ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM - Page 17
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 241 to 255 of 255
  1. #241
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Και που ξερεις με τι πηγαινει; μπορει το αγορι της να μοιαζει με τον κουασιμοδο!!!!
    Άστο, με τον γουάι και τα συμπεράσματά του η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.

  2. #242
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by melissa View Post
    archangel κουράστηκα να διυλίζουμε τον κώνωπα, άνθρωποι να με ρωτάνε για το θέμα ή να μου το σχολιάζουν με αναφορά σε αυτά που λέω άρα να ζητάνε απάντηση και μόλις τη δίνω να μου γίνεται επίθεση ότι εγώ είμαι η αιτία που το συγκεκριμένο άτομο έφυγε από το φόρουμ και άρα δεν έχω δικαίωμα να μιλάω. Θα σε παρακαλούσα και εσένα και όλους όσοι το κάνουν, να σταματήσετε τις αναφορές στα λεγόμενά μου για το θέμα ώστε να σταματήσω κι εγώ να αναγκάζομαι να απαντάω και μετά να τα ακούω και από πάνω. Η θέση μου για το θέμα είναι ξεκάθαρη νομίζω, δεν συμφωνώ με αυτά που λες λυπάμαι αλλά δεν θα απαντήσω λεπτομερώς γιατί 1) θεωρώ ότι ήδη το έχω κάνει και απλά αυτή τη στιγμή ο καθένας αναλύει και ξαναναλύει την άποψή του για το θέμα και τίποτα παραπάνω πράξη που δεν οδηγεί πουθενά αφού το συγκεκριμένο άτομο έφυγε και 2)βαριέμαι τις αβάσιμες κατηγορίες που θα ακολουθήσουν. Όσο για την απάντησή σου στο παράδειγμά μου νομίζω ότι δεν κατάλαβες τίποτε από ότι είπα. Αυτά. Σε παρακαλώ να το λήξουμε εδώ.

    1ον. εγω τουλαχιστον δεν είπα ποτε πως εσυ φταις που εφυγε και σιγουρα δεν σε κατηγόρησα. Μην βαζεις λοιπον μεσα στο στομα μου κουβεντες που δεν είπα.
    2ον. δεν ειπα να συμφωνεις μαζι μου σε οτι λεω. Συζητηση κανουμε. Και η θέση σου είναι ξεκαθαρη και σεβαστεί (τουλάχιστον απο εμενα).
    3ον. Καταλαβα τι είπες και συμφωνω ως ενα μερός σε αυτό. Και με το παραδειγμα με τη δασκάλα και με το μοντελο (αν και η Tess Holliday τα καταφερε μια χαρά και ας είναι παχουλη)
    Δεν θα σε πιεσω αν δεν θελεις να απαντησεις. φιλακια και συγνωμη αν ειπα κατι και σε ενόχλησε..... δεν είχα αυτό το σκοπό, ειλικρινά!

  3. #243
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by melissa View Post
    archangel κουράστηκα να διυλίζουμε τον κώνωπα, άνθρωποι να με ρωτάνε για το θέμα ή να μου το σχολιάζουν με αναφορά σε αυτά που λέω άρα να ζητάνε απάντηση και μόλις τη δίνω να μου γίνεται επίθεση ότι εγώ είμαι η αιτία που το συγκεκριμένο άτομο έφυγε από το φόρουμ και άρα δεν έχω δικαίωμα να μιλάω. Θα σε παρακαλούσα και εσένα και όλους όσοι το κάνουν, να σταματήσετε τις αναφορές στα λεγόμενά μου για το θέμα ώστε να σταματήσω κι εγώ να αναγκάζομαι να απαντάω και μετά να τα ακούω και από πάνω. Η θέση μου για το θέμα είναι ξεκάθαρη νομίζω, δεν συμφωνώ με αυτά που λες λυπάμαι αλλά δεν θα απαντήσω λεπτομερώς γιατί 1) θεωρώ ότι ήδη το έχω κάνει και απλά αυτή τη στιγμή ο καθένας αναλύει και ξαναναλύει την άποψή του για το θέμα και τίποτα παραπάνω πράξη που δεν οδηγεί πουθενά αφού το συγκεκριμένο άτομο έφυγε και 2)βαριέμαι τις αβάσιμες κατηγορίες που θα ακολουθήσουν. Όσο για την απάντησή σου στο παράδειγμά μου νομίζω ότι δεν κατάλαβες τίποτε από ότι είπα. Αυτά. Σε παρακαλώ να το λήξουμε εδώ.
    Ελπίζω να μην το λες αυτό για μένα, γιατί δεν σε προκάλεσα για να σου πω μετά ''μην μιλάς''... Κάθε ένας έχει την άποψή του, την είπε και τέλος......

  4. #244
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Ε ναι εσύ είσαι ο πρώτος διδάξας και μάλιστα το έκανες και φανερά και από το λίγο που έψαξα τα μηνυματα σου πέρα απο την 18χρονη φιλη σου που φωτογραφισες κανονικοτατα,κατάλαβα ποια ήταν και η 20χρονια μικροτερη σου που εκανες σχεση.Μπράβο ρε φίλος όμως.Διαλέγεις τις καλύτερες όμως..Σε παραδέχομαι
    Ενταξει για την μικρη , παει καλα , αντμ , το πως ανακαλυψες την 20χρονια μικροτερη μου ....................ουτε ντετεκτιβ να ησουν !! ειλικρινα μου κανει εντυπωση ...........δεν εχω κανα μυστικο , απλως ειμαι επικοινωνιακος ..........αμα σου πω οτι εχω δεχθει προσκληση απο κοπελα να παω σπιτι της , δεν λεω πια ηλικιες !! , και μου περιεγραψε το σωμα της ............ αλλη σχεδον ευθεως μου την επεφτε , και μια 3η , ειχαμε ανταλλαξει φωτο , κατι δεν μου πολυαρεσε σε αυτην , ολο για σεξ μιλαγε , και στην πορεια , μετα απο τηλεφωνηματα , απερριφθη , πηρε λοιπον τον ιδιο μου τον πατερα , και τον εβρισε !!! αυτες απο το φορουμ , δεν εχω φεις , ουτε ψαχουλευω στο νετ , ολη η ιστορια ειναι νασαι επικοινωνιακος , διοτι απο εμφανιση , ειμαι μετριος .......

  5. #245
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν θα το έκανα αυτό σε φόρουμ, μου φαίνεται αστείο να τη πέσω σε κάποια που δεν έχω δει καν, δεν ξέρω καν αν θα νιώσω έλξη
    Εχω ανταλλαξει φωτο , η εχω στειλει απλα , σε πολλα μελη ............αφου εχουν προηγηθει αρκετα μηνυματα , μπορει και λιγα ........αλλα στελνω , οχι για να κανω σχεση , στελνω επειδη ανηκω στην παλια γενια , και δεν μου αρεσει το απροσωπο ...............

    Δεν περιοριζομαι στο αλλο φυλο , και στον Γουαι εχω στειλει , εμενα και 2 πρωην μου , για να του δειξω , οτι δεν χρειαζεται νασαι κουκλος , για ναχεις ωραιες γυναικες , θελω να τον συνδραμω , μου θυμιζει τον εαυτο μου στην ηλικια του , που ημουν αρκετα ντροπαλος ...............

  6. #246
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Οταν σου ελεγε ο griswoll να σταματησεις να επεμβαινεις και αφου εβλεπες οτι τον ειχες φτασει στα ορια του εσυ melissa συνεχιζες να σχολιαζεις και να πυροδοτεις την κατασταση

  7. #247
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Άντε φτάνει ρε παιδιά.Ήμαρτον.
    Όλοι μπορούμε να απαντήσουμε αλλά ας μη το κάνουμε θέμα.Λίγο ηρεμία

  8. #248
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    215
    Δεν υπάρχει σωτηρία για την ανθρωπότητα.......

  9. #249
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    οπα μας την επεσε η ανωτεροτητα... συρμα!!!

  10. #250
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οπα μας την επεσε η ανωτεροτητα... συρμα!!!
    Χαλάρωσε Hulk, άραξε λίγο στα κυβικά σου....

  11. #251
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Κοίταξα,όλες τις σελίδες του εν λόγω θέματος.
    Αν και θα μου πει κανείς τίποτα,που ξέθαψα τέτοιο θέμα.
    Και στην ''κόντρα'' Remedy και mnimonio vs rea,σημειώνω 1.

  12. #252
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εχω ανοιξει δυο φορες αυτο το θεμα , δεν φταει η διαχειρηση , δεν χρειαζεαται μπαμπουλας για να μας κανει ντα , το επιπεδο πολλων μελων ειναι χαμηλο , και οποιου δεν του γουσταρει , ας σταματησει να γραφει ...............και η ρεμ , δεν εχει κοντρα με την μνιμονιο , ποτε δεν ειχε ..........

  13. #253
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εχω ανοιξει δυο φορες αυτο το θεμα , δεν φταει η διαχειρηση , δεν χρειαζεαται μπαμπουλας για να μας κανει ντα , το επιπεδο πολλων μελων ειναι χαμηλο , και οποιου δεν του γουσταρει , ας σταματησει να γραφει ...............και η ρεμ , δεν εχει κοντρα με την μνιμονιο , ποτε δεν ειχε ..........
    Εννοούσα τη διαμάχη που είχαν αυτές οι 2 με την Ρέα.

  14. #254
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,600
    μην σχολιαζεις μελη που εχουν φυγει ρε γουαι.
    και τι το ξεθαψες το ποστ των τοσων μηνων?

  15. #255
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην σχολιαζεις μελη που εχουν φυγει ρε γουαι.
    και τι το ξεθαψες το ποστ των τοσων μηνων?
    Απλά έκανα παρατήρηση σε ότι έγινε.
    Από τη δική μου οπτική.
    Έψαχνα,και τυχαία έπεσα σε αυτό.

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617

Similar Threads

  1. επιπεδο φορουμ
    By Macgyver in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 86
    Last Post: 15-02-2016, 13:48
  2. ποσο ρολο παιζει το μορφωτικο επιπεδο
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 54
    Last Post: 07-02-2014, 10:40
  3. Μορφωτικό επίπεδο
    By Dimitriou in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 52
    Last Post: 24-09-2011, 16:06
  4. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 16:50
  5. Ψυχική ασθένεια και κοινωνικο-οικονομικό επίπεδο.
    By genesis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 02-06-2007, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •