ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 68
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ωραία είδες το βλέπεις και μόνη σ ότι είσαι καλύτερα απο ότι ήσουν.Αυτές οι φορές όμως όσο προχωράει ο χρόνος μείώνονται έτσι δεν είναι?
    Είναι καλό π καταλαβαίνεις και είναι κ καλό π πήρες την απόφαση έστω και σ φόρουμ κ μίλησες.
    Απο το πρέπει εώς τ κάνω είναι πολύς δρόμος σ αυτό έχεισ δίκιο :P μια απόφαση είναι όλα όμως
    το π είσαι κυκλοθυμική δεν είναι τίποτα.

  2. #17
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΟΣ :-P
    δεν είσαι σίγουρα τρελή :) και σίγουρα η μόνη. Είμαστε πολλοί που το έχουμε βιώσει και σε πολύ άσχημο βαθμό και μεγάλο και για μεγάλα διαστήματα πολλοί. Να μας μιλάς και να μας λες ότι αισθάνεσαι :)

  3. #18
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΝΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΧΠΥΝ ΣΤΑΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ

  4. #19
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΤΙ :-P

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΤΙ :-P
    τι ευχαριστείς σιγά δεν έκανα τίποτα απλά προσπάθησω να σ εξηγήσω μερικά πραγματα σαν πιο παλιός
    Χαίρομαι π ηρέμησες ,βοηθάει αρκετά το φόρουμ

  6. #21
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΤΙ :-P
    είδες? είναι το άγχος και μόνο. Αυτό που μόλις έγραψες να το θυμάσαι και αν όχι να μπαίνεις να το διαβάζεις να σου θυμίζει την πραγματικότητα :) Να συνεχίσεις ότι σε κάνει να νιώθεις ήρεμη όπως μας λες γιατί το αξίζεις όπως και όλοι μας. Επίσης εφόσον λες ότι έχεις και άτομα που σου έχουν σταθεί ένας λόγος ακόμα να νιώθεις καλύτερα και όμορφα. Για μερικούς αυτό δεν είναι δεδομένο και δεν υπάρχουν καν στηρίγματα. Εγώ έχασα άτομα ας πούμε που θεωρούσα φίλους, άλλοι δεν έχουν κανέναν για κανέναν. Οπότε να βλέπεις και αυτό που έχεις γιατί πιστεύω είναι μια σημαντική πηγή δύναμης. Κατα τ'άλλα δες πως θα νιώσεις στην πορεία και εσύ κρίνε τι θα μπορούσε να σε βοηθήσει. Μη διστάσεις να πάρεις την οποιαδήποτε βοήθεια αλλά κυρίως μην αφήσεις αβοήθητο τον εαυτό σου.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ������

  8. #23
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΚΑΛΟΥΣ :-P ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΣΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΤΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΣΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ν ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ

  9. #24
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΚΑΛΟΥΣ :-P ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΣΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΤΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΣΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ν ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ
    ακριβώς, τίποτα δεν είναι και είσαι ένα τυχερό άτομο και χαίρομαι πάρα πολύ γι αυτό!! μακάρι να σου δίνουν για πάντα δύναμη και να τους δίνεις κ εσύ και να περάσει όλο αυτό που περνάς σαν ένα κακό όνειρο.

  10. #25
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΟ ;-) ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ Σ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΝΟΙΑΖΟΣΟΥΝ ΠΟΛΥ

  11. #26
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΟ ;-) ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ Σ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΝΟΙΑΖΟΣΟΥΝ ΠΟΛΥ
    δε χρειάζονται ευχαριστώ, είμαστε μια παρεούλα που μαζί τα περνάμε,τα συζητάμε ,όμως θα πω κι εγώ ευχαριστώ απ'τη μεριά μου για τα όμορφα λόγια σου και τις ευχές σου, είναι πολύ σημαντικές :)

  12. #27
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΜΕΡΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ :-) ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ :-P

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    αληθεια...θα βοηθουσε να γραψεις κ να δεις καταματα τους φοβους σου..τι φοβασαι?ακριβως? ισως μπορεσουμε να βοηθησουμε..κ να καθησυχασουμε..

  14. #29
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ. . . Η ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ . . . ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑΧΥΚΑΡΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΞΕΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΡΟΔΙΚΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΝΙΩΘΟΥΝ ΟΛΛΟΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ :-P

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ. . . Η ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ . . . ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑΧΥΚΑΡΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΞΕΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΡΟΔΙΚΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΝΙΩΘΟΥΝ ΟΛΛΟΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ :-P
    για αρχή μην φοβάσαι ,είσαι πολύ μικρή απο τι καταλαβαίνω ,για να έχεισ κάτι σοβαρό
    Αυτό ακριβώς π λες το είχα και εγώ πριν 5 χρόνια ,όλες τις αρρώστιες νόμιζα ότι τις είχα πάνω,με την παραμικρή ενόχλησει καθόμουν και σκεφτόμουν τι μπορεί να είναι και έμπενα και google και διάβαζα συμπτώματα και διάφορα άλλα,Μέχρι π πήγα σ έναν ψυχίατρο και μ βοήθησε και μ έφυγαν.
    Οποια ενόχληση και να έχεις μην φοβάσαι δεν είναι τίποτα όλοι νιώθουν διάφορες ενοχλήσεις κατα καιρούς και αυτοί που τους δίνουν σημασία τις έχουν και πιο έντονες ,προσπάθησε να δίνεις τόση σημασία

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. αγχος-φοβος-τρομος
    By 66psy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 01-03-2015, 20:09
  2. ΑΓΧΟΣ=ΦΟΒΟΣ ???
    By hapydays in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 05-09-2014, 16:31
  3. φόβος και άγχος
    By μελπω in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 19-10-2013, 00:17
  4. Φοβος και αγχος για αρρωστεια!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 07-10-2012, 11:57
  5. ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ
    By liakleo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 02-02-2012, 23:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •