Μπακούρης ετών 25! - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 42 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 623
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    εγω προσπαθω να τους βοηθησω και θα το κανω αν με ακουσουν.Αν οχι κακο δικο τους
    Πίστεψέ με, δεν είναι καθόλου εύκολο όσο είναι στα λόγια. Μην ξεχνάς ότι μιλάς μ'έναν πρωτάρη (εμένα). Αν δεν το κάνω, δεν τό'κανα. Το αφήνω και τελείωσα.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by cube View Post
    ξέρεις είναι πιο δύσκολα αυτά στην πράξη....
    Όχι απλά δύσκολο, άλλα σχεδόν αδύνατον.

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,695
    δεν ξερω αν μπορει καποιος που εχει το προβλημα που περιγραφει ο ρολεν, να αποστηθισει απλα πετυχημενες ατακες για καθε περιπτωση και να προσπαθει να τις λεει, τυπου συρανο......
    εχω την εντυπωση οτι το προβλημα ειναι τελειως διαφορετικο. αν δεν ειχε αυτο το σκαλωμα, θα εβρισκε και μονος του κατι να πει, δεν ειναι η αποστηθιση το προβλημα αλλα το κομπλαρισμα.

    με ΤΟΣΟ μεγαλη δυσκολια και ολη αυτη την αποτυχια στις αποπειρες με βλεμματα κλπ που περιγραφεις ρολεν, εγω πισευω οτι δεν εχει νοημα να προσπαθεις με αγνωστες γιατι θα συμβαινουν τα ιδια. δεν ξερω τι προκαλει ο φοβος σου στις κοπελες που κοιτας, προφανως και φαινεται οτι δεν αισθανεσαι καθολου ανετα και τις απωθει.
    η γνωμη μου ειναι να ριξεις ολο το βαρος σε γνωριμιες μεσα απο παρεες που αν δεν υπαρχουν θα δημιουργησεις μεσω δραστηριοτητων, φιλων, εθελοντισμου, δουλειας, σπουδων κλπ..
    δεν το θεωρω τοσο πιθανο εφοσον δισταζεις τοσο και φαινεται τοσο, να επιχειρεις με αγνωστες και μονος σου. καντο σε παρεες με ατομα που εχεις εναν βαθμο εξοικειωσης.

    ρε σεις ποσες φορες εχουμε συζητησει ακριβως το ιδιο θεμα εδω μεσα, ουτε θυμαμαι. μα ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ξερω αν μπορει καποιος που εχει το προβλημα που περιγραφει ο ρολεν, να αποστηθισει απλα πετυχημενες ατακες για καθε περιπτωση και να προσπαθει να τις λεει, τυπου συρανο......
    εχω την εντυπωση οτι το προβλημα ειναι τελειως διαφορετικο. αν δεν ειχε αυτο το σκαλωμα, θα εβρισκε και μονος του κατι να πει, δεν ειναι η αποστηθιση το προβλημα αλλα το κομπλαρισμα.

    με ΤΟΣΟ μεγαλη δυσκολια και ολη αυτη την αποτυχια στις αποπειρες με βλεμματα κλπ που περιγραφεις ρολεν, εγω πισευω οτι δεν εχει νοημα να προσπαθεις με αγνωστες γιατι θα συμβαινουν τα ιδια. δεν ξερω τι προκαλει ο φοβος σου στις κοπελες που κοιτας, προφανως και φαινεται οτι δεν αισθανεσαι καθολου ανετα και τις απωθει.
    η γνωμη μου ειναι να ριξεις ολο το βαρος σε γνωριμιες μεσα απο παρεες που αν δεν υπαρχουν θα δημιουργησεις μεσω δραστηριοτητων, φιλων, εθελοντισμου, δουλειας, σπουδων κλπ..
    δεν το θεωρω τοσο πιθανο εφοσον δισταζεις τοσο και φαινεται τοσο, να επιχειρεις με αγνωστες και μονος σου. καντο σε παρεες με ατομα που εχεις εναν βαθμο εξοικειωσης.

    ρε σεις ποσες φορες εχουμε συζητησει ακριβως το ιδιο θεμα εδω μεσα, ουτε θυμαμαι. μα ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο
    Καλησπέρα Remedy. Σωστά με το πρώτο, οτι κομπλάρω πάρα πολύ. Είμαι σε μεγάλο βαθμό αντικοινωνικός με τις γυναίκες επειδή αυτό το φαινόμενό μου, δεν το συναντάς στον μέσο άντρα. Δεν αισθάνομαι άνετα και τα ρέστα, πράγματα που είναι ουσιαστικά το αποτέλεσμα που νιώθω χάλια. Τώρα για το άλλο, όπως για τις παρέες μου που ανέφερες, αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που έκανα όλα αυτά τα 8 χρόνια που προσπαθώ. Τώρα είμαι 25. Μέσα σ'αυτά τα 8 χρόνια, μόνο 2 φορές έχω βγει με κοπέλα που μου γνώρισα μέσω απο φίλους. Κυρίως, δεν έχουμε γυναίκες στην παρέα μας και ούτε γενικά στον κύκλο μου. Απο δραστηριότητες τώρα, πηγαίνω γυμναστήριο εδώ και 8 μήνες.

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    169
    Ειναι στο DNA σου οτι εισαι ντροπαλος. Ετσι γεννηθηκες. Δεν αλλαζει αυτό. Απο μια στιγμη και μετα θα το παρεις απλα απόφαση. Είμαστε αγαρμπα προγραματισμενα ρομποτ. Ακολουθουμε αυτο που μας λενε τα γονιδια μας.

    Ξερω χειροτερες περιπτωσεις απο σενα. Μικρος εισαι 25.

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,695
    δες σε παρακαλω προσεκτικα και το παρακατω θεμα γιατι ειναι φωτοτυπια του δικου σου και ειχαν γραφει σελιδες επι σελιδων με τα ιδια ακριβως προβληματα που λες κι εσυ.

    http://www.e-psychology.gr/forum/thr...hlight=melissa

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,695
    Quote Originally Posted by rolen View Post
    Καλησπέρα Remedy. Σωστά με το πρώτο, οτι κομπλάρω πάρα πολύ. Είμαι σε μεγάλο βαθμό αντικοινωνικός με τις γυναίκες επειδή αυτό το φαινόμενό μου, δεν το συναντάς στον μέσο άντρα. Δεν αισθάνομαι άνετα και τα ρέστα, πράγματα που είναι ουσιαστικά το αποτέλεσμα που νιώθω χάλια. Τώρα για το άλλο, όπως για τις παρέες μου που ανέφερες, αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που έκανα όλα αυτά τα 8 χρόνια που προσπαθώ. Τώρα είμαι 25. Μέσα σ'αυτά τα 8 χρόνια, μόνο 2 φορές έχω βγει με κοπέλα που μου γνώρισα μέσω απο φίλους. Κυρίως, δεν έχουμε γυναίκες στην παρέα μας και ούτε γενικά στον κύκλο μου. Απο δραστηριότητες τώρα, πηγαίνω γυμναστήριο εδώ και 8 μήνες.
    το γυμναστηριο δεν ειναι καλος χωρος για γνωριμιες. σου ανεφερα εθελοντισμο η πχ, ορειβασια κλπ.
    μπορει να εκανες προσπαθειες ρολεν, αλλα προφανως πρεπει να κανεις κι αλλες.
    με τοσο κομπλαρισμα δεν μπορω να καταλαβω πως θα λειτουργησει με αγνωστες κατι που ζοριζει με γνωστες..πρεπει να δημιουργησεις κυκλο.
    δες και το θεμα που σου ποσταρα, τα ιδια μας απαντουσε κι εκεινο το μελος.
    μιλαμε για φωτοτυπια κανονικη των θεματων που εχεις.
    ισως βοηθηθεις

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    Ειναι στο DNA σου οτι εισαι ντροπαλος. Ετσι γεννηθηκες. Δεν αλλαζει αυτό. Απο μια στιγμη και μετα θα το παρεις απλα απόφαση. Είμαστε αγαρμπα προγραματισμενα ρομποτ. Ακολουθουμε αυτο που μας λενε τα γονιδια μας.

    Ξερω χειροτερες περιπτωσεις απο σενα. Μικρος εισαι 25.
    Το ξέρω οτι δεν αλλάζει, το μόνο σίγουρο. Να το πάρω απόφαση ότι δε θα βρω ποτέ κοπέλα; Είμαι λίγο μπερδεμένος τώρα...

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    169
    Να το παρεις αποφαση οτι δεν αλλάζει ο ανθρωπος ειδικα στα 25 του. Δεν ειπα ομως οτι σε αυτα τα πλαισια δεν μπορεις να βρεις κοπέλα.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,695
    δοκιμασες να επισκεφθεις κανεναν ψυχοθεραπευτη? ολες οι δυσλειτουργιες καποια αιτια εχουν και καπως διορθωνονται...

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το γυμναστηριο δεν ειναι καλος χωρος για γνωριμιες. σου ανεφερα εθελοντισμο η πχ, ορειβασια κλπ.
    μπορει να εκανες προσπαθειες ρολεν, αλλα προφανως πρεπει να κανεις κι αλλες.
    με τοσο κομπλαρισμα δεν μπορω να καταλαβω πως θα λειτουργησει με αγνωστες κατι που ζοριζει με γνωστες..πρεπει να δημιουργησεις κυκλο.
    δες και το θεμα που σου ποσταρα, τα ιδια μας απαντουσε κι εκεινο το μελος.
    μιλαμε για φωτοτυπια κανονικη των θεματων που εχεις.
    ισως βοηθηθεις
    Εγώ κάνω οτι μπορώ και κόντρα στο ρεύμα. Αυτό με τον κύκλο είναι πρόβλημα. Εθελοντισμό, όπως; Το είδα το θέμα, ναι. Δεν παρηγορούμαι κι ας είμαι μόνο 25.

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δοκιμασες να επισκεφθεις κανεναν ψυχοθεραπευτη? ολες οι δυσλειτουργιες καποια αιτια εχουν και καπως διορθωνονται...
    Να θέλει ψυχίατρο αυτό που έχω; Εννοώ, δεν ξέρω, τώρα να ξεκινήσω ψυχοφάρμακα; Δεν ξέρω...

  13. #163
    Banned
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    12
    Rolen γεια σου.Δημιούργησα λογαριασμό για να σου πω ότι δυστυχώς στον ερωτικό τομέα κάποια άτομα είμαστε πολύ άτυχοι.Εγώ είμαι 41 χρονών και έκανα σεξ για πρώτη φορά χθες με μια *****.Μπορεί να σου ακούγεται αστείο αλλά δυστυχώς όλα αυτά τα χρόνια δεν κατάφερα ποτέ μου να βρω κανονική γυναίκα.Είμαι κλειστός άνθρωπος,ντροπαλός και λιγομίλητος με όλο τον κόσμο όχι μόνο με τις γυναίκες.Οταν ήμουν μικρός βίωσα σεξουαλική κακοποίηση από έναν άντρα φίλο του πατέρα μου και ήταν κάτι που με σημάδεψε σωματικά και ψυχικά.Επαθα αρκετά ψυχοσωματικά προβλήματα αλλά πάντα φοβόμουν να μιλήσω στους γονείς μου ή σε κάποιον ειδικό.Απο εμφάνιση είμαι σε μέτρια επίπεδα.1.77 ύψος,81 κιλά,καστανά μάτια και μαλλιά αλλά ξέρω ότι δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου αλλά η ψυχολογική μου κατάσταση και τα τραύματα που κουβαλώ όλα αυτά τα χρόνια μέσα μου.
    Απο χθες λοιπόν πετάω στα σύννεφα!!! Απορώ τι έχανα τόσα χρόνια που δεν έκανα την κίνηση να πάω σε μια επαγγελματία αφού έβλεπα ότι με τις κανονικές γυναίκες δεν μπορώ να κάνω κάτι.Αλλά βλέπεις πίστευα ότι μπορεί να βρεθεί και για μένα κάποια γυναίκα.Μάζεψα όσα κουράγια είχα και ψάχνοντας στο ίντερνετ διάλεξα μια επαγγελματία στη θεσσαλονίκη και πήγα.Ειχα πολύ άγχος αλλά τελικά τα κατάφερα.Νιώθω πολύ ωραία με μένα.Εχω γραφτεί σε όλα τα sites γνωριμιών και έστελνα άπειρα μηνύματα καθημερινά χωρίς να καταφέρω ποτέ μου κάτι.Αυτοί που λένε ότι είναι εύκολο να βρεις γυναίκα το λένε επειδή είναι εύκολο γιαυτούς.Απο εδώ και πέρα όμως σκοπεύω να επανορθώσω στον τομέα του σεξ!!! Μάλλον δε θα καταφέρω ποτέ να πλησιάσω κανονική γυναίκα αλλά τώρα που είδα πόσο εύκολο και απλό είναι το να κάνεις σεξ με λίγα χρήματα θα το κάνω κάθε εβδομάδα.Ζηλεύω φυσικά τους άλλους που έχουν γυναίκες αλλά ξέρω ότι υστερώ και δε μπορώ να κάνω κάτι γιαυτό.

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    Να το παρεις αποφαση οτι δεν αλλάζει ο ανθρωπος ειδικα στα 25 του. Δεν ειπα ομως οτι σε αυτα τα πλαισια δεν μπορεις να βρεις κοπέλα.
    Μακάρι να είναι όπως τα λες στο δεύτερο γιατί στην πράξη, δεν έχω κάνει τίποτα ως τώρα, ούτε έχω φιλήσει ποτέ. Νιώθω ότι μέ'χουν καταραστεί.Τρελό, ε; Το ξέρω, αλλά έτσι με κάνει και σκέφτομαι.

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    169
    Δεν υπαρχουνε "καταρες". και αν σε "καταραστει" καποιος δεν σημαινει θα παθεις κατι. Και αν παθεις θα ειναι τελειως ασχετο και ασυνδετο το ενα με το αλλο.

Page 11 of 42 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 39 ΕΤΩΝ
    By κωνσταντινος αρβανιτης in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 05-06-2015, 11:10
  2. ΓΑΔ , 22 ετών.Βοήθεια!
    By Not_Important in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 19-05-2014, 01:51
  3. Παρθένα ετών 27;
    By Thania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 06-06-2013, 14:00
  4. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  5. Έφηβη ετών.....25??
    By chr1986 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 02:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •