..δες εσυ και ο καθε "εσυ".. κοιτας, φροντιζεις για τα μελη που σε στηριζουν?.. εμεις ζουμε εδω μεσα, εμεις πρεπει να καθαρισουμε τα σκουπίδια...καταλαβες??

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Εγώ κύκνε θα αλλάξω χρώμα απο μαύρο σε κάτι πιο φωτεινό όταν θα έχω λύσει όλα τα θέματα που με απασχολούν.Οταν μέσα μου θα υπάρχει μόνο φως και καθόλου σκοτάδι και ντροπή γιαυτό που είμαι.Ισως αυτό να μην γίνει και ποτέ όμως.Θα δείξει...
    ελα ρεεεε πειτε μου ..πως θα γινω μπορντω χωρις να με ρυθμιζω συνεχεια??????

  14. #44
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ας ξενινησουμε λοιπον πρωτα απο εμας και μετα ζηταμε και απο τους αλλους..δες εσυ και ο καθε "εσυ".. κοιτας, φροντιζεις για τα μελη που σε στηριζουν?.. εμεις ζουμε εδω μεσα, εμεις πρεπει να καθαρισουμε τα σκουπίδια...καταλαβες??
    Ναι, καταλαβαίνω απόλυτα. Τα κοιτάζω και φροντίζω.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αχ Ρέα μου κάποτε θα τα ξαναδιαβάζεις όλα αυτά και θα λες ρε πόσο δίκιο είχε κάποτε θα έρθεις στα λόγια μου αλλά εγώ δε θα μαι εκεί και θα βρεις κι ένα καψούρακος και θα είσαι χαρούμενη μόλις συνειδητοποιήσεις ότι το μπόι δεν αλλάζει κι αυτοί που νομίζουν ότι αλλάζει πλανώνται θα καταλάβεις Ρέα μου και σε συμπαθώ πανάθεμα σε
    ολα αλλαζουν ελις!! ολα!!!... αυτη ειναι η φυση μας!!!!.. και το μποι αλλαζει..οσο μεγαλώνεις ψηλωνεις και οσο γερνας κονταινεις!!! και γω σε συμπαθω παναθεμα σε και ας με νευριαζεις...

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. επιπεδο φορουμ
    By Macgyver in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 86
    Last Post: 15-02-2016, 13:48
  2. ποσο ρολο παιζει το μορφωτικο επιπεδο
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 54
    Last Post: 07-02-2014, 10:40
  3. Μορφωτικό επίπεδο
    By Dimitriou in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 52
    Last Post: 24-09-2011, 16:06
  4. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 16:50
  5. Ψυχική ασθένεια και κοινωνικο-οικονομικό επίπεδο.
    By genesis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 02-06-2007, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •