Ερωτική Γνωριμία!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 121
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838

    Ερωτική Γνωριμία!

    Έχοντας βαρεθεί να είμαι μόνος μου σκέφτηκα σήμερα να κάνω λογαριασμό σε site γνωριμιών...Δεν περιμένω και πολλά αλλά λέω να δοκιμάσω εκεί μιάς και ο ψυχισμός μου είναι τόσο χάλια που δεν μπορώ να πω <<μου αρέσεις>> σε καποια κοπέλα face to face...Αλλά και πάλι δεν είμαι καθόλου σίγουρος...Έχετε δοκιμάσει ποτέ και τι προτείνετε εσείς??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eγω λεω να δοκιμασεις , τι εχεις να χασεις .............αν και ειχα μπει στο perfecdate.gr , με κοιταξανε διαφορες , ειχα πολλα κλεισιματα ματιου , αλλα πολυ μπαζο βρε παιδι μου , δεν απαντησα ουτε σε μια ..........αλλα πιτσιρικες , 20αρες , εχω δει καλες .......σε αλλο δεν εχω μπει ...................

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    καλη αρχη περαστικε! μακαρι να σου πάνε ολα καλα ...μπραβο σου που το τολμησες!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    καλη αρχη περαστικε! μακαρι να σου πάνε ολα καλα ...μπραβο σου που το τολμησες!!!
    Ε , δεν θελει και πολλη τολμη , αλλα εχει να δει μπαζο , ουουουου , χαμος .........για μενα , αυτες οι γνωριμιες , ειναι αουτ .....

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ε , δεν θελει και πολλη τολμη , αλλα εχει να δει μπαζο , ουουουου , χαμος .........για μενα , αυτες οι γνωριμιες , ειναι αουτ .....
    φυσικα και θελει τολμη !!! οταν εισαι κλειστος ανθρωπος δεν ειναι μικρο αυτο το βημα..... για σενα μια γυναικα που ειναι μπαζο μπορει για καποιον αλλον αντρα να ειναι ερωτικος παραδεισος και τωρα να απολαμβανει στιγμες ευτυχιας που εσυ εχεις χροοοονια να ζησεις φιλε μου ...κατσε λοιπον με τα ρατσιστικα σου σχολια στο χερι και ασε τους αλλους να ζησουν την ζωη τους!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Περαστικη στα σαιτ αυτα βρισκεις 90% μονο σεξ και 10% θελω ουσιαστικη σχεση στο λεω γτ κι εγω ειχα γραφτει ειδα πολλα μπαζα αλλα και ενα μια σχεση που δεν την αλλαξω με τπτ
    Κοιτα μονο εαν θες σχεση να μπορεις να μιλατε και για ασχετα θεματα πχ πως περασατε την μερα σας δεν ειναι σαν το κανονικο καμακι -πεσιμο εχει αλλους κανονες ;-)
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Βασικα εχουν πολυ ψευτια αυτου του τυπου οι γνωριμιες.. συχνα μπαινουν τρολ και ανωμαλαρες .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Βασικα εχουν πολυ ψευτια αυτου του τυπου οι γνωριμιες.. συχνα μπαινουν τρολ και ανωμαλαρες .
    Δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι! Περαστικέ κάνε μια προσπάθεια. Αν κι εγώ θα σου συνιστούσα να αρχίσεις δειλά δειλά να βγαίνεις έξω.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Βασικα εχουν πολυ ψευτια αυτου του τυπου οι γνωριμιες.. συχνα μπαινουν τρολ και ανωμαλαρες .
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Περαστικη στα σαιτ αυτα βρισκεις 90% μονο σεξ και 10% θελω ουσιαστικη σχεση στο λεω γτ κι εγω ειχα γραφτει ειδα πολλα μπαζα αλλα και ενα μια σχεση που δεν την αλλαξω με τπτ
    Κοιτα μονο εαν θες σχεση να μπορεις να μιλατε και για ασχετα θεματα πχ πως περασατε την μερα σας δεν ειναι σαν το κανονικο καμακι -πεσιμο εχει αλλους κανονες ;-)
    ακριβως σε τι διαφερουν ολα αυτα απο την "πραγματικη ζωη"?...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Θα συμφωνήσω με Ρέα! Πες τα βρε κορίτσι μου! :o

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    τα σαιτ αυτα ειναι για ενηλικες. περαστικε. αν εχεις κλεισει τα 18 κανε οτι θελεις.
    αλλα το ιντερνετ, θα σε κλεισει περισσοτερο μεσα. καλυτερα να βρεις τροπους να κοινωνικοποιηθεις που θα σε βγαζουν απο το σπιτι.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Θα συμφωνήσω με Ρέα! Πες τα βρε κορίτσι μου! :o
    χαχαχαχα.... ευχαριστω μαι λοβ!! ;)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Έχοντας βαρεθεί να είμαι μόνος μου σκέφτηκα σήμερα να κάνω λογαριασμό σε site γνωριμιών...Δεν περιμένω και πολλά αλλά λέω να δοκιμάσω εκεί μιάς και ο ψυχισμός μου είναι τόσο χάλια που δεν μπορώ να πω <<μου αρέσεις>> σε καποια κοπέλα face to face...Αλλά και πάλι δεν είμαι καθόλου σίγουρος...Έχετε δοκιμάσει ποτέ και τι προτείνετε εσείς??
    Για μένα κάντο και ωραίες να μην έχει γράψου έτσι για την εμπειρία που ξέρεισ τι μπορεί να σ τύχη

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Άμα καψουρεύτεις να το αλλάξεις σε καψόυρευτικος θέλω να δω να αλλάζεις νικ πλάκα κάνω φυσικά και προσοχή με τους έρωτες είναι φωτιά για μερικούς μπορεί να βλέπεις τα αστέρια μπορεί να βλέπεις κι αστεράκια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Άμα καψουρεύτεις να το αλλάξεις σε καψόυρευτικος θέλω να δω να αλλάζεις νικ πλάκα κάνω φυσικά και προσοχή με τους έρωτες είναι φωτιά για μερικούς μπορεί να βλέπεις τα αστέρια μπορεί να βλέπεις κι αστεράκια
    που εισαι εσυ???

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νέα γνωριμία....
    By moby in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 05-04-2013, 01:05
  2. Νεα γνωριμια.Προβλημα :/
    By tHe_V1rus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2013, 12:54
  3. διαδυκτυακή γνωριμία
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-2011, 13:33
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 12:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 15:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •