δεν ειναι σωστο που εφυγε ο griswol
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534

    δεν ειναι σωστο που εφυγε ο griswol

    Νοιωθω οτι δεν ειναι σωστο να εξαναγκαζεται κανεις να φευγει επειδη καποιοι εδω μεσα του εκαναν bulling ολοι ειναι εδω γιατι εχουν καποια αναγκη να μθλησουν να ακουσουν να διαβασουν δεν γνωριζομαστε αυτο ομως δεν σημαινει πως αν καποιος φυγει απ δω παν κι αλλοι αλλιως ειμαστε μονοι αριθμοι σ ενα forum που σβηνονται με την αποχωρηση μας εγω παντως δεν σας βλεπω ετσι και το ιδιο θα ελεγα για οποιοδηποτε μελος που θα εφευγε μ αθτον τον τροπο ακομα κι οταν ερθει η ωρα να φυγω παντα θα δας σκεφτομαι ενταξει 2 3 μελη περισσοτερο απο τους αλλους αυτα ηθελα να πω σχετικα ηι αυτο το πρωην μελος που τυχαινει να ειναι και ενα πολυ καλο παιδι

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    θλίβομαι και μόνο στην ιδέα ότι εδώ που όλοι μπαίνουμε γιατί έχουμε κάποια προβλήματα και θέλουμε να τα μοιραστούμε να υπάρχουν κάποιοι που να φέρονται με bulling σε κάποια μελή μόνο και μόνο για να αναδείξουν το δικό τους εγώ
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    συμφωνω παυλινα. Εγω νιωθω τα ατομα εδω σαν οικογενεια μου και ας μην είμαι πολυ καιρο εδω. Με θλίβει το γεγονός αυτο.
    Δεν μου αρεσει να βλέπω τα μελη να μαλώνουν μεταξυ τους και ελπίζω να σταματησει ολο αυτο. Ολοι ειμαστε εδω για να μιλησουμε με καποιον για τα προβληματα μας, να παρουμε συμπαράσταση και λυσεις για αυτα.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Θα συμφωνήσω μαζί σας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Θα μου λείψει αυτό το παιδί... Δεν κατάλαβα τί έγινε όμως, τελευταία δεν παρακολουθώ πολύ το forum όσο πριν...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by giang View Post
    θλίβομαι και μόνο στην ιδέα ότι εδώ που όλοι μπαίνουμε γιατί έχουμε κάποια προβλήματα και θέλουμε να τα μοιραστούμε να υπάρχουν κάποιοι που να φέρονται με bulling σε κάποια μελή μόνο και μόνο για να αναδείξουν το δικό τους εγώ
    Μεγάλη αλήθεια αυτή.....

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ήταν καλυτερα για εκείνον που εφυγε εκεινη την στιγμη που εφυγε.. αυτο το σκεφτομουν συνεχεια την επομενη μερα ειδικα. το φορουμ οχι μονο επιτρεπει αλλα προστατευει αυτες τις συμπεριφορες. και οταν λέω φορουμ δεν εννοω μονο την διαχείρηση που δεν ιδρωσε το αυτι της αλλα και τα μελη.

    πραγματικα με παρηγορει το γεγονος οτι δεν ημουν η μονη που τελικα τα είδε όλα αυτα, δεν τα εβγαλα απο το μυαλό μου για να κανω "σαματα" οπως με κατηγορησαν ολοι οι "ειδιμονες" της συμφορας που εχουν χαθει πισω απο την παθητικότητα τους.

    και βεβαια πρεπει να επιστρεψει ο griswol, τωρα που ηρεμισαν τα πραγματα και κανεις δεν θα τολμησει να τον πειραξει πλεον και θα μπορεσει να επιστρεψει στο παρεακι του που του προσφερε ασφαλεια και υποστηριξη.

    συν οτι τωρα ξερει ποσο μπορει να πληγωθει ενας ευαισθητος ανθρωπος απο αυτα και να πάρει θεση σε καποιο αλλο εκτεθημενο μελος που θα υποστει κατι τετοιο, μαζι με τους υπόλοιπους 2-3 που αντιλαμβανονται την διαφορα και δεν ανεχονται την νοοτροπια του οχλου.Γιατ σιγουρα θα ξανασυμβει αυτο... οπως συνεβαινε πριν μπουμε εμεις εδω και θα συμβαινει αφου φυγουμε.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Θα μου λείψει αυτό το παιδί... Δεν κατάλαβα τί έγινε όμως, τελευταία δεν παρακολουθώ πολύ το forum όσο πριν...
    ναι εχει παρατηρηθει η απουσια σου νεαρη κοπανατζου!!!... ...μας ελειψες παλιοκοριτσο!!!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Μεγάλη αλήθεια αυτή.....
    αναρωτιεμαι πολλες φορες, οχι μονο για το θεμα μπουλινγ ...γενικα για οσους μπαινουν εδω με υφος 100 καρδιναλίων και κρινουν αφυψηλου...τους αρρωστους ανθρωπους.
    δηλαδη οκ ..ειμαι σκ@τ@ εχω καταθλιψαρα και εχω αχρηστευσει την ζωη μου... αλλα δοξα το θεο..υπάχουν και χειροτερα!
    μεγαλη υποθεση η αρνηση παιδια... και μονο οτι θα μπεις εδω μεσα με την αναγκη να νιωσεις ανωτερος και θα βγεις με ικανοποιημενη αυτην την αναγκη... τοτε.. παει ..το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εγώ δεν τον ήξερα και δε γουστάρω κάποιος που δεν ξέρω και δε μου έχει αποδείξει την αξία του δηλαδή ότι έχει όντως πρόβλημα και το διαχειρίζεται να αποκτήσει πρόσβαση στα μνήματα μου ως μοντέρειτορ και να χει συνολική εικόνα για το τι κάνω εσείς μπορεί να τον ξέρατε κάποιοι άλλα εγώ την θεωρώ πολύ υπεύθυνη θέση και δε νομίζω ότι κάποιος με ένα χρόνο παρουσίας και εξακόσια μνήματα αυτό μόνο ξέρω γι αυτόν θα έκανε γι αυτή τη θέση κατά τα άλλα πείτε ότι θέλετε αλλά κι η εμπειρία σε ομάδες αυτόβοήθειας λέει ότι πολλοί έρχονται και φεύγουν για δικούς τους λόγους ο καθένας μπορεί να ναι το καλύτερο παιδί ο καλύτερος άνθρωπος αλλά σίγουρα δεν έχει εμπειρία όπως το βλέπω εγώ είναι οφθαλμοφανές
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Σκεφτείτε μόνο ο Μοντ να αρχίσει να μιλάει στο πάρεακι του για το τι βλέπει εγώ δεν κάνω τίποτα ιδιαίτερο απλά λέω να αρχίσει να σχολιάζει σε λάθος άτομα ή στην παρέα του καλά η ανωνυμία έχει χαθεί δεν το συζητάμε τα κουτσομπολιά θα πάρουν φωτιά κλπ εγώ έναν που δεν το ξέρω δεν το θέλω για Μοντ εσείς τον ξέρετε με γεια σας με χαρά σας εγώ δεν θέλω έναν που δεν έχει μιλήσει καθόλου από το πουθενά να γίνει Μοντ τέλος όποιος θέλει το συζητάμε άλλα έχω δίκιο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Aν ειναι δυνατον ρε φιλε.. Ενα ακομα εμπρηστικο θεμα για ενα μελος που μονο του αποφασισε να φυγει εδω και 20 μερες γιατι καποιοι του ειπαμε οτι δεν κανει για μοντ.. Παλι κατηγορουνται μελη , ανωνυμα και φουστικα πια , φυσικα αναμεσα τους και εγω για μπουλινγκ και σκατουλινγκ επειδη τολμησαμε να πουμε την γνωμη μας.. Τελικα επιβεβαιωνομαι συνεχως . Σας αρεσει παρα πολυ ο σαματας , παιρνετε ενεργεια απο αυτον. Πραγματικα εχετε φτιαξει μια κλικα των δηθεν ενθαρυντικων μελων αλλα ειστε Χιτλερικοι .. πως λεμε ο δημιος με το χαμογελο?
    Διαχειριση τι την ηθελες την δημοσκοπηση για ποιες αλλαγες μιλαμε?Για ποια πιο εντονη και τυπικη παρουσια? ή πρεπει να παταμε αναφορες για να παρετε χαμπαρια? Γιατι εγω πραγματικα βαριεμαι..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Η Μαρίπόσα όταν έφυγε δεν κάνατε έτσι και ήταν και συμπαθητική κι ένας άλλος έφυγε πάλι ντούκου πέρασε εδώ τώρα ολόκληρο θέμα εντάξει κάνατε παρέα εντάξει ήταν καλό παιδί δε γνωριστήκαμε όμως ήρθε από το πουθενά και ήθελε να γίνει Μοντ που εμένα στα τέτοια μου γιατί η ανωνυμία μου μάλλον χάθηκε αλλά άμα χαθεί και η δικιά σας ανωνυμία να σας δω εγώ δεν ήθελα να γίνει αυτό μάλλον έγινε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ενω με ενα μοντ
    που ειναι μονιμως απων,
    που απο τα 15000 μελη τα 27 δινουν πλεον σημασια στις αποφασεις που παιρνει,
    που κανει διακρισεις αναμεσα στα μελη,
    που εχουν αυταρχικη και αδιαλλακτη συμπεριφορα
    που προσβαλει και κανει λάθη χωρις να ζηταει συγνωμη,
    που παιρνει προσωπικα την αντιπαραθεση,
    που αφηνει απροστατευτα τα μελη που εχουν υποστει μπουλινγκ και ατιμωρητα τα μελη που την προκαλεσαν...
    ειναι σαφεστατα καλυτερη επιλογη για να διαχειριζονται τα προσωπικα σου δεδομενα

    θα δεχομουν ευχαριστως το οποιοδηποτε μελος με ευαισθησια απο καποιους που καβαλάνε ενα καλαμι και πανε.. η "διαχειρηση" δεν ειναι τιτλος, ειναι ευθυνη..

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η Μαρίπόσα όταν έφυγε δεν κάνατε έτσι και ήταν και συμπαθητική κι ένας άλλος έφυγε πάλι ντούκου πέρασε εδώ τώρα ολόκληρο θέμα εντάξει κάνατε παρέα εντάξει ήταν καλό παιδί δε γνωριστήκαμε όμως ήρθε από το πουθενά και ήθελε να γίνει Μοντ που εμένα στα τέτοια μου γιατί η ανωνυμία μου μάλλον χάθηκε αλλά άμα χαθεί και η δικιά σας ανωνυμία να σας δω εγώ δεν ήθελα να γίνει αυτό μάλλον έγινε
    αν αυτα τα μελη, που λες, εφυγαν για τους ιδιους λόγους που εφυγε και ο griswol και δεν εκανες τιποτα για αυτο, εισαι αξιος της μοιρας σου φιλε μου!

    η παβλίνα καταγκέλει μια αδικια και καλα κανει ... εσυ δεν εχεις καν επιχειρηματα να την αντικρουσεις .. εισαι εκτος θεματος!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Το σωστο ειναι να βγαινουμε εξω
    By vasilis_90 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 14-08-2013, 11:01
  2. "εφυγε"αλλος ενας φιλος ,γιατρος,εφυγε! τον πειρε η Ηρω!
    By giorgos panou in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 27
    Last Post: 19-06-2013, 23:44
  3. Replies: 13
    Last Post: 20-02-2012, 21:30
  4. πιστευετε οτι ειναι σωστο να λεει παντα καποιος την αληθεια
    By hornet in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 63
    Last Post: 12-02-2010, 01:55
  5. αν ενας ανθρωπος δεν ειναι σιγουρος πως η εκασοτε επιστημονικη μεθοδος
    By Oneiroplasmenos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 07-02-2010, 21:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •