Εαν σημερα ηταν η τελευταια μερα σου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Kαι πως ξερουμε οτι δεν ειναι σημερα η τελευταια μερα μας ?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Ναι .. σωστο και αυτο! Μολις εστειλες για καστανα ολα τα μελη που πασχουν απο κρισεις πανικου χαχα!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ληστειες τραπεζων και μετα ενα μεγαλο παρτυ με καλο φαγητο, τα ακριβοτερα ποτα, τα καλυτερα ναρκωτικα,υπεροχο σεξ,τρελος χορος και χαβαλες με γελια μεχρι δακρυων με τους ανθρωπους που αγαπω και θα τους αφησω τ λαφυρα απο ληστειες

    α! κ ενα βουνο παιδακια για τον κοπριτακο μου!!!
    Κανεις δεν θα εχει παραπονονμετα ειμαι σιγουρη
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Kαι πως ξερουμε οτι δεν ειναι σημερα η τελευταια μερα μας ?
    Μονοι σας αυτοσοκαριζεστε :-Ρ
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ληστειες τραπεζων και μετα ενα μεγαλο παρτυ με καλο φαγητο, τα ακριβοτερα ποτα, τα καλυτερα ναρκωτικα,υπεροχο σεξ,τρελος χορος και χαβαλες με γελια μεχρι δακρυων με τους ανθρωπους που αγαπω και θα τους αφησω τ λαφυρα απο ληστειες

    α! κ ενα βουνο παιδακια για τον κοπριτακο μου!!!
    Στην 1η ληστεια , θα σε ειχαν συλλαβει ........

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Στην 1η ληστεια , θα σε ειχαν συλλαβει ........
    Και πως το ξερουμε αυτο?
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Μονοι σας αυτοσοκαριζεστε :-Ρ

    Οχι , αληθεια , εχω να παω στον εοπυυ, με το μηχανακι , με χτυπαει ενα αυτοκινητο και .....τερμα ....αρκετα σταθηκα τυχερος στα ατυχηματα ...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Και πως το ξερουμε αυτο?


    Γιατι δεν μπορεις να μπεις με οπλο στην τραπεζα , εχει ανιχνευτη μεταλλων ..........γι αυτο μπαινεις στην 1η πορτα , και περιμενεις νανοιξει η 2η...........και να μπεις , αυτοματως κλειδωνει η πορτα , και τα τζαμια ειναι πλεον αυθραυστα , οποτε παγιδευτηκες , γι αυτο δεν ακουμε για ληστειες σε τραπεζες , ........... .....

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Θα επαιρνα ενα καλο ουισκυ και θα ανεβαινα προς ακροπολη να το πιω και να με βρει εκει ο θανατος .

    Κι εγω εκει κλινω , αλλα σε παραθαλλασιο μερος , τυφλα στο μεθυσι ................οι παλιες συνηθειες , ποτε δεν πεθαινουν .........

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Γιατι δεν μπορεις να μπεις με οπλο στην τραπεζα , εχει ανιχνευτη μεταλλων ..........γι αυτο μπαινεις στην 1η πορτα , και περιμενεις νανοιξει η 2η...........και να μπεις , αυτοματως κλειδωνει η πορτα , και τα τζαμια ειναι πλεον αυθραυστα , οποτε παγιδευτηκες , γι αυτο δεν ακουμε για ληστειες σε τραπεζες , ........... .....
    πωωωωω... τι χαλαστρας εισαι μωρε!!!.. θα βαλω εσενα σε αναπηρικο καροτσακι και θα μας βαζουν απο την διπλανη πορτουλα χοχοχοχο...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    πωωωωω... τι χαλαστρας εισαι μωρε!!!.. θα βαλω εσενα σε αναπηρικο καροτσακι και θα μας βαζουν απο την διπλανη πορτουλα χοχοχοχο...


    Ενταξει ,μην στο χαλασω , αντε να κανω οτι θελεις για να μπουμε .........................αλλα και να μπουμε , καμμια τραπεζα δεν κρατα πανω απο 15.000-20.000 , παλι χαλασε ...............βρες αλλο, ασε τα λεφτα , μανια με τα λεφτα κι εσυ ......

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αμα ειναι θεμα χρηματων , αναλαμβανω εγω τα εξοδα , μιας κι ειναι η τελευταια μερα μου , κανουμε οτι γουσταρεις , παρτυ , ναρκωτικα , αντε ναναλαβω και το σεξ .............................................. τωρα που το σκεφτομαι , δεν κανουμε μια προβα στο σεξ ? τα χρηματα ταχω........

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    macgyver έχεις δίκιο.ποτέ δε ξέρουμε ποια θα είναι η τελευταία μας ημέρα.επίσης έχω παρατηρήσει ότι όποιος παρακαλάει να πεθάνει,συνήθως δεν πεθαίνει.εκτός και αν έχει το θάρρος να κάνει καμμιά σοβαρή απόπειρα αυτοκτονίας.Αν όχι και απλά παρακαλάει να πάθει κάτι,παίζει να πεθάνουν πρώτα όλα του τα αγαπημένα πρόσωπα και αυτός να μένει εκεί να αναρωτιέται γιατί αυτοί και όχι εγώ.Γιαυτό μην παρακαλάτε ποτέ να πεθάνετε..Γιατί η ζωή μπορεί να φέρει έτσι τις καταστάσεις να έχουν λυθεί αυτά που σας κάνουν να σκέφτεστε την αυτοκτονία και όταν θα είστε χαρούμενοι και ευτυχισμένοι να σας ρίξει το θανατικό..Δε πιστεύω στον θεό αλλά πιστεύω στην τύχη και στις συμπτώσεις και στο πόσο μπορεί το σύμπαν να σου κάνει πλάκα...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ενταξει ,μην στο χαλασω , αντε να κανω οτι θελεις για να μπουμε .........................αλλα και να μπουμε , καμμια τραπεζα δεν κρατα πανω απο 15.000-20.000 , παλι χαλασε ...............βρες αλλο, ασε τα λεφτα , μανια με τα λεφτα κι εσυ ......
    Εγω θα ζητουσα αφου θσ ηταν η τελευταια μου μερα να μου γινοταν οποια χαρη ζητουσα...οποτε θα ζηταγα πολλα χρηματα να εξασφαλισω τα παιδια μου και μετα θα ζητουσα σεξ απο το τεκνο που ενω στην αρχη του αρεσα μετα μ εφτυσε κανονικα...να φυγω και ευχαριστημενη βρε παιδι μου

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αμα ειναι θεμα χρηματων , αναλαμβανω εγω τα εξοδα , μιας κι ειναι η τελευταια μερα μου , κανουμε οτι γουσταρεις , παρτυ , ναρκωτικα , αντε ναναλαβω και το σεξ .............................................. τωρα που το σκεφτομαι , δεν κανουμε μια προβα στο σεξ ? τα χρηματα ταχω........
    χαχαχαχα... δεν ειναι τα χρηματα κουτο αγορι, ειναι οτι θελω οταν φυγω να εχω αφησει πισω μου κατι για τους ανθρωπους μου,να τους ελαφρυνω απο τα βασανα τους για να μπορουν να χαρουν λιγο παραπάνω την ζωη τους.. και σταματα να μου το χαλας, γιατι την τελευταια σου μερα θα στειλω στην παλιοπαραλία σου 100 παχουλους- γερους-γκεη- γυμνιστες... !!!

    υ.γ.... με το facebook τους!!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. δυσκολη μερα σημερα
    By kapamaru!! in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 23
    Last Post: 02-02-2012, 03:01
  2. Ήταν να βγω έξω σήμερα, μετά από πολύ καιρό...
    By Άγνωστος in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 31
    Last Post: 01-08-2011, 18:17
  3. Πως περασα την μερα μου σημερα...μονο θετικα μηνυματα δεκτα:P
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 08-10-2010, 02:27
  4. ποτε ηταν η τελευταια φορα που ερωτευθηκατε
    By tomasliak in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 22
    Last Post: 17-05-2009, 00:40
  5. πως θα ηταν αν τα προβληματα μας καποια μερα εξαφανιζοταν
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 25-03-2009, 20:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •