Ερωτική Γνωριμία! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 121
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Και έχε το νου σου μη τυχόν η Μαρία του τσατ καταλήξει στο ραντεβού να είναι Μήτσος...
    Ε για αυτο ειπα να ανταλλαξει τηλ και φοτος... και συναντηση σε δημοσιο χωρο, οποτε αν παει κατι στραβα απλα φευγει
    Last edited by Mariah; 19-04-2016 at 01:34.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Mariah View Post
    Ε για αυτο ειπα να ανταλλαξει τηλ και φοτος... και συναντηση σε δημοσιο χωρο, οποτε αν παει κατι παει στραβα απλα φευγει
    Εντάξει μπορεί να έχετε δίκιο, για μένα αυτά είναι αυτονόητα για κάποιον άλλο μπορεί να μην είναι.

  3. #33
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Περαστικέ πόσο είσαι?
    Ούτε εσύ έχεις ερωτικές εμπειρίες?

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Περαστικέ πόσο είσαι?
    Ούτε εσύ έχεις ερωτικές εμπειρίες?
    18 είμαι...Καμία απολύτως, μπακούρι απο γεννησιού μου, εσύ πόσων χρονών είσαι και έχεις αγχωθεί τόσο πολύ??


    mindcrime φυσικά και θα είμαι πολύ προσεχτικός, δεν παίζουμε με τέτοια πράγματα, έχουν συμβεί και διάφορα κατά καιρούς! Αν δω ότι εξελισεται το πραγμα θα μιλησω με το προσωπο μεσω skype και μετα βλεπουμε...Τέσπα, θα δούμε!:)

  5. #35
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    18 είμαι...Καμία απολύτως, μπακούρι απο γεννησιού μου, εσύ πόσων χρονών είσαι και έχεις αγχωθεί τόσο πολύ??


    mindcrime φυσικά και θα είμαι πολύ προσεχτικός, δεν παίζουμε με τέτοια πράγματα, έχουν συμβεί και διάφορα κατά καιρούς! Αν δω ότι εξελισεται το πραγμα θα μιλησω με το προσωπο μεσω skype και μετα βλεπουμε...Τέσπα, θα δούμε!:)
    Σου ρίχνω 3 χρόνια αδερφέ!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    φυσικα και θελει τολμη !!! οταν εισαι κλειστος ανθρωπος δεν ειναι μικρο αυτο το βημα..... για σενα μια γυναικα που ειναι μπαζο μπορει για καποιον αλλον αντρα να ειναι ερωτικος παραδεισος και τωρα να απολαμβανει στιγμες ευτυχιας που εσυ εχεις χροοοονια να ζησεις φιλε μου ...κατσε λοιπον με τα ρατσιστικα σου σχολια στο χερι και ασε τους αλλους να ζησουν την ζωη τους!
    Γιατι καλε ειμαι ρατσιστης ? επειδη εχω μια προτιμηση στις αδυνατες ? κακο ειναι ναχεις προτιμησεις ? αμα με 'παιρνει ' ναχω ελκυστικες γυναικες , μια ζωη ειχα , γιατι να συμβιβαστω ? μεχεις βαλει στοχο , ατιμουλα ............

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Μπορεί κάποιος ή κάποια να κρίνει αν εμφανισιακα αξίζω σε κλιμακα με αριστα το δεκα??
    Έβγαλα μια φωτογραφία που μπορω να την στειλω σε πμ να με κρινει καποιος/α...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    γτ θεσ να στείλεις φώτο?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Μπορεί κάποιος ή κάποια να κρίνει αν εμφανισιακα αξίζω σε κλιμακα με αριστα το δεκα??
    Έβγαλα μια φωτογραφία που μπορω να την στειλω σε πμ να με κρινει καποιος/α...
    στον γουαι να την στειλεις, περαστικε.
    ειδικευεται στην αξια μεσω φωτογραφιων.
    αν του βγαλεις μια με πλατη, ακομα καλυτερα.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Αν είναι να προσπαθήσω μέσω site να βρω καποια γνωριμία θέλω να νιώθω ότι αξίζω κάτι εμφανισιακά...Νιώθω ότι μπορεί να μιλάμε με καποια και αν με συναντησει ή με δει σε κανα skype να ξενερωσει....Επίσης ποια θα έκανε γνωριμία με ένα μέλος άγνωστο χωρίς φώτο προφίλ??:confused:

    ^Θα τον απογοητεύσω μιάς και δεν έχω την ίδια τρέλα με τα γυμναστηρια:p

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Αν είναι να προσπαθήσω μέσω site να βρω καποια γνωριμία θέλω να νιώθω ότι αξίζω κάτι εμφανισιακά...Νιώθω ότι μπορεί να μιλάμε με καποια και αν με συναντησει ή με δει σε κανα skype να ξενερωσει....Επίσης ποια θα έκανε γνωριμία με ένα μέλος άγνωστο χωρίς φώτο προφίλ??:confused:

    ^Θα τον απογοητεύσω μιάς και δεν έχω την ίδια τρέλα με τα γυμναστηρια:p
    Σε μια γνωριμια με τον οποιοδηποτε τροπο θα φας και μια απορριψη.. για εμενα παντως μια φωτογραφια ή ενα skype κοβει ποντους ή πολλες φορες δινει χωρις να ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα. Ειναι αλλιως να δεις τον αλλον πως κινειται και αλλιως μια αψυχη φωτο.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Σε μια γνωριμια με τον οποιοδηποτε τροπο θα φας και μια απορριψη.. για εμενα παντως μια φωτογραφια ή ενα skype κοβει ποντους ή πολλες φορες δινει χωρις να ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα. Ειναι αλλιως να δεις τον αλλον πως κινειται και αλλιως μια αψυχη φωτο.
    Συμφωνώ με mnimonio. Η φωτογραφία μπορεί να σε κολακεύει και μπορεί να σε αδικεί. Φαντάζομαι όμως ότι όσοι βάζουν τη φωτογραφία τους σε site γνωριμιών θα προσέχουν να είναι από τις καλύτερες τους. Γενικά όμως μια φωτογραφία είναι μια απλή αποτύπωση κι όχι η πραγματικότητα!!

  13. #43
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Γιατι καλε ειμαι ρατσιστης ? επειδη εχω μια προτιμηση στις αδυνατες ? κακο ειναι ναχεις προτιμησεις ? αμα με 'παιρνει ' ναχω ελκυστικες γυναικες , μια ζωη ειχα , γιατι να συμβιβαστω ? μεχεις βαλει στοχο , ατιμουλα ............
    Εσύ ρατσιστής Μακ;Εσύ καλά κάνεις και θες αυτό που θες.
    Εγώ όχι βέβαια.......

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Αν είναι να προσπαθήσω μέσω site να βρω καποια γνωριμία θέλω να νιώθω ότι αξίζω κάτι εμφανισιακά...Νιώθω ότι μπορεί να μιλάμε με καποια και αν με συναντησει ή με δει σε κανα skype να ξενερωσει....Επίσης ποια θα έκανε γνωριμία με ένα μέλος άγνωστο χωρίς φώτο προφίλ??:confused:
    Εγω παντως με την πρωην μου σχεση, οταν ειχαμε βγει δεν τον ειχα δει σε φωτογραφια, αλλα εμεις ειχαμε ξεκινησει σαν φιλοι στην αρχη και μετα εξελιχτηκε σε ζευγαρι. Ουτε αυτος βεβαια με ειχε δει , αλλα ευτυχως πηγε πολυ καλα το ραντεβου.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  15. #45
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Mariah View Post
    Εγω παντως με την πρωην μου σχεση, οταν ειχαμε βγει δεν τον ειχα δει σε φωτογραφια, αλλα εμεις ειχαμε ξεκινησει σαν φιλοι στην αρχη και μετα εξελιχτηκε σε ζευγαρι. Ουτε αυτος βεβαια με ειχε δει , αλλα ευτυχως πηγε πολυ καλα το ραντεβου.
    Μοιάζατε στην εμφάνιση?

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νέα γνωριμία....
    By moby in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 05-04-2013, 02:05
  2. Νεα γνωριμια.Προβλημα :/
    By tHe_V1rus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2013, 13:54
  3. διαδυκτυακή γνωριμία
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-2011, 14:33
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 13:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 16:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •