τσακωθηκα με τους γονεις μου και λιποθυμησα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151

    τσακωθηκα με τους γονεις μου και λιποθυμησα

    καλησπερα παιδια
    Ανοιξα αυτο το thread για να μοιραστω τον πονο μου..πριν λιγο γυρισε ο πατερας μου σπιτι και ημουν πολυ χαρουμενη καθως ηθελα να του πω για μια δουλειά που βρηκα και οτι θα παω να βγαλω διπλωμα οδηγησης..δεν ηταν στα κεφια του κτλ..κατσαμε να φαμε και του ελεγα λοιπον για τη δουλεια και σε μια φαση του μιλησα για την αδερφη μου οτι εχει κανει τα χαρτια της για να παει σε μια δουλεια..και μετα τσιτωθηκε η μανα μου και κατηγορουσε την αδερφη μου..και μετα τσιτωθηκε κι αυτος και αρχισε να μου λεει να σκασω κι οτι αν σηκωθει θα μου χωσει καμία κτλ..δεν πιστευω οτι ειπα και κατι το τοσο τρομερο πια! Και μετα με ελεγε αχρηστη και να παω σε ψυχιατρο μαζι με την αδερφη μου κι οτι δεν αξιζω τιποτα ..και με επιασε ενα τρομερο κλαμα , τελος παντων εχασα τις αισθησεις μου και λιποθυμησα...τοσο κακο ηταν αυτο που του ειπα;; τωρα ο πατερας μου δεν ειναι σπιτι και τη στιγμη που σας τα γραφω αυτα κλαιω παλι με λυγμους... :(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Anna Mar View Post
    καλησπερα παιδια
    Ανοιξα αυτο το thread για να μοιραστω τον πονο μου..πριν λιγο γυρισε ο πατερας μου σπιτι και ημουν πολυ χαρουμενη καθως ηθελα να του πω για μια δουλειά που βρηκα και οτι θα παω να βγαλω διπλωμα οδηγησης..δεν ηταν στα κεφια του κτλ..κατσαμε να φαμε και του ελεγα λοιπον για τη δουλεια και σε μια φαση του μιλησα για την αδερφη μου οτι εχει κανει τα χαρτια της για να παει σε μια δουλεια..και μετα τσιτωθηκε η μανα μου και κατηγορουσε την αδερφη μου..και μετα τσιτωθηκε κι αυτος και αρχισε να μου λεει να σκασω κι οτι αν σηκωθει θα μου χωσει καμία κτλ..δεν πιστευω οτι ειπα και κατι το τοσο τρομερο πια! Και μετα με ελεγε αχρηστη και να παω σε ψυχιατρο μαζι με την αδερφη μου κι οτι δεν αξιζω τιποτα ..και με επιασε ενα τρομερο κλαμα , τελος παντων εχασα τις αισθησεις μου και λιποθυμησα...τοσο κακο ηταν αυτο που του ειπα;; τωρα ο πατερας μου δεν ειναι σπιτι και τη στιγμη που σας τα γραφω αυτα κλαιω παλι με λυγμους... :(
    Δεν εκανες κατι κακο εσυ, η αντιδραση του πατερα σ ηταν πολύ ασχημη.Συνηθειζη να σ μιλάει ετσι?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151
    Νικ γενικως ειναι πολυ οξυθυμος...καποιες φορες μου μιλαει ετσι, καποιες αλλιως..αναλογα τα κεφια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Δεν μπορείς την πίεση μάλλον άρα εκεί που θα πας να δουλέψεις προσοχή δεν είπες κάτι τραγικό τίποτα για την ακρίβεια απλά ξέσπασε σε σένα το κάνουν όλοι αυτό μη σε ανησυχεί
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151
    Ελις , εχω μιλησει με γιατρο για αυτο το θεμα και μου εχει πει οτι τα συμπτωματα ειναι σαν της κρισης πανικου..πρωτη φορα που το επαθα ηταν κατι μερες πριν δωσω πανελλαδικες πριν 2 χρονια περιπου..απο τοτε το χω παθει αλλες 2 φορες ..παντως ολες τις φορες το χω παθει οταν τσακωνομαι με τους γονεις μο..λενε πολλα λογια κι αυτο με πληγωνει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Δεν έχεις τίποτα απλά είσαι ευαίσθητη το κάνουν οι γονείς αυτό και οι δικοί μου το κάνουν εμένα μου το κάνουν και στη δουλειά οπότε να προσέχεις που θα πας
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Anna Mar View Post
    Ελις , εχω μιλησει με γιατρο για αυτο το θεμα και μου εχει πει οτι τα συμπτωματα ειναι σαν της κρισης πανικου..πρωτη φορα που το επαθα ηταν κατι μερες πριν δωσω πανελλαδικες πριν 2 χρονια περιπου..απο τοτε το χω παθει αλλες 2 φορες ..παντως ολες τις φορες το χω παθει οταν τσακωνομαι με τους γονεις μο..λενε πολλα λογια κι αυτο με πληγωνει
    δυστυχως που και που θα ακουσ και τετοια λογια.
    Επαθες κριση πανικου η κατι παρεμφερες ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151
    Νικ κστι παρεμφερες..οταν στεναχωριεμαι ανεβαινει η πιεση στο 19 κι απο εκει τα παθαινω ολα αυτα..κλαιω με λυγμους, δεν μπορω να αναπνευσω, ζαλιζομαι..και μετα πεφτω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Μάλιστα!! Άννα χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!!! Λυπάμαι πολύ που ένιωσες έτσι! Να προσέχεις αγάπη μου γλυκιά. Εσύ δεν σπουδάζεις? Κοίταξε τις σπουδές σου και να κάνεις την αίτηση για τη δουλειά για να γίνεις ανεξάρτητη. Πως αντέδρασε ο πατέρας σου όταν σε είδα να λιποθυμάς? Ηρέμησε ,μην κλαις! Η ζωή είναι μπροστά σου και κοίτα να την φτιάξεις. Να μπορέσεις να στηρίζεσαι στα δικά σου πόδια. Θα ήθελα να σου γράψω κι άλλα. Δεν θέλω όμως να εισέλθω στα οικογενειακά σου. Να προσέχεις!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151
    Papa, αληθως ο Κυριος, χρονια πολλα !.. Ναι σπουδαζω..η δουλεια αφορα τον κλαδο του τουρισμου και με πηραν στη δουλεια μεχρι το τελος της σεζον..οταμ με ειδε τρομαξε λιγο και μετα κοπανιοταν και χτυπιοταμ και σηκωθηκε κι εφυγε απο το σπιτι...και τωρα γυρισε αλλα εγω δεν ειμαι σπιτι

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Α σε πήραν ήδη!!! Πάρα πολύ ωραία!!! Να πας!!! Καλή επιτυχία στη δουλειά σου!!!!!! Εγώ ένα θα σου πω και να το θυμάσαι, μπορεί να μην γνωριζόμαστε αλλά από όσα γράφεις έχω καταλάβει ότι είσαι πολύ αξιόλογο κορίτσι. Κατάφερες να κάνεις σπουδές , βρήκες δουλειά, ΑΞΙΖΕΙΣ και πάρα πολύ μάλιστα!!!
    Δήμητρα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151
    Πφφφ σε ευχαριστω πολυ δημητρα..να σαι καλά

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Άννα εγώ όπως κατάλαβες δε λέω ωραία λόγια σε κανένα αλλά συγχαρητήρια για την επιτυχία σου καλή δύναμη και καλό κουράγιο στη Νέα σου δουλειά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    151
    Να σαι καλα elis ������

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο τους γονείς μου!!!!!!!!!!!!
    By Deleted240217a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 122
    Last Post: 26-08-2015, 17:02
  2. ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ
    By nek11 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-01-2014, 10:03
  3. Σχεση απαγορευτικη για τους γονεις μου....
    By troops of doom in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-08-2011, 13:34
  4. DΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥς ΓΟΝΕΙς ΜΟΥ
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 26
    Last Post: 07-05-2011, 10:53
  5. Φόβος για τους γονείς
    By christos2004 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-08-2006, 11:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •