ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 255
  1. #1

    ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM

    Σ'ένα forum, ειδικά σ'ένα forum ψυχολογίας, πρέπει να υπάρχει τάξη ασφάλεια, και σεβασμός όπως και να το κάνουμε. Και αυτό λέει πολλά. Αυτό που επικρατεί εδώ (δεν ξέρω κι εγώ πόσα χρόνια) δεν είναι εικόνα. ΔΕΝ είναι μπουρδέλο εδώ γιατί τα μπουρδέλα δουλεύουν.

    Όταν κάποιος-α κάνει εγγραφή εδώ, το κάνει για βοήθεια και στήριξη, όχι για να του-της γ@μηθεί η ψυχολογία, να μουρλαθεί και να γίνει χειρότερα από'τι ήταν πριν.

    Στον 1 χρόνο παραμονής μου στο forum, όπως έχω αποδείξει, δεν ενόχλησα ποτέ κανέναν και καμία, και μάλιστα, με εκτιμούν πολύ αρκετά μέλη, όπως και φαίνεται απ'τις δημοσιεύσεις τους.



    Θα ήθελα ολόψυχα και απ'τα βάθη της καρδιάς να ευχαριστήσω όλα τα αξιόλογα μέλη που με βοήθησαν και με στήριξαν στις δυσκολίες μου και σας εύχομαι καλύτερη ζωή.



    Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και τα μέλη που ήταν κακόβουλα μαζί μου, γιατί μου άνοιξαν τα μάτια και με βοήθησαν να δω και να καταλάβω κάποια πράγματα του forum όπως:




    1. Μπορείς να ενοχληθείς και να εξευτελιστείς δημόσια

    2. Μπορείς να συμπεριφέρεσαι ακατάλληλα και απαγορευτικά για site ψυχολογίας όπου έρχονται άνθρωποι που ζητάνε βοήθεια και στήριξη.

    3. Μπορεί να σε ενοχλήσει όποτε θέλει κάποιος-α να ανα πάσα στιγμή
    4. Μπορείς να ακούσεις χειρότερα λόγια και από πεζοδρόμιο
    5. Μπορείς να ενοχλείς όποιον-α θες και όποτε θες
    6. Είναι δεκτές όλες οι ακατάλληλες συμπεριφορές
    6. Δεν υπάρχει ίση μεταχείριση
    7. Μπορείς να αδικηθείς
    8. Δεν επικρατεί τάξη και ασφάλεια στο forum
    9. Μπορείς να νευριάσεις τόσο πολύ σε σημείο να προκαλέσεις τροχαίο ατύχημα

    10. Γιατί φτάνουν στο σημείο να αποχωρούν μέλη απ'το forum εξαιτίας τέτοιων φαινομένων, όπως έχει γίνει πολλές φορές ως τώρα FACT



    Είμαι πάρα πολύ απογοητευμένος με τη διαχείριση γενικά. Δεν το περίμενα ποτέ αυτό.



    Δε με ενδιαφέρει τι θα πείτε εσείς που γουστάρετε να μου βάζετε δάκτυλο συνέχεια. Βρίστε με, χλευάστε με, κοροϊδέψτε με, ειρωνευτείτε με όσο γουστάρετε. Γ@μήστε μου τον αντι****τό μου στην τελική. Δε δίνω δεκάρα πλέον. Τουλάχιστον ρε παιδιά να σας φύγει η κ@ύλα και να ηρεμήσετε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,364
    Εγώ δεν θα πω κάτι για σένα γιατί δεν έχουμε "μιλήσει" αλλά θέλω να πω ότι δεν φταίει για όλα η διαχείριση όταν τα ίδια τα μέλη δεν σέβονται τους όρους χρήσης με τους οποίους συμφώνησαν κατά την εγγραφή τους...
    Το πρόβλημα της διαχείρισης κατά τη γνώμη μου είναι ότι είναι αρκετά ελαστική...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #3
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εγώ δεν θα πω κάτι για σένα γιατί δεν έχουμε "μιλήσει" αλλά θέλω να πω ότι δεν φταίει για όλα η διαχείριση όταν τα ίδια τα μέλη δεν σέβονται τους όρους χρήσης με τους οποίους συμφώνησαν κατά την εγγραφή τους...
    Το πρόβλημα της διαχείρισης κατά τη γνώμη μου είναι ότι είναι αρκετά ελαστική...
    Τα μέλη που δεν τα σέβονται το κάνουν για τους-τις παίρνει να τα κάνουν αυτά. Σε άλλα forum (εκτός ψυχολογίας) πού'χω γράψει, η διαχείριση εκεί είναι πολύ πιο επιμελής και δίκαιη. Η διαχείριση εδώ είναι υπερβολικά πάρα πολύ ελαστική, και ειδικά για site ψυχολογίας, και δεν είναι καθόλου επιμελής.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Γουελκαμ του ριαλ λαιφ μαι φρεντ έγινες άνθρωπος επιτέλους αφού συναίσθεσαι όλους αυτούς τους κινδύνους συγχαρητήρια ξύπνησες από βαθύ ύπνο τριάντα ετών επιτέλους ένας βοήθηΘηκε και το λέει έχουμε αποδείξεις θες ακόμα να γίνεις Μοντ γι αυτό σε μλεγα μικρό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Και μετά από όλα αυτά εσύ λες ότι είσαι ιδιωτικός υπάλληλος μάλλον η εταιρεία πρέπει να ναι του μπαμπά σου αλλιώς δεν εξηγείται αυτά όλα που είπες είναι απλά μια μέρα στη δουλειά εσύ που ζεις σε άλλη χώρα?
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,364
    Quote Originally Posted by griswοl View Post
    Τα μέλη δεν τα σέβονται για τους-τις παίρνει να τα κάνουν αυτά. Σε άλλα forum (εκτός ψυχολογίας) πού'χω γράψει, η διαχείριση εκεί είναι πολύ πιο επιμελής και δίκαιη. Η διαχείριση εδώ είναι υπερβολικά πάρα πολύ ελαστική, και ειδικά για site ψυχολογίας, και δεν είναι καθόλου επιμελής.
    Για την ελαστικότητα θα συμφωνήσω ξανά, δεν γίνεται να προστατεύονται όσοι παραβιάζουν τους κανόνες κι όχι τα θύματα τους...και να χαλάνε θέματα εξαιτίας μερικών μελών...

    Αν σκοπεύεις να είσαι πιο αυστηρός σε ψηφίζω κι εγώ για mod
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γουελκαμ του ριαλ λαιφ μαι φρεντ έγινες άνθρωπος επιτέλους αφού συναίσθεσαι όλους αυτούς τους κινδύνους συγχαρητήρια ξύπνησες από βαθύ ύπνο τριάντα ετών επιτέλους ένας βοήθηΘηκε και το λέει έχουμε αποδείξεις θες ακόμα να γίνεις Μοντ γι αυτό σε μλεγα μικρό
    Με παρεξήγησες φαίνεται τόσο καιρό. Και με μπερδεύεις λίγο τώρα. Τι εννοείς;

  8. #8
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Για την ελαστικότητα θα συμφωνήσω ξανά, δεν γίνεται να προστατεύονται όσοι παραβιάζουν τους κανόνες κι όχι τα θύματα τους...και να χαλάνε θέματα εξαιτίας μερικών μελών...

    Έτσι ακριβώς είναι. Αδικούνται τα μέλη.

    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αν σκοπεύεις να είσαι πιο αυστηρός σε ψηφίζω κι εγώ για mod
    Είναι υπόσχεσή μου και δέσμευσή μου ότι θα είμαι πιο αυστηρός έτσι και μ'έκαναν mod. Και ας με μισήσουν κάποιοι-ες γι'αυτό.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,364
    Quote Originally Posted by griswοl View Post
    Έτσι ακριβώς είναι. Αδικούντα τα μέλη.


    Είναι υπόσχεσή μου και δέσμευσή μου ότι θα είμαι πιο αυστηρός έτσι και μ'έκαναν mod. Και ας με μισήσουν κάποιοι-ες γι'αυτό.
    Χα χα, έκανα άντρα να γράψει με ροζ! Άντε ν' αποκτάει κι άλλο χρώμα το φόρουμ! Σόρρυ για το σπαμ, συνεχίστε επί του θέματος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Ρε ψηλέ δε καταλαβαίνεις τους κινδύνους που έχει η ζωή και είσαι τριάντα ένα δηλαδή ποτέ θα πάρεις μπρος μάλλον είχες μια ήρεμη ζωή και δε σου χρειάστηκε να το καταλάβεις αλλά όλα υπόκεινται σε διαρκή έλεγχο δηλαδή οδηγάς πρέπει να προσέχεις δουλεύεις πρέπει να προσέχεις γνωρίζεις κόσμο πρέπει να προσέχεις τι δεν καταλαβαίνεις?
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρε ψηλέ δε καταλαβαίνεις τους κινδύνους που έχει η ζωή και είσαι τριάντα ένα δηλαδή ποτέ θα πάρεις μπρος μάλλον είχες μια ήρεμη ζωή και δε σου χρειάστηκε να το καταλάβεις αλλά όλα υπόκεινται σε διαρκή έλεγχο δηλαδή οδηγάς πρέπει να προσέχεις δουλεύεις πρέπει να προσέχεις γνωρίζεις κόσμο πρέπει να προσέχεις τι δεν καταλαβαίνεις?
    Ναι, τα ξέρω ότι πρέπει να προσέχω. Εγώ προσέχω γενικά και δεν ξεσπάω σε αδύναμους ποτέ, όπως μού'χουν κάνει σε εμένα.

  12. #12
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Χα χα, έκανα άντρα να γράψει με ροζ! Άντε ν' αποκτάει κι άλλο χρώμα το φόρουμ! Σόρρυ για το σπαμ, συνεχίστε επί του θέματος...
    ΧΑΧΑ! Καταλάθος φυσικά. Δε spamάρεις, μπορείς να γράφεις όποτε θέλεις.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    προεκλογικος αγωνας

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Χα χα, έκανα άντρα να γράψει με ροζ! Άντε ν' αποκτάει κι άλλο χρώμα το φόρουμ! Σόρρυ για το σπαμ, συνεχίστε επί του θέματος...
    χαχαχα.. think pink!!!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    προεκλογικος αγωνας
    griswal δαγκωτο!!!... χαχαχα

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. επιπεδο φορουμ
    By Macgyver in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 86
    Last Post: 15-02-2016, 13:48
  2. ποσο ρολο παιζει το μορφωτικο επιπεδο
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 54
    Last Post: 07-02-2014, 10:40
  3. Μορφωτικό επίπεδο
    By Dimitriou in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 52
    Last Post: 24-09-2011, 16:06
  4. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 16:50
  5. Ψυχική ασθένεια και κοινωνικο-οικονομικό επίπεδο.
    By genesis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 02-06-2007, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •