υπαρχει θεμα προσωπικοτητας; - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 116 of 116
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Μη τολμησεις κ κόψεις τα φάρμακα σου!θα γίνεις χάλια!!θα κάνεις καμιά ψύχωση κ θα τρέχεις κ δεν θα σε μαζεύουν....αστο λέμε

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    η ψυχωση ειναι το λιγοτερο χωρις τα φαρμακα ειμαι παρορμητικος και περνω ρισκα χωρις να σκεφτομαι καν συνεπειες και οταν εννοω ρισκα δεν εννοω να ψηνω κουλουρια αλλα η ολη κατασταση ειναι ενδιαφερουσα

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ama δεν θες να ζησεις σαν φυσιολογικος ανθρωπος κοφτα,αμα θες να ζησεις την ζωη σου οπως ολοι οι φυσιολογικοι ανθρωποι μην τα κοβεις...στο χερι σ ειναι πλεον να επιλεξεις...
    δηλαδη μου λες οτι με τα αντιψυχωτικα ειμαι φυσιολογικος; που εχω ανηδονια;

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Για την ανηδονια δίνουν κ αντικαταθλιπτικο μαζί.. σου δίνουν;

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    δεν τα δεχτηκα

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Κακώς..βοηθανς πολύ στην ανηδονια.
    Μιλά μαζί της μηπως σου δωσει

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    να φτιαξουμε κοκταιλα ε; οπως ο αλλος σε αλλο θεμα ειπε στον αλλον "για πες την κοκταιλα σου" χαχαχαχα

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    408
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    πιθανον υπαρχει καποιο θεμα..εφοσον εχεις διαγνωσθει με ψυχωση..λογικα θα πρεπει να παιρνεις καποια αγωγη..
    αν δνε παιρνεις..απο αυτα που περιγραφεις σιγουρα θα πρεπει να ερθεις σε επαφη με ειδικο για να παρεις.
    Γιατί ρε παιδιά; Πρέπει ντε και καλά να πάρει φαρμακευτική αγωγή;
    Εγώ πιστεύω φίλε μου ότι όλα πηγάζουν από κάποιο λόγο. Ξέρεις πόσοι είναι σαν και εσένα και χειρότεροι; Απλά έτσι είναι ο χαρακτήρας τους. Και πολλοί αλλάζουν χωρίς αγωγές και χαζομάρες.
    Μέσα σου σίγουρα 1000% είσαι καλός! Έχεις αγάπη. Τώρα γιατί φέρεσαι έτσι εσύ ξέρεις! Μη στεναχωριέσαι. Εδώ ναρκωμανείς, μηχανόβηοι, ληστές, και ότι άλλο φανταστείς γίναν μέχρι και μοναχοί.
    Καλό είναι εφόσον θέλεις να αλλάξεις να βάλεις μπρός στον εαυατό σου και άσε αν σου λένε το τι είσαι χωρίς να ξέρουν.
    Σου λέω την ταπεινή μου γνώμη. Έχω γνωρίσει ανθρώπους σαν και εσένα! Και όλοι μέσα τους είναι καλοί άνθρωποι. ΟΛΟΙ..!
    Με το μέτρο που κρίνεις θα κριθείς * Καλό κάνεις, κακό κάνεις στο κεφάλι σου γυρνάει...

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    τωρα συμφωνω μαζι σου προσπαθω εδω και μηνες να μην κανω τιποτα και να μαι σωστος αλλα τα αλλα που μου προτεινουν να μπω σε κλινικη μονο δια της βιας ια γινει

  10. #115
    Πρέπει να βρεις τους σωστούς τρόπους για να εκτονώνεις σωστά την αδρεναλίνη σου και τον παρορμητισμό σου.
    Μπράβο σου που κατάφερες να διακόψεις τα ναρκωτικά και απέχεις πλέον από καυγάδες και παρανομίες γιατί όλα αυτά πέρα από την απόλαυση της στιγμής που μπορεί να σου προσφέρουνε μονο τη ζωή σου εξαθλιώνουνε σιγά σιγά.
    Σίγουρα ένα τρέξιμο δεν έχει την ίδια αδρεναλίνη, αλλά θέλει κουράγιο και υπομονή!!
    Άλλωστε υπάρχει μια μεγάλη γκάμα δραστηριοτήτων που μπορείς να διαλέξεις, εξού και τα πιο ριψοκίνδυνα σπορ!

    Επισης, δεν χρειάζεται να λες ψέματα για το ποιος είσαι και τι νιώθεις ωστε να γίνεις αποδεκτός. Να είσαι ο εαυτός σου και σε όποιον αρέσει.

  11. #116
    αυτα που λες μου θυμιζουν σε καποιο βαθμο τον αντρα μου.ο οποιος βεβεια ειναι πολυ πιο επιθετικος και βιαιος.και εγω πιστευω οτι εχει θεμα με αντικοινωνικη διαταραχη.νιωθω οτι δεν αισθανεται καθολου τιψεις που με πληγωνει.ουτε για ασχημα που κανει σε αλλους ανθρωπους.ειναι παρα πολυ χειριστικος και αν θελει να συμπαθησει καπιος θα το καταφερει για πλακα.βοηθαει οταν οι αλλοι τον εχουν αναγκη αλλα και αυτο νομιζω το κανει χειριστικα για να πετυχει αυτο που θελει καθε φορα.ειναι μεγαλο ταλεντο σε αυτο.τωρα που δεν ειναι παραβατικος οπως παλια οταν περασει καιρος και δεν εχει μπλεξει σε καποιο καυγα η κατι τετοιο αρχιζει και βαριεται και δημιουργει επισοδιο

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Δεν υπάρχει δεν μπορώ υπάρχει δεν θέλω
    By marika in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 193
    Last Post: 15-01-2013, 13:01
  2. Υπάρχει κάποιο chatroom με θεμα την ψυχολογία;Αν οχι γιατί δεν φτιάχνουμε ένα;
    By shifter in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 14-10-2012, 12:49
  3. Γενικά ένα θέμα για τις Διαταραχές Προσωπικότητας
    By anonymous_1 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 44
    Last Post: 25-04-2012, 07:38
  4. Υπάρχει θέμα ασφάλειας στο site?
    By RainAndWind in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 30
    Last Post: 05-12-2011, 22:49
  5. Replies: 2
    Last Post: 14-09-2011, 00:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •