Με βλέπει φιλικά?Αν ναι,τι γίνεται τότε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1

    Με βλέπει φιλικά?Αν ναι,τι γίνεται τότε?

    Καλησπέρα!!
    Μετά από πολύ ψάξιμο νομίζω ότι βρήκα το forum το κατάλληλο για το θέμα που με απασχολεί.
    Λοιπον.... Τι άλλο γυναίκα... Θα ξεκινήσω ένα μονόλογο με το σκηνικό που έχει γίνει μέχρι τώρα και περιμένω να μου πείτε και εσείς τι πιστεύετε..κάθε γνώμη δεκτή..

    Καταρχήν μπορεί να σας φανώ λίγο υπερβολικός αλλά επειδή η κοπέλα η συγκεκριμένη μου αρέσει αρκετά εγω το ότι την βλέπω και στον ύπνο μου δεν το θεωρώ υπερβολή.

    Η κοπέλα είναι ξαδέρφη ενός φίλου μου και την γνώρισα όταν είχαμε βγεί πριν κανα τριάρι μήνες εγώ αυτή ο ξαδερφός της και μια φίλη της. Απο τότε είχαμε βγεί πάλι όλοι μαζί αλλες δυο φορές όπου την τρίτη φορα (Είχαμε πιάσει και μια συζήτηση πέρι μουσικής και της είχα πει ότι θα της γράψω κ ένα cd για να ακούσει τι είναι για μένα ποιοτική μουσική) της ζήτησα κ το τηλ μιας και μένουμε στην ίδια περιοχή στην Αθήνα.
    Την μεθεπόμενη μέρα της έστειλα μήνυμα για να της πω ότι της έγραψα το cd και αν θέλει να βρεθούμε και μου είπε πως θα μου έστελνε εκείνη άλλη μέρα. Αυτό ημέρα Κυριακή.Ημέρα Πέμπτη της στέλνω εγώ πάλι κ μου λέει το ίδιο. .
    Το Σάββατο κανονίσαμε με τον φίλο μου(τον ξαδερφό της) να βγούμε οι δυό μας αλλά αυτός πιάνει και της λέει να έρθει και αυτή.Μόλις το έμαθα του λέω τώρα τράβα μόνος σου γιατί με είχε γράψει η ξαδέρφη του και δεν ήθελα.Ε το βράδυ που πήγε τον ρωτούσε γιατί δεν πήγα και της είπε ότι βαριόταν.Και μου στέλνει μήνυμα στις 2.30 ''γιατι δεν ήρθες'', δεν της απάντησα και της έστειλα την επόμενη μέρα το πρωί και τελικά με τα πολλά αφού μου είπε ότι αναρωτήθηκε γιατι δεν πήγα εκείνο το βράδυ που είπε πως θα μου στείλει εκείνη για να βγούμε. Την επομένη μου στέλνει (σε φάση τώτα ''έλα τι μου κάνεις....φιλιά τα λέμε'')και αφού κανονίζουμε βγαίνουμεεε......
    Πάμε σε μια καφετέρια κ.τ.π και αφού περνούσαμε καλά έτσι έδειχνε και χα χα χα κ χα χα χου της λέω να πάμε καμιά βόλτα..(εν τω μεταξύ έξω έβρεχε,αλλά είχαμε ομπρελα)
    Ε πάμε έξω και σε κάποια φάση εκεί που περπατούσαμε μου λέει κρυώνω και την παίρνω αγκαλιά...δεν μου έδειξε κάτι αρνητικό ίσα ίσα που φάνηκε ότι της άρεσε.. ε μου είπε για να μην κρυώνεις και εσύ βάλε το χέρι σου στην τσέπη μου..και είμασταν τώρα σε φάση με τα χέρια μας μαζί κολλητά στην τσέπη της να περπατάμε....
    Ε λέω απο μέσα μου.. ρε γμτ πρέπει να γουστάρει ή τουλάχιστον έτσι δείχνει..
    Στην συνέχεια της λέω να κάτσουμε κάπου και με τα πολλά καθόμαστε στην είσοδο μιας πολυκατοικίας και αφού λέγαμε διάφορες μλκς της πιάνω το πρόσωπο εκεί που γελούσε και την φιλάω διακριτικά στο μάγουλο.....Ε αυτή ψυχρή... ούτε μου έδειξε τπτ.. ούτε θετικά ούτε αρνητικά... στην συνέχεια μου λέει να συνεχίσουμε την βόλτα και τεσπα στο δρόμο αφού πηγαίναμε την ξαναφίλησα πάλι στο μάγουλο αλλά αυτή γμτ μεσ την ψύχρα...
    Εμένα εντω μεταξύ μου είχαν κοπεί τα πόδια γιατι την ήθελα γμτ. ε και μόλις ήταν να φύγουμε με φίλησε σταυρωτά στο μάγουλο.... και φεύγουμεεεε...
    Εγω επειδή τα είχα πάρει εκείνο το βράδυ (πως δεν τα έσπασα όλα) έκανα την μεγάλη μλκ και της έστειλα μήνυμα και την ρώτησα αν με βλέπει φιλικά και μου λέει οτι ναι με βλέπει φιλικά και πως δεν καταλαβείνει τι την ρωτάω και ότι θα τα πούμε.ε πέρασε μια βδομάδα και μου στέλνει μήνυμα εχτές και μου λέει τι κάνεις; ωραίο το cd κτ.π. και τη λέω καλά είμαι εσύ? αφού ήταν καλό ωραία.
    και δεν ξέρω τι μαλακία με έπιασε μετά και της έστειλα αν θέλει να βγούμε...και μου λέει πως έχει κανονίσει και ότι την επόμενη έιχε διάβασμα....

    Έμεινε εκεί το θέμα...εν τω μεταξύ τα μηνύματα λες και τα μετρούσε με το ρολόι καθηστερούσε να μου στείλει ( 40 λεπτά +) λες και το ήξερε οτι με τρώει η αγωνία να δω τι θα μου πει...

    Δεν ξέρω πως την έχω πατήσει και σόρρυ αν φαίνομαι υπερβολικός αλλά προσπάθησα να σας τα πω όλα κάθε λεπτομέρεια για να μου πείτε την γνώμη σας....

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    File mou katarxin se noiotho apolita exo vrethei polles fores se antistoixes katastaseis.Akoma xeirotera exo fasothei kanonikotatα me gomena(aggalies,glosofila) k mou eipe ek ton isteron oti me vlepei filika.(Ωχ σορρυ για τα greeklish).Η γκόμενα φιλε δε γουσταρει. Μια γκομενα οταν γουσταρει δε λεει οτι εχει διαβασμα κ τετοιες δικαιολογιες κ ακομα κ αν ειχε διαβασμα θα εβγαινε μαζι σου αν σε γουσταρε. Απλα η γκομενα αρεσκεται στο να βλεπει οτι εχει κατακτησεις, αυτο κ τιποτα παραπανω.Τσαμπα ασχολεισαι σορρυ που στα λες τοσο στεγνα αλλα προσπαθησε να την ξεχασεις. Θα βρεθει καποτε το αλλο σου μισο μην στεναχωριεσαι. Χαλαρα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    και εγω αυτο νομιζω...απλα σε βασανιζει για να ικανοποιει την ανασφαλεια της...μη δινεις σημασια..η ακομη χειροτερα να σε εχει στο κρυο-ζεστη για καβατζα αμα δενε της κατσει ο αλλοςπου πιθανον να παιζει..σορρυ αν ημουν λιγο αποτομη..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Αγάλια αγάλια γίνεται η αγουρίδα μέλι......

    Ετών?? (υποθέτω κάτω των 21)
    been good, been bad. WILL GO ON

  5. #5
    \'\'Απλα η γκομενα αρεσκεται στο να βλεπει οτι εχει κατακτησεις\'\'

    Σε αυτό συμφωνώ απολύτως μιας και όλες έχουν μάθει πλέον να παίζουν και να δίνουν ελπίδες μόνο και μόνο για να ανεβαίνει η αυτοπεποίθηση τους...


    \'\'και εγω αυτο νομιζω...απλα σε βασανιζει για να ικανοποιει την ανασφαλεια της...μη δινεις σημασια..η ακομη χειροτερα να σε εχει στο κρυο-ζεστη για καβατζα αμα δενε της κατσει ο αλλοςπου πιθανον να παιζει..σορρυ αν ημουν λιγο αποτομη..\'\'

    Όχι καθόλου απότομη αυτά που λες μου έχουν περάσει απ\'το μυαλό όπως επίσης μου τα έχουν πει κιάλλοι...


    \'\'Αγάλια αγάλια γίνεται η αγουρίδα μέλι......

    Ετών?? (υποθέτω κάτω των 21) \'\'

    Ναι κάτω των 21 είμαι..για την ακρίβεια είμαι 19..Κοίτα δεν είναι ότι είμαι άσχετος απο γκόμενες ή κάτι τέτοιο..και τις σχέσεις μου τις είχα στο παρελθόν και όλα..αλλά είχω συνηθισει με μια γκόμενα ή να μου δείχνει ότι γουστάρει ή όχι και όχι κάτι ενδιάμεσο...

    Σκέφτομαι να παίξω διαφορετικά (λίγο δύσκολο βέβαια) και να κάνω πως την φτύνω και εγώ...
    Υπάρχει περίπτωση ανατροπής και να την κάνω να γουστάρει?
    στο φτύσιμο δεν κολλάτε?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    η αληθεια ειναι πως αν καποιος μας αρεσει κ δεν μας δινει την σημασια που θα θελαμε να μας δινει πεισμωνουμε και κανουμε σαν τρελες...αλλα οταν καταφερουμε και τραβηξουμε την προσοχη, αν δεν γουσταρουμε απλα απομακρυνομαστε....αν παλι γουσταρουμε ειναι βλακεια να μην προχωρησεις...(υπαρχουν και κατι τετοιες ομως ε,που δεν ρινχουν τον εγωισμο τους για τιποτα κι ας γουσταρουν τρελα)...

    Καλο θα ειναι να μην :\"κανεις οτι την φτυνεις\" αλλα να την φτυσεις κανονικα...εμεις οι γυναικες κατι τετοια τα καταλαβαινουμε καποιες φορες...

    Οταν ημουν και εγω 19 ετσι εκανα....παρολο που δεν εχουν περασει κ πολλα χρονια εχω αλλαξει εντελως νοοτροπια..κοιτα να το κανεις κ εσυ(ασχετο αν ειμαι γυαικα κ εσυ αντρασ).Απλα κυνηγησε αυτο που θες αλλα αν βλέπεις να το κουραζει ο αλλος πολυ,σταματα να ασχολεισαι..Κ αν το καταλαβει νωρίς οτι δεν φέρθηκε καλα ισως να του δοθει αλλη μια ευκαιρία ε...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Ακου την κοπελα μιλαει σωστα φιλαρακο, φτυσε το γκομενακι κ αν κολλησει κολλησε αλλιως παμε γι αλλα... Εγω ειμαι 22 κ εχω φαει τζαμπα πολλους μηνες απ τη ζωη μου για κατι τετοιες ψωναρες οι οποιες με βλεπαν \"φιλικα\" Μπλιαχ....

  8. #8
    \'\'υπαρχουν και κατι τετοιες ομως ε,που δεν ρινχουν τον εγωισμο τους για τιποτα κι ας γουσταρουν τρελα\'\'

    Ναι σπάνιο αυτό ε? κοίτα απο την άλλη λέω πως ναι μεν είναι όμορφη κ.τ.π αλλά είναι και αυτή 19 και δεν νομίζω να έχει και τόσες εμπειρίες που να έχει μάθει να το παίζει κ τόσο σκληρή γκόμενα... τουλάχιστον αν την δεις και σου σκάσει κανένα χαμόγελο δεν βλέπεις κάτι τέτοιο..


    \'\'Καλο θα ειναι να μην :\"κανεις οτι την φτυνεις\" αλλα να την φτυσεις κανονικα...εμεις οι γυναικες κατι τετοια τα καταλαβαινουμε καποιες φορες...\'\'

    Κοίτα δεν είπα πως θα φέρω και άλλη κοπέλα και να κάνω πως είναι γκόμενα μου αλλά αν βγούμε και τα λοιπά θα το παίζω αδιάφορος.. το ξέρω δεν έχω και πολλές ελπίδες αλλά που ξέρεις καμιά φορά...

    \'\'Εγω ειμαι 22 κ εχω φαει τζαμπα πολλους μηνες απ τη ζωη μου για κατι τετοιες ψωναρες οι οποιες με βλεπαν \"φιλικα\" Μπλιαχ....\'\'

    Πραγματικά αν παίζει έτσι σκέφτομαι ότι ρε φίλε έχουν πολύ σατανικό μυαλό και είναι πολύ ύπουλες μόνο και μόνο για τον εαυτούλη τους....
    Δεν ξέρω....
    Δεν είναι και εύκολο να πεις θα ασχοληθώ με άλλη ...(αν δεν υπάρχει και κάτι πρόχειρο τότε είναι καπως ακόμα πιο δύσκολο)
    Μετά την έξοδο που βγήκαμε κ.τ.π ήμουν...αστα να πάνε... μετά απο μία βδομάδα την είχα κάπως αφήσει μέχρι που μου έστειλε πάλι και να τωρα πάλι απο τα ίδια....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    ευχαριστιεται που εχει καποιον να \'\'λλιωνει\" για κεινη....

    εγραψες:: θα ασχοληθώ με άλλη ...(αν δεν υπάρχει και κάτι πρόχειρο τότε είναι καπως ακόμα πιο δύσκολο)
    μηπως λοιπον και η κοπελια γουσταρει καποιον αλλον,ο οποιος την βλεπει φιλικα και εσυ εισαι αυτο το κατι προχειρο που ασχολειται?????
    αχ δεν υπαρχει γυναικα που να μην ξερει να κρυφτει...οσο για το σατανικο μυαλο νομιζω πως το εχουμε απλα ρολο παιζει με ποιον τροπο το χρησιμοποιοει η καθεμια μας...
    αλλες ειναι υπουλες και φερονται σαν φιδια κολοβα κ αλλες παλι ειναι απλα πιο εξυπνες και στρεφουν την σατανικοτητα τους υπερ τους....αλλες παλι ειναι ντιπ καταντιπ....

  10. #10
    καλα τωρα με έκανες κομμάτια!!
    παίζει να είναι και έτσι....
    παίζει να θέλει να έχει άτομα στην ατζέντα της μόνο και μόνο για να έχει πρόχειρο οποιονδήποτε οποιαδήποτε στιγμή αυτή θελήσει για να ξεπεράσει κάποιον άλλο...

    τεσπα....θα με θεωρήσεις μλκα αλλά και έτσι να είναι αν έπαιρνε αυτή τώρα την προτοβουλία και μου έδειχνε λίγο περισσότερο ενδιαφέρον δεν θα με πείραζε...

    όπως επίσης (δεν ξέρω πως μου λεχει κολλήσει στο μυαλό) θα γούσταρα πάρα πολύ να είναι έτσι όπως τα λες και να την έκανα να σκάσει όταν θα έβλεπε ότι δεν με έχει τόσο σίγουρο όσο νομίζει .....ξέρεις πόσο πολύ θέλω να το πετύχω αυτό ? πιστεύω ότι θα με ανέβαζε τρελά μόνο και μόνο να μου έστελνει εκείνη μήνυμα το βράδυ και να μου έλεγε \'\'περνούσες καλά σήμερα με την φίλη σου βλέπω\'\' .... γιατι να μην μπορώ να το πετύχω αυτό ρε γμτ.....
    δεν υπάρχει κανένα μαγικό που να την κάνεις την γκόμενα εκεί που σε φτύνει να αρχίζει να σε θέλει τρελά....?
    τεσπα μάλλον λέω μπαρούφες γιατί δεν μπορώ να το πιστέψω και τόσο ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί(όχι ότι δεν έχει συμβεί με άλλους μεγαλύτερους μου γνωστούς) αλλά δεν ξέρω ...
    την τρέλα μου1

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    οχι δεν σε θεωρω μλκ...ειμαστε εξω απο τον χορο και ειναι ολα πιο ευκολα αλλα κ πιο αντικειμενικα για εμας...η μηπως νομιζεις οτι δεν εχουμε βρεθει στην θεση σου???να ευχομαστε κ εμεις τα ιδια με σενα??

    απλα ετσι ταλαιπωρεισαι εσυ για να νιωθει αυτη ευχαριστα...ειπα κ παραπανω πως αν καταλαβει νωρις οτι δεν φερθηκε σωστα(που σε φτυνει κτλ) αξιζει μια ευκαιρια...δεν εγγυομαι οομως οτι θα βγει σε καλο..
    το θεμα ειναι ομως να μην τραβηξει πολυ αυτη η κατασταση και γινεις απο αυτους που κολλανε με μια η οποια τους αγνοει και αυτοι νομιζουν οτι τους 8ελει...(κ ειναι πολυ ασχημο αυτο,θα χαλασεις τον εαυτο σου κ δεν αξιζει)

  12. #12
    σας ευχαριστώ για τις συμβουλές ένιωσα κάπως καλύτερα..

    ελπίζω να έχω ευχάριστα νεότερα (ή να την ξεχάσω γρήγορα αν δεν υπάρξει κάποια ανταπόκριση απο την μεριά της γιατί από μένα δεν πρόκειται να πέσω κιαλλο χαμηλά) ...

    ευχαριστώ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    να εισαι καλα και παντα να σκεφτεσαι και την αισιοδοξη πλευρα των πραγματων!!!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    liberchild tha sou kano tin pio koini efxi gia na kselampikareis....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    σορρυ παιδια αυτο το τελεφταιο πηγαινε σε αλλο topic. lol :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •