Άσχημος τσακωμός με τους γονείς μου.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 82
  1. #16
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Ακου why. Τον πατέρα μου τον έχασα όταν ημουν μικρός. Μου λειπει πολλες φορές και με πονάει που δεν θα τον ξαναδω σε αυτή την ζωή. Αυτο που είπες σε αυτόν είναι το χειρότερο που μπορει να πει ενα παιδι στον πατέρα του. Καταλαβαίνω πως θυμωσες αλλα αυτό δεν είναι δικαιολογια να προσβαλεις ετσι κάποιον που το μόνο του λάθος ήταν να ανησυχήσει για σένα.
    Και ναι υπάρχουν ανθρωποι που δεν αξιζουν αυτό το τιτλο, αλλα όχι για αυτό το λογο που αναφερες. Υπάρχουν ανθρωποι που δεν νοιαζονται για τα παιδιά τους ή νοιαζονται μόνο για το ένα και για το αλλο με χαρα θα το σκοτωναν αν μπορουσαν. Υπάρχουν γονεις που βιαζουν τα παιδια τους απο μικρά ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΦΥΛΟΥ. Υπάρχουν γονεις που σκοτωσαν το παιδί τους γιατι ψηφισε αλλο κομμα απο αυτόν (παλιά σε ενα χωριο). Μην μου λες λοιπόν πως επειδη ανησυχεί για τον αυτοκαταστροφικό δρόμο που διαβαίνεις είναι κακός πατέρας.
    Παλιοτερα είχες πει πως εαν πεθαινε η μητέρα σου για να βρείς κοπέλα (ομορφη) δεν θα είχες πρόβλημα. Απο την μια αυτο απο την αλλη το αλλο, θα σου πω να προσέχεις.... Γιατι η ζωη θα σε ακουσει και θα σου τους πάρει μια μερα και εσυ θα μεινεις πραγματικά τελειως ΜΟΝΟΣ!!!!! .
    Πρώτα από όλα λυπάμαι για τον πατέρα σου!
    Αν αυτός ο ''άνθρωπος'' που είναι πατέρας μου,είχε τρόπο να πει αυτό που ήθελε,τότε θα τον άκουγα.
    Δεν υπάρχει περίπτωση να του ζητήσω συγγνώμη!
    Για την μάνα μου έχω μετανιώσει,αλλά για αυτόν όχι!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πρώτα από όλα λυπάμαι για τον πατέρα σου!
    Αν αυτός ο ''άνθρωπος'' που είναι πατέρας μου,είχε τρόπο να πει αυτό που ήθελε,τότε θα τον άκουγα.
    Δεν υπάρχει περίπτωση να του ζητήσω συγγνώμη!
    Για την μάνα μου έχω μετανιώσει,αλλά για αυτόν όχι!
    Ο πατερας σου ανησυχει για σενα και μεις ολοι εδω ανησυχουμε για σενα με το να λιμοκτονεις και να μεινεις μισος δεν θα βρεις ομορφη γκομενα μην τον παρεξηγεις αυτος ειναι ο τροπος του κι εγω στην θεση του τα ιδια θα ελεγα και χειροτερα και σημειοτεον ειμαι πολυ διαλακτικη και ηπιων τονων

  3. #18
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Ο πατερας σου ανησυχει για σενα και μεις ολοι εδω ανησυχουμε για σενα με το να λιμοκτονεις και να μεινεις μισος δεν θα βρεις ομορφη γκομενα μην τον παρεξηγεις αυτος ειναι ο τροπος του κι εγω στην θεση του τα ιδια θα ελεγα και χειροτερα και σημειοτεον ειμαι πολυ διαλακτικη και ηπιων τονων
    Δεν είπα ότι δεν ανησυχεί......

  4. #19
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Πάντως η όλη κατάσταση σήμερα με έχει ρίξει πολύ,και νιώθω πολύ χάλια το στομάχι μου...
    Λέω να μην πάω γυμναστήριο,τι λέτε?

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Εγώ λέω να πας να φας τίποτε σουβλάκια να στανιάρεις.Να σε ρωτήσω κάτι άλλο? Η σχέση σου με τους γονείς σου έτσι ήταν πάντα?
    Αυτά που έχεις γράψει για θανάτους κτλ μου ακούγονται πολύ σοβαρά.Ακόμη και εγώ που έχω παράπονο απο τον τρόπο που με μεγάλωσαν οι γονείς μου και είπα στην μάνα μου "καλύτερα να είχες κάνει έκτρωση" όταν μια φορά με έφερε στα όρια μου,δεν ευχήθηκα ποτέ μου να πεθάνει..

  6. #21
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Εγώ λέω να πας να φας τίποτε σουβλάκια να στανιάρεις.Να σε ρωτήσω κάτι άλλο? Η σχέση σου με τους γονείς σου έτσι ήταν πάντα?
    Αυτά που έχεις γράψει για θανάτους κτλ μου ακούγονται πολύ σοβαρά.Ακόμη και εγώ που έχω παράπονο απο τον τρόπο που με μεγάλωσαν οι γονείς μου και είπα στην μάνα μου "καλύτερα να είχες κάνει έκτρωση" όταν μια φορά με έφερε στα όρια μου,δεν ευχήθηκα ποτέ μου να πεθάνει..
    Ούτε όρεξη έχω για έξω απόψε.....
    Δεν ήταν έτσι πάντα,αν εννοείς για καυγάδες κλπ.
    Νομίζεις ότι εγώ αισθάνθηκα καλά σήμερα?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Θα κάνω τον κακό και θα σου πω ότι περιμένω να βάλεις πρόβλημα απλά δε ξέρω τι και δεύτερον το περιμένω μέχρι τα τριάντα σου όχι τώρα κανείς μπαμ ότι θα βάλεις πρόβλημα να ξέρεις να στο πω απλά μόνο εσύ μιλάς έτσι εδώ μέσα οπότε καταλαβαίνεις κι εσύ το πρόβλημα κάποια στιγμή θα το αντιληφθείς κι εσύ ο ίδιος μόνος σου θα ζητήσεις βοήθεια κάποτε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ούτε όρεξη έχω για έξω απόψε.....
    Δεν ήταν έτσι πάντα,αν εννοείς για καυγάδες κλπ.
    Νομίζεις ότι εγώ αισθάνθηκα καλά σήμερα?
    why
    λέω τώρα εγώ μήπως σε σκέφτονται και σ αγαπάνε και δεν έχουν τρόπους η εσύ δεν τους αφήνεις το περιθώριο και αντιδρούν μ αυτόν τον τρόπο...

    παντός 62 κιλά είναι επίπεδο ανορεξίας
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  9. #24
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by giang View Post
    why
    λέω τώρα εγώ μήπως σε σκέφτονται και σ αγαπάνε και δεν έχουν τρόπους η εσύ δεν τους αφήνεις το περιθώριο και αντιδρούν μ αυτόν τον τρόπο...

    παντός 62 κιλά είναι επίπεδο ανορεξίας
    Δεν ξέρω....

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Πόσο καιρό πας γυμναστήριο?

  11. #26
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Πόσο καιρό πας γυμναστήριο?
    Από τον περασμένο Ιούλιο.Τέσσερις φορές την εβδομάδα.
    Τώρα έχω ξεκινήσει ασκήσεις όπως κάμψεις,έλξεις σε μονόζυγο,πιέσεις με μπάρα κλπ.,ώστε να αποκτήσω λίγη μυική μάζα,και κατά συνέπεια,λίγο παραπάνω βάρος.Γιατί?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Δεν ξέρω....
    δεν ξέρω κατά πόσο διαβάζεις το φορουμ και τα ποστ που ανεβάζουν πολλοί εδώ και παραπονιούνται ότι οι γονείς τους δεν τους δίνουν καμιά σημασία και τους μειώνουν σε άσχημο βαθμό
    μήπως πρέπει να νιώθεις και λίγο τυχερός?
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  13. #28
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by giang View Post
    δεν ξέρω κατά πόσο διαβάζεις το φορουμ και τα ποστ που ανεβάζουν πολλοί εδώ και παραπονιούνται ότι οι γονείς τους δεν τους δίνουν καμιά σημασία και τους μειώνουν σε άσχημο βαθμό
    μήπως πρέπει να νιώθεις και λίγο τυχερός?
    Συγγνώμη,πιστεύεις ότι αισθάνθηκα ωραία σήμερα?

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Ο γυμναστής δεν σου έχει πει τι να τρως, πρωτεΐνες κλπ? Εσύ τι τρως? Κάνεις διατροφή με πολλά γεύματα κι έτσι?

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by giang View Post
    δεν ξέρω κατά πόσο διαβάζεις το φορουμ και τα ποστ που ανεβάζουν πολλοί εδώ και παραπονιούνται ότι οι γονείς τους δεν τους δίνουν καμιά σημασία και τους μειώνουν σε άσχημο βαθμό
    μήπως πρέπει να νιώθεις και λίγο τυχερός?
    Κοίτα όταν τσακώνεσαι με τον ισχυρογνώμονα πατέρα σου , δεν αισθάνεσαι τυχερός η αλήθεια είναι........Αλλά περνάν αυτά γρήγορα.............

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προς τους γονείς του φόρουμ...
    By Deleted-member250416 in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 28
    Last Post: 14-08-2015, 11:07
  2. Δεν αντεχω αλλο τους γονεις μου!
    By marioula90 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 30-12-2014, 02:19
  3. ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ
    By nek11 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-01-2014, 10:03
  4. ΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ
    By chaos_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 64
    Last Post: 08-11-2011, 01:54
  5. Φόβος για τους γονείς
    By christos2004 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-08-2006, 11:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •