Εμεις κ ο εθισμενος κολλητος μας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 58
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    δεν νομίζω ότι είναι σωστό να τον κάνουν ρεντικολο της κοινωνίας και να ενημερώνουν όποιον νάναι.Επίσης η οικογενια του εάν είναι ενήλικας ,τι θα του πούνε δλδ?
    Ρεντικολο να μιλησουν σε καποιον της οικογενειας του? Και αν ειναι ενηλικας τι θα πει? Να πεθανει δλδ.. αθορυβα ομως μην παει και γινει ρεντικολο .

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Ναι θα ριξουν τα χαρτια για το ποτε αυτος θα εχει ξεμαστουρωσει..

    Μυσπ αν γνωριζετε οικογενειακο περιβαλλον ενημερωστε.. κανετε οτι μπορειτε ανθρωπινα , αλλα το να πεσει κανεις στην φωτια του αλλου δεν το βρισκω βοηθεια.
    Αγαπητο μελος γνωριζω τον πατερα του ο οποιος τον εχει εγκαταλειψει κ ειναι αδιαφορος ομως δεν γνωριζω πως θα τον βρω κ εαν θα εχει νοημα ολο αυτο

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Ρεντικολο να μιλησουν σε καποιον της οικογενειας του? Και αν ειναι ενηλικας τι θα πει? Να πεθανει δλδ.. αθορυβα ομως μην παει και γινει ρεντικολο .
    σε κοινούς γνωστούς π έλεγε η μυσπ να μην πουν.Εαν είναι ενήλικας θα πει δεν πίνω πρέζα, το κρακ δεν είναι τόσο σοβαρό και είμαι ενήλικας και ότι θέλω κάνω και επίσης αν θυμάμαι καλά η μυσπ είχε η οικογενεια τ τον έχει ψηλο αφήσει στην τύχη τ...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    μα η οικογένεια του τα ξέρουν και τον έχουν κάνει πέρα.....
    και ρεντίκολο δεν θα τον κάνουν άμα κάνει και κρακ όλοι θα τον ξέρουν....απλά κάνουν γάργαρα
    όλοι έχουμε τέτοια παιδιά στης περιοχές μας....
    αν δεν θέλει μόνος του δεν παίζει να μπει για αποτοξίνωση....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Καλα οσα λες αγαπητο μελος θα περιμενω λιγες μερες για να βλεπω κ εαν θα απαντησει κ θα σκεφτω ποτε θα κινηθω γνωριζω περιπου ποτε πινει αλλα κ παλι δεν νιωθω σιγουρη φοβαμαι την αντιδραση του,Του ζητησα συγνωμη για οτι τον πειραξε στην συμπεριφορα μου ομως πραγματικα εγω δεν πηρα την κολλητη μου μαζι μου με το ζορι κ τον ειχα ενημερωσει οτι εγω θα εφευγα την συγκεκριμενη ημερομηνια κ γνωριζε κ πολυ καλα για ποιες εκκρεμοτητες επρεπε να πηγαινω στην πολη μου νιωθω οτι κινδυνευω να τον χασω αδικα μιας κ γνωριζε πολυ καλα ποτε θα εφευγα κ γιατι
    ΓΤ φοβάσαι την αντιδρασή τ τι έχεισ να χάσεις εφόσον ενδιαφερεσαί πραγματικά δείχτου τ.....οπότε εσύ ήσουν οκ απεναντί τ ,μάλλον μ την φίλη σ τα έχει,αλλά πήρε και εσένα η μπάλα λόγω ναρκοτικών τα χάνει μάλλον.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by giang View Post
    μα η οικογένεια του τα ξέρουν και τον έχουν κάνει πέρα.....
    και ρεντίκολο δεν θα τον κάνουν άμα κάνει και κρακ όλοι θα τον ξέρουν....απλά κάνουν γάργαρα
    όλοι έχουμε τέτοια παιδιά στης περιοχές μας....
    αν δεν θέλει μόνος του δεν παίζει να μπει για αποτοξίνωση....
    Ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα αγαπητο μελος αμα δεν ενδιαφερομουν πραγματικα δεν θα προσπαθουσα να σκεφτω τι να κανουμε

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ΓΤ φοβάσαι την αντιδρασή τ τι έχεισ να χάσεις εφόσον ενδιαφερεσαί πραγματικά δείχτου τ.....οπότε εσύ ήσουν οκ απεναντί τ ,μάλλον μ την φίλη σ τα έχει,αλλά πήρε και εσένα η μπάλα λόγω ναρκοτικών τα χάνει μάλλον.
    Αυτο εκανα ηδη αγαπητε Νικ ουσιαστικα ουτε η κολλητη μου φταιει επειδη δεν τα εβγαζε περα οικονομικα η κοπελα κ επιβαρυνε την οικογενεια της που στελνανε λεφτα ομως πραγματικα εγω δεν του εκανα απολυτως τιποτα του μιλησα με ειλικρινεια οτι εχω τις ταδε εκκρεμοτητες κ θα φυγω εκεινη την ημερομηνια κ δεν γνωριζω ποτε θα επιστρεφω ομως τον νοιαζομαι πραγματικα κ τωρα που εγινε το σκηνικο κ μιλησε κ μενα ασκημα του λεω συγνωμη εαν εκανα κατι που δεν σου αρεσε κ οτι στενοχωριεμαι πολυ κ δεν θελω να τον χασω κ δεν μου εχει απαντησει ακομα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα αγαπητο μελος αμα δεν ενδιαφερομουν πραγματικα δεν θα προσπαθουσα να σκεφτω τι να κανουμε
    δεν θέλω να σε απογοητεύσω άλλα σ αυτή την φάση είναι one way...
    εδώ δεν υπολόγισε γονείς και θ ακούσει εσάς....
    μόνο αν πάθει κανένα σοκ και πάει νοσοκομείο υπάρχει περίπτωση να σκεφτεί την απεξάρτηση....
    δοκίμασε να τον ξανά πάρεις ένα τηλ. κι αν δεν το απαντήσει σηκώστε τα χεριά ψηλά....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by giang View Post
    δεν θέλω να σε απογοητεύσω άλλα σ αυτή την φάση είναι one way...
    εδώ δεν υπολόγισε γονείς και θ ακούσει εσάς....
    μόνο αν πάθει κανένα σοκ και πάει νοσοκομείο υπάρχει περίπτωση να σκεφτεί την απεξάρτηση....
    δοκίμασε να τον ξανά πάρεις ένα τηλ. κι αν δεν το απαντήσει σηκώστε τα χεριά ψηλά....
    Αγαπητε γιανγκ θα προσπαθησω να βρω μια αφορμη να του στελνω απο εβδομαδα κ ο θεος βοηθος μετα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Αυτο εκανα ηδη αγαπητε Νικ ουσιαστικα ουτε η κολλητη μου φταιει επειδη δεν τα εβγαζε περα οικονομικα η κοπελα κ επιβαρυνε την οικογενεια της που στελνανε λεφτα ομως πραγματικα εγω δεν του εκανα απολυτως τιποτα του μιλησα με ειλικρινεια οτι εχω τις ταδε εκκρεμοτητες κ θα φυγω εκεινη την ημερομηνια κ δεν γνωριζω ποτε θα επιστρεφω ομως τον νοιαζομαι πραγματικα κ τωρα που εγινε το σκηνικο κ μιλησε κ μενα ασκημα του λεω συγνωμη εαν εκανα κατι που δεν σου αρεσε κ οτι στενοχωριεμαι πολυ κ δεν θελω να τον χασω κ δεν μου εχει απαντησει ακομα
    κοίτα αυτός θα ξενέρωσε π φύγατε εκεί που ήσασταν μαζί και έμεινε και μόνος τ ,λίγο η φίλη π έφυγε κάπως απότομα ,λίγο ο οξυθυμος χαραχτήρας τ και άλλο λίγο τα ναρκωτικά που παίρνει είχαν αυτό το αποτέλεσμα ,μην φοβάσαι δεν θα τον χάσεις ,ίσως να ντρέπεται και να σ απαντήσει π σ μίλησε άσχημα.Για μένα άφησε δυο τρεις μέρες να περάσουν και ξαναστείλτου ένα μήνυμα.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Αγαπητε γιανγκ θα προσπαθησω να βρω μια αφορμη να του στελνω απο εβδομαδα κ ο θεος βοηθος μετα
    δοκίμασε να τον πάρεις τηλεφωνώ μέχρι να το σηκώσει άμα σε βρίσει βριστων κι εσύ αρκεί να σ ακούσει αφού θέλεις τόσο πολύ να τον βοηθήσεις...
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    κοίτα αυτός θα ξενέρωσε π φύγατε εκεί που ήσασταν μαζί και έμεινε και μόνος τ ,λίγο η φίλη π έφυγε κάπως απότομα ,λίγο ο οξυθυμος χαραχτήρας τ και άλλο λίγο τα ναρκωτικά που παίρνει είχαν αυτό το αποτέλεσμα ,μην φοβάσαι δεν θα τον χάσεις ,ίσως να ντρέπεται και να σ απαντήσει π σ μίλησε άσχημα.Για μένα άφησε δυο τρεις μέρες να περάσουν και ξαναστείλτου ένα μήνυμα.
    Αγαπητε Νικ κ τι δεν θα δινα να ειναι οντως ετσι τα πραγματα ελπιζω να του μιλησουν για μας κ οι κοινοι μας γνωστοι να τον καλαμαρουν οι ανθρωποι αυτοι δεν γνωριζουμε εαν γνωριζουν οτι ειναι χρηστης ουσιων επειδη εμεις τον εχουμς ζησει κοντυνετρα απο αυτους

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Αγαπητε Νικ κ τι δεν θα δινα να ειναι οντως ετσι τα πραγματα ελπιζω να του μιλησουν για μας κ οι κοινοι μας γνωστοι να τον καλαμαρουν οι ανθρωποι αυτοι δεν γνωριζουμε εαν γνωριζουν οτι ειναι χρηστης ουσιων επειδη εμεις τον εχουμς ζησει κοντυνετρα απο αυτους
    Ναι έτσι θαναι μην σκανιάζεις ,πάρτον η στείλτου μήνυμα μετά από μερικές μέρες και θα δεις.άκουσε μ π σ λέω.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Ναι έτσι θαναι μην σκανιάζεις ,πάρτον η στείλτου μήνυμα μετά από μερικές μέρες και θα δεις.άκουσε μ π σ λέω.
    Μου δινεις πολυ θαρρος εαν ειναι ετσι θα χαρω τρομερα να εισαι καλα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Αυτο εκανα ηδη αγαπητε Νικ ουσιαστικα ουτε η κολλητη μου φταιει επειδη δεν τα εβγαζε περα οικονομικα η κοπελα κ επιβαρυνε την οικογενεια της που στελνανε λεφτα ομως πραγματικα εγω δεν του εκανα απολυτως τιποτα του μιλησα με ειλικρινεια οτι εχω τις ταδε εκκρεμοτητες κ θα φυγω εκεινη την ημερομηνια κ δεν γνωριζω ποτε θα επιστρεφω ομως τον νοιαζομαι πραγματικα κ τωρα που εγινε το σκηνικο κ μιλησε κ μενα ασκημα του λεω συγνωμη εαν εκανα κατι που δεν σου αρεσε κ οτι στενοχωριεμαι πολυ κ δεν θελω να τον χασω κ δεν μου εχει απαντησει ακομα
    καλημερες μυσπ!!
    χαιρομαι που σε ξαναδιαβαζω να ασχολεισαι (με οτιδηποτε) χωρις να συζητας τον πρωην, και ειδικα που πηγες τοσο μεγαλο ταξιδακι!!!
    σημαινει οτι περναει μια χαρα ο καιρος της απομακρυνσης σου απο την πρωην σχεση και ολα πανε καλα :)

    τα παραπανω που διαβασα ομως με παραξενευουν πολυ.
    δεν σε προβληματιζει το παραλογο της απαιτησης του να μενει η κοπελα σε μια δουλεια που δεν πληρωνεται ενω δεν εχει να ζησει???
    δεν καταλαβαινω πως βρεθηκατε και οι δυο σας να απολογειστε σε αυτον τον τυπο που οχι μονο δεν την πληρωνει αλλα και απαιτει να την εχει ομηρο!!!!
    πραγματικα βγαινω εξω απο τα ρουχα μου με τετοιες παραλογες απαιτησεις απαραδεκτων εργοδοτων, γιατι στο παρελθον τις εζησα στο πετσι μου.
    γιατι καθεστε και του δικαιολογειστε που φυγατε????
    αυτος οφειλει εξηγησεις και χιλιες συγνωμες που δεν πληρωνει την φιλη σου!!!!
    γιατι κανετε το παραλογο, λογικο και ψαχνεις και τροπο να τον καλμαρεις????
    και τελικα, για ποιον λογο δεν θελεις να τον αποχωριστεις?

    τι εχει να σου προσφερει ενας εξαρτημενος απο ουσιες που δεν σκεφτεται να απεξαρτηθει?
    τι ειδους προσκοληση ειναι αυτη σε εναν εξαρτημενο ανθρωπο με απαραδεκτη συμπεριφορα?

    τελος, δεν μπορεις να προσφερεις καμια βοηθεια σε χρηστη ουσιων αν δεν αποφασισει μονος του να απεξαρτηθει.
    σου δηλωσε ποτε τετοια επιθυμια?

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ο κολλητός έχει μανία με τα μπούστα
    By penlix in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 06-08-2014, 20:05
  2. Είμαι εθισμένος στο σεξ...
    By minaspap in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 20-12-2013, 01:52
  3. ο κολλητός του αγοριού μου.
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 27-04-2012, 20:30
  4. εθισμένος στην πορνογραφία
    By diver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 29-08-2011, 13:39
  5. Ο κολλητος του φιλου μου.....
    By darksea96 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 30-05-2008, 11:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •