Δεν είναι άδικο? - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 28 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 418
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Τοσο πολυ εξαρτάσαι απο την γνώμη των άλλων; Συγνώμη αλλα αυτο είναι παρα πολυ μεγάλο μείον σε έναν αντρα για μια όμορφη και έξυπνη γυναικα που ξέρει τι θέλει.

    Συμφωνω απόλυτα. Και σε μια όμορφη και χαζή ειναι μεγάλο μειον (-).
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  2. #167
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Τοσο πολυ εξαρτάσαι απο την γνώμη των άλλων; Συγνώμη αλλα αυτο είναι παρα πολυ μεγάλο μείον σε έναν αντρα για μια όμορφη και έξυπνη γυναικα που ξέρει τι θέλει.
    Μετράει για εμένα,καθώς μπήκα για υποστήριξη και όχι για να με μαμήσουν ψυχολογικά.....

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Πφ archangel τι περιμένεις να σου απαντησω; Να σου περιγράψω ποσο φίνο γκομενακι ειμαι; Δεν πρόκειται, θα το πάρουν πρέφα όλοι και θα εχω το ίδιο προβλημα με τον why, θα μου τη πέφτουν πιο πολλοί ανεπιθύμητοι. Κουράζομαι με το ποταπό τους θράσος -_-
    Μιλαμε κλαίω χαχαχα

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Μετράει για εμένα,καθώς μπήκα για υποστήριξη και όχι για να με μαμήσουν ψυχολογικά.....
    Δηλαδή για να καταλάβω...εσυ κανεις ολα αυτα τα ποστ για να συμφωνούμε σε ολα μαζι σου και να επιβεβαιώνουμε κάθε φορά την ιδια θεωρία οτι οι όμορφοι πανε με όμορφους και οι ασχημοι με άσχημους κλπ απλα με διαφορετικο τροπο και για να σου κανουμε ενθαρρυντικά σχόλια τύπου "πάμε why μπροστα λιωσε στα γυμνάστρια μαμησε ολες τις όμορφες εχεις δίκιο εισαι θεός"; Αυτο καταλαβαίνεις ως υποστήριξη; Γιατι αν οοοοολη αυτη την προσπαθεια ποσων μελών κι ας μας σπας που κ που τα νευρα εσυ την εκλαμβάνεις σαν κατι άλλο περα απο υποστήριξη τι να πω με απογοητεύεις.

  5. #170
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Δηλαδή για να καταλάβω...εσυ κανεις ολα αυτα τα ποστ για να συμφωνούμε σε ολα μαζι σου και να επιβεβαιώνουμε κάθε φορά την ιδια θεωρία οτι οι όμορφοι πανε με όμορφους και οι ασχημοι με άσχημους κλπ απλα με διαφορετικο τροπο και για να σου κανουμε ενθαρρυντικά σχόλια τύπου "πάμε why μπροστα λιωσε στα γυμνάστρια μαμησε ολες τις όμορφες εχεις δίκιο εισαι θεός"; Αυτο καταλαβαίνεις ως υποστήριξη; Γιατι αν οοοοολη αυτη την προσπαθεια ποσων μελών κι ας μας σπας που κ που τα νευρα εσυ την εκλαμβάνεις σαν κατι άλλο περα απο υποστήριξη τι να πω με απογοητεύεις.
    Μάλλον δεν πιάνεις το νόημα.Δεν είπα να γράψει κανείς κάτι τέτοιο,αλλά όχι και αρνητισμό εξ αρχής.......Να μου ακυρώνουν κάποιοι,αυτό που θέλω....
    Και στο κάτω κάτω,ζητώ κάτι παράλογο?Για τις όμορφες λέω....

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Οχι καλε μου why δεν υπαρχει κανενα νοημα που δεν πιανω εγω εσυ αγνοεις το μεγαλυτερο ποσοστο οσων σου λενε και δεν πιανεις τιποτα. Τι σου ακυρώνουν αγόρι μου πας καλα; Αν ηταν στο χέρι μου θα σου τυλιγα με φιόγκο ολες τις πιο όμορφες του κόσμου πακέτο και θα σου τις έφερνα στη πόρτα σου. Τι ζητάς απο εδώ; Αυτο; Τι θέλεις να ακούσεις; Η απαντηση θα επρεπε να ηταν "την αληθεια". Αλλα οοοχι εσυ θέλεις ενα φόρουμ που όλοι θα επιβεβαιώνουν σαν ηχώ τα δικα σου.

  7. #172
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Οχι καλε μου why δεν υπαρχει κανενα νοημα που δεν πιανω εγω εσυ αγνοεις το μεγαλυτερο ποσοστο οσων σου λενε και δεν πιανεις τιποτα. Τι σου ακυρώνουν αγόρι μου πας καλα; Αν ηταν στο χέρι μου θα σου τυλιγα με φιόγκο ολες τις πιο όμορφες του κόσμου πακέτο και θα σου τις έφερνα στη πόρτα σου. Τι ζητάς απο εδώ; Αυτο; Τι θέλεις να ακούσεις; Η απαντηση θα επρεπε να ηταν "την αληθεια". Αλλα οοοχι εσυ θέλεις ενα φόρουμ που όλοι θα επιβεβαιώνουν σαν ηχώ τα δικα σου.
    Τι μου ακυρώνουν?Αυτό που ο ίδιος επιθυμώ.....
    Αφού μου λένε να μην πάω με όμορφες!

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Συγνώμη κι όλας ρε why αλλα λες εσύ για αρνητισμο; Τετοιους τύπους με μια φίλη τους φωνάζαμε "Μαρθα Βουρτση". Το νικ σου ειναι κυριολεκτικά "γιατι παντα εγω/γιατι σε μένα", ο ορισμός της κλαψομ*νιασης.

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Τι μου ακυρώνουν?Αυτό που ο ίδιος επιθυμώ.....
    Εσυ επιθυμείς να τα φτιάξεις με όμορφη. Δηλαδή αν το καθε μέλος του φόρουμ εδώ σου δώσει την ευχή του θα γινει αυτο; Πας καλα;

  10. #175
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Συγνώμη κι όλας ρε why αλλα λες εσύ για αρνητισμο; Τετοιους τύπους με μια φίλη τους φωνάζαμε "Μαρθα Βουρτση". Το νικ σου ειναι κυριολεκτικά "γιατι παντα εγω/γιατι σε μένα", ο ορισμός της κλαψομ*νιασης.
    Το νικ μου,προέρχεται από αυτόν εδώ:

    http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/...x615_large.jpg

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Πφ archangel τι περιμένεις να σου απαντησω; Να σου περιγράψω ποσο φίνο γκομενακι ειμαι; Δεν πρόκειται, θα το πάρουν πρέφα όλοι και θα εχω το ίδιο προβλημα με τον why, θα μου τη πέφτουν πιο πολλοί ανεπιθύμητοι. Κουράζομαι με το ποταπό τους θράσος -_-
    Μιλαμε κλαίω χαχαχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εγω να δεις χαχαχαχαχαχαχαχα
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  12. #177
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Οχι καλε μου why δεν υπαρχει κανενα νοημα που δεν πιανω εγω εσυ αγνοεις το μεγαλυτερο ποσοστο οσων σου λενε και δεν πιανεις τιποτα. Τι σου ακυρώνουν αγόρι μου πας καλα; Αν ηταν στο χέρι μου θα σου τυλιγα με φιόγκο ολες τις πιο όμορφες του κόσμου πακέτο και θα σου τις έφερνα στη πόρτα σου. Τι ζητάς απο εδώ; Αυτο; Τι θέλεις να ακούσεις; Η απαντηση θα επρεπε να ηταν "την αληθεια". Αλλα οοοχι εσυ θέλεις ενα φόρουμ που όλοι θα επιβεβαιώνουν σαν ηχώ τα δικα σου.
    οχι Ναταλία μάλλον εκνευρίζεται γιατί όλοι λένε ότι οι όμορφοι δεν πάνε με τις όμορφες πάντα, αλλά πολλοί του είπαν να πάει με μέτρια......άρα είναι σαν να του λένε ότι οι όμορφοι πάνε με όμορφες...

  13. #178
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Εσυ επιθυμείς να τα φτιάξεις με όμορφη. Δηλαδή αν το καθε μέλος του φόρουμ εδώ σου δώσει την ευχή του θα γινει αυτο; Πας καλα;
    Είπα εγώ αυτό?

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Το νικ μου,προέρχεται από αυτόν εδώ:

    http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/...x615_large.jpg
    ωωωωωωω. και νομιζα πως δεν εχεις χιουμορ.

    Μολις ειδα την ωρα και πρεπει να κλεισω γτ αυριο θα ξυπνησω 7. Με την κουβεντα ξεχαστηκα λιγακι :ρ. καληνυχτα παιδια τα λεμε αυριο
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Δεν εχει σημασία απο που προέρχεται κανει Μπαμ και ειναι φως φανάρι γιατι το επέλεξες. Απάντησε μου στην τελευταία μου ερώτηση: Αν ολα τα μέλη του φόρουμ σου δώσουν την ευχουλα τους να πας με όμορφη τοτε θα γινει πραγματικότητα;

Page 12 of 28 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είναι άδικο να με παραμελεί...
    By Κύκνος in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 83
    Last Post: 18-04-2018, 14:09
  2. Οταν ολο το σωμα ουρλιαζει στο ειναι μας οτι ειναι λαθος οι επιλογες μας ...
    By viki38 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 13-10-2015, 10:42
  3. αλυτα ψυχολογικα θεματα(παιδια ειναι μεγαλο διαβαστε το σας παρακαλω ειναι αναγκη)
    By the_definition_of_fear in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 30-03-2013, 01:07
  4. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 09:53
  5. Δίκιο ή άδικο;
    By gian in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 23-02-2011, 08:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •