τα εκανα μανταρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 153
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41

    τα εκανα μανταρα

    καλησπερα.θελω να γραψω για κατι που με απασχολει τον τελευταιο καιρο.πριν ενα μηνα γνωρισα στο γυμναστηριο μια κοπελα 6 χρονια μικροτερη μου(34-28).για να ειμαι ακριβης ηρθε η ιδια και μου μιλησε.αφου μιλουσαμε καποιο διαστημα μονιο στο γυμναστηριο της προτεινα να βγουμε.οντως δεχτηκε.ακολουθησαν αλλα δυο ραντεβου και στο τριτο(δειπνο σε καλο εστιατοριο)αρχισε να μου λεει διαφορα(οτι ειμαι πολυ ωραιο αγορι,ερχοταν στο γυμναστηριο για να με δει και τωρα δε χρειαζεται γιατι θα με βλεπει εξω κ.α.)και γενικα ολο αυτο το διαστημα που μιλουσαμε στο γυμναστηριο αλλα και μεσω τηλ. και μνμ φαινοταν οτι θελει.στο τριτο ραντεβου αφου ειπωθηκαν ολα αυτα κι επεσαν τα πρωτα χαδια την πηγα σπιτι της οπου επεσαν τα πρωτα φιλια(γι'αλλους αργησα γι'αλλους το εκανα νωρις).αφου μιλησαμε τις επομενες δυο μερες ερχεται η Δευετρα βραδυ οπου εκανα την ανοησια του αιωνα.της εστειλα μνμ οτι την αγαπω.μου απαντα οτι δε γνωριζομαστε καλα, δε με ξερει καθολου, δεν ειπωθηκε κατι για μεταξυ μας και οτι ειμαστε σε φαση γνωριμιας ακομα.επισης μου ειπε σορυ αλλα τωρα θα παει λιγο αργα.απο τοτε(δευτερα βραδυ)εχουμε μιλησει αλλες δυο φορες.η αληθεια ειναι οτι δε φανηκε παρεξηγημενη αλλα λιγο ψυχρη.ευχαριστω για την υπομονη σας.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Καλα πως σου βγηκε να της πεις σ'αγαπω?

  3. #3
    Γεια σου, εσυ εκφραστηκες, εκεινη σου εξηγησε οτι ισως της φανηκε αποτομο, το μονο που μενει να κανεις ειναι να της δωσεις χρονο και χωρο. Εαν πραγματι την ενδιαφερεις θα σε ξανα πλησιασει.

    Απλως, σε 3 ραντεβου το να πεις - σε αγαπω - ειναι σαν να ξερεις παρα πολυ καλα ποια εχεις απεναντι σου και της δηλωνεις πως στα καλα και στα ανυποφορα θα εισαι εκει.

    Καταλαβες γιατι ισως η κοπελα προβληματιστηκε ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Καλα πως σου βγηκε να της πεις σ'αγαπω?
    ελα ντε..
    κι εγω δεν το καταλαβαινω.
    επισης, κατι τετοια λενε κι αντε να ξεκολλησουμε μετα τον γουαι απ το γυμναστηριο...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Στα 3 πρωτα ραντεβου αν πεις σ'αγαπω δηλωνεις απελπισια.. αυτο και τιποτε αλλο. Ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε :)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    351
    ναι ηταν παρα πολυ βιαστικο αυτο... Αλλωστε δεν μπορεις να την αγαπησες με τρια ραντεβου... Τρομαξε η κοπελα.... Δως της λιγο χρονο... Η συμπεριφορα της μετα απο αυτο ειναι ιδια? ασχετα που αραιωσαν οι επαφες...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    θα ηθελα επισης να ρωτησω, πως γινεται να φτασεις σε χαδια και φιλια σε τετοιες ηλικιες, αλλα να μην προχωρησεις παραπερα.
    το 3ο ραντεβου δεν ειναι καθολου αργα, ουτε το 10ο ειναι αργα.
    αυτο γινεται οποτε υπαρξει κλιμα.

    αυτο που δεν μπορω να καταλαβω , ειναι οταν αρχιζεις τα φιλια και τις αγκαλιες και εισαι 35 χρονων και σε κλειστο χωρο, πως δεν φτανεις στο σεξ. ειλικρινα , απορω.. κι παο την αλλη, οκ, δεν προχωρας. γιατι θελεις να γνωριστεις κι αλλο.
    ε πως στο καλο λες "σαγαπω"??? δεν αγριευεται ο αλλος? εγω θα αγριευομουν. την καταλαβαινω την φιλη σου.

    αν θες διευκρινιζεις. ειχες ολοκληρωμενες σχεσεις με αλλες γυναικες?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ελα ντε..
    κι εγω δεν το καταλαβαινω.
    επισης, κατι τετοια λενε κι αντε να ξεκολλησουμε μετα τον γουαι απ το γυμναστηριο...
    Xωρις να εχω ειρωνικη διαθεση προς τον θεματοθετη , αν μου συνεβαινε εμενα αυτο δεν θα εψαχνα για αεροπορικα θα εφευγα με την ΝΑΣΑ απευθειας!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    για να μην τα βαψεις μαυρα:
    ΤΩΡΑ, ΕΓΙΝΕ. δεν μπορεις να το ξεπεις.
    αλλα πρεπει να κανεις διορθωτικες κινησεις για να μην τα κανεις χειροτερα.
    δεν μπορεις απλα να εισαι χαλαρος και να της λες οτι σου ερθει.

    αν δεν το ξαναναφερει, μην το συζητησεις ουτε εσυ. βασικο αυτο.
    ΑΝ ομως το συζητησει η ιδια θα εισαι σαφης, απλος και συντομος.
    θα της πεις, οτι και βεβαια δεν κυριολεκτουσες, δεν ειναι δυνατον να αγαπησεις τοσο συντομα.
    ουτε την δουλευες, ομως. τον ποθο σου και τον ενθουσιασμο σου ηθελες να εκφρασεις και σου βγηκε αυτη ηλεξη που οκ, ΔΕΝ ειναι η αληθεια. ας το δει με επιεικεια, μην κανει ετσι ...
    ολα αυτα, μονο αν το συζητησει. οχι ετσι απο μονος σου.

    επειδη ομως εχει μαζευτει, μην κανεις καμια κινηση. ασε ολες τις πρωτοβουλιες σε εκεινη. ακομα και να σε παρει τηλ. , μην ορμηξεις, ασε και το δευτερο και το τριτο τηλεφωνημα σε εκεινη. οσα τηλ. και να ανταλλαξετε, μην προτεινεις εξοσδο. ασε να στο προτεινει εκεινη.
    αυτα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    ρε φίλε γιατί δεν κρατάς κάτι για σένα.... βιάστηκες να πεις μια κουβέντα που άλλες περιμένουν χρονιά
    λογικό είναι να νιώσει κάπως.... μέσα σε 2-3 ραντεβού σ αγαπώ δηλαδή στον μηνά παντρευόμαστε....
    μπορεις να βρεις κατι να τα μπαλωσεις.... δεν το εννοούσα ακριβώς έτσι όπως το πήρες..... δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι....κάτι να την ξανά προσεγγίσεις και να ξανά βγείτε....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giang View Post
    ρε φίλε γιατί δεν κρατάς κάτι για σένα.... βιάστηκες να πεις μια κουβέντα που άλλες περιμένουν χρονιά
    λογικό είναι να νιώσει κάπως.... μέσα σε 2-3 ραντεβού σ αγαπώ δηλαδή στον μηνά παντρευόμαστε....
    μπορεις να βρεις κατι να τα μπαλωσεις.... δεν το εννοούσα ακριβώς έτσι όπως το πήρες..... δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι....κάτι να την ξανά προσεγγίσεις και να ξανά βγείτε....
    και λιγα λες..
    ο καλος μου μου το ειπε στα 4 χρονια.. μετα την συμβιωση μη σου πω.. αλλα απο τοτε δεν εχει σταματησει να το λεει και να το δειχνει.
    αν το ελεγε στην τριτη συναντηση, μπορει και να ειχα φυγει, οπως λεει και το μνημονιο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και λιγα λες..
    ο καλος μου μου το ειπε στα 4 χρονια.. μετα την συμβιωση μη σου πω.. αλλα απο τοτε δεν εχει σταματησει να το λεει και να το δειχνει.
    αν το ελεγε στην τριτη συναντηση, μπορει και να ειχα φυγει, οπως λεει και το μνημονιο.
    ήρωας....χαχαχαχα χτιστου ένα άγαλμα.... άλλοι δεν το λένε ποτέ....
    από το 3 ραντεβού μόνο ένα επιδιώκεις..... δεν το λέω θα μας κόψει η λογοκρισία....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Αντε επιστρατευσε το χιουμορ σου μηπως και σωσεις τιποτα!! Πες της πλακα σου εκανα βρε χαζουλα!!Ηθελα απλα να σε φρικαρω , τι ομορφη που δειχνεις φρικαρισμενη :rolleyes:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giang View Post
    ήρωας....χαχαχαχα χτιστου ένα άγαλμα.... άλλοι δεν το λένε ποτέ....
    από το 3 ραντεβού μόνο ένα επιδιώκεις..... δεν το λέω θα μας κόψει η λογοκρισία....
    μα αυτο που υπονοεις, μπορουσε να το εχει! αφου εφτασαν στα φιλια!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ναι τα εκανες μανταρα..παρε αποστασεις τωρα και ασε εκεινην να κανει κινησεις ...σιγα σιγα θα ξεχαστει ..αν γουσταρει πραγματικα δεν θα ειναι εμπόδιο αυτο..απλα θα ειναι σαν επιπολαιοτητα της στιγμης. για μενα μην το μπαλώσεις και μην ξανασχοληθεις με αυτο βγαλτο απο το μυαλο σου εντελως

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τα έκανα χάλια , με μισώ...
    By Captain_of_life in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 28-01-2015, 01:32
  2. Έκανα κάτι λάθος???
    By VickyK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 24-12-2012, 00:21
  3. Έκανα άραγε το σωστό...?
    By howtodream8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 19-06-2012, 23:53
  4. πως τα εκανα ετσι?
    By marina7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-09-2011, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •