Θαλασσα!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378

    Θαλασσα!!

    Απ τη προηγουμενη εβδομαδα καθομαι στους δικους μου ...πολυ καλη διαθεση, καφεδες , ταινιουλες, επικοινωνια, νυχια ,μαλλια, αγορες, επισκεψεις...φουλ μερες..παρασκευη και σαββατο τα γα@@σα ολα ομως...βγηκα και ηπια ηπια ηπια...το σαββατο βγηκα με τον αντρα μου και εγινα τελειως λιωμα ..χορευα σα τρελλη , μιλαγα ,γελαγα ,αγκαλιαζα ολο το μαγαζι...την επεφτα στον αντρα μου, του τριβομουν,τον φιλαγα και μολις πηγα να το ξεβρακωσω αποφασισε να με βγαλει εξω και να φυγουμε..(γιατι με αφησε να ξεφτιλιστώ ετσι??? γιατι με αφησε να πιω???
    γιατι δε με μαζευε νωριτερα? -ο ιδιος λεει δε μαζευομουν και ημουν πολυ επιθετικη ..γιατι) φωναζα οτι ειμαστε ερωτευμενοι και θα παμε να κανουμε τρελλο σεξ!! (ντρεπομαι) Οσο ημασταν στο αμαξι ..θα σου κανω..θα σου ρανω...παπαριες!!! Μολις μπηκα σπιτι αρχισα να κλαιω με λιγμους και να κοπανιεμαι...κλαμα ..κλαμα..εσπασα μια κορνιζα και φωναζοντας οτι ειμαι δυστυχισμενη προσπαουσα να κοψω τα χερια μου...εκει πλακωθηκαμε με τον αντρα μου και τελικα κοπηκε αυτος...μετα εκλαιγα και για αυτον και για μενα....ολα σκατα..ειμαι 2 μερες που δε ξερω τι μου γινεται...ο αντρας μου με ρωταει γιατι ειμαι δυστυχισμενη..και να του εξηγησω τη συμπεριφορα μου..δεν εχω να του εξηγησω τιποτα..ουτε στον ευατο μου δεν εχω να πω κατι..δε ξερω ουτε ποια ειμαι ουτε που παω ουτε γιατι τον σερνω κονταα μου στη κολοζωη μου...δε ξερω απο που να το πιασω παλι...ρομπα εγινα ..και ειμαι 30 χρονων..που θα παει...ντρεπομαι για τα χαλια μου...αυτα απο μενα ..ειχα ξεσηκωσει ολες τις φιλες μου με τα τηλεφωνα και τωρα ουτε ουτε που τους απανταω τι να πω τα χαλια μου..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Κάποιοι δεν κάνουμε για γάμο μου φαίνεται πολλοί δεν κάνουμε μη στεναχωριέσαι ούτε εγώ κάνω άμα δε βρω την κατάλληλη εσύ μάλλον εκμεταλλεύεσαι την αγάπη που σου έχει και κατά τα άλλα μάλλον δεν έστρωσες ακόμα οπότε καλά σαράντα για να στρώσεις και βλέπουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Απ τη προηγουμενη εβδομαδα καθομαι στους δικους μου ...πολυ καλη διαθεση, καφεδες , ταινιουλες, επικοινωνια, νυχια ,μαλλια, αγορες, επισκεψεις...φουλ μερες..παρασκευη και σαββατο τα γα@@σα ολα ομως...βγηκα και ηπια ηπια ηπια...το σαββατο βγηκα με τον αντρα μου και εγινα τελειως λιωμα ..χορευα σα τρελλη , μιλαγα ,γελαγα ,αγκαλιαζα ολο το μαγαζι...την επεφτα στον αντρα μου, του τριβομουν,τον φιλαγα και μολις πηγα να το ξεβρακωσω αποφασισε να με βγαλει εξω και να φυγουμε..(γιατι με αφησε να ξεφτιλιστώ ετσι??? γιατι με αφησε να πιω???
    γιατι δε με μαζευε νωριτερα? -ο ιδιος λεει δε μαζευομουν και ημουν πολυ επιθετικη ..γιατι) φωναζα οτι ειμαστε ερωτευμενοι και θα παμε να κανουμε τρελλο σεξ!! (ντρεπομαι) Οσο ημασταν στο αμαξι ..θα σου κανω..θα σου ρανω...παπαριες!!! Μολις μπηκα σπιτι αρχισα να κλαιω με λιγμους και να κοπανιεμαι...κλαμα ..κλαμα..εσπασα μια κορνιζα και φωναζοντας οτι ειμαι δυστυχισμενη προσπαουσα να κοψω τα χερια μου...εκει πλακωθηκαμε με τον αντρα μου και τελικα κοπηκε αυτος...μετα εκλαιγα και για αυτον και για μενα....ολα σκατα..ειμαι 2 μερες που δε ξερω τι μου γινεται...ο αντρας μου με ρωταει γιατι ειμαι δυστυχισμενη..και να του εξηγησω τη συμπεριφορα μου..δεν εχω να του εξηγησω τιποτα..ουτε στον ευατο μου δεν εχω να πω κατι..δε ξερω ουτε ποια ειμαι ουτε που παω ουτε γιατι τον σερνω κονταα μου στη κολοζωη μου...δε ξερω απο που να το πιασω παλι...ρομπα εγινα ..και ειμαι 30 χρονων..που θα παει...ντρεπομαι για τα χαλια μου...αυτα απο μενα ..ειχα ξεσηκωσει ολες τις φιλες μου με τα τηλεφωνα και τωρα ουτε ουτε που τους απανταω τι να πω τα χαλια μου..
    Γιατί είσαι δυστυχισμένη?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Απ τη προηγουμενη εβδομαδα καθομαι στους δικους μου ...πολυ καλη διαθεση, καφεδες , ταινιουλες, επικοινωνια, νυχια ,μαλλια, αγορες, επισκεψεις...φουλ μερες..παρασκευη και σαββατο τα γα@@σα ολα ομως...βγηκα και ηπια ηπια ηπια...το σαββατο βγηκα με τον αντρα μου και εγινα τελειως λιωμα ..χορευα σα τρελλη , μιλαγα ,γελαγα ,αγκαλιαζα ολο το μαγαζι...την επεφτα στον αντρα μου, του τριβομουν,τον φιλαγα και μολις πηγα να το ξεβρακωσω αποφασισε να με βγαλει εξω και να φυγουμε..(γιατι με αφησε να ξεφτιλιστώ ετσι??? γιατι με αφησε να πιω???
    γιατι δε με μαζευε νωριτερα? -ο ιδιος λεει δε μαζευομουν και ημουν πολυ επιθετικη ..γιατι) φωναζα οτι ειμαστε ερωτευμενοι και θα παμε να κανουμε τρελλο σεξ!! (ντρεπομαι) Οσο ημασταν στο αμαξι ..θα σου κανω..θα σου ρανω...παπαριες!!! Μολις μπηκα σπιτι αρχισα να κλαιω με λιγμους και να κοπανιεμαι...κλαμα ..κλαμα..εσπασα μια κορνιζα και φωναζοντας οτι ειμαι δυστυχισμενη προσπαουσα να κοψω τα χερια μου...εκει πλακωθηκαμε με τον αντρα μου και τελικα κοπηκε αυτος...μετα εκλαιγα και για αυτον και για μενα....ολα σκατα..ειμαι 2 μερες που δε ξερω τι μου γινεται...ο αντρας μου με ρωταει γιατι ειμαι δυστυχισμενη..και να του εξηγησω τη συμπεριφορα μου..δεν εχω να του εξηγησω τιποτα..ουτε στον ευατο μου δεν εχω να πω κατι..δε ξερω ουτε ποια ειμαι ουτε που παω ουτε γιατι τον σερνω κονταα μου στη κολοζωη μου...δε ξερω απο που να το πιασω παλι...ρομπα εγινα ..και ειμαι 30 χρονων..που θα παει...ντρεπομαι για τα χαλια μου...αυτα απο μενα ..ειχα ξεσηκωσει ολες τις φιλες μου με τα τηλεφωνα και τωρα ουτε ουτε που τους απανταω τι να πω τα χαλια μου..
    ξεδωσες πέρασες καλά δεν έγινες ρεζίλι χόρευες και διασκέδασες από πότε αυτά σε κάνουν ρεζίλι
    ρεζίλι είναι όλοι αυτοί οι δήθεν που βγαίνουν κι ενώ θέλουν να κάνουν όλα όσα έκανες εσύ το παίζουν κουλ κι υπεράνω
    30 χρονών είσαι στην καλύτερη ηλικία ....να σου πω την αλήθεια σε ζηλεύω θα ήθελα να ήμουν στην θέση σου
    έλεος πια όλοι αυτοί που τσακώνονται βαράνε της γυναίκες οι τους άντρες τους τα παιδιά τους αυτοί είναι ρεζίλι όχι εσύ


    δεν το κανείς κάθε μέρα

    για την επιστροφή στο σπίτι ίσως θα έπρεπε να σου κάνει ο άντρας σου αυτό που δεν του έκανες εσύ στο μπαρ....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    βρε Fleur .. παίρνεις αγωγή ; μήπως όλα αυτά είναι παρενέργειες ;
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    παιρνω αγωγη enlift αντικαταθλιτπικο και κανα atarax που και που οποτε βαραω αυπνιες... τι να μου κανει βρε giang που εσπασα τη κορνιζα και απειλουσα με το τζαμι οτι θα κοψω τις φλεβες μου??? φρικαρε... καλη η διασκεδαση αλλα εκανα σαν εικοσαχρονο στη μυκονο..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    παιρνω αγωγη enlift αντικαταθλιτπικο και κανα atarax που και που οποτε βαραω αυπνιες... τι να μου κανει βρε giang που εσπασα τη κορνιζα και απειλουσα με το τζαμι οτι θα κοψω τις φλεβες μου??? φρικαρε... καλη η διασκεδαση αλλα εκανα σαν εικοσαχρονο στη μυκονο..
    γιατί πρέπει να έχουμε τύψεις
    ναι ήσουν 20 χρόνο στην μυκονο ..... βαρεσαις κανέναν στο μαγαζί.... αγκαλιά τους έπαιρνες
    οκ καταλαβαίνω αλλά δεν έκανες και κάτι κακό διασκέδασες ....
    μέχρι να μας φορολογήσουν και τον χορώ ας τον χαρούμε....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Αχ βρε Γιανγκ χόρευα πολύ προκλητικά έχασα και κάνα δεκακιλο και φορεσα τα στενά μου το παίζω γκομενάρα και κουνιομουν και γλωσσοφιλα και ο άντρας μου μου λεγε είναι κάτι ξαδέρφια πιο κει θα μας κουβεντιαζουν. .και γω πήγα και τους φιλαγα και αυτούς (όχι μς γλώσσα τους έλεγα ότι είναι και Γαμω τα άτομα και πολύ τους αγαπώ. .. (1 η 2 φορές να τους έχω δει στη ζωή μου)...πήγαινα και χώνόμουν σε κάτι γνωστούς μου που βγάζανε σελφι. .τέτοιες ζουρλια ούτε στα νιάτα μου... Χριστέ μου..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    φλερ μικρο κορίτσι είσαι χαλάρωσε ....
    πες μου ειλικρινά δεν θα μας ακούσει κανένας.....
    πέρασες καλά όσο ήσουν στο μπαρ....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    αν δε ηθελα να κοψω τις φλεβες μου καλα θα ητανε και αν τα ματια μου δεν ηταν πρησμενα απο το κλαμα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    αν δε ηθελα να κοψω τις φλεβες μου καλα θα ητανε και αν τα ματια μου δεν ηταν πρησμενα απο το κλαμα...
    για το μπαρ σε ρώτησα....αν πέρασες καλα
    στο αμάξι μέχρι να φτάσετε σπίτι είχατε έντονη συζήτηση με τον άντρα σου η κάνατε χαβαλέ....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Ναι βρε. ..τέλεια. τραγούδαγα. ..γέλαγα. .μαλακιζομουν. ..Μετά όμως? Γιατί μου τη βάρεσε έτσι? Νόμιζα ότι ήμουν καλύτερα ..σκατα ..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Ναι βρε. ..τέλεια. τραγούδαγα. ..γέλαγα. .μαλακιζομουν. ..Μετά όμως? Γιατί μου τη βάρεσε έτσι? Νόμιζα ότι ήμουν καλύτερα ..σκατα ..
    φλερ πέρασες τελεία ήσουν μες την ενέργεια και το χιούμορ είναι κάτι που σου έλειπε.....
    θα σου πρότεινα να προτείνεις στον άντρα σου να το ξανά κάνετε αλλά μολις φύγετε από το μπαρ να πάτε κάπου τα δυο σας να περάσετε καλύτερα.....
    έχουμε ρουτινιαση όλοι μας και έχουμε συνηθίσει στην μιζέρια μας
    έχουμε ξεχάσει της μικρές καθημερινές στιγμές που μ αυτές χαμογελάγαμε......
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Αχ βρε Γιανγκ χόρευα πολύ προκλητικά έχασα και κάνα δεκακιλο και φορεσα τα στενά μου το παίζω γκομενάρα και κουνιομουν και γλωσσοφιλα και ο άντρας μου μου λεγε είναι κάτι ξαδέρφια πιο κει θα μας κουβεντιαζουν. .και γω πήγα και τους φιλαγα και αυτούς (όχι μς γλώσσα τους έλεγα ότι είναι και Γαμω τα άτομα και πολύ τους αγαπώ. .. (1 η 2 φορές να τους έχω δει στη ζωή μου)...πήγαινα και χώνόμουν σε κάτι γνωστούς μου που βγάζανε σελφι. .τέτοιες ζουρλια ούτε στα νιάτα μου... Χριστέ μου..
    Αυτούς που όταν πίνουν αγαπάνε όλο τον κόσμο πολύ τους συμπαθώ....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Οταν δεν βρισκομαστε σε καλη ψυχολογικη κατασταση το αλκοολ , το πιωμα δλδ σου φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα.. Δεν εισαι η πρωτη ουτε η τελευταια που το επαθες αυτο , μην αυτομαστιγωνεσαι και μην νιωθεις ασχημα ειναι ανθρωπινο. Ξερεις ποσες φορες εχει τυχει να βγω εξω και να βλεπω ανθρωπους που μετα απο μεθυσι και την σχετικη καλοπεραση της βραδιας στο τελος να καταληγουν με κλαματα? Ουκ ολιγες φορες. Ειναι ανθρωπινο..

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. πυρ , γυνη και θαλασσα
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 31
    Last Post: 31-10-2014, 06:46
  2. Η θάλασσα μέσα μου
    By mirtw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 09-06-2011, 23:04
  3. φοβος ταξιδιου με θαλασσα
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 21-04-2011, 14:53
  4. μπάνιο στη θάλασσα;
    By mstrouf in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 118
    Last Post: 01-08-2008, 15:29
  5. ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
    By Jorgis in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 1
    Last Post: 31-08-2005, 11:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •