Πρόβλημα με συμπεριφορά δεν ξέρω τι να κάνω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697

    Πρόβλημα με συμπεριφορά δεν ξέρω τι να κάνω

    Λοιπόν εγώ είμαι ένας φτωχός τρελός που όταν κάνω μπάνιο απλά ομορφαίνω συνήθως κυκλοφορώ κάπως ατημέλητος και στα πολύ χάλια σε ημιαγρια κατάσταση το θέμα είναι ότι εγώ πάω σε μια καφετέρια και πίνω τον καφέ μου τέλος πάντων εδώ και λίγα χρόνια και γνωριστήκαμε κάπως με τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί και το πρόβλημα ξεκινάει χωρίς πλάκα από την άψογη συμπεριφορά τους δηλαδή εντάξει είμαι πελάτης αλλά δεν έχω λεφτά οπότε γτ μου φέρονται άψογα αυτό δεν μπορώ να καταλάβω μιλάμε άμα τις δείτε όμορφες κι εγώ με τις φόρμες έχω πάει και με τις πυτζάμες σχεδόν και οι κούκλες μου φέρονται άψογα κι εγώ δεν τις πιστεύω και σήμερα τους το είπα ευτυχώς μιλάμε λίγο μετά πάω στη γωνία μου αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που τελειώνει η ευγένεια και επειδή έχω προβλήματα αν προσπαθούν να αποδείξουν κάτι δεν μπορώ να καταλάβω πως καθορίζουν την συμπεριφορά τους οι γυναίκες δηλαδή για τέτοια συμπεριφορά έπρεπε το λιγότερο να είχα λεφτά μετά χιούμορ και όλα τα καλά τέλος πάντων θέλω να μου πει κάποια που σταματάει η ευγένεια και που αρχίζει η σκοπιμότητα αν κατάλαβε καμιά τι λέω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Έλις μου γιατι η ευγένεια να είναι το μεμπτό και το περίεργο ??? Κατάρχάς ολες οι σερβιτόρες ειναι ευγενικές και δευτερον αποκλείεται δηλαδη να σε συμπαθουν και να σου μιλανε ευγενικα και χαμογελαστα? Γιατι το βλέπεις περίεργο??? Μια χαρα είσαι ..μην αυτοαποκαλεισαι τρελλός....αντε! Η ευγενεια δε συμβαδιζει με τα λεφτα και το χιουμορ.. Δε σκοπευεις να κερδισεις κατι με αυτη...Ειναι θεμα χαρακτηρα και προσωπικοτητας!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Καλησπερα :) Δουλεια τους ειναι, πρεπει να ειναι ευγενικες με τους πελατες. Δεν νομιζω να ηταν ωραιο αν σου φερονταν με αγενεια και ηταν ολο πικροχολα σχολια. Απλα απολαυσε τον καφε σου και πες και ενα καλο λογο στα κοριτσια....
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ε τότε ρε παιδιά η γειτονιά μου έχει τις πιο όμορφες σερβιτόρες του πλανήτη γιατί από ομορφιά είναι αντικειμενικά όμορφες αλλά από τρόπους δεν παίζονται δηλαδή μπαίνεις μέσα στο μαγαζί και νομίζεις ότι είσαι τουλάχιστον πρωθυπουργός τους το είπα κι αυτό σήμερα να δω τι θα μου πουν μου απάντησαν επίσης άψογα δηλαδή να πιστέψω ότι η γειτονιά μου έχει κάΡακούκλαρες στην ηλικία μου που μου μιλάν άψογα κι εγώ να είμαι ψύχραιμος λες και δε τρέχει τίποτα να μη βρίζω δηλαδή για τα χάλια μου απλά να το δέχομαι αν το πιστέψω κούκλα μου ότι είναι αληθινές το λιγότερο που έχω να κάνω είναι να τις καψουρεύτω κι αυτό θα πονέσει πάλι τέλος πάντων είναι καταπληκτικές δε χορταίνω να τις κοιτάζω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Ε κοιτα οι σερβιτορες πρεπει να ειναι και ομορφουλες για να ερχονται και πελατες, και συνηθως ειναι μικρα κοριτσια και φοιτητριες για ενα εξτρα εισοδημα. Μην γκρινιαζεις, απολαυσε το :D
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ε τότε ρε παιδιά η γειτονιά μου έχει τις πιο όμορφες σερβιτόρες του πλανήτη γιατί από ομορφιά είναι αντικειμενικά όμορφες αλλά από τρόπους δεν παίζονται δηλαδή μπαίνεις μέσα στο μαγαζί και νομίζεις ότι είσαι τουλάχιστον πρωθυπουργός τους το είπα κι αυτό σήμερα να δω τι θα μου πουν μου απάντησαν επίσης άψογα δηλαδή να πιστέψω ότι η γειτονιά μου έχει κάΡακούκλαρες στην ηλικία μου που μου μιλάν άψογα κι εγώ να είμαι ψύχραιμος λες και δε τρέχει τίποτα να μη βρίζω δηλαδή για τα χάλια μου απλά να το δέχομαι αν το πιστέψω κούκλα μου ότι είναι αληθινές το λιγότερο που έχω να κάνω είναι να τις καψουρεύτω κι αυτό θα πονέσει πάλι τέλος πάντων είναι καταπληκτικές δε χορταίνω να τις κοιτάζω
    Elis, 1ον καλά σου λέει η Mariah 2ον υπάρχουν και καλοί άνθρωποι στον κόσμο και 3ον γιατί να μην σου μιλάν ευγενικά, τους έκανες κάτι; (ρητορική είναι η ερώτηση). Σε όλους τους ανθρώπους πρέπει να φερόμαστε ευγενικά εφόσον δεν μας βλάπτουν...

    Μην δημιουργείς προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν... :)
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Τέλος πάντων έχω πρόβλημα χοντρό και ψυχολογικό και επιβίωσης και δεν είναι να παίζουμε με αυτά θα πιάσω καμιά θα την πω ότι έχω ψύχωση να δούμε από το σοκ τί θα κάνει τέλος πάντων έχω αλλάξει φάρμακα δέκα φορές και δε λέω να στανιάρω ποτέ τώρα παίρνω δυο φουλ δόση τα μέγιστα και πετάω δε μπορεί να καταλάβει ο γιατρός ποτέ είμαι καλά και πότε όχι δεν είναι κατάσταση αυτή έχω ταλαιπωρηθεί πολύ για να έχω και τέτοια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Χώρια από όλα αυτά πρέπει να ξέρω τι καψουρεύομαι την αλήθεια ή το ψέμμα είναι πολύ πιο βασικό αυτό για μένα από μια χυλόπιτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Μην καψουρευτεις θα πονεσεις.. οι σερβιτορες οπως προειπαν και παραπανω στην πλειοψηφια τους ειναι ομορφες , γλυκουλες και χαμογελαστες.. δεν θα σε σερβιρει ο Κοναν ο βαρβαρος φιλε μου. Απολαυσε το καφεδακι σου και φατε ματια ψαρια :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Καλά την έχω ξαναπατήσει έτσι δεν είναι η πρώτη φορά κυκλοφορώ χρόνια αλλά να τις έχω εδώ δίπλα και να με μιλάνε μιλάμε για άλλη κατάσταση τέλος πάντων θα ηρεμήσω που θα πάει απλά πρέπει να είναι ειδικοί άνθρωποι και δε μιλάμε μόνο για εμφάνιση μιλάμε τώρα για λόγο έτσι να τις πιάσεις κουβέντα να πεις ότι θέλεις την εμφάνιση χέστηκα μιλάμε για ειδική κατηγορία ανθρώπων μου φαίνεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Άμα έχει κανείς καμιά φίλη σερβιτόρα παρακαλώ να μου πει τίποτα για την κοινωνικότητα τους είναι νομίζω σε άλλα επίπεδα τουλάχιστον αυτές
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Άμα έχει κανείς καμιά φίλη σερβιτόρα παρακαλώ να μου πει τίποτα για την κοινωνικότητα τους είναι νομίζω σε άλλα επίπεδα τουλάχιστον αυτές
    μια σερβιτόρα μπορεί να είναι μέλος και να γράφει εδώ μέσα και να έχει χίλια δυο προβλήματα
    δεν είναι τίποτε παραπάνω από σένα απλά λόγο της φύσεως της δουλειάς τους φαινοντε στα μάτια μας κάπως
    κι επειδή τους την πέφτουν καθημερινά 10 άτομα δεν συμενει κιόλας ότι η αυτοπεποίθηση τους είναι στα κόκκινα
    μπορεί να έχουν χιλιάδες ανασφάλειες που κρύβετε πίσω απ τον δίσκο που κρατάνε
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ναι ρε ψηλέ μαζί σου άνθρωποι είναι κι αυτοί αλλά κι εγώ άνθρωπος είμαι και μάλιστα βασανισμένος το καλό που τις θέλω να αξίζουν πολύ παραπάνω από μένα γιατί τις καψουρεύτικα και δεν είναι θέμα εμφάνισης το καλό που τις θέλω να αξίζουν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ναι ρε ψηλέ μαζί σου άνθρωποι είναι κι αυτοί αλλά κι εγώ άνθρωπος είμαι και μάλιστα βασανισμένος το καλό που τις θέλω να αξίζουν πολύ παραπάνω από μένα γιατί τις καψουρεύτικα και δεν είναι θέμα εμφάνισης το καλό που τις θέλω να αξίζουν
    το ότι σου φέρονται με ευγένεια είναι στο αντικείμενο της δουλειάς τους
    αν δεν ήταν ευγενικές θα πήγαινες μια δυο φορές και δεν θα ξαναπάταγες τα λεφτά σου τους δίνεις και σέβονται αυτά τα 2 3 ευρώ που τους αφήνεις
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Κάπως έτσι είναι τα πράγματα λίγο ευγένεια λίγο πλάκα λίγο ανασφάλεια λίγο κοινωνικότητα λίγο από όλα εντάξει κατάλαβα δεν τραβάω εγώ κανένα νταλκά ντε και καλά να κάνω κάτι αλλά να ξέρω με συμπαθούν να γίνουμε φίλοι κατάλαβες δεν είπα εγώ με τόσα προβλήματα που έχω αλλά θα γούσταρα μια φίλη να με συμβουλεύει απλά όπως λες μπορεί να ναι και ανασφάλεια και όλα αυτά μαζί
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  3. Δεν ξερω τι να κανω
    By VOI in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 25-12-2014, 14:03
  4. δεν ξερω πως να εξηγησω τη συμπεριφορα μου.
    By diamantina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 7
    Last Post: 08-04-2012, 23:54
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
    By Loui in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2010, 16:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •