ΜΕ ΘΕΛΕΙ;;;;ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ;;;;ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Talia st. View Post
    περνουσε πααααρα πολυ καλα μπορω να πω..απλα οντως ισως αυτο να μην του ηταν αρκετο. Απλα δεν καταλαβαινω τι του προσεφερε το μεχρι τωρα μπαιρακι του. Δουλεια εξοδοι ποτα και γκομενες θελουν μονο;; Και πανω που βρεθηκε καποια να τον δει αλλιως που μονος του το προκαλεσε γιατι οταν αρχισε να φερεται ετσι αρχισα κ εγω να δενομαι, γεια σας??
    αυτο που ειπε ο αλαφροτετοιος. ειχε μαθει στις ξεπετες και θυμηθηκε να τις διεκδικησει.
    εφοσον εσυ θελεις σχεση, για μενα το μονο που σου δινει πιθανοτητες να το πετυχεις, ειναι το να το διεκδικησεις.
    δλδ να μην κανεις πισω στις προτασεις για φιλικες ξεπετες.
    αν σε θελει θα επιστρεψει. αν δεν επιστρεψει δεν σε θελει αρκετα κι ας παει οπου θελει.
    πολλοι ανδρες αν τους πεις οτι δεν σε πειραζει να ξενοπηδηξουν , μπορουν να σε αγαπανε μια χαρα και να κανουν και καμια ξεπετα ανευ αισθηματος. μπορει να δοκιμαζει τα ορια σου. δειξε του τι θελεις και μεινε σταθερη.
    αν σε θελει θα μπει σε σχεση μαζι σου αφου σε αγαπαει και περνατε καλα.
    αν προτιμαει ξεπετες, φυγε. γιατι να υποφερεις?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    Quote Originally Posted by Talia st. View Post
    γιατι επεσα θυμα του ιδιου μου του εαυτου;;;;;
    γιατι το 90% τον αποφασεων που παιρνουν οι καλοπερασακιδες που δεν ξερουν απο σχεσεις και σταθερη κοπελα,ειναι δικες σας αποφασεις.ακουγετε ηλιθιο αλλα υσχιει,το μεγαλυτερο ποσοστο τον αποφασεων ειναι δικες σας αποφασεις,και εμεις χερομαστε σαν τα πιθικια και μετα μια μερα ξυπναμε και λεμε οπα τι εγινε...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    γιατι το 90% τον αποφασεων που παιρνουν οι καλοπερασακιδες που δεν ξερουν απο σχεσεις και σταθερη κοπελα,ειναι δικες σας αποφασεις.ακουγετε ηλιθιο αλλα υσχιει,το μεγαλυτερο ποσοστο τον αποφασεων ειναι δικες σας αποφασεις,και εμεις χερομαστε σαν τα πιθικια και μετα μια μερα ξυπναμε και λεμε οπα τι εγινε...
    χχαχαχα
    δεν εχεις αδικο, κυριος...

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    γιατι το 90% τον αποφασεων που παιρνουν οι καλοπερασακιδες που δεν ξερουν απο σχεσεις και σταθερη κοπελα,ειναι δικες σας αποφασεις.ακουγετε ηλιθιο αλλα υσχιει,το μεγαλυτερο ποσοστο τον αποφασεων ειναι δικες σας αποφασεις,και εμεις χερομαστε σαν τα πιθικια και μετα μια μερα ξυπναμε και λεμε οπα τι εγινε...
    να μην αφηνα δηλαδη περιθωρια εξαρχης;;;;;

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο που ειπε ο αλαφροτετοιος. ειχε μαθει στις ξεπετες και θυμηθηκε να τις διεκδικησει.
    εφοσον εσυ θελεις σχεση, για μενα το μονο που σου δινει πιθανοτητες να το πετυχεις, ειναι το να το διεκδικησεις.
    δλδ να μην κανεις πισω στις προτασεις για φιλικες ξεπετες.
    αν σε θελει θα επιστρεψει. αν δεν επιστρεψει δεν σε θελει αρκετα κι ας παει οπου θελει.
    πολλοι ανδρες αν τους πεις οτι δεν σε πειραζει να ξενοπηδηξουν , μπορουν να σε αγαπανε μια χαρα και να κανουν και καμια ξεπετα ανευ αισθηματος. μπορει να δοκιμαζει τα ορια σου. δειξε του τι θελεις και μεινε σταθερη.
    αν σε θελει θα μπει σε σχεση μαζι σου αφου σε αγαπαει και περνατε καλα.
    αν προτιμαει ξεπετες, φυγε. γιατι να υποφερεις?
    επειδη τωρα χαθηκα λιγο...οποτε να του ριξω ακυρο αν μου ξανακανει τετοια προταση η το παει προς τα εκει;;;; γιατι πραγματικα δεν θελω απο κει που ειχαμε εξελιχθει αλλιως ξαφνικα να γινω μια απο τις αλλες αν αρχισει παλι τα ιδια..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Talia st. View Post
    επειδη τωρα χαθηκα λιγο...οποτε να του ριξω ακυρο αν μου ξανακανει τετοια προταση η το παει προς τα εκει;;;; γιατι πραγματικα δεν θελω απο κει που ειχαμε εξελιχθει αλλιως ξαφνικα να γινω μια απο τις αλλες αν αρχισει παλι τα ιδια..
    ΝΑΙ.
    ακριβως αυτο εννοω. αλλα δεν θα του πεις οτι σε εχει ξενερωσει και θελεις να χαθει απο τα ματια σου και να μην τον ξαναδεις.
    θα του πεις οτι τον αγαπας, τον εκτιμας, αλλα δεν σε καλυπτουν οι ξεπετες. την αληθεια, δηλαδη.
    οτι θελεις μια σχεση μονο των δυο σας οπως ειχατε ξεκινησει. αν θελει καλως, αν δεν θελει στο καλο να παει.
    χωρις να του πεις να εξαφανιστει και μην τυχον σε ενοχλησει, δεν θα εισαι διαθεσιμη. θα εξαφανιστεις εσυ δηλαδη.

    αυτο δεν ειναι "κολπο". μπορει να σου γυρισει μπουμερανγκ. αν πραγματικα προτιμαει τις ξεπετες απο σενα, απλα θα πει οκ και θα φυγει.οποτε αν μπορεις να ζησεις με ξεπετες, μην το επιχειρησεις.
    αν δεν μπορεις ομως , ειναι η μονη ελπιδα για να εχεις σχεση μαζι του.αν σε θελει ομως στην ζωη του θα γυρισει.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    πως να το εξιγισω...-συναδελφος:εεε αγαπη μου θα σου γνωρισω τους φιλους μου...-κορασι:ναι..?.?!..(τι φαση πως απο ελευθερη σχεση φτασαμε εδω που το παει,σοβαρευουν τα πραγματα,ααααχχχουτο(σκεφτ ετε το κορασι))...-συναδελφος:...(ωχχχχχ ειπε ναι μλκ ξεκολα θελει να γνωρισει την παρεα μου τι παιζει?,που παμε?,τι κανουμε?,σοβαρεψαν τα πραγματα?ηρθε η ωρα για σχεση?)...δεν θελει συναδελφε να γνωρισει την παρεα σου αμα ηθελε θα στο ελεγε,και ο καημενος ο συναδελφος σκεφετε το ναι λες και του ειπε η αλλη "μωρο μου θελω να γνωρισω τους φιλους σου",τους δικους,να κοιμομαστε αγγαλιτσα,ειναι η μια και τετοια τρελα πραγματα και απλα ξυπναει μια μερα και λεει που βρισκομαι πως εφτασα εδω βοηηηηθειιιιιιιιααααααααα αα.και μετα δεν ξερει τι κανει

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χχαχαχα
    δεν εχεις αδικο, κυριος...
    αληθειες που λιγοι καταλαβαινουν και ακομα λιγοτεροι δεχονται οτι τις κανουν...

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    πως να το εξιγισω...-συναδελφος:εεε αγαπη μου θα σου γνωρισω τους φιλους μου...-κορασι:ναι..?.?!..(τι φαση πως απο ελευθερη σχεση φτασαμε εδω που το παει,σοβαρευουν τα πραγματα,ααααχχχουτο(σκεφτ ετε το κορασι))...-συναδελφος:...(ωχχχχχ ειπε ναι μλκ ξεκολα θελει να γνωρισει την παρεα μου τι παιζει?,που παμε?,τι κανουμε?,σοβαρεψαν τα πραγματα?ηρθε η ωρα για σχεση?)...δεν θελει συναδελφε να γνωρισει την παρεα σου αμα ηθελε θα στο ελεγε,και ο καημενος ο συναδελφος σκεφετε το ναι λες και του ειπε η αλλη "μωρο μου θελω να γνωρισω τους φιλους σου",τους δικους,να κοιμομαστε αγγαλιτσα,ειναι η μια και τετοια τρελα πραγματα και απλα ξυπναει μια μερα και λεει που βρισκομαι πως εφτασα εδω βοηηηηθειιιιιιιιααααααααα αα.και μετα δεν ξερει τι κανει
    στη δικη του περιπτωση δεν ηταν ακριβως θελω να σου γνωρισω την παρεα μου για να επεξεργαστει το ναι που του ειπα...στη δικη του περιπτωση ηταν..συναδελφος: ειμαι για καφε με τον ταδε τον ταδε και τον ταδε θελω να ερθεις να κατσεις μαζι μας...κορασι:χαχα ε ενταξει τωρα που κολλαω εγω..κατσε με τους φιλους σου να τα πειτε...συναδελφος:οχι δε σηκωνω κουβεντα..και να οι αγαπες μπροστα στους αλλους μολις πηγαινα...η αλλη φορ συναδελφος:ερχομαι με τον κολλητο μου και τον αδερφο μου σπιτι να σε παρουμε...κορασι:μα εχω πεσει για υπνο..τον αδερφο σου;απαπαα ντρεπομαι...συναδελφος:μην ακουω αηδιες..θελω να σε γνωρισει του χω πει για σενα..σε 20 λεπτα σου χτυπαω να κατεβεις....η μιλουσα με τους δικους μου στο τηλ και χωρις να τους εχει γνωρισει επισημα ελεγε δωσε χαιρετισματα..παλι μονος του.....οποτε μετα γνωρισε και τις φιλες μου και τον εβαλα και εγω στο δικο μου κοσμο..απλα προφανως καταλαβε τι πηγαινε να κανει κ ποσο βαθια πηγε να μπει και σου λεει παρτο αλλιως

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΝΑΙ.
    ακριβως αυτο εννοω. αλλα δεν θα του πεις οτι σε εχει ξενερωσει και θελεις να χαθει απο τα ματια σου και να μην τον ξαναδεις.
    θα του πεις οτι τον αγαπας, τον εκτιμας, αλλα δεν σε καλυπτουν οι ξεπετες. την αληθεια, δηλαδη.
    οτι θελεις μια σχεση μονο των δυο σας οπως ειχατε ξεκινησει. αν θελει καλως, αν δεν θελει στο καλο να παει.
    χωρις να του πεις να εξαφανιστει και μην τυχον σε ενοχλησει, δεν θα εισαι διαθεσιμη. θα εξαφανιστεις εσυ δηλαδη.

    αυτο δεν ειναι "κολπο". μπορει να σου γυρισει μπουμερανγκ. αν πραγματικα προτιμαει τις ξεπετες απο σενα, απλα θα πει οκ και θα φυγει.οποτε αν μπορεις να ζησεις με ξεπετες, μην το επιχειρησεις.
    αν δεν μπορεις ομως , ειναι η μονη ελπιδα για να εχεις σχεση μαζι του.αν σε θελει ομως στην ζωη του θα γυρισει.
    πωπω την καρδια μου πετρα μρεπει να κανω δλδ :P αν και η αληθεια ειναι οτι θα του κακοφανει γιατι ''οχι'' απο μενα τουλαχιστον δεν εχει ακουσει ποτε..δεν ξερω γιατι αλλα πραγματικα περναει παντα το δικο του..και θα του χτυπησει ασχημα αλλα δε νομιζω να κανει κατι γι αυτο..

  11. #26
    Quote Originally Posted by Talia st. View Post
    εγω δεν ξεκινησα εχοντας καποιο πλανο...ξεκινησαμε χαλαρα ειδα οτι οτι μετα σοβαρευει και απο τη στιγμη που ημουν ετοιμη να ξαναμπω σε μια τετοια διαδικασια μπηκα στο τρυπακι..απλα δεν ξερω τι σταση να κρατησω...να καταπιω αυτα που νιωθω και να μαθει να ακουει και το οχι..η να συμβιβαστω; αν και το τελευταιο δε θα το αντεχα.
    Δεν υπαρχει συμβιβασμος σε αυτα,ή ειστε μαζι ή οχι.

    Το μεγαλυτερο λαθος ειναι παντως να φας και αλλο χρονο μαζι του,και καποια στιγμη να φτασεις στα 25 (ή και πιο μεγαλη),και να χεις περασει 4 χρονια απο τα νιατα σου με λαθος ανθρωπο.

    Δυστυχως,αν κρινω και απο αλλες περιπτωσεις που χουν γραψει εδω,και απο προσωπικη εμπειρια,οι περισσοτερες δεν ακουτε απο συμβουλες και τραβατε αυτες τις ιστοριες για καιρο.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    αχαχαχαχαχα μου αρεσει που συνενοουμαστε.α ειναι τετοιος ο συγκεκριμενος...ειναι απ αυτους.τοτε ειναι χειρωτερα τα πραγματα.συγνωμη αλλα για λογους που μονο οι συναδελφοι καταλαβαινουμε δεν μπορω να συνεχισω.ενα πραγμα θα σου πω κανε οτι καταλαβαινεις,και αυτο που ειπα στο πρωτο μηνυμα(αν και ο συγκεκριμενος πρεπει να ειναι πολυ υποπτος και δεν νομιζω να πιασει ετσι οπως τα λες)...

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Δεν υπαρχει συμβιβασμος σε αυτα,ή ειστε μαζι ή οχι.

    Το μεγαλυτερο λαθος ειναι παντως να φας και αλλο χρονο μαζι του,και καποια στιγμη να φτασεις στα 25 (ή και πιο μεγαλη),και να χεις περασει 4 χρονια απο τα νιατα σου με λαθος ανθρωπο.

    Δυστυχως,αν κρινω και απο αλλες περιπτωσεις που χουν γραψει εδω,και απο προσωπικη εμπειρια,οι περισσοτερες δεν ακουτε απο συμβουλες και τραβατε αυτες τις ιστοριες για καιρο.
    εχω ξαναγραψει εδω για τον πρωην μου και πραγματικα οσο κολλημα και να του ειχα τον ξαποστειλα γιατι αυτο επρεπε να γινει και βρηκα τον εαυτο μου..και δεν θα κατσω μεχρι τα 25 εδω που σπουδαζω, σενα χρονο τελειωνω με τη σχολη :P απλως τωρα εχω τον πονο μου και δε ξερω πως να το χειριστω..και τον θελω..αλλα δε θα κατσω να καταπιεζομαι κιολασ με τα δικα του θελω και να κανω γαργαρα οτι νιωθω...αυτο ποναει περισσοτερο..

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    αχαχαχαχαχα μου αρεσει που συνενοουμαστε.α ειναι τετοιος ο συγκεκριμενος...ειναι απ αυτους.τοτε ειναι χειρωτερα τα πραγματα.συγνωμη αλλα για λογους που μονο οι συναδελφοι καταλαβαινουμε δεν μπορω να συνεχισω.ενα πραγμα θα σου πω κανε οτι καταλαβαινεις,και αυτο που ειπα στο πρωτο μηνυμα(αν και ο συγκεκριμενος πρεπει να ειναι πολυ υποπτος και δεν νομιζω να πιασει ετσι οπως τα λες)...
    υποπτος ως προς τι;;;;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    το ξεκινήσατε χαλαρά κάνουμε σεξ και περνάμε καλά ΟΚ δεν του έφτανε ήθελε αποκλειστικότητα ΟΚ δεν σε θέλει άλλο ΟΚ
    ότι ήθελε του το έδωσες δεν τον ζόρισες μην επιτρέψεις στον εαυτό σου να γίνεις το δεκανίκι του

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 10:56
  2. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-2014, 00:26
  3. με θέλει;
    By sml in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 21-01-2014, 13:13
  4. τι θελει;
    By sookie14 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 02-02-2013, 02:15
  5. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 17:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •