Πρόβλημα με συμπεριφορά δεν ξέρω τι να κάνω - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κάπως έτσι είναι τα πράγματα λίγο ευγένεια λίγο πλάκα λίγο ανασφάλεια λίγο κοινωνικότητα λίγο από όλα εντάξει κατάλαβα δεν τραβάω εγώ κανένα νταλκά ντε και καλά να κάνω κάτι αλλά να ξέρω με συμπαθούν να γίνουμε φίλοι κατάλαβες δεν είπα εγώ με τόσα προβλήματα που έχω αλλά θα γούσταρα μια φίλη να με συμβουλεύει απλά όπως λες μπορεί να ναι και ανασφάλεια και όλα αυτά μαζί
    το να κάνεις φιλία μαζί τους δεν είναι κάτι ακατόρθωτο και να μιλάτε και να την ρωτάς και να σε ρωτάει
    λογικά θα σου επιτρέψει μέχρι εκεί που νιώθει αυτή άνετα και εκεί θα πρέπει που να σταματήσεις
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Κοίτα εγώ έχω πρόβλημα συμπεριφοράς δε λέω αν φταίει κάποιος εγώ φταίω και τα προβλήματα μου δεν το συζητάμε αυτό για να καταλάβεις είμαι αγρότης και παίρνω φάρμακα λίγο να ξέρεις από φάρμακα αυτό δε γίνεται αλλά είναι η ανάγκη στη μέση κι εγώ δε σκέφτομαι καθαρά πάντα μπορεί και πότε απλά ήθελα να μάθω την αλήθεια κατάλαβα είμαι ένας περίεργος πελάτης και δε ξέρουν πως να με χειριστούν και μου φέρονται άψογα κάποιες φορές κι εκεί μπερδεύομαι δικό μου λάθος δεν το συζητάμε αυτό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κοίτα εγώ έχω πρόβλημα συμπεριφοράς δε λέω αν φταίει κάποιος εγώ φταίω και τα προβλήματα μου δεν το συζητάμε αυτό για να καταλάβεις είμαι αγρότης και παίρνω φάρμακα λίγο να ξέρεις από φάρμακα αυτό δε γίνεται αλλά είναι η ανάγκη στη μέση κι εγώ δε σκέφτομαι καθαρά πάντα μπορεί και πότε απλά ήθελα να μάθω την αλήθεια κατάλαβα είμαι ένας περίεργος πελάτης και δε ξέρουν πως να με χειριστούν και μου φέρονται άψογα κάποιες φορές κι εκεί μπερδεύομαι δικό μου λάθος δεν το συζητάμε αυτό
    όταν λες περίεργος πελάτης τι εννοείς
    από κάποια ποστ σου που διάβασα δεν κατάλαβα να είσαι περίεργος
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  4. #19
    favvel
    Guest
    elis μάλλον εκπέμπεις αύρα περίεργου ανθρώπου με τόσα που έχεις περάσει και μπορεί να έχουν κι αυτές την περιέργεια να σε γνωρίσουν..
    σου έχει συμβεί και σε άλλες καφετέριες ή μόνο σε αυτήν?
    αν δε σου έχει συμβεί κι αλλού κι επειδή δεν πρόκειται για μία κοπέλα αλλά πολλές,τότε η ευγένεια είναι πολύ σημαντική στα πλαίσια της πολιτικής της συγκεκριμένης καφετέριας ή απλά σε συμπαθούνε πολύ αυτές οι κοπέλες..
    αν σου συμβαίνει σε όλες τις καφετέριες τότε πρόκειται για δική σου παρεξήγηση της συμπεριφοράς των κοριτσιών,η οποία πηγάζει πιθανόν από μια δικιά σου ανάγκη να σου σου δώσουν σημασία και δικιά σου ανάγκη να ερωτευτείς..
    κι έτσι παρερμηνεύεις τη συμπεριφορά τους..
    είναι αντίστοιχο με αυτό που παθαίνουν οι ψυχωτικοί όταν αισθάνονται ότι όλοι τους παρακολουθούν..
    Αυτό προέρχεται από τη βαθύτερη ανάγκη που έχουμε να μας δώσουνε σημασία..
    Το ίδιο συμβαίνει και με σένα..
    Αυτό πιστεύω..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Φαβελ μάλλον έχεις δίκιο δικό μου πρόβλημα είναι δεν το συζητάμε αυτό αυτές είναι μια χαρά δεν το συζητάμε λίγο να με γνωρίσουν θα φρικάρουν όπως φρίκαραν τα φιλαράκια μου από το σχολείο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Κοίτα νέο μέλος εγώ έχω ή σχιζοφρένεια ή κατάθλιψη με ψυχωτικα στοιχεία και τα δύο είναι από τα χειρότερα που μπορούν να σου τύχουν σωματικά είμαι καλά αλλά ψυχολογικά έχω τα χειρότερα τα πιο βαριά απλά με τη δουλειά συντηρούμε σε μια καλή κατάσταση και πρέπει να δουλεύω αλλά δέκα χρόνια τουλάχιστον ξέρω να υποκρίνομαι δυο ώρες που πάω για καφέ αλλά δεν πίστεψα ποτέ ότι θα χω ποτέ κοπέλα από εδώ και πέρα αλλά κάποια στιγμή ήθελα κι εκεί μπερδεύομαι και εμφανίζω πρόβλημα στη συμπεριφορά γενικά δεν μπορώ να το δεχτώ εύκολα είμαι τριάντα πέντε και δεν το δέχομαι ότι τελείωσε η ζωή κι έτσι παλεύω κάθε μέρα εγώ φταίω δεν το συζητάμε κι έτσι πάω και στη δουλειά κι έτσι γυρνάω κι έτσι βγάζω πρόβλημα συμπεριφοράς
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κοίτα νέο μέλος εγώ έχω ή σχιζοφρένεια ή κατάθλιψη με ψυχωτικα στοιχεία και τα δύο είναι από τα χειρότερα που μπορούν να σου τύχουν σωματικά είμαι καλά αλλά ψυχολογικά έχω τα χειρότερα τα πιο βαριά απλά με τη δουλειά συντηρούμε σε μια καλή κατάσταση και πρέπει να δουλεύω αλλά δέκα χρόνια τουλάχιστον ξέρω να υποκρίνομαι δυο ώρες που πάω για καφέ αλλά δεν πίστεψα ποτέ ότι θα χω ποτέ κοπέλα από εδώ και πέρα αλλά κάποια στιγμή ήθελα κι εκεί μπερδεύομαι και εμφανίζω πρόβλημα στη συμπεριφορά γενικά δεν μπορώ να το δεχτώ εύκολα είμαι τριάντα πέντε και δεν το δέχομαι ότι τελείωσε η ζωή κι έτσι παλεύω κάθε μέρα εγώ φταίω δεν το συζητάμε κι έτσι πάω και στη δουλειά κι έτσι γυρνάω κι έτσι βγάζω πρόβλημα συμπεριφοράς
    αλίμονο αν η ζωή τελείωνε στα 35 θέλει δουλειά και προσοχή τ ότι εσύ είσαι 35 δεν νομίζω πως πρέπει να απευθύνεσαι σε γυναίκες κάτω των 30 μια γυναικά άνω των 30 θα μπορέσει να σε καταλάβει και να σε νιώσει καλύτερα από μια 22 κοπελιτσα
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Δε βγαίνω κι έξω μη νομίζεις δεν έχω και πολλά λεφτά για έξω συν τοις άλλοις γιατρός φάρμακα ασφάλεια δε μένουν και πολλά απλά εντάξει λίγη αληθινή επικοινωνία πάντα κάνει καλό κι εγώ πάνω από όλα να ηρεμήσω θέλω δε με πειράζει που μαι μόνος το συνήθισα απλά μου λείπει η αληθινή επικοινωνία που χα κάποτε με τα φιλαράκια μου και πάντα αναζητώ αυτό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Όταν είμαστε όλοι στην ίδια φάση που είμαστε από μικροί μαζί και δουλεύαμε η είμαστε φοιτητές κι είμαστε όλη μέρα μαζί και συζητούσαμε για μαλακές πριν μεγαλώσουμε και γεμίσουμε προβλήματα κλπ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε βγαίνω κι έξω μη νομίζεις δεν έχω και πολλά λεφτά για έξω συν τοις άλλοις γιατρός φάρμακα ασφάλεια δε μένουν και πολλά απλά εντάξει λίγη αληθινή επικοινωνία πάντα κάνει καλό κι εγώ πάνω από όλα να ηρεμήσω θέλω δε με πειράζει που μαι μόνος το συνήθισα απλά μου λείπει η αληθινή επικοινωνία που χα κάποτε με τα φιλαράκια μου και πάντα αναζητώ αυτό
    αυτό είναι κάτι που λείπει σε πάρα πολλούς μάθαμε να φοράμε μάσκα και να παίζουμε ρόλους που δεν μας πάνε
    έχουμε πάψει να είμαστε οι εαυτοί μας
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Δεν ξέρω τι γίνεται μετά τα τριάντα όλοι αλλάζουνε ακόμα κι εγώ που κάποτε έκανα μόνο πλάκα έχω σοβαρέψει πολύ πλέον μάλλον είναι οι δουλειές η εποχές δύσκολες ή ηλικία δεν ξέρω τι φταίει κάπου έχουμε χάσει τη μπάλα όλοι νομίζω είναι γενικό το κακό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Άμα θες το ανοίγουμε θέμα να το συζητήσουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Άμα θες το ανοίγουμε θέμα να το συζητήσουμε
    είμαι 44 εχω περάσει πολύ καλά εχω περάσει και τέλειος χάλια η σημερινές συνθήκες δεν βοηθάνε
    εδώ χάσανε το χιούμορ τους παιδεία που είναι μόλις στα 20 κει ζουν σ ένα αβέβαιω μελών
    πόσο μάλλον εμείς

    ανοιξε θεμα
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ναι ρε ψηλέ μαζί σου άνθρωποι είναι κι αυτοί αλλά κι εγώ άνθρωπος είμαι και μάλιστα βασανισμένος το καλό που τις θέλω να αξίζουν πολύ παραπάνω από μένα γιατί τις καψουρεύτικα και δεν είναι θέμα εμφάνισης το καλό που τις θέλω να αξίζουν
    Elis μου το καλο που τους θελω να σου φερονται ευγενικα γιατι αλλιως θαρθω εκει πανω....κι υστερα τι εχεις για να μην σε καμαρωσουν και αυτες παιδαρος εισαι ασε που εισαι κι ενας θησαυρος

  15. #30
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κοίτα νέο μέλος εγώ έχω ή σχιζοφρένεια ή κατάθλιψη με ψυχωτικα στοιχεία και τα δύο είναι από τα χειρότερα που μπορούν να σου τύχουν σωματικά είμαι καλά αλλά ψυχολογικά έχω τα χειρότερα τα πιο βαριά απλά με τη δουλειά συντηρούμε σε μια καλή κατάσταση και πρέπει να δουλεύω αλλά δέκα χρόνια τουλάχιστον ξέρω να υποκρίνομαι δυο ώρες που πάω για καφέ αλλά δεν πίστεψα ποτέ ότι θα χω ποτέ κοπέλα από εδώ και πέρα αλλά κάποια στιγμή ήθελα κι εκεί μπερδεύομαι και εμφανίζω πρόβλημα στη συμπεριφορά γενικά δεν μπορώ να το δεχτώ εύκολα είμαι τριάντα πέντε και δεν το δέχομαι ότι τελείωσε η ζωή κι έτσι παλεύω κάθε μέρα εγώ φταίω δεν το συζητάμε κι έτσι πάω και στη δουλειά κι έτσι γυρνάω κι έτσι βγάζω πρόβλημα συμπεριφοράς
    elis απολαυσετο αφου μπορεις!
    πολλες φορες οι αναγκες μας,παρερμηνευουν τις κινησεις αλλων ατομων και μπερδευομαστε...
    αν καποια κοπελα συγκεκριμενη σε βαζει σε αυτες τις σκεψεις....δεν ειναι κακο να δειξεις το ενδιφερον σου (κι ας εχεις τα προβληματα σου).Ασχημο ειναι να γινεις ενοχλητικος ΑΝ δεις πως η συγκεκριμενη ειναι ευγενικη μονο λογω δουλειας της!
    Αποκλειεται (κατα την γνωμη σου ) δλδ μια κοπελια να σε συμπαθησει?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  3. Δεν ξερω τι να κανω
    By VOI in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 25-12-2014, 14:03
  4. δεν ξερω πως να εξηγησω τη συμπεριφορα μου.
    By diamantina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 7
    Last Post: 08-04-2012, 23:54
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
    By Loui in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2010, 16:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •