Ερωτική Γνωριμία! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 121
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ακριβως σε τι διαφερουν ολα αυτα απο την "πραγματικη ζωη"?...
    Προσωπικα το καμακι ειναι διαφορετικο και στην πραγματικη ζωη θα σε κοψει ο αλλος εαν θες σχεση η μονο σεξ
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Προσωπικα το καμακι ειναι διαφορετικο και στην πραγματικη ζωη θα σε κοψει ο αλλος εαν θες σχεση η μονο σεξ
    αμα θελεις σεξ ή σχεση ή δεν ξερεις τι θες ολα ειναι ξεκαθαρρα με οποιο τροπο και αν γινει η γνωριμια. και αυτος που θελει να σε δουλεψει, θα σε δουλεψει και λαιβ και απο οθονες ..δεν μασανε εννοια σου!
    η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι συμπικνωμενες οι ποσοτητες...σε ενα βραδυ θα μιλήσεις με 2-3 αντρες εξω... το πολυ ..ε παιζει και οι 3 να ειναι λυγουρια... στο δυαδυκτιο μπορει να σε προσεγγισουν 20 αντρες και οι 20 να ειναι ακαταληλοι για εσενα ... εκει μπερδευεσαι και νομιζεις οτι φταιει το δυαδικτιο...στην ουσια απλα εχεις προσβαση να γνωρισεις περισσοτερο κοσμο που πισω απο μια οθονη "καποιοι" απο αυτους θα δειξουν τον πραγματικο τους εαυτο, ενω εξω θα κανανε τις κοτουλες για να μην φανε καμια τακουνια στην κεφαλα.
    αυτο δεν σημαινει οτι ειναι λάθος τροπος γνωριμιας το δυαδυκτιο. :)

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Είμαι σε περίοδο διαλογισμού και περισυλλογής βγαίνω από το επεισόδιο και είμαι κουρασμένος κατά τα άλλα τα ίδια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αμα θελεις σεξ ή σχεση ή δεν ξερεις τι θες ολα ειναι ξεκαθαρρα με οποιο τροπο και αν γινει η γνωριμια. και αυτος που θελει να σε δουλεψει, θα σε δουλεψει και λαιβ και απο οθονες ..δεν μασανε εννοια σου!
    η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι συμπικνωμενες οι ποσοτητες...σε ενα βραδυ θα μιλήσεις με 2-3 αντρες εξω... το πολυ ..ε παιζει και οι 3 να ειναι λυγουρια... στο δυαδυκτιο μπορει να σε προσεγγισουν 20 αντρες και οι 20 να ειναι ακαταληλοι για εσενα ... εκει μπερδευεσαι και νομιζεις οτι φταιει το δυαδικτιο...στην ουσια απλα εχεις προσβαση να γνωρισεις περισσοτερο κοσμο που πισω απο μια οθονη "καποιοι" απο αυτους θα δειξουν τον πραγματικο τους εαυτο, ενω εξω θα κανανε τις κοτουλες για να μην φανε καμια τακουνια στην κεφαλα.
    αυτο δεν σημαινει οτι ειναι λάθος τροπος γνωριμιας το δυαδυκτιο. :)
    Εξω ομως κοβω κινηση ποιος ειναι τι εστω και με λιγοτερους
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Είμαι σε περίοδο διαλογισμού και περισυλλογής βγαίνω από το επεισόδιο και είμαι κουρασμένος κατά τα άλλα τα ίδια
    οκ ... κανε τα δικα σου αλλα να ξερεις η απουσια σου ειναι αισθητη! ;)

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Εξω ομως κοβω κινηση ποιος ειναι τι εστω και με λιγοτερους
    χαχαχα..α ναι σκαναρεις εσυ..εγω που ετσι και αλλιως δεν σκαναρω σωστα δεν με επηρεαζει ... :cool:

  7. #22
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Παιδιά, σας ευχαριστώ πραγματικά όλους σας για τις απαντήσεις, δεν περίμενα τόσο γρήγορη κινητοποίηση:)
    Εντάξει, εφόσον οι περισσότεροι απο εσάς λέτε ότι έχετε εμπειρία θα το δοκιμάσω, ίσως να μπορέσω κάπως να εξοικιωθώ με τις γυναικες της ηλικίας μου...Ποτέ δεν ξέρεις, θα σας ενημερώσω αν μία στις χίλιες συμβει το ο,τιδηποτε!!
    Έχω ψαχτεί σε ένα site γνωριμιών που βρήκα και έχει αρκετές καλές...Θα μάθω και πως με βλέπουν οι γυναικες εμφανισιακά γιατί αρκετες φορές την είχα αυτήν την απορία...
    Δυστηχώς έχουν πολύ δίκιο και όσοι/ες λένε ότι πολλά τρολλ και ανώμαλοι μπαίνουν εκεί μέσα:(

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι! Περαστικέ κάνε μια προσπάθεια. Αν κι εγώ θα σου συνιστούσα να αρχίσεις δειλά δειλά να βγαίνεις έξω.
    Ξερεις μπορει να μιλαει με καποια που εχει νικ Μαριγουλα και απο πισω να βρισκεται ο Μητσαρας ο αναγουλας.. Δεν ειπα οτι ειναι κακο να προσπαθησει απλα μια προσοχη την θελει.

    Ελα ρε συ Ρεα τι διαφορα εχει απο την πραγματικη ζωη? Βλεπεις τον αλλον τετ α τετ , κοιτας τα ματια του , καταλαβαινεις αμεσα τις προθεσεις του , βλεπεις την μουρη του .

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Ξερεις μπορει να μιλαει με καποια που εχει νικ Μαριγουλα και απο πισω να βρισκεται ο Μητσαρας ο αναγουλας.. Δεν ειπα οτι ειναι κακο να προσπαθησει απλα μια προσοχη την θελει.

    Ελα ρε συ Ρεα τι διαφορα εχει απο την πραγματικη ζωη? Βλεπεις τον αλλον τετ α τετ , κοιτας τα ματια του , καταλαβαινεις αμεσα τις προθεσεις του , βλεπεις την μουρη του .
    Ε εντάξει μωρέ δεν είναι και 12 χρονών...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Ε εντάξει μωρέ δεν είναι και 12 χρονών...
    Απλως ειναι μια απροσωπη επικοινωνια που θελει προσοχη.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Έχοντας βαρεθεί να είμαι μόνος μου σκέφτηκα σήμερα να κάνω λογαριασμό σε site γνωριμιών...Δεν περιμένω και πολλά αλλά λέω να δοκιμάσω εκεί μιάς και ο ψυχισμός μου είναι τόσο χάλια που δεν μπορώ να πω <<μου αρέσεις>> σε καποια κοπέλα face to face...Αλλά και πάλι δεν είμαι καθόλου σίγουρος...Έχετε δοκιμάσει ποτέ και τι προτείνετε εσείς??
    Ειναι ενας νεος τροπος γνωριμιων , δεν ειναι κακο απλως να ακολουθεις καποιους κανονες. Να μιλησεις πρωτα καποιο καιρο για να ψυχολογησεις καπως τον αλλο, να βγειτε ραντεβου σε καποιο ανοιχτο μερος και να εχετε ανταλλαξει τηλ και φωτος πριν βγειτε. Ετσι για να ξερεις και τι θα συναντησεις. Προσωπικα απο chat ειχα γνωρισει καποιο παιδι και ειχαμε σχεση για 3 χρονια, οποτε μπορει να εξελιχτει και σε κατι καλο. Ειναι καπως σαν τζακ ποτ.

    Επισης ξερω και φιλικο μου ζευγαρι, που γνωριστηκαν απο chat και τωρα ειναι παντρεμενοι και εχουν και ενα παιδακι. Οποτε δεν ειναι κακες τετοιες γνωριμιες απλως θελουν λιγο προσοχη.

    ΥΓ. Επειδη οι γυναικες ειναι λιγοτερες στο διαδικτυο, και παιρνουν πολλα μηνυματα καθε μερα, μην απογοητευτεις αν δεν σου απαντησουν αμεσως, σκεψου ποσοι τις ζαλιζουν καθε μερα με μηνυματα και χρειαζεται καποια υπομονη μεχρι να σου απαντησει καποια κοπελα :)
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Και έχε το νου σου μη τυχόν η Μαρία του τσατ καταλήξει στο ραντεβού να είναι Μήτσος...

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Και έχε το νου σου μη τυχόν η Μαρία του τσατ καταλήξει στο ραντεβού να είναι Μήτσος...
    Γιατί το τρομάζετε τόσο πολύ το παιδί?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Δεν τον τρομάζουμε τον προϊδεάζουμε για να αποφύγει άσχημες καταστάσεις...

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Γιατί εμάς περίμενε? Δεν ξέρει τι γίνεται? Δεν ξέρω πιστεύω ότι φοβόμαστε καμιά φορά και παραπάνω από όσο πρέπει....μιλάω για ενήλικες πάντα....

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νέα γνωριμία....
    By moby in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 05-04-2013, 01:05
  2. Νεα γνωριμια.Προβλημα :/
    By tHe_V1rus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2013, 12:54
  3. διαδυκτυακή γνωριμία
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-2011, 13:33
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 12:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 15:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •