Εμεις κ ο εθισμενος κολλητος μας - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Θα σου προτεινα να γινεις ενεργο μελος εθελοντισμου σε ατομα σε απεξαρτηση αν νιωθεις οτι ετσι προσφερεις κοινωνικα και νιωθεις καλα με την μυσπ.

    Ειλικρινα. Ετσι μεμονωμενα δεν μπορεις να σωσεις μια ψυχη που δεν θελει να σωθει.

    Εγω εχω σκεφτει παρα πολυ σοβαρα τις ομαδες εθελοντισμου αλλα πρωτα πρεπει να μπορω να επιβιωσω και η ιδια. Αν σου βγαινει πηγαια το να βοηθας τουλαχιστον να μπεις σε σωστο περιβαλλον, με ορια, κανονες και ασφαλεια.

    Οχι ετσι στη τυχη, εισαι ψυχοπονιαρα στο τελος να βρεθεις και γδαρμενη.
    Στα γραφω με οση ρεαλιστικη καλοσυνη διαθετω.
    Με συγχωρεις εαν καπου σε θιγω αλλά ετσι σκεφτομαι και ετσι γραφω.
    Καλα να εισαι φιλη μου ειπα κ παραπανω οτι μας εχει εκφρασει το ενδιαφερον να απεξαρτηθει ομως δεν βρισκει το κουραγιο να το κανει οπωσδηποτε πριν τον βοηθησουμε πρεπει να δουμρ εαν ειναι εφικτο να μιλαμε παλι διοτι εχει θυμωσει κ θεωρει οτι τον πουλησαμε κ εγινε θηριο

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Καλα να εισαι φιλη μου ειπα κ παραπανω οτι μας εχει εκφρασει το ενδιαφερον να απεξαρτηθει ομως δεν βρισκει το κουραγιο να το κανει οπωσδηποτε πριν τον βοηθησουμε πρεπει να δουμρ εαν ειναι εφικτο να μιλαμε παλι διοτι εχει θυμωσει κ θεωρει οτι τον πουλησαμε κ εγινε θηριο
    Μυσπ τι έγινε τελικά σας μίλησε?

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by skye View Post
    Θεωρεις οτι τον γνωριζεις επειδη σου εδειξε ναρκωτικα,σε πηγε στο βαπορακι..κλπ
    Καταννοεις οτι αν ειναι τοσο καλος φιλος, δε θα το εκανε αυτο ειδικα σε ατομα που δεν εχουν σχεση με ναρκωτικα?
    Δεν τον ξερεις κ οτι νομιζεις οτι ξερεις ειναι η πλευρα του υπο την επηρρεια ουσιων..
    Συμφωνω με οσα ειπε η Remedy πιο πανω και το αλλο που ειπωθηκε οτι εχεις μια εμμονη να τον κανεις να απεξαρτηθει. Εδω δεν καταφεραμε καποιοι να βοηθησουμε τους ανθρωπους που ειχαμε σχεση μαζι τους,πως θα τον βοηθησεις εσυ,οταν απο ολα τα λεγομενα σου σε ειδε σαν σπονσορα??
    Θα σ'τα πω χυμα αλλα ανοιξε λιγο τα ματια σου γιατι αυτο ειδε σε σας. Και αν ηθελες να τον κανεις να καταλαβει οτι εχει προβλημα,μηπως να απεφευγες κι εσυ την επαφη με το βαπορακι κλπ,δειχνοντας του οτι δε συμφωνεις με αυτα?
    Εχω μπερδευτει με το τι σου ειναι αυτος ο ανθρωπος..αν εχεις αισθηματα για κεινον..

    Φυγε κοπελα μου μακρια απο αυτα και κοιτα να βοηθησεις κανεναν ανθρωπο που πραγματικα το θελει και αν φυσικα κι εκεινος ζητησει τη βοηθεια σου,να του τη δωσεις..αλλα ετσι δεν θα καταφερεις τπτ..
    Καλησπερα σου μελος ο Γ οντως μας εδειξε αυτα τα πραγματα οπως κ το βαπορακι εννοειται κ δεν μας πιεσε να δοκιμασουμε οτιδηποτε,Εχουμε ηδη απομακρυνθει μακρυα απο ολα αυτα ειμαστε μαζι με την κολλητη μου στην πολη μας ομως στενοχωριεμαι πολυ ενδιαφερομαι πολυ για εκεινον οχι να δημιουργησω σχεση μαζι του με εναν ανθρωπο κυριολεκτικα κατεστραμμενο εαν αυτο ρωτας ομως να εχω μια επικοινωνια θελω παρα πολυ

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Μυσπ τι έγινε τελικά σας μίλησε?
    Αγαπητο μελος δυστυχως οχι του εστειλα κ εγω οταν εγινε το σκηνικο κ τιποτα

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Αγαπητο μελος δυστυχως οχι του εστειλα κ εγω οταν εγινε το σκηνικο κ τιποτα
    Τώρα δεν τ ξανάστειλες?

  6. #51
    Καλή μου μυσπ καλησπέρα σου χαίρομαι που ξαναβρεθήκαμε στο φόρουμ... θα ανοίξω και δικό μου θέμα όπου να ναι αν και σου χω στείλει ήδη μήνυμα...
    Περνάω στα δικά σου λοιπόν... Ίσως είναι περιττό αλλά θα σου πω πως συμφωνώ με Μνημόνιο και Ρέμεντι και εν μέρη με μαιντκραιμ...

    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    διατηρει παραλληλες σχεσεις με γυναικες που τον εκμεταλλευονται για να περασουν καλα δεν ενδιαφερονται για αυτον πραγματικα κ του δινουν πενταροδεκαρες κ ενιοτε κ τροφιμα μιας κ δεν εχει ουτε να φαει καν,Προσωπικα ενδιαφερομαι για αυτον κ τον λυπαμαι τρομερα δεν εχω θυμωσει με την συμπεριφορα του ομως στενοχωριεμαι πραγματικα
    Παίρνω αυτή εδω την παράθεση σου για να σου πω το εξής... έχεις σκεφτεί ποτέ πως ίσως αυτές οι άλλες γυναίκες βλέπουν και εσένα και την φίλη σου όπως βλέπετε εσείς αυτές και τελικά όλες μαζί σας εκμεταλλεύεται ο Γ? γιατί απ' ότι είπες κι εσείς του έχετε δώσει κάποια λεφτά, μην φανταστούμε και πολλά κάτι πενταροδεκάρες καθώς του έχετε κάνει και το τραπέζι πολλές φορές... ίσως και αυτές οι άλλες να ενδιαφέρονται για τον Γ όπως εσείς, να προσπαθούνε να τον κόψουν κι αυτός να σας χορεύει όλες μαζί όπως τον βολεύει...
    Και το άλλο που λες στο τελευταίο σου ποστ νομίζω πως θέλεις απλά να είναι καλά και όχι να κάνετε σχέση, να ξεκαθαρίσουμε πως σχέσεις δεν είναι μόνο οι ερωτικές και ήδη έχετε σχέση στην οποία μάλλον έχεις αρχίσει να μην περνάς τόσο καλά και να έχει και πρόβλημα επικοινωνίας.. πράγμα που δυστυχώς συμβαίνει στις σχέσει με χρήστες (τις όποιες σχέσεις, όχι μόνο τις ερωτικές.)
    Εκτός αυτόύ πρέπει να κάτσεις να σκεφτείς γιατί είναι τόσο σημαντικός ένας τέτοιος άνθρωπος για σένα? Ένας άνθρωπος που σύμφωνα μ' αυτά που εσύ έχεις πει ήθελε να τον έχετε πάνω απ' όλα... να παίρνει από σας ότι χρειάζεται και του λείπει χωρίς να δίνει τίποτα... και μην μου πεις για τις στιγμές που ζήσατε αυτές τις μοιράζεσαι δεν στις δίνει.... Καταλαβαίνω πως έχεις επενδύσει σ' αυτόν συναισθηματικά γιατί είναι δύσκολο να ζεις τέτοιες στιγμές... και το καταλαβάινω πολύ καλά γιατί απ' ότι θυμάσαι κι εγώ έτσι είμαι... κι επείδη μάλλον θυμάσαι έχω και μια εμπειρία με τα ναρκωτικά να σου πω πως πολύ παλιότερα σε έναν άνθρωπο το έχω κάνει μόνο αυτό, την είχα πάρει μαζί μου όταν είχα πάει να γίνω, μου ζήτησε και της έβγαλα και της είπα "στην Κ ποτέ δεν θα το έκανα αυτό, ούτε καν θα την έπαιρνα μαζί μου" κι όταν με ρώτησε γιατί της απάντησα πως για την Κ με νοιάζει... Συνήθως οι χρήστες να ξέρεις παίρνουν μαζί τους τους υποψήφιους χρήστες και ποτέ δεν προσφέρουν... έρχεται μόνη της η στιγμή που θα ζητήσεις, άν έρθει... και αν κάνεις κι εσύ χρήση θα δίνεις λεφτά χωρίς να σου τα ζητάει... το χω δει το εργο πολλές φορες
    Να πηδιέστε σαν τους σκύλους ξέρετε, να αγαπάτε σαν αυτούς ούτε λόγος.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by καθρεπτης View Post
    Καλή μου μυσπ καλησπέρα σου χαίρομαι που ξαναβρεθήκαμε στο φόρουμ... θα ανοίξω και δικό μου θέμα όπου να ναι αν και σου χω στείλει ήδη μήνυμα...
    Περνάω στα δικά σου λοιπόν... Ίσως είναι περιττό αλλά θα σου πω πως συμφωνώ με Μνημόνιο και Ρέμεντι και εν μέρη με μαιντκραιμ...


    Παίρνω αυτή εδω την παράθεση σου για να σου πω το εξής... έχεις σκεφτεί ποτέ πως ίσως αυτές οι άλλες γυναίκες βλέπουν και εσένα και την φίλη σου όπως βλέπετε εσείς αυτές και τελικά όλες μαζί σας εκμεταλλεύεται ο Γ? γιατί απ' ότι είπες κι εσείς του έχετε δώσει κάποια λεφτά, μην φανταστούμε και πολλά κάτι πενταροδεκάρες καθώς του έχετε κάνει και το τραπέζι πολλές φορές... ίσως και αυτές οι άλλες να ενδιαφέρονται για τον Γ όπως εσείς, να προσπαθούνε να τον κόψουν κι αυτός να σας χορεύει όλες μαζί όπως τον βολεύει...
    Και το άλλο που λες στο τελευταίο σου ποστ νομίζω πως θέλεις απλά να είναι καλά και όχι να κάνετε σχέση, να ξεκαθαρίσουμε πως σχέσεις δεν είναι μόνο οι ερωτικές και ήδη έχετε σχέση στην οποία μάλλον έχεις αρχίσει να μην περνάς τόσο καλά και να έχει και πρόβλημα επικοινωνίας.. πράγμα που δυστυχώς συμβαίνει στις σχέσει με χρήστες (τις όποιες σχέσεις, όχι μόνο τις ερωτικές.)
    Εκτός αυτόύ πρέπει να κάτσεις να σκεφτείς γιατί είναι τόσο σημαντικός ένας τέτοιος άνθρωπος για σένα? Ένας άνθρωπος που σύμφωνα μ' αυτά που εσύ έχεις πει ήθελε να τον έχετε πάνω απ' όλα... να παίρνει από σας ότι χρειάζεται και του λείπει χωρίς να δίνει τίποτα... και μην μου πεις για τις στιγμές που ζήσατε αυτές τις μοιράζεσαι δεν στις δίνει.... Καταλαβαίνω πως έχεις επενδύσει σ' αυτόν συναισθηματικά γιατί είναι δύσκολο να ζεις τέτοιες στιγμές... και το καταλαβάινω πολύ καλά γιατί απ' ότι θυμάσαι κι εγώ έτσι είμαι... κι επείδη μάλλον θυμάσαι έχω και μια εμπειρία με τα ναρκωτικά να σου πω πως πολύ παλιότερα σε έναν άνθρωπο το έχω κάνει μόνο αυτό, την είχα πάρει μαζί μου όταν είχα πάει να γίνω, μου ζήτησε και της έβγαλα και της είπα "στην Κ ποτέ δεν θα το έκανα αυτό, ούτε καν θα την έπαιρνα μαζί μου" κι όταν με ρώτησε γιατί της απάντησα πως για την Κ με νοιάζει... Συνήθως οι χρήστες να ξέρεις παίρνουν μαζί τους τους υποψήφιους χρήστες και ποτέ δεν προσφέρουν... έρχεται μόνη της η στιγμή που θα ζητήσεις, άν έρθει... και αν κάνεις κι εσύ χρήση θα δίνεις λεφτά χωρίς να σου τα ζητάει... το χω δει το εργο πολλές φορες
    Μολις μπηκα επεσα πανω σου..
    Ευχομαι κοπελαρα μου να εισαι καλα :) Τα φιλια μου και την αγαπη μου!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Καλησπερα φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση ο Γ αυτο που εχω πει κ καπου αλλου ειναι οτι μας εχει πει ορισμενες φορες οτι θελει να απεξαρτηθει κ να στρωσει την ζωη του ομως δεν βρισκει το κουραγιο να το κανει,Σαφως κ ειναι δυσκολη η απεξαρτηση γιαυτο θεωρω οτι δεν βρισκει δυναμη να το κανει,κ η κολλητη μου ειναι διπολικη οπως εσυ κ καταλαβαινει πως νιωθεις κ εγω εχω περασει καταθλιψη κ ειναι πολυ δυσκολα ολα αυτα,Οπως πρεπει να βρισκουμε το κουραγιο να τα καταφερνουμε στον πραγματικο κοσμο χωρις να παιρνουμε ουσιες,Εννοειται κ ειναι δικαιωμα του καθενος το τι θα κανει,Εγω νοιαζομαι πολυ τον ανθρωπο αυτον που ηδη δεν μας μιλαει μακαρι να αποκατασταθει η επικοινωνια αναμεσα μας κ εν καιρω να τον βοηθησουμε
    Άκου κάποτε πριν 15 χρόνια, είχα ένα γνωστό που ήταν ντίλερ και ο τύπος έπινε τουλάχιστον 5 γραμμάρια την ημέρα τα οποία τα έβραζε κιόλας, έκανε φρήμπα. Θέλησε να την κόψει μαχαίρι για τον α ή β λόγο, βασικά ήθελε να την κόψει γιατί έβλεπε πως είχε χάσει τη ζωή του και δεν οδηγούσε πουθενά. Θες να σου πω πως την έκοψε; Μια ημέρα σκάει στο Δαφνί φρικαρισμένος και λέει σύμφωνα με τα λεγόμενα του στον γιατρό, βράζω τουλάχιστον 5 γραμμάρια την ημέρα και θέλω να την κόψω. Τον έκλεισε μέσα ο γιατρός και έτσι την έκοψε... Ήθελε ο ίδιος όμως και πήρε απόφαση ο ίδιος για τον εαυτό του ότι θέλει να την κόψει, δεν του το επέβαλλαν ούτε τον πίεσαν. Όταν ο φίλος σου είναι έτοιμος ή γουστάρει ο ίδιος για δικούς του λόγους να κόψει αυτό που θα αποφασίσει να κόψει, είτε κόκα, είτε φούντα (καλά αυτή την κόβει όποτε θέλει) είτε το αλκοόλ, θα στραφεί μόνος του εκεί που πρέπει για να βρει τον δρόμο του. Αφού του έχει μπει η ιδέα ήδη κάποιες φορές να την κόψει, είναι θέμα χρόνου αν νιώθει πως είναι τελειωμένος να το κάνει από μόνος του, να πάει κάπου και να ζητήσει βοήθεια...

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by καθρεπτης View Post
    Καλή μου μυσπ καλησπέρα σου χαίρομαι που ξαναβρεθήκαμε στο φόρουμ... θα ανοίξω και δικό μου θέμα όπου να ναι αν και σου χω στείλει ήδη μήνυμα...
    Περνάω στα δικά σου λοιπόν... Ίσως είναι περιττό αλλά θα σου πω πως συμφωνώ με Μνημόνιο και Ρέμεντι και εν μέρη με μαιντκραιμ...


    Παίρνω αυτή εδω την παράθεση σου για να σου πω το εξής... έχεις σκεφτεί ποτέ πως ίσως αυτές οι άλλες γυναίκες βλέπουν και εσένα και την φίλη σου όπως βλέπετε εσείς αυτές και τελικά όλες μαζί σας εκμεταλλεύεται ο Γ? γιατί απ' ότι είπες κι εσείς του έχετε δώσει κάποια λεφτά, μην φανταστούμε και πολλά κάτι πενταροδεκάρες καθώς του έχετε κάνει και το τραπέζι πολλές φορές... ίσως και αυτές οι άλλες να ενδιαφέρονται για τον Γ όπως εσείς, να προσπαθούνε να τον κόψουν κι αυτός να σας χορεύει όλες μαζί όπως τον βολεύει...
    Και το άλλο που λες στο τελευταίο σου ποστ νομίζω πως θέλεις απλά να είναι καλά και όχι να κάνετε σχέση, να ξεκαθαρίσουμε πως σχέσεις δεν είναι μόνο οι ερωτικές και ήδη έχετε σχέση στην οποία μάλλον έχεις αρχίσει να μην περνάς τόσο καλά και να έχει και πρόβλημα επικοινωνίας.. πράγμα που δυστυχώς συμβαίνει στις σχέσει με χρήστες (τις όποιες σχέσεις, όχι μόνο τις ερωτικές.)
    Εκτός αυτόύ πρέπει να κάτσεις να σκεφτείς γιατί είναι τόσο σημαντικός ένας τέτοιος άνθρωπος για σένα? Ένας άνθρωπος που σύμφωνα μ' αυτά που εσύ έχεις πει ήθελε να τον έχετε πάνω απ' όλα... να παίρνει από σας ότι χρειάζεται και του λείπει χωρίς να δίνει τίποτα... και μην μου πεις για τις στιγμές που ζήσατε αυτές τις μοιράζεσαι δεν στις δίνει.... Καταλαβαίνω πως έχεις επενδύσει σ' αυτόν συναισθηματικά γιατί είναι δύσκολο να ζεις τέτοιες στιγμές... και το καταλαβάινω πολύ καλά γιατί απ' ότι θυμάσαι κι εγώ έτσι είμαι... κι επείδη μάλλον θυμάσαι έχω και μια εμπειρία με τα ναρκωτικά να σου πω πως πολύ παλιότερα σε έναν άνθρωπο το έχω κάνει μόνο αυτό, την είχα πάρει μαζί μου όταν είχα πάει να γίνω, μου ζήτησε και της έβγαλα και της είπα "στην Κ ποτέ δεν θα το έκανα αυτό, ούτε καν θα την έπαιρνα μαζί μου" κι όταν με ρώτησε γιατί της απάντησα πως για την Κ με νοιάζει... Συνήθως οι χρήστες να ξέρεις παίρνουν μαζί τους τους υποψήφιους χρήστες και ποτέ δεν προσφέρουν... έρχεται μόνη της η στιγμή που θα ζητήσεις, άν έρθει... και αν κάνεις κι εσύ χρήση θα δίνεις λεφτά χωρίς να σου τα ζητάει... το χω δει το εργο πολλές φορες
    Καλησπερα αγαπητη μου καθρεφτης κ καλωσορισες κ παλι εδωπερα,Οπως ειδες κ εσυ ηρθα κ σε αμεση επαφη με χρηστη ουσιων κ μαλιστα γιναμε κ κολλητοι,Απο οταν ειδα οτι κανει χρηση ποτε δεν σκεφτηκα να τον παραμερισω για αυτο τον αποδεκτηκα οπως ειναι κ σκεφτηκα μακαρι να μπορεσω να τον βοηθησω καπου στο μελλον μιας κ ο ιδιος θελει να στρωσει τα πραγματα γυρω του αλλα δεν βρισκει την δυναμη,Οσο για τις γυναικες αυτες πιστευω οτι τον εκμεταλευονται διοτι τον προσκαλουν μονο για κρεβατι κ δεν του συμπαραστεκονται σε αλλες στιγμες δυσκολες,Οταν αρρωστησε μια φορα εμεις πηγαμε να του σταθουμε οχι αυτες παροτι το ειπε σε ολες οτι αρρωστησε,Αυτος τις εκκμεταλευται με την εννοια οτι διατηρει παραλληλες σχεσεις κ προσπαθει να τους αποσπασει χρηματα,Εννοειται κ δεν θα μπορουσα να κανω ερωτικη σχεση με τον ανθρωπο αυτον επιδιωκω να βρω ενα ανθρωπο για γαμο κ παιδι που να ειναι υγιης κ σε θεση να προσφερει, κ εκεινος εχει τοσα προβληματα που δεν ειναι σε θεση να μου προσφερει κατι τετοιο ομως πραγματικα θελω να επικοινωνω μαζι του κ να του σταθω σαν φιλη τωρα εχει θυμωσει κ δεν μας μιλαει μακαρι να αποκατασταθει η επικοινωνια μας μαζι του

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Άκου κάποτε πριν 15 χρόνια, είχα ένα γνωστό που ήταν ντίλερ και ο τύπος έπινε τουλάχιστον 5 γραμμάρια την ημέρα τα οποία τα έβραζε κιόλας, έκανε φρήμπα. Θέλησε να την κόψει μαχαίρι για τον α ή β λόγο, βασικά ήθελε να την κόψει γιατί έβλεπε πως είχε χάσει τη ζωή του και δεν οδηγούσε πουθενά. Θες να σου πω πως την έκοψε; Μια ημέρα σκάει στο Δαφνί φρικαρισμένος και λέει σύμφωνα με τα λεγόμενα του στον γιατρό, βράζω τουλάχιστον 5 γραμμάρια την ημέρα και θέλω να την κόψω. Τον έκλεισε μέσα ο γιατρός και έτσι την έκοψε... Ήθελε ο ίδιος όμως και πήρε απόφαση ο ίδιος για τον εαυτό του ότι θέλει να την κόψει, δεν του το επέβαλλαν ούτε τον πίεσαν. Όταν ο φίλος σου είναι έτοιμος ή γουστάρει ο ίδιος για δικούς του λόγους να κόψει αυτό που θα αποφασίσει να κόψει, είτε κόκα, είτε φούντα (καλά αυτή την κόβει όποτε θέλει) είτε το αλκοόλ, θα στραφεί μόνος του εκεί που πρέπει για να βρει τον δρόμο του. Αφού του έχει μπει η ιδέα ήδη κάποιες φορές να την κόψει, είναι θέμα χρόνου αν νιώθει πως είναι τελειωμένος να το κάνει από μόνος του, να πάει κάπου και να ζητήσει βοήθεια...
    Καλησπερα αγαπητο μελος κ ευχαριστω για την απαντηση βασικα ο συγκεκριμενος ανθρωπος ο κολλητος μας ειναι ανθρωπος που εχει σταματησει να κανει ονειρα γιαυτο κ δεν βρισκει το κουραγιο να προσπαθησει για κατι παροτι μας εχει εκφρασει την επιθυμια τωρα θυμωσε κ με μας κ δεν μας μιλαει που μας ελεγε οτι απο την παρεα μας αντλει καποια δυναμη να συνεχιζει παρακαλω να συνεχισουμε την επικοινωνια για να βλεπω μπας κ μπορω να κανω κατι εστω απο αποσταση ειμαι στην πολη μου κ δεν μπορω να γυρισω εκει αυτο τον καιρο

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλη μου μυσπ
    ανθρωπο χωμενο στις ουσιες που δεν εχει σοβαρο σκοπο να βγει και μαλιστα με τοση εμπειρια οση φαινεται να εχει ο φιλος σου, δεν υπαρχει καμια περιπτωση να τον βγαλεις επειδη ετσι το θελεις εσυ.
    πιο πιθανο ειναι να σε τραβηξει κι εσενα στην φθορα, η το πιο ανωδυνο, να σε εκμεταλλευτει, οπως το εχει ηδη κανει.

    εσυ ηδη αλοιθωριζεις.
    μας λες επανειλλημενα για τις γυναικες που τον "εκμεταλλευονται" ενω ειναι ολοφανερο οτι αυτος τις εκμεταλλευεται, αφου τον χαρτζηλικωνουν, οπως μονη σου, λες.
    το σεξ ειναι κοινη ανταλλαγη μυσπ, δεν ειναι κατι που ο τυπος προσφερει σαν δωρο!!! ελεος!!! αυτες δεν του προσφερουν σεξ??? η δικη του προσφορα ειναι μεγαλυτερη??για ποιον λογο πρεπει να πληρωνεται?
    τι τον κανει το οτι πληρωνεται κιολας? εκπορνευομενο???? παντως θυμα δεν τον κανει σε καμια περιπτωση. το αντιθετο, ισως.
    ανοιξε τα ματια σου μυσπ πριν παθεις χειροτερα. ο τυπος ειναι χειριστικος και εκμεταλλευεται οποιον πεσει στον δρομο του.
    χαρη σου κανει αν δεν σου μιλαει. μακαρι να μην σου ξαναμιλησει. το ευχομαι.

  12. #57
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    P's safehouse!
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλη μου μυσπ
    ανθρωπο χωμενο στις ουσιες που δεν εχει σοβαρο σκοπο να βγει και μαλιστα με τοση εμπειρια οση φαινεται να εχει ο φιλος σου, δεν υπαρχει καμια περιπτωση να τον βγαλεις επειδη ετσι το θελεις εσυ.
    πιο πιθανο ειναι να σε τραβηξει κι εσενα στην φθορα, η το πιο ανωδυνο, να σε εκμεταλλευτει, οπως το εχει ηδη κανει.

    εσυ ηδη αλοιθωριζεις.
    μας λες επανειλλημενα για τις γυναικες που τον "εκμεταλλευονται" ενω ειναι ολοφανερο οτι αυτος τις εκμεταλλευεται, αφου τον χαρτζηλικωνουν, οπως μονη σου, λες.
    το σεξ ειναι κοινη ανταλλαγη μυσπ, δεν ειναι κατι που ο τυπος προσφερει σαν δωρο!!! ελεος!!! αυτες δεν του προσφερουν σεξ??? η δικη του προσφορα ειναι μεγαλυτερη??για ποιον λογο πρεπει να πληρωνεται?
    τι τον κανει το οτι πληρωνεται κιολας? εκπορνευομενο???? παντως θυμα δεν τον κανει σε καμια περιπτωση. το αντιθετο, ισως.
    ανοιξε τα ματια σου μυσπ πριν παθεις χειροτερα. ο τυπος ειναι χειριστικος και εκμεταλλευεται οποιον πεσει στον δρομο του.
    χαρη σου κανει αν δεν σου μιλαει. μακαρι να μην σου ξαναμιλησει. το ευχομαι.
    συμφωνω απολυτα...

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλη μου μυσπ
    ανθρωπο χωμενο στις ουσιες που δεν εχει σοβαρο σκοπο να βγει και μαλιστα με τοση εμπειρια οση φαινεται να εχει ο φιλος σου, δεν υπαρχει καμια περιπτωση να τον βγαλεις επειδη ετσι το θελεις εσυ.
    πιο πιθανο ειναι να σε τραβηξει κι εσενα στην φθορα, η το πιο ανωδυνο, να σε εκμεταλλευτει, οπως το εχει ηδη κανει.

    εσυ ηδη αλοιθωριζεις.
    μας λες επανειλλημενα για τις γυναικες που τον "εκμεταλλευονται" ενω ειναι ολοφανερο οτι αυτος τις εκμεταλλευεται, αφου τον χαρτζηλικωνουν, οπως μονη σου, λες.
    το σεξ ειναι κοινη ανταλλαγη μυσπ, δεν ειναι κατι που ο τυπος προσφερει σαν δωρο!!! ελεος!!! αυτες δεν του προσφερουν σεξ??? η δικη του προσφορα ειναι μεγαλυτερη??για ποιον λογο πρεπει να πληρωνεται?
    τι τον κανει το οτι πληρωνεται κιολας? εκπορνευομενο???? παντως θυμα δεν τον κανει σε καμια περιπτωση. το αντιθετο, ισως.
    ανοιξε τα ματια σου μυσπ πριν παθεις χειροτερα. ο τυπος ειναι χειριστικος και εκμεταλλευεται οποιον πεσει στον δρομο του.
    χαρη σου κανει αν δεν σου μιλαει. μακαρι να μην σου ξαναμιλησει. το ευχομαι.
    Καλησπερα Ρεμεντυ ειμαστε ηδη μακρυα απο αυτον κ δεν μπορει ουτε να εκμεταλλευτει ουτε να μας εθισει στα ναρκωτικα λεω μακαρι να εχουμε μια επικοινωνια για δυο λογους πρωτον επειδη εχουμε δεθει συναισθηματικα μαζι του σε φιλικο παντα επιπεδο δεν θα μπορουσα να δημιουργησω σχεση με ενα τετοιο ανθρωπο κ δευτερον μπας κ του δωσουμε δυναμη να κανει κατι για τον εαυτο του διαφορετικο απο το να αυτοκαταστρεφεται, οταν νοιαζεσαι για ενα ανθρωπο δεν δρας παντα λογικα γιαυτο στενοχωριεμαι κ μακαρι ολα να πηγαινουν καλυτερα

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ο κολλητός έχει μανία με τα μπούστα
    By penlix in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 06-08-2014, 21:05
  2. Είμαι εθισμένος στο σεξ...
    By minaspap in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 20-12-2013, 02:52
  3. ο κολλητός του αγοριού μου.
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 27-04-2012, 21:30
  4. εθισμένος στην πορνογραφία
    By diver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 29-08-2011, 14:39
  5. Ο κολλητος του φιλου μου.....
    By darksea96 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 30-05-2008, 12:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •