ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    Εχω κυρίως θέμα με την καρδιά μου και το κεφάλι μου :p το έχω αποδεχτεί το δυωρο δεν με ενοχλεί όταν δεν μπορούσα με τίποτα να κοιμηθώ ηταν το πρόβλημα αλλά έχει καλυτερευσει αρκετά ευτυχώς. . . Και όσο για το χάπι το έχω σκεφτεί παλιά αλλά δεν θέλω εκτός και αν δεν έχω αλλη επιλογή που προς το παρόν ευτυχώς έχω. . . Και εγώ έτσι ήμουν μέχρι που σταμάτησα να έχω κάτι και μετα βέβαια ανησυχούσα γιατί δεν έχω και έχω και χαμηλούς παλμούς :p λέω πάει κάτι χάλασε :p ναι το σκέφτομαι συνέχεια αυτό και το λέω στον εαυτό μου τις περισσότερες φορες λειτουργεί αλλά στις αρχές που ηταν χειρότερη ή κατάσταση δούλευε αντίστροφα γιατί έλεγα τόσος κόσμος έχει κάτι εγώ γιατί όχι?
    Α μονο με αυτα ? xaxaxaax παλι καλα εγω σ ολο μ το σώμα εβρισκα προβληματα :p
    Αμα εσενα δεν σ ενοχλει το διωρο τοτε μην πάρεις τίποτα εγώ στο είπα σε περιπτωση που δεν σ αρεσει αυτό το πραγμα,αφού εισαι κομπλε οπως λες τοτε μην τ σκεφτεσαι αστο.
    χαχα αυτό το ειχα και εγώ με παλμους ,με πιεση ,με ζαλαδες ,με πονοκεφαλο,με μουδιασμα ,με εμβοες στα αυτια ολα μ λεγανε οτι εχω κατι και εμπαινα γκοογλ και παταγα και διαβαζα οτι μαλακια εβρισκα και τ εχανα.Μχερι που τ εκοψα και σταματησα να διαβαζω

    α καλα εσενα δεν σ πιάνω πουθενα το ελεγες και αντιστροφα δλδ?χαχαχα

  2. #62
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    Μα αυτά έχω γενικά πρόβλημα :p όλα αυτά που λες τα είχα και εγώ: p. Μούδιασμα καψίματα παντού. . . Χαχαχα φαντάζομαι τα ίδια θα βλεπαμε οτι είχαμε :p καλά ναι αφού με παραδεχομουν :p

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    Μα αυτά έχω γενικά πρόβλημα :p όλα αυτά που λες τα είχα και εγώ: p. Μούδιασμα καψίματα παντού. . . Χαχαχα φαντάζομαι τα ίδια θα βλεπαμε οτι είχαμε :p καλά ναι αφού με παραδεχομουν :p
    xaaxa παλι καλα που εχεισ μονο με αυτα :p
    Αμα ειχες ολα αυτα π ειχα και εγω φανταζομαι σε τι αρρωστιες θα εχεις φτάσει να νομιζεις
    Και εγώ ειχα η μαλλον νομιζα οτι ειχα καψιματα επειδη αρχισα να δινω βαση σ ολα και καταλαβαινεις τι νομιζα ετσι.
    Εντάξει αφου σ εχουν μεινει μονο κεφαλι και καρδια εισαι καλα τοτε χαχααχχαχα

  4. #64
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    Ναι μια απ τα ίδια :p Χαχαχα αυτό λέω κ εγώ :p

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    Ναι μια απ τα ίδια :p Χαχαχα αυτό λέω κ εγώ :p
    Κοιτα η αληθεια ειναι οτι δεν θυμαμαι πως μ εφυγαν ακριβως,αλλα μερα με την μερα μ λιγοστευαν,αλλά εγώ ειχα πάει σε εναν ψυχιατρο και μ βοηθησε,αλλα εμενα ηταν πιο πολυπλοκο γτ ειχα και καταθλιψη ,ημουν αστα να πανε,Σκέψου δλδ εναν καταθλιπτικο να πηγαινει στα νοσοκομεία.Μ ειχε δώσει ενα χαπι για το αγχος και νομιζω οτι αυτό μ βοηθησε.
    Και σιγα σιγα σταματαγα να τα διαβαζω ,ακομα και παρενεργειες απο κατι να διάβαζω ,αμέσως νόμιζα πως τις είχα.ΜΟυ έβαλε στο μυαλό να σταματησω να τα ψάχνω ολα αυτα και αυτό εκανα,μέχρι που μου εφυγαν τελείως.
    Εσύ τα ψαχνεις στο γκοογλ? δλδ πχ πονος στο κεφαλι συμπτωματα το κανεις αυτό?

  6. #66
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    Λογικά με το χρόνο γιατί και εμένα έτσι γίνεται. . . Καλά και εγώ έχω :p τώρα το έχω σταμάτησει γιατί όπως σου είπα σταμάτησαν και αυτά αλλά όταν είχα ναι συνέχεια το έκανα

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by giota06 View Post
    Λογικά με το χρόνο γιατί και εμένα έτσι γίνεται. . . Καλά και εγώ έχω :p τώρα το έχω σταμάτησει γιατί όπως σου είπα σταμάτησαν και αυτά αλλά όταν είχα ναι συνέχεια το έκανα
    Nai h αληθεια είναι ότι ο χρόνος γιατρευει τα πάντα και ελπίζω και εσύ μερα με την μέρα να γίνεσαι καλύτερα,που γινεσαι από 'τι μου λες.
    Και κλείνοντας επειδη θέλω να παω να δω ενα ταινιακι ,θέλω να σ πω ,πως αυτό μ γκοογκλ είναι ότι χειροτερο ,εγώ μια μέρα εψαχνα κάτι συμπτωματα βράδυ και μετα με επιασε μια φοβια και εψαχνα εφημερευοντα νοσοκομεία να πάω και ετρεχα μες την νύχτα :p.
    Εφοσον γίνεσαι καλυτερα κατα πάσα πιθανοτητα ουτε γιατρο θα χρειαστείς ούτε χάπια ,οπότε μην αγχωνεσαι γι αυτό και στα ιδια να μεινεις πάλι μην απελπιζεσαι θα σ φύγουν στο τελος θα δεις.

  8. #68
    Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    37
    Ευχαριστώ πολύ!!! Και εγώ το ίδιο θα κάνω οποτε καλή μας θέαση και καληνύχτα οποτε τα καταφέρουμε :p

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. αγχος-φοβος-τρομος
    By 66psy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 01-03-2015, 20:09
  2. ΑΓΧΟΣ=ΦΟΒΟΣ ???
    By hapydays in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 05-09-2014, 16:31
  3. φόβος και άγχος
    By μελπω in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 19-10-2013, 00:17
  4. Φοβος και αγχος για αρρωστεια!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 07-10-2012, 11:57
  5. ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ
    By liakleo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 02-02-2012, 23:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •