Σχεση και ελειψη χρονου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Θελω αλλα δε γινεται γιατι δουλευει πολλες ωρες κ σε ενα μηνα θα δουλευω κι εγω κ εκ των πραγματων δεν θα βλεπομαστε γτ εγω θα μαι πρωινη κι αυτος ως επι το πλειστον απογευματινος..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by triantafyllo View Post
    Θελω αλλα δε γινεται γιατι δουλευει πολλες ωρες κ σε ενα μηνα θα δουλευω κι εγω κ εκ των πραγματων δεν θα βλεπομαστε γτ εγω θα μαι πρωινη κι αυτος ως επι το πλειστον απογευματινος..
    οποτε δεν μπορεις ν κανεις και πολλα πραγματα......
    Τωρα που δεν δουλευεις προσπαθησε να τον προσεγγισεις εσυ ωστε να βγαινεται περισσοτερο

  3. #18
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Θελω αλλα δε γινεται γιατι σε μηνα ξεκιναω δουλεια κ θα μαι πρωινη κ αυτος απογευματινος-βραδινος... Κι αν εχει βαρεθει γιατι δεν μου το λεει? Δε ξερω πως να το διαχειριστω πια... Δεν εχει λογο να ναι μαζι μου αν δεν θελει.. ειναι πολυ ωραιο παιδι μπορει να εχει οποια θελει..

  4. #19
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Πιστευεις οτι μπορει να εχει βαρεθει???

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by triantafyllo View Post
    Θελω αλλα δε γινεται γιατι σε μηνα ξεκιναω δουλεια κ θα μαι πρωινη κ αυτος απογευματινος-βραδινος... Κι αν εχει βαρεθει γιατι δεν μου το λεει? Δε ξερω πως να το διαχειριστω πια... Δεν εχει λογο να ναι μαζι μου αν δεν θελει.. ειναι πολυ ωραιο παιδι μπορει να εχει οποια θελει..
    Δεν νομιζω να εχει βαρεθει,προσπαθησε να τον ρωτησεις και να του πεις οτι θες περισσοτερα απο την σχεση σας .Αν δεν ηθελε θα σ ειχε χωρισει.
    Καντου μια συζητηση και πες του αμα δεν θες πες το μου να τελειωνουμε ,αλλιως δεν μπορω να καταλαβω γτ δεν θες να βρισκομαστε περισσοτερο

  6. #21
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Πραγματικα το εχω συζητησει πολλες φορες.. Σαν ανθρωπος παντα συζηταω τι εχω και πριν λιγες μερες παλι μιλησαμε κ ειδε ποσο χαλια ημουν κ μονο τοτε εδειξε τρυφεροτητα κ μ ελεγε οτι θα φτιαξουν ολα και θα αντεξουμε..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by triantafyllo View Post
    Πραγματικα το εχω συζητησει πολλες φορες.. Σαν ανθρωπος παντα συζηταω τι εχω και πριν λιγες μερες παλι μιλησαμε κ ειδε ποσο χαλια ημουν κ μονο τοτε εδειξε τρυφεροτητα κ μ ελεγε οτι θα φτιαξουν ολα και θα αντεξουμε..
    Δεν ξερω τοτε,παντως δεν εχεται νορμαλ σχεση.Αφου συνεχεια συζητατε και ολο στα ιδια μαίνεται .τι να σ πω δικια σου αποφασει ειναι,αν συνεχισε ετσι χωρισε τον

    και κατι ακομα ποσο χρονων εισται

  8. #23
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    23 ειμαστε δεν ειμαστε παιδακια για να κανουμε ετσι.. Απλα κι αυτος δε εχει μαθει σε νορμαλ σχεσεις εχει κανει μονο απο αποσταση κι αυτη οτι να ναι ηταν!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by triantafyllo View Post
    23 ειμαστε δεν ειμαστε παιδακια για να κανουμε ετσι.. Απλα κι αυτος δε εχει μαθει σε νορμαλ σχεσεις εχει κανει μονο απο αποσταση κι αυτη οτι να ναι ηταν!!
    Ε τοτε απλα δεν θα ειναι εμπειρος.Προσπαθησε να του δειξεις τον δρομο και να του μιλας συνεχεια.και ολα θα παρουν τον δρομο τους

  10. #25
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Το ελπιζω!! Σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια :D

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by triantafyllo View Post
    Μα το εχω κανει πολλες φορες αυτο.. κ πολλες φορες το εχουμε συζητησει, αλλαζει η κατασταση γ λιγο και μετα τα ιδια παλι... Να χωρισω δεν αντεχω.. Οταν χωρισαμε ημουν κομματια δεν ειχα ξανανιωσει ποτε τοσο χαλια!! Γενικα ασκει τρομερη επιρροη πανω μου, σε βαθμο που δεν μου ασκει κανενας αλλος.. Παντα ημουν ανθρωπος που ελεγχα τα συναισθηματα μ και οταν κατι δεν μ εκανε καλο το σταματουσα.. Τωρα δεν μπορω..
    καλημερα...θελω να σου πω οτι κ μενα ο δικος μου ετσι ακριβως ειναι.κλειστος κ μυστηριος κ γι αυτο τον ερωτευθηκα τρελλα κ ακομα μαρεσει..κ ειμαστε μαζι απειρα χρονια..
    στην αρχη ειχαμε αρκετο προβλημα γιατι εκανε ακριβω τα ιδια με τον δικο σου..μου τ γυριζε παντα οτι φταιω εγω.ηταν απολυτος κ δεν εμπσιτευοταν ευκολα.
    τα κραταγε μεσα του κ ακομα κ τωρα το ιδιο κανει..ομως με τα χρονια...επεσε κ αυτος λιγο προς τα εμενα..δλδ σταματησε να ειναι τοσο απολυτος διοτι με γνωρισε κ με εμπιστευθηκε ..θελει χρονο αυτο για εναν τετοιο χαρακτηρα.
    πλεον οταν κραταει μουτρα απλα τον αφηνω στην ησυχια του να του περασουν κ συνεχιζω την καθημερινοτητα μας..μολις βλεπει οτι δεν μασαω απο αυτην την συμπεριφορα..τοτε του φευγουν τα μουτρα.
    μη ψαρωνεις σε καθε τι που λεει κ κανει...ουτε κ στα μουτρα που θα κραταει..ετσι το πυροδοτεις εσυ η ιδια..
    αν βλεπει οτι εσυ ψαρωνεις τοσο θα το κανει.
    εγω πλεον εμαθα να χειριζομαι την κατασταση κ πλεον περναμε ζαχαρη!
    δνε εχουμε προβληματα...αν δω οτι εχει τα νευρακια του..απλα καθομαι κ κανω τις δουλειες μου..αραζω κ γω διπλα του αλλα δεν του μιλαω..τον αφηνω..
    αφυο τον εχω μαθει απεξω κ ανακατωτα.
    αν του δειξω οτι λυπαμαι κ αγχωνομαι με ο.τι νιωθει εκει ειναι που το συνεχιζει..
    δεν ειναι επισης οτι δεν σε αγαπαει..ειναι τετοιος ο χαρακτηρας του που απλα δνε το εκφραζει με πολαλ φιλακια κ τετοια..δεν ειναι διαχυτικος κ εκδηλωτικος..το ιδιο κ ο δικος μου..
    εγω τον γραφω.. κ του δινω εγω φιλακια..κ μολις του δινω εγω φιλακια εκει ξεκιναει κ μου δινει κ αυτος.
    ειναι φοβισμενο παιδι..κ το κατανοω..
    μη του λες τιπτοα..μη κανεις παραπονα , μη γκρινιαζεις...ετσι αγαπαει αυτος ο ανθρωπος..τι θα κανεις?θα τον αλλαξεις?οχι..δεν γινεται..
    ειναι μαζι σου..τι αλλο θελεις?να σε κραταει χερι χερι κ να τρεχετε κ να πηδατε στα λιβαδια?
    ο καθε ανθρωπος αγαπαει με τον δικο του τροπο....
    εγω οτν ειχα ρωτησει στις αρχες..γιατι δεν εισαι εκφραστικος? εισαι παγοκολωνα κ μου ειπε οτι δνε σημαινει οτι δεν με θελει..οτι παντα ετσι ηταν κ παντα ετσι ειναι μια ζωη..
    εγω απλα το σεβαστηκα..
    απλα αραξε κ συ κανε τα δικα σου..μη κρεμεσαι κ απο τα χειλια του, αυτο δεν εινια σωστο κ για σενα..δεξου τον οπως ειναι..εκτος κ αν κακοποιεισαι..εκει δεν σηκωνει συμβιβασμους..εννοω αν σου φερεται ασχημα..
    εκει ναι να φυγεις χθες κιολας.
    αυτο το "δεν μου δειχνει οτι με αγαπαει ." μου ακουγεται λιγο παιδιαστικο..
    τι θα θελες να κανει δλδ?να σου γραφει γραμματα κ σαγαπω στον καθρευτη?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    επιπλεον το οτι βρισκεστε 2-3 ωρες για μενα ειναι καλο...ετσι δεν βαρεισαι κιολας..αυτα τα τυπου ειμαστε μαζι συνεχεια εγω προσωπικα τα βαριεμαι κ με κουραζουν..θελω την αυτονομια μου κ οχι κατι να με πνιγει..
    νομιζω οτι εσυ σκεφτεσαι σαν παιδακι..κ ζητας συνεχεια πραγματα..εχεις δλδ πολλες απαιτησεις..ομως ετσι τον κουραζεις τον αλλον..
    αν εχει βαρεθει ή οχι δεν θα σου το πουμε εμεις..
    εσυ θα τον ρωτησεις..αν εχει βαρεθει κ αν θελει να χωρισετε..αν πει οχι..τοτε μενεις κ σταματας τις πολλες απαιτησεις..
    αν παλι δεν συο αρεσει αυτο που ειναι τοτε φευγεις συνηδητοποιημενα κ με αξιοπρεπεια.
    ειναι ο.τι χειροτερο να εχεις εναν ανθρωπο ο οποιος ψαχνει αν τον αγαπας..θελει συνεχεια επιβεβαιωση, θελει συνεχεια να ειστε μαζι, για μενα ειναι ο.τι χειροτερο..σιγουρα δνε θα τον αντεχα κ θα τον ειχα χωρισει.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Μοναξιά + Έλειψη ενδιαφερόντων = ?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 26-10-2013, 15:48
  2. ΑIΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
    By Asterix in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 9
    Last Post: 13-05-2010, 23:55
  3. ΕΛΕΙΨΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
    By schizophrenic25 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 12
    Last Post: 28-04-2010, 12:52
  4. Aίσθηση του χρόνου
    By VelvetUnderground in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-2009, 09:12
  5. Ελειψη σεξ
    By maria... in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 10-11-2008, 15:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •