(Χωρίς τίτλο)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770

    (Χωρίς τίτλο)

    Προς διαχείριση : Γιατί μου μαζεύετε όλα τα θέματα σε ένα τι σχέση έχει το αν σε κόλλησε ο γκόμενος της φίλης σου με την δουλειά μου; Αυτό είναι μεγάλη αγένεια να μου φέρεστε με τέτοιο τρόπο και να με φέρνετε σε δύσκολη θέση. Μόνο τα δικά μου θέματα συσσωρεύονται έτσι σε ένα; Για ποιόν λόγο μου το κάνετε; Θέλετε να με διώξετε από το φόρουμ;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Συμφωνώ μαζί σου Δελφίνι.Είσαι ακόμη ένα μέλος που έχεις δικαίωμα να ανοίγεις όσα θέματα επιθυμείς κατά την γνώμη σου.Και όποιος θέλει μπορεί να απαντάει και όποιος δε θέλει ας προσπερνάει.Κατά την γνώμη μου και εσύ υφίστασαι διαδικτυακό bullying και μάλιστα απο την διαχείριση αυτή την φορά επειδή κάποια μέλη έκαναν παράπονοα ότι κουράστηκαν να βλέπουν νέα θέματα σου για τα χρόνια προβλήματα σου.Αλλά βλέπεις εσένα δεν θεωρεί κανείς ότι πρέπει να υποστηρίξει το δικαίωμα σου να γράφεις ότι θέλεις σε όσα θέματα θέλεις.
    Προσωπικά όπως δε συμφωνώ που αναγκάστηκαν άλλα μέλη να φύγουν (δεν αναφέρω ξανά ονόματα γιατι ήδη έκλεισε σήμερα απο τον aeon το θέμα που αναφερόταν σε αυτό) επειδή ένιωσαν ότι δεν υποστηρίζονται όταν δέχτηκαν επίθεση άπο άλλα μέλη,έτσι υπερασπίζομαι και το δικαίωμα σου να ανοίγεις όσα θέματα θέλεις για τα προβλήματα που σε απασχολούν.
    Περιμένω τις απόψεις και των άλλων μελών...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Συμφωνώ μαζί σου Δελφίνι.Είσαι ακόμη ένα μέλος που έχεις δικαίωμα να ανοίγεις όσα θέματα επιθυμείς κατά την γνώμη σου.Και όποιος θέλει μπορεί να απαντάει και όποιος δε θέλει ας προσπερνάει.Κατά την γνώμη μου και εσύ υφίστασαι διαδικτυακό bullying και μάλιστα απο την διαχείριση αυτή την φορά επειδή κάποια μέλη έκαναν παράπονοα ότι κουράστηκαν να βλέπουν νέα θέματα σου για τα χρόνια προβλήματα σου.Αλλά βλέπεις εσένα δεν θεωρεί κανείς ότι πρέπει να υποστηρίξει το δικαίωμα σου να γράφεις ότι θέλεις σε όσα θέματα θέλεις.
    Προσωπικά όπως δε συμφωνώ που αναγκάστηκαν άλλα μέλη να φύγουν (δεν αναφέρω ξανά ονόματα γιατι ήδη έκλεισε σήμερα απο τον aeon το θέμα που αναφερόταν σε αυτό) επειδή ένιωσαν ότι δεν υποστηρίζονται όταν δέχτηκαν επίθεση άπο άλλα μέλη,έτσι υπερασπίζομαι και το δικαίωμα σου να ανοίγεις όσα θέματα θέλεις για τα προβλήματα που σε απασχολούν.
    Περιμένω τις απόψεις και των άλλων μελών...
    Συμφωνώ, άμα κάτι σε κουράζει δεν το διαβάζεις....

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    συγνωμη cube αλλα δεν ειναι ετσι... ναι μεν δεν τ διαβαζεις αλλα αν το βλέπεις συνεχεια ..το ιδιο θεμα σε διαφορετικες κατηγορίες συνεχεια και συνεχεια, καπου κουραζεσαι..και δεν το λέω μονο για το δελφινι γιατι δεν ειναι η μονη που το κάνει. απο το γενικα στο οικογενεια σχεσεις μετα καταθλιψη μετα πάλι στο γενικα.. το ιδιο θεμα πάνω απο 10 φορες ξανα και ξανα...ειναι σαν θεμα σπαμ.
    και βεβαια εχει δικαιωμα ο καθενας να γραφει οτι θελει... αλλα ποσες φορες το ιδιο ...και γιατι?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Ε δεν ξέρω το γιατί, αλλά για να γράφει κάποιος τα ίδια και τα ίδια κάτι σημαίνει αυτό....κάτι μπορεί να παίρνει....Και άμα ας πούμε εσύ έχεις κουραστεί για παράδειγμα με το δελφίνι , θα υπάρχουν μέλη που δεν έχουν κουραστεί ή θα είναι νέα μέλη που ευχαρίστως θα κουβεντιάσουν μαζί της....

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Ε δεν ξέρω το γιατί, αλλά για να γράφει κάποιος τα ίδια και τα ίδια κάτι σημαίνει αυτό....κάτι μπορεί να παίρνει....Και άμα ας πούμε εσύ έχεις κουραστεί για παράδειγμα με το δελφίνι , θα υπάρχουν μέλη που δεν έχουν κουραστεί ή θα είναι νέα μέλη που ευχαρίστως θα κουβεντιάσουν μαζί της....
    μπορει να χεις και δικιο... τι να πω... μπορει τελικα να μην ειναι σωστο να λέω οτι με κουραζει... δεν ξερω ειλικρινα...γιατι οντως υπάρχουν πάντα μελη που απαντανε... δεν ξερω...

  7. #7
    Οταν ενα θεμα εχει ιδιο περιεχομενο απο το ιδιο μελος, για παραδειγμα "εχω προβλημα με τον ηλιο" καλο ειναι να ειναι συγκεντρωμενο σε ενα Thread, το μελος που επιθυμει να συνεχιζει να συζητα τη δυσκολια του γραφει στο προ υπαρχων thread και αυτο τσουπ ετσι κι αλλιως θα βγει στα Today's Posts. Οπότε κανείς δεν περιοριζεται στο να απαντησει στο μελος που εχει το προβλημα και να συζητησει μαζι του.

    Συμφωνω με Ρεα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Ωραία για ένα διάστημα έγραφα συνεχώς για τον γκόμενο της φίλης μου αλλά αυτό έγινε πέρσι. Τώρα γράφω για κάτι άλλο που αφορά την δουλειά μου. Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο θέμα και μου τα συγχωνεύσανε σε ένα; Και να θέλω να ξεχάσω τον γκόμενο της φίλης μου που για μένα ήτανε τραυματική εμπειρία μου το θυμίζουνε συνεχώς . Τι σόι ψυχολόγοι είναι αυτοί εδώ στο φόρουμ; Και γιατί λέγεται το φόρουμ τους ψυχολογικής υποστήριξης όταν σε φέρνουνε σε τόσο δύσκολη θέση; Μάλλον θέλουνε να με διώξουνε και το κάνουνε με αυτό τον τρόπο. Ντροπιάζω το φόρουμ των "έξυπνων" με τις βλακείες μου. Μα μου το κάνουνε συνέχεις σε όσα θέματα και αν ανοίξω. Είναι πολύ ενοχλητικό και πραγματικό bulling και μάλιστα από την διαχείριση. Επίσης η διαχείριση με σχολιάζει γιατί μια φορά είχα μπει καταλάθος από τον υπολογιστή μου στην σελίδα του Aeon και κάτω από τα δικά μας θέματα έχει μία στήλη που λέγεται διαχείριση και είχε ένα θέμα που αναφερόταν στο όνομά μου. Κάτι λένε λοιπόν πίσω από την πλάτη μου. Δεν μπόρεσα να μπω βέβαια στην σελίδα. Αλλά αισθάνθηκα άσχημα! Τι είμαι εγώ κανένας εγκληματίας που μπαίνω στο φόρουμ; Ποτέ δεν έχω δημιουργήσει πρόβλημα στο φόρουμ και δεν έχω βρίσει ποτέ κανέναν ούτε μάλωσα ποτέ με κανέναν οπότε δεν μπορούν να με διώξουν και σκαρφίστηκαν αυτό; Μα τι να υποθέσω;
    Last edited by δελφίνι; 28-03-2016 at 19:57.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Να μη γίνεσαι άδικη, δεν στον θυμίζει η διαχείριση τον γκόμενο της φίλης σου...δίκιο έχεις μόνο στο ότι σου συγχωνεύσανε θέματα διαφορετικού περιεχομένου το ένα με το άλλο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    δελφινι νομιζω οτι πρεπει να στειλεις πμ ή μειλ, να επικοινωνησεις με την διαχειρηση πριβε για να μαθεις για την συζητηση που σε αφορα εν αγνοια σου..μπορει να μην θελουν να την δημοσιευσουν για να μην σε εκθεσουν σε κατι , δεν ξερω ..αλλα πρωτα πρεπει να το επιβεβαιωσεις. σαφως και εχουν υποχρεωση να σου πουν τι συμβαινει και κανονικα θα επρεπε να σε ειχαν ενημερωσει, μπορει να μην ελαβες καποιο μυνημα... καλου κακου... ρωτα πρωτα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Να μη γίνεσαι άδικη, δεν στον θυμίζει η διαχείριση τον γκόμενο της φίλης σου...δίκιο έχεις μόνο στο ότι σου συγχωνεύσανε θέματα διαφορετικού περιεχομένου το ένα με το άλλο...

    Γιατί δεν το έχω ξεχάσει και δεν το έχω αναφέρει καθόλου το τελευταίο διάστημα (πάνω από έναν χρόνο);

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Γιατί δεν το έχω ξεχάσει και δεν το έχω αναφέρει καθόλου το τελευταίο διάστημα (πάνω από έναν χρόνο);
    Έχω την εντύπωση ότι το ξαναείδα πιο πρόσφατα αλλά μπορεί να κάνω και λάθος...καλό για σένα αν το ξέχασες...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δελφινι νομιζω οτι πρεπει να στειλεις πμ ή μειλ, να επικοινωνησεις με την διαχειρηση πριβε για να μαθεις για την συζητηση που σε αφορα εν αγνοια σου..μπορει να μην θελουν να την δημοσιευσουν για να μην σε εκθεσουν σε κατι , δεν ξερω ..αλλα πρωτα πρεπει να το επιβεβαιωσεις. σαφως και εχουν υποχρεωση να σου πουν τι συμβαινει και κανονικα θα επρεπε να σε ειχαν ενημερωσει, μπορει να μην ελαβες καποιο μυνημα... καλου κακου... ρωτα πρωτα
    Έστειλα πμ στον Aeon και σε betelgeuse

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ωραια, περιμενε να σου απαντησουν και μην ανυσηχεις, αν ηταν κατι κακο σιγουρα δεν θα εβαζαν τιτλο με το νικ σου για να το δουμε ολοι μας, θα ηταν σκετη ηλιθιοτητα κατι τετοιο. ολα θα πάνε καλα..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Ωραία για ένα διάστημα έγραφα συνεχώς για τον γκόμενο της φίλης μου αλλά αυτό έγινε πέρσι
    Όταν λέει πέρυσι εννοεί το 2015...Δεν μπορεί να πέρασε ένας ολόκληρος χρόνος από αυτό το τόσο καυτό θέμα...
    Ακόμα θυμάμαι όλες τις λεπτομέρειες αλλά και αυτό που γινόταν στην εκκλησία!
    Αλλά αυτό με τον γκόμενο της φίλης σου αν θέλες ξαναγράφτο άλλη μία για να μαθαίνουν και οι νεότεροι!Είναι Must!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. χωρις τιτλο
    By antony 1111 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 05-11-2012, 00:02
  2. Χωρίς τίτλο
    By αν? in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 30-05-2012, 02:30
  3. χωρίς τίτλο-βαριέμαι να σκέφτομαι
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 11-03-2012, 14:38
  4. ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ
    By ΜΙΧΑΗΛ in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 10
    Last Post: 15-06-2011, 15:20
  5. Χωρις τιτλο.............
    By Winston_man in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 07-04-2009, 09:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •