ΜΕ ΘΕΛΕΙ;;;;ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ;;;;ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;;;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41

    ΜΕ ΘΕΛΕΙ;;;;ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ;;;;ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;;;;

    Δεν ηξερα σε ποιο απ' ολα τα θεματα να γραψω λογω ποικιλλων κατηγοριων οποτε το αφηνω λιγο ελευθερο..Λοιπον..ισως μακρυγορησω αλλα πραγματικα εχω μπερδευτει και δεν ξερω τι να κανω..η ιστορια εχει ως εξης. Ειμαι 21 και εδω και σχεδον 5 μηνες ημουν μ ενα παιδι 5 χρονια μεγαλυτερο μου. Στην αρχη ειχαμε μια πολυ χαλαρη ελευθερη σχεση χωρις απαιτησεις και χωρις δεσιματα και οντως ηταν ετσι και απο τις δυο πλευρες. Οπως εγω ετσι κι αυτος ειχαμε βγει απο τις προηγουμενες σχεσεις μας σχεδον ενα χρονο πριν και απο τοτε ημασταν μονοι...εγω ειδικα δεν ψαχνομουν και ιδιαιτερα,καθως ηθελα να ασχοληθω λιγο μ μενα την ιδια και δεν μ ενδιεφερε ουτε ενιωθα ετοιμη να βρω κατι αλλο. Εκεινος ως αντρας και πολυ εμφανισιμος με μεγαλη δοση αυτοπεποιθησης(ψωναρα:P)εκα νε παιχνιδι με διαφορες,αφου δεν ηθελε να εχει κατι περισσοτερο αυτην την περιοδο. Αφου λοιπον για αρκετο καιρο περνουσαμε καλα εχοντας ξεκαθαρισει τα πραγματα το τοπιο αλλαξε. Moυ ζητησε αποκλειστικοτητα-καλα οχι οτι εκανα και τιποτα αλλο αλλα τελοσπαντων-και γενικα αλλαξε απεναντι μου. Μου ζητουσε να βγαινουμε εξω,οι επισκεψεις στο σπιτι μου γινονταν συχνοτερες και οι συζητησεις για διαφορα ακομη μεγαλυτερες. Και θα μου πειτε ενταξει σιγα. Το τοπιο ομως σοβαρεψε κι αλλο. Αρχισαμε να κοιμομαστε καθε βραδυ μαζι,περνουσαμε μεγαλο μερος της ημερας μαζι,με γνωρισε σε φιλους του-οι οποιοι παραξενευτηκαν που τον ειδαν ετσι και παλι μετα απο καιρο-με γνωρισε σε μελη της οικογενειας του αν και ντρεπομουν απειρα,με βοηθουσε και τον βοηθουσα σε διαφορες καταστασεις,τον στηριξα σε πολλες δυσκολες στιγμες με τα επαγγελματικα του, εκεινος ηταν διπλα μου σ ενα δικο μου προβλημα υγειας και γενικα αυτο που ειχαμε αρχισε να γινεται κατι αλλο. Εκανε καποιες φορες πλανα για μελλοντικες καταστασεις και με εβαζε ολο και περισσοτερο στο προγραμμα του η τυχαινε καποιες φορες να ζηλευει και να μου το δειχνει με τον τροπο του αν και ειναι υπερβολικα ανετος πραγμα που μου τη δινει καποιες φορες. Εννοειται πως υπηρξε ανταποκριση και απο τη μερια μου καθως αρχισα να τον βλεπω διαφορετικα και αρχισα να θελω να ειμαστε κανονικα μαζι. Ηταν ομως σφιγμενος...και το εβλεπα..δεν ηθελε να βαλει ταμπελα και να κατ ονομασει την κατασταση και μου ελεγε να δειξω υπομονη και αν μπορω να το παμε με το ρυθμο του..το πηγαινε σοβαρα μεν ως ενα βαθμο, αλλα δεν φαινοταν και ετοιμος.Επισης εβλεπα οτι δυσκολα ελεγε για το τι νιωθει ως προς αυτο που γινοταν αναμεσα μας και απεφευγα να το σκαλιζω το θεμα..λεω σιγα σιγα θα γινει οτι ειναι να γινει και οτι ειναι θα το πει και θα ανοιχτει μονος του. Ολα ηταν τελεια και περνουσαμε πολυ καλα τοσο οταν ημασταν μονοι οσο και με παρεα.Μου ελεγε οτι ειμαι πολυ καλη για να ειμαι αληθινη και γελουσε η μου ελεγε οτι ειμαι κοπελα που αξιζω τα καλυτερα. Μια μερα λοιπον,ανοιξαμε μια μεγαλη συζητηση και καταληξαμε να χωρισουμε.Ετσι!Ξαφνικα!Βασ� �κα αυτος με χωρισε. Μου ειπε πως απο τοτε που ειχε χωρισει ειχε ενα συγκεκριμενο πλανο στο μυαλο του για τη ζωη του. Οτι κοιτουσε τα επαγγελματικα του και δεν ηθελε με τιποτα να ξανακανει σχεση μετα απ οσα περασε παρα μονο να περναει καλα. Φρικαρε λεει γιατι εμφανιστηκα στη ζωη του και του ανετρεψα τα σχεδια. Ξεκινησε με το να περναμε καλα και σιγα σιγα αυτο που αποκτησαμε δεν ειχε καμια διαφορα απο το να ειμαστε σε σχεση και αυτος δε το θελει αυτο.Το σκεφτοταν μερες αλλα δεν επαιρνε την αποφαση γιατι δεν ηταν σιγουρος! Τον ρωτησα γιατι τοτε τα εκανε ολα αυτα καθως δε θεωρω οτι δεθηκα μονο εγω απο τη στιγμη που κι εκεινος επαιρνε πρωτοβουλιες. Μου ειπε οτι πραγματικα του βγηκαν οσα του βγηκαν και δε τα μετανιωνει αλλα καλυτερα να τελειωσουμε τωρα που ακομη ειναι νωρις παρα να το χαλασει εκεινος αργοτερα και κατι τετοια.Με ψυχραιμια το σεβαστηκα και αποχωρησα αν και καταλαβε πως λυπηθηκα πολυ και πως δεν ηταν κατι που το ηθελα. Το ιδιο βραδυ τον βρηκα κατω απο το σπιτι μου. Με πηρε αγκαλια, μου ζητησε συγγνωμη και μου ειπε πως ενω εχει φρικαρει και δε θελει σχεση, δε θελει να με χασει απο τη ζωη του,του αρεσε να χει εναν ανθρωπο διπλα του,του αρεσε που νοιαζομουν για εκεινον,του αρεσε που με προστατευε και που εκανε να νιωθω ασφαλεια και γενικα του αρεσα εγω σαν ανθρωπος και πως δεν μπορει αν δε με βλεπει. Τον σταματησα οσο ηταν καιρος. Του ειπα οτι δε γινεται να χει και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο και πως δεν φταιω εγω αν ειναι συναισθηματικα ανωριμος να δεχτει μεσα του καποια πραγματα. Και εγω οταν χωρισα με τον πρωην μου πιστευα οτι ολα τελειωσαν και κατι τετοιες αηδιες αλλα να που μου ηρθε απο το πουθενα. Του ειπα οτι απο τη στιγμη που τελειωσαμε δε χρειαζεται να μου λεει οτι με νοιαζεται και θελει να με φριντιζει καθως αν το ηθελε τοσο πολυ θα εμενε. Ειπε και ο ιδιος πως δε φταιω σε τιποτα πως ποτε δεν τον πιεσα και πως φοβαται τον εαυτο του και τιποτα αλλο. Ειχε αποφασισει να μην κανει σχεση και θελει να το τηρησει. Λιγες μερες μετα επεδιωξε να βρεθουμε εξω με κοινη παρεα,προσπαθουσα να ειμαι ανετη,αλλα με πλησιασε με παιρνε αγκαλια και ενω τραβιομουν ευγενικα δε μ αφηνε.Εντελει κακως πολυ κακως αλλα κοιμηθηκε σπιτι μου χωρις ν μ αφησει απο πανω του ολο το βραδυ και μαλιστα πηγαμε και για φαγητο την επομενη μερα. Λαθος μεγαλο αλλα ανθρωπος ειμαι κι εγω!Και αυτα ηταν ολα. Εχουν περασει μερικες μερες και τον εχω πετυχει αρκετες φορες.Με κοιταει εντονα,με χαιρεταει χαιδευοντας μου τα μαλλια και φιλωντας με στο μετωπο. Μου στελνει να δει τι κανω αλλα ειναι εμφανως διαφορετικα τα πραγματα. Δε ξερει τι θελει και την πληρωνω εγω.Τουλαχιστον στην αρχη τα πραγματα ηταν ξεκαθαρα και κρατουσα τον εαυτο μου σε αποσταση. Τωρα ομως τι να κανω;;;;;;;Εγω τον εχω ερωτευτει..λεω το ονομα του 40 φορες το δευτερολεπτο και δε ξερω τι σταση να κρατησω..δε θελω να τελειωσουμε πραγματικα...αλλα και φιλαρακια δε θα ειμαστε ποτε!!!δε γινεται να τον χτυπησει κεραυνος και να αλλαξει γνωμη;;;; :P Με θέλει;;;; Δε με θελει;;;;; ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;; Σας ευχαριστω και θα εκτιμουσα τη γνωμη σας!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Καλά αυτό με τις συζητήσεις είναι απίθανο κόλπο όσο πιο πολλές κάνεις τόσο πιο πιθανό είναι να χωρίσεις εγώ κάνω συζητήσεις και δεν τα φτιάχνω ποτέ δηλαδή εγώ μάλλον πρέπει να λέω τις χειρότερες μαλακές που υπάρχουνε ενώ ο άλλος είναι σχετικά ευγενικός εκείνη την ώρα άμα βρεις πως συνδυάζεται αυτό το πράγμα να μου το πεις κι εμένα εγώ πάντα έτσι την πατάω πάντως δε μου κάνει καθόλου εντύπωση η ιστορία σου είμαι συμπάσχω κατά ένα τρόπο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    genika ennow suzhthseis..peri anemwn kai udatwn..g mas ante na xe paei to thema kana duo fores alla pote de to zorisa..to thema einai ti kanoume tr???

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by Talia st. View Post
    Δεν ηξερα σε ποιο απ' ολα τα θεματα να γραψω λογω ποικιλλων κατηγοριων οποτε το αφηνω λιγο ελευθερο..Λοιπον..ισως μακρυγορησω αλλα πραγματικα εχω μπερδευτει και δεν ξερω τι να κανω..η ιστορια εχει ως εξης. Ειμαι 21 και εδω και σχεδον 5 μηνες ημουν μ ενα παιδι 5 χρονια μεγαλυτερο μου. Στην αρχη ειχαμε μια πολυ χαλαρη ελευθερη σχεση χωρις απαιτησεις και χωρις δεσιματα και οντως ηταν ετσι και απο τις δυο πλευρες. Οπως εγω ετσι κι αυτος ειχαμε βγει απο τις προηγουμενες σχεσεις μας σχεδον ενα χρονο πριν και απο τοτε ημασταν μονοι...εγω ειδικα δεν ψαχνομουν και ιδιαιτερα,καθως ηθελα να ασχοληθω λιγο μ μενα την ιδια και δεν μ ενδιεφερε ουτε ενιωθα ετοιμη να βρω κατι αλλο. Εκεινος ως αντρας και πολυ εμφανισιμος με μεγαλη δοση αυτοπεποιθησης(ψωναρα:P)εκα νε παιχνιδι με διαφορες,αφου δεν ηθελε να εχει κατι περισσοτερο αυτην την περιοδο. Αφου λοιπον για αρκετο καιρο περνουσαμε καλα εχοντας ξεκαθαρισει τα πραγματα το τοπιο αλλαξε. Moυ ζητησε αποκλειστικοτητα-καλα οχι οτι εκανα και τιποτα αλλο αλλα τελοσπαντων-και γενικα αλλαξε απεναντι μου. Μου ζητουσε να βγαινουμε εξω,οι επισκεψεις στο σπιτι μου γινονταν συχνοτερες και οι συζητησεις για διαφορα ακομη μεγαλυτερες. Και θα μου πειτε ενταξει σιγα. Το τοπιο ομως σοβαρεψε κι αλλο. Αρχισαμε να κοιμομαστε καθε βραδυ μαζι,περνουσαμε μεγαλο μερος της ημερας μαζι,με γνωρισε σε φιλους του-οι οποιοι παραξενευτηκαν που τον ειδαν ετσι και παλι μετα απο καιρο-με γνωρισε σε μελη της οικογενειας του αν και ντρεπομουν απειρα,με βοηθουσε και τον βοηθουσα σε διαφορες καταστασεις,τον στηριξα σε πολλες δυσκολες στιγμες με τα επαγγελματικα του, εκεινος ηταν διπλα μου σ ενα δικο μου προβλημα υγειας και γενικα αυτο που ειχαμε αρχισε να γινεται κατι αλλο. Εκανε καποιες φορες πλανα για μελλοντικες καταστασεις και με εβαζε ολο και περισσοτερο στο προγραμμα του η τυχαινε καποιες φορες να ζηλευει και να μου το δειχνει με τον τροπο του αν και ειναι υπερβολικα ανετος πραγμα που μου τη δινει καποιες φορες. Εννοειται πως υπηρξε ανταποκριση και απο τη μερια μου καθως αρχισα να τον βλεπω διαφορετικα και αρχισα να θελω να ειμαστε κανονικα μαζι. Ηταν ομως σφιγμενος...και το εβλεπα..δεν ηθελε να βαλει ταμπελα και να κατ ονομασει την κατασταση και μου ελεγε να δειξω υπομονη και αν μπορω να το παμε με το ρυθμο του..το πηγαινε σοβαρα μεν ως ενα βαθμο, αλλα δεν φαινοταν και ετοιμος.Επισης εβλεπα οτι δυσκολα ελεγε για το τι νιωθει ως προς αυτο που γινοταν αναμεσα μας και απεφευγα να το σκαλιζω το θεμα..λεω σιγα σιγα θα γινει οτι ειναι να γινει και οτι ειναι θα το πει και θα ανοιχτει μονος του. Ολα ηταν τελεια και περνουσαμε πολυ καλα τοσο οταν ημασταν μονοι οσο και με παρεα.Μου ελεγε οτι ειμαι πολυ καλη για να ειμαι αληθινη και γελουσε η μου ελεγε οτι ειμαι κοπελα που αξιζω τα καλυτερα. Μια μερα λοιπον, ανοιξαμε μια μεγαλη συζητηση και καταληξαμε να χωρισουμε. Ετσι!Ξαφνικα!Βασικα αυτος με χωρισε. Μου ειπε πως απο τοτε που ειχε χωρισει ειχε ενα συγκεκριμενο πλανο στο μυαλο του για τη ζωη του. Οτι κοιτουσε τα επαγγελματικα του και δεν ηθελε με τιποτα να ξανακανει σχεση μετα απ οσα περασε παρα μονο να περναει καλα. Φρικαρε λεει γιατι εμφανιστηκα στη ζωη του και του ανετρεψα τα σχεδια. Ξεκινησε με το να περναμε καλα και σιγα σιγα αυτο που αποκτησαμε δεν ειχε καμια διαφορα απο το να ειμαστε σε σχεση και αυτος δε το θελει αυτο.Το σκεφτοταν μερες αλλα δεν επαιρνε την αποφαση γιατι δεν ηταν σιγουρος! Τον ρωτησα γιατι τοτε τα εκανε ολα αυτα καθως δε θεωρω οτι δεθηκα μονο εγω απο τη στιγμη που κι εκεινος επαιρνε πρωτοβουλιες. Μου ειπε οτι πραγματικα του βγηκαν οσα του βγηκαν και δε τα μετανιωνει αλλα καλυτερα να τελειωσουμε τωρα που ακομη ειναι νωρις παρα να το χαλασει εκεινος αργοτερα και κατι τετοια.Με ψυχραιμια το σεβαστηκα και αποχωρησα αν και καταλαβε πως λυπηθηκα πολυ και πως δεν ηταν κατι που το ηθελα. Το ιδιο βραδυ τον βρηκα κατω απο το σπιτι μου. Με πηρε αγκαλια, μου ζητησε συγγνωμη και μου ειπε πως ενω εχει φρικαρει και δε θελει σχεση, δε θελει να με χασει απο τη ζωη του,του αρεσε να χει εναν ανθρωπο διπλα του,του αρεσε που νοιαζομουν για εκεινον,του αρεσε που με προστατευε και που εκανε να νιωθω ασφαλεια και γενικα του αρεσα εγω σαν ανθρωπος και πως δεν μπορει αν δε με βλεπει. Τον σταματησα οσο ηταν καιρος. Του ειπα οτι δε γινεται να χει και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο και πως δεν φταιω εγω αν ειναι συναισθηματικα ανωριμος να δεχτει μεσα του καποια πραγματα. Και εγω οταν χωρισα με τον πρωην μου πιστευα οτι ολα τελειωσαν και κατι τετοιες αηδιες αλλα να που μου ηρθε απο το πουθενα. Του ειπα οτι απο τη στιγμη που τελειωσαμε δε χρειαζεται να μου λεει οτι με νοιαζεται και θελει να με φριντιζει καθως αν το ηθελε τοσο πολυ θα εμενε. Ειπε και ο ιδιος πως δε φταιω σε τιποτα πως ποτε δεν τον πιεσα και πως φοβαται τον εαυτο του και τιποτα αλλο. Ειχε αποφασισει να μην κανει σχεση και θελει να το τηρησει. Λιγες μερες μετα επεδιωξε να βρεθουμε εξω με κοινη παρεα,προσπαθουσα να ειμαι ανετη,αλλα με πλησιασε με παιρνε αγκαλια και ενω τραβιομουν ευγενικα δε μ αφηνε.Εντελει κακως πολυ κακως αλλα κοιμηθηκε σπιτι μου χωρις ν μ αφησει απο πανω του ολο το βραδυ και μαλιστα πηγαμε και για φαγητο την επομενη μερα. Λαθος μεγαλο αλλα ανθρωπος ειμαι κι εγω!Και αυτα ηταν ολα. Εχουν περασει μερικες μερες και τον εχω πετυχει αρκετες φορες.Με κοιταει εντονα,με χαιρεταει χαιδευοντας μου τα μαλλια και φιλωντας με στο μετωπο. Μου στελνει να δει τι κανω αλλα ειναι εμφανως διαφορετικα τα πραγματα. Δε ξερει τι θελει και την πληρωνω εγω.Τουλαχιστον στην αρχη τα πραγματα ηταν ξεκαθαρα και κρατουσα τον εαυτο μου σε αποσταση. Τωρα ομως τι να κανω;;;;;;;Εγω τον εχω ερωτευτει..λεω το ονομα του 40 φορες το δευτερολεπτο και δε ξερω τι σταση να κρατησω..δε θελω να τελειωσουμε πραγματικα...αλλα και φιλαρακια δε θα ειμαστε ποτε!!!δε γινεται να τον χτυπησει κεραυνος και να αλλαξει γνωμη;;;; :P Με θέλει;;;; Δε με θελει;;;;; ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;; Σας ευχαριστω και θα εκτιμουσα τη γνωμη σας!!!!!!!
    συμφωνω μαζι σου. αυτος που σε θελει, δεν φευγει.
    οτι αλλο και να σου πει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ οχι μονο αυτος, ειναι δικαιολογιες.

    αν σε θελει, θα επιστρεψει ΠΟΛΥ συντομα. αν κρυωσει το πραγμα, ξεχνα το. θα ειναι αλλου.

    στην αρχη καπου μας μπερδεψες. μας ειπες οτι εκεινος εκανε την προταση για αποκλειστικοτητα και μετα μας ειπες οτι δεν ηθελε να βαλετε ταμπελες και ενοιωθε αβολα με τετοια διαδικασια.
    δλδ τι ακριβως δεν ηθελε? αφου μονος του την εβαλε την ταμπελα, ενω εσυ του ειχες πει οτι δεν εχεις προβλημα να ειστε φρι...

    για το τι να κανεις, εσυ πρεπει να το αποφασισεις. εμεις τι να πουμε?
    αν τον θελεις μονο για σεξ αλλα χωρις να δεσμευεται απεναντι σου, ειναι πολυ προθυμος οπως βλεπεις.
    δεν θα υποφερεις με αυτο? αν εισαι κι εσυ ανετη και σου αρκει το σεξ και δεν σε ενοχλει η σκεψη οτι ισως εχει κι αλλη /αλλες, καντο.
    αν τον θελεις μονο σε μια αποκλειστικη σχεση οπως ειχε διαμορφωθει σε καποια φαση, τοτε μην υποχωρεις.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Τι να σου πω ξέρω εγώ από την αρχή της ιστορίας κάνει ότι θέλει εσύ τι λες τώρα να αλλάξει μέσα στο μυαλό του να μπούμε δε γίνεται γενικά όταν αφήνεις τον άλλο ελεύθερο γίνονται αυτά εγώ αυτό έχω να σου πω ως παθών η πολλή ελευθερία βλάπτει άμα τους αφήσεις ελεύθερους κάνουν ένα κάρο μαλακές εγώ αυτό κατάλαβα από την ιστορία σου και τις δικές μου ιστορίες
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    συμφωνω μαζι σου. αυτος που σε θελει, δεν φευγει.
    οτι αλλο και να σου πει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ οχι μονο αυτος, ειναι δικαιολογιες.

    αν σε θελει, θα επιστρεψει ΠΟΛΥ συντομα. αν κρυωσει το πραγμα, ξεχνα το. θα ειναι αλλου.

    στην αρχη καπου μας μπερδεψες. μας ειπες οτι εκεινος εκανε την προταση για αποκλειστικοτητα και μετα μας ειπες οτι δεν ηθελε να βαλετε ταμπελες και ενοιωθε αβολα με τετοια διαδικασια.
    δλδ τι ακριβως δεν ηθελε? αφου μονος του την εβαλε την ταμπελα, ενω εσυ του ειχες πει οτι δεν εχεις προβλημα να ειστε φρι...

    για το τι να κανεις, εσυ πρεπει να το αποφασισεις. εμεις τι να πουμε?
    αν τον θελεις μονο για σεξ αλλα χωρις να δεσμευεται απεναντι σου, ειναι πολυ προθυμος οπως βλεπεις.
    δεν θα υποφερεις με αυτο? αν εισαι κι εσυ ανετη και σου αρκει το σεξ και η σκεψη οτι ισως εχεις κι αλλη /αλλες, καντο.
    αν τον θελεις μονο σε μια αποκλειστικη σχεση οπως ειχε διαμορφωθει σε καποια φαση, τοτε μην υποχωρεις.
    μα ακριβως αυτο...μονος του ηθελε αποκλειστικοτητα και φυσικα δεχτηκα αφου εξελισσοταν το πραγμα και μετα μονος του εμπλεξε τα μπουτια του και εγινε κουβαρι..τωρα πλεον οχι δεν τον θελω μονο για σεξ μετα απ ολα αυτα εγω δεν τον βλεπω ετσι.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τι να σου πω ξέρω εγώ από την αρχή της ιστορίας κάνει ότι θέλει εσύ τι λες τώρα να αλλάξει μέσα στο μυαλό του να μπούμε δε γίνεται γενικά όταν αφήνεις τον άλλο ελεύθερο γίνονται αυτά εγώ αυτό έχω να σου πω ως παθών η πολλή ελευθερία βλάπτει άμα τους αφήσεις ελεύθερους κάνουν ένα κάρο μαλακές εγώ αυτό κατάλαβα από την ιστορία σου και τις δικές μου ιστορίες
    δεν ηθελα να ζορισω καταστασεις επειδη ξεκινησε ομως ξεκινησε χωρις να εχουμε ταξει πραγματα και επειδη κ εγω εχω περασει δυσκολα σε σχεσεις μου το ειδα λιγο πιο ηρεμα και ψυχραιμα το πραγμα και δεν τον πιεσα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by Talia st. View Post
    μα ακριβως αυτο...μονος του ηθελε αποκλειστικοτητα και φυσικα δεχτηκα αφου εξελισσοταν το πραγμα και μετα μονος του εμπλεξε τα μπουτια του και εγινε κουβαρι..τωρα πλεον οχι δεν τον θελω μονο για σεξ μετα απ ολα αυτα εγω δεν τον βλεπω ετσι.
    ας τα ξεμπλεξει μονος τα μπουτια του.
    εφοσον ξερεις πως τον θελεις και τον θελεις μονο σε σχεση, μην του κανεις την χαρη να του παριστανεις το δεκανικι.
    ολα η τιποτε ειναι η λυση που προτιμω εγω και μεχρι τωρα εχω επιβεβαιωθει πανηγυρικα ;)

  9. #9
    Προφανως δεν αντεχε αλλο την μονογαμικοτητα και ηθελε να γυρισει στα γκομενιλικια.
    Αντρες που χουν συνηθισει στις ξεπετες δυσκολα αλλαζουν.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Προφανως δεν αντεχε αλλο την μονογαμικοτητα και ηθελε να γυρισει στα γκομενιλικια.
    Αντρες που χουν συνηθισει στις ξεπετες δυσκολα αλλαζουν.
    κι εγω ετσι ακριβως το αντιληφθηκα το οτι θελει "μονο να περναει καλα" που της ειπε.
    δλδ μαζι της τι εκανε? καταναγκαστικα εργα? δεν περνουσε καλα?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εγω νομιζω οτι σε θελει οσο μπορει να θελει εναν ανθρωπο αυτην την στιγμη στη ζωη του. τωρα δεν ξερω αν θα μπορεσει να σε θελει οπως το εχεις εσυ μεσα στο μυαλο σου...
    το τελεσιγραφο σου γυρισε μπουμερανγκ.. ηρθε η ωρα να δεις εσυ τι θελεις στην ζωη σου. Αν ησουν εσυ οπως λες "ωριμη συναισθηματικα"... θα σε ενδιεφερε αυτος ο ανθρωπος?( δεν σε κρινω ..αλιμονο ...εγω ειμαι ενα συναισθηματικο μπαχαλο. απλα το εθεσα με τα δικα σου λογια)

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι εγω ετσι ακριβως το αντιληφθηκα το οτι θελει "μονο να περναει καλα" που της ειπε.
    δλδ μαζι της τι εκανε? καταναγκαστικα εργα? δεν περνουσε καλα?
    περνουσε πααααρα πολυ καλα μπορω να πω..απλα οντως ισως αυτο να μην του ηταν αρκετο. Απλα δεν καταλαβαινω τι του προσεφερε το μεχρι τωρα μπαιρακι του. Δουλεια εξοδοι ποτα και γκομενες θελουν μονο;; Και πανω που βρεθηκε καποια να τον δει αλλιως που μονος του το προκαλεσε γιατι οταν αρχισε να φερεται ετσι αρχισα κ εγω να δενομαι, γεια σας??

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εγω νομιζω οτι σε θελει οσο μπορει να θελει εναν ανθρωπο αυτην την στιγμη στη ζωη του. τωρα δεν ξερω αν θα μπορεσει να σε θελει οπως το εχεις εσυ μεσα στο μυαλο σου...
    το τελεσιγραφο σου γυρισε μπουμερανγκ.. ηρθε η ωρα να δεις εσυ τι θελεις στην ζωη σου. Αν ησουν εσυ οπως λες "ωριμη συναισθηματικα"... θα σε ενδιεφερε αυτος ο ανθρωπος?( δεν σε κρινω ..αλιμονο ...εγω ειμαι ενα συναισθηματικο μπαχαλο. απλα το εθεσα με τα δικα σου λογια)
    εγω δεν ξεκινησα εχοντας καποιο πλανο...ξεκινησαμε χαλαρα ειδα οτι οτι μετα σοβαρευει και απο τη στιγμη που ημουν ετοιμη να ξαναμπω σε μια τετοια διαδικασια μπηκα στο τρυπακι..απλα δεν ξερω τι σταση να κρατησω...να καταπιω αυτα που νιωθω και να μαθει να ακουει και το οχι..η να συμβιβαστω; αν και το τελευταιο δε θα το αντεχα.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    εδω βλεπουμε ακομα ενα 21 χρονο κορασι,που επεσε θυμα του ιδιου της του εαυτο αλλα δεν μπορει να το δει,και νομιζει το οτι θα ακολουθησει ειναι στο χερι του αλλου(συναδελφου,που ειναι και υποπτος,πολυ υποπτος)

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    εδω βλεπουμε ακομα ενα 21 χρονο κορασι,που επεσε θυμα του ιδιου της του εαυτο αλλα δεν μπορει να το δει,και νομιζει το οτι θα ακολουθησει ειναι στο χερι του αλλου(συναδελφου)
    γιατι επεσα θυμα του ιδιου μου του εαυτου;;;;; δεν ξερω τι θα ακολουθησει ζητησα απλως φιλικη αποψη ως προς το τι σταση να κρατησω

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 09:56
  2. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 30-07-2014, 23:26
  3. με θέλει;
    By sml in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 21-01-2014, 12:13
  4. τι θελει;
    By sookie14 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 02-02-2013, 01:15
  5. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 16:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •