alkool me xanax
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: alkool me xanax

  1. #1

    alkool me xanax

    ειπια μια γουλια αλκοολ στις 8 το απογευμα ειναι επικινδυνο αν παρω μια δοση 0.25 ξαναξ στις πεντε το πρωι τα περνω καθε μερα την ιδια ωρα ειναι επικινδυνο ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by cyrax View Post
    ειπια μια γουλια αλκοολ στις 8 το απογευμα ειναι επικινδυνο αν παρω μια δοση 0.25 ξαναξ στις πεντε το πρωι τα περνω καθε μερα την ιδια ωρα ειναι επικινδυνο ?
    ε οχι ρε αφου εχουν περασει πανω απο 8 ωρες το αλκοολ θα εχει φυγει τελειως πιες μην αγχωνεσαι

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εκανα αυτο το κοκτεηλ την εποχη που επινα , 2005-10 , 7-8 ζαναξ με κανα λιτρο κρασι , επι χρονια , δεν επαθα και τιποτα , οχι οτι το συνιστω ......

  4. #4
    axxaxaxa ενταξει το τερματισες εγω μιλαω για δοση 0.25μετα απο 9 ωρες με μια γουλια καμπαρι τεσπα θα παρω το μισο για να μαι σιγουρος καλα εισαι απιστευτος και ενας γνωστος μ τα κανε αυτα ομως και τωρα ειναι σε κεντρο αποτοξινωσης καλα πως αντεχες να παιρνεις πανω απο 0.5 ζαναξ την ημερα ειναι πολυ βαρυ εγω το μεγιστο που χω παρει ειναι 0.25 3 φορες την ημερα και την επομενη ειμουν ζομπι ελπιζω να μην παιρνεις τοσο πολυ τωρα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Mπα , κακη συνηθεια ειναι ................ με εθισε ενας ' γιατρος ' στα πολλα ζαναξ , το αλκοολ το αρχισα και το τελειωσα μονος , τωρα ειμαι στα 6-7 ζαναξ ............... καθλου ζομπι δεν ειμαι , ολα συνηθεια ειναι , κακη βεβαια , αλα ο οργανισμος εχει μαθει να λειτουργει με ζαναξ , χωρις αυτα εχω προβλημα ............... εχω παρει τα τελευταια 12 χρονια , πρπ 35.000 ζαναξ του 1mg , ολο λεω θα τα κοψω , αλλα το αναβαλλω ομως ...........

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2016
    Posts
    106
    Απο οσο ξερω και μου ειχε πει η γιατρος μου ειναι οτι αν πιεις αλκοολ στην ουσια τα xanax δεν δρουν στον οργανισμο σου και φυσικα δεν μιλαμε για μια γουλια αλκοολ εγω οταν τα επαιρνα τσακιζα μισο κουτι σοκολατακια αυτα με αλκοολ μεσα αχαχα και μια χαρα με πιανανε τα χαπια

  7. #7
    Και εμενα τα ζαναξακια δεν με καλυπταν... ειναι μικρης δρασης αγχολυτικο ... οποτε ημουν και του κρασιου...
    ε ρε ιστοριες... !!!!!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by darkfighter View Post
    Απο οσο ξερω και μου ειχε πει η γιατρος μου ειναι οτι αν πιεις αλκοολ στην ουσια τα xanax δεν δρουν στον οργανισμο σου και φυσικα δεν μιλαμε για μια γουλια αλκοολ εγω οταν τα επαιρνα τσακιζα μισο κουτι σοκολατακια αυτα με αλκοολ μεσα αχαχα και μια χαρα με πιανανε τα χαπια
    Δεν ειναι ακριβως ετσι , εχω παιδικο φιλο καλο γιατρο , και μουχει πει οτι πινοντας αλκοολ μενα φαρμακο , φτιαχνεις ενα διαφορετικο φαρμακο , με διαφορετικες ιδιοτητες .................εγω κοιμομουν ακαταπαυστα τοτε ...........

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2016
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν ειναι ακριβως ετσι , εχω παιδικο φιλο καλο γιατρο , και μουχει πει οτι πινοντας αλκοολ μενα φαρμακο , φτιαχνεις ενα διαφορετικο φαρμακο , με διαφορετικες ιδιοτητες .................εγω κοιμομουν ακαταπαυστα τοτε ...........
    Ισως μιλησε συγκεκριμενα για τις δοσεις που επαιρνα εγω τοτε βεβαια μου ειχε πει επειδη τα φοβομουν πολυ μην εθιστω οτι μου δινει πολυ μικρη δοσολογια απο αυτα κι οντως επαιρνα μικρη δοση...αα κι οτι αν επαιρνα κανα δυο πχ δηλαδη μεγαλη δοση θα ειχα αυτες τις διαφορετικες ιδιοτητες που λες...........γι αυτο παντα τα παιρνουμε αναλογα με τις συστασεις των γιατρων και ειναι και συνταγογραφουμενα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Πιθανον , δεν ξερω .............το συνταγογραφουμενα , ειναι σχετικο , στην Ελλαδα δεν θελουν συνταγη ουτε αντικαταθλιπτικα , ουτε αντιψυχωτικα , στην υπολοιπη Ευρωπη και Αμερικη , θελουν ολα .........

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2016
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Πιθανον , δεν ξερω .............το συνταγογραφουμενα , ειναι σχετικο , στην Ελλαδα δεν θελουν συνταγη ουτε αντικαταθλιπτικα , ουτε αντιψυχωτικα , στην υπολοιπη Ευρωπη και Αμερικη , θελουν ολα .........
    Τα ηρεμηστικα και αγχολυτικα νομιζω θελουν οπωσδηποτε κανω λαθος???Εγω μεχρι και ταυτοτητα εδειχνα!

  12. #12
    Ναι,ναι... επειδη ειναι εθιστικα απο οσο λενε ( Οι κυρίες βενζοδιαζεπίνες ) ειναι αυτα με την κοκκινη γραμμη, δεν στα δινουν ετσι απλα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  13. #13
    Εντάξει μία χαρά πήρα το μισό του 0.25 και κοιμήθηκα μία χαρά τσαμπα άγχος πάντως εγώ έχω κάνει και off από ζαναξ και δεν ενιωσα τίποτα παρενέργειες λίγο πονοκέφαλο είχα και λίγο κακό ύπνο εννοώ ότι γενικά νομίζω σε δόση 0.25 δεν θα χει κάποιος θέμα στο να το κοψει

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cyrax View Post
    Εντάξει μία χαρά πήρα το μισό του 0.25 και κοιμήθηκα μία χαρά τσαμπα άγχος πάντως εγώ έχω κάνει και off από ζαναξ και δεν ενιωσα τίποτα παρενέργειες λίγο πονοκέφαλο είχα και λίγο κακό ύπνο εννοώ ότι γενικά νομίζω σε δόση 0.25 δεν θα χει κάποιος θέμα στο να το κοψει
    Το 0.25 ειναι αναξιο αναφορας .............μερικες μερες παιρνω 8 ζαναξ , αλλες 6 ........ αμα τα θυμηθω ....... λεω το βραδακι , ρε συ , γιαι δεν αισθανομαι καλα ...... , α , δεν πηρα τα βραδινα ζαναξ .......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by darkfighter View Post
    Τα ηρεμηστικα και αγχολυτικα νομιζω θελουν οπωσδηποτε κανω λαθος???Εγω μεχρι και ταυτοτητα εδειχνα!
    Στη Γερμανια , ουτε ντεπον δεν σου δινουν , καικαλα κανουν , εδω ειναι η χωρα του ζαναξ , κατα ενα αρθρο που διαβαζα στο lifo ......

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. alkool
    By aloprosali in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 03-10-2013, 20:25
  2. 16 xanax per day!!!
    By pythagoras23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 01-09-2011, 15:29
  3. xanax
    By positivecreep21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 27-10-2009, 15:19
  4. Xanax
    By Thinker in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-06-2009, 12:22
  5. alkool
    By νικος32 in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 5
    Last Post: 14-10-2007, 21:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •