ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Οδυσσέα, με μια μικρή αναζήτηση, θα βρεις πολλά σχετικά θέματα στο φόρουμ και θα πάρεις νομίζω απαντήσεις στους προβληματισμούς σου.
    Δεν έχω διαβάσει την ιστορία σου, όμως αναρωτιέμαι αν κάνεις ψυχοθεραπεία για ποιο λόγο θέλεις να τη συμπληρώσεις με ομοιοπαθητική.
    Δεν σε βοηθά η ψυχοθεραπεία σου?
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    Γινεται περιπου μια φορα το μηνα και το κοστος εξαρταται απο το γιατρο εγω πληρωνω 50 ευρω ξερω εναν καταπληκτικο ομοιοπαθητικο ψυχιατρο εχω ακουσει τα καλυτερα. ακομα δεν εχω παει αλλα περιμενω να κλεισω ραντεβου

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    2
    Παιδιά το δικό μου πρόβλημα είναι οτι δεν έχω καθόλου κοινωνική ζωή. Δεν έχω φίλες γιατι οι πιο πολλές είναι παντρεεμενες με παιδιά κ καθόλου χρόνο για μένα που είμαι 33 ετων ελεύθερη ωραία με αυτοκίνητο κ διάθεση για αληθινή φιλία... Υποφέρω.. Μια παρεούλα τίποτα... Μένω σ΄ενα χωριο εξω απο την Τρίπολη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα μπορουσες να δοκιμασεις την τυχη σου σε καποιο αλλο site Μελλυ...εδω οι περισσοτεροι βρισκομαστε ινκογκνιτο...χωρις να αποκλειω οτι μπορεις να βρεις κατι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •