αντρες που θελουν να με φροντιζουν.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 405
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    α ναι σε αυτο εχεις δικιο..μιλαω παντως για την σχεση μου..λεω για τα σχεδια μας ..τις διακοπες μας κλπ...στο κινητο μου εχω την φωτο του..τον αποκαλλω μωρακι ..ε τι αλλο να κανω..προχτες ειχαμε βγει ολοι μαζι με τον γαμπρο..κ ηταν κ ο συντροφος μου μαζι.
    οκ..ηταν κυριλε..εχτες που εμεινα μονη στο λαιβ..εγινε χαλι να τον πατησω.
    νταξ..τι να πεις..παντως το παιδι δεν μου την επεσε κ ανοιχτα..απλα παρατηρω πως με κοιταζει με την περιφερειακη μου οραση..ξερεις..παντα ξερεις οταν αρεσεις σε καποιον ή οχι.
    εχεις δικιο τελικα στο οτι δεν φταιω εγω.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Κοιτα αμα εισαι πολυ κοινωνικη ,πολλοι το εκλαμβανουνε αλλιως,αυτο ειναι νομος.....επισης αμα εισαι και ωραια δεν θελει πολυ για να σ πλησιανουνε τα λιγουρια..και να σ προσφερουν γη και ουρανο
    νικ εχεις δικιο οκ..εχω μια προσεγμενη εμφανιση κ ενα ωραιο σωμα..πιθανον αυτο τους αρεσει.
    οκ..κ τι να γινω ρε παιδια σκυλα!?? δεν μου παει μωρε..ειναι ασχημο να μιλας αποτομα στους ανθρωπους.
    δνε ταιριαζει με την φιλοσοφια μου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,596
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    νικ εχεις δικιο οκ..εχω μια προσεγμενη εμφανιση κ ενα ωραιο σωμα..πιθανον αυτο τους αρεσει.
    οκ..κ τι να γινω ρε παιδια σκυλα!?? δεν μου παει μωρε..ειναι ασχημο να μιλας αποτομα στους ανθρωπους.
    δνε ταιριαζει με την φιλοσοφια μου.
    Δεν ειναι μονο θεμα ευγενειας και φιλοσοφιας.πιο σημαντικο ακομα ειναι οτι εισαι σε χωρο δουλειας.αν προκειται μαλιστα για ανθρωπους που πληρωνουν κι οχι για συναδελφους,την γοητεια σου την "χρησιμοποιεις"και λιγο για να ερχονται πιο προθυμα. Στον βαθμο που δεν προκαλεις κατι φυσικα. Παντως δεν αγριευεις.εισαι ξεκαθαρη αλλα πανρα ευγενικη. Εκτος αν ξεπερασει εκεινος καποια ορια και γινει προφανγς.εκει τον γειωνεις

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Για αυτό νομίζω επειδή είσαι δασκάλα χορου! θα κάνουν συνειρμούς στο μυαλό τους...
    Κάνω και εγώ χορο! αλλά λόγω δουλειάς δεν έχω χρόνο να το δω πιο κοινωνικά με τα παρτυ κλπ
    Ε η δασκαλα μου, που ειναι μανα με 3 παιδάκια, μάς έλεγε ότι την έχουν τρελάνει με τα μηνύματα και τις προτάσεις. Και μας έλεγε, βλεπουν οτι χορευουμε και γυρευε τι φανταζονται...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Δεν ειναι μονο θεμα ευγενειας και φιλοσοφιας.πιο σημαντικο ακομα ειναι οτι εισαι σε χωρο δουλειας.αν προκειται μαλιστα για ανθρωπους που πληρωνουν κι οχι για συναδελφους,την γοητεια σου την "χρησιμοποιεις"και λιγο για να ερχονται πιο προθυμα. Στον βαθμο που δεν προκαλεις κατι φυσικα. Παντως δεν αγριευεις.εισαι ξεκαθαρη αλλα πανρα ευγενικη. Εκτος αν ξεπερασει εκεινος καποια ορια και γινει προφανγς.εκει τον γειωνεις
    σωστηηη, οπως παντα σωστη!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    μπορει να φταιει το οτι ειμαι ευγενικη κ κοινωνικη..
    αλλα..υπαρχει κατι που πρειε να πω.
    ειμαι δασκαλα..χορου κ μουσικης..οποτε..πρεπει οποιος ερχεται να ειμαι φιλικη.
    Αγαπητη ανξιους , δεν καταλαβα αν αυτη η συμπεριφορα των ανδρων αποτελει προβλημα για σενα η απλη απορια ................. πιστευω οτι με την σταση που εχεις , δινεις αθελα σου θαρρος στους αντρες , μαλλον σιγουρος ειμαι οτι σε αυτο οφειλεται ......εχω γνωρισει πολυ ωραιες γυναικες , που δεν τολμαγε κανεις αντρας να τις πλησιασει , δυο συγκεκριμενα , ηταν το υφος/στυλ τους τετοιο , που δεν διναν θαρρος παρα σε οποιον αυτες ηθελαν .............. παντως αυτο δειχνει οτι εισαι προσηνης και ευπροσηγορη , εκτιμας τον εαυτο σου , που αυτα ειναι στα συν ...............

  7. #22
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ειμαι δασκαλα..χορου κ μουσικης
    Και στους δυο χωρους,ειδικα του χορου,γινονται αλλαξοκωλιες,γιατι πολλοι πανε για να βρουν γκομενο/α.
    Επισης,πολλοι καλλιτεχνες ειναι πιο παρορμητικοι και γενικα οτιναναι απο το μεσο ορο.
    Ξερω πολλους που εχουν χαλασει τη δουλεια τους για γκομενικα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ναι ισχυει οτι ο χωρος ειναι λιγο ο.τι να ναι..αλλα εγω θελω να κραταω τις ισορροπιες.
    γενικα θαρρος δεν δινω περα απο ενα χαμογελο κ μια συζητηση περι χορου κλπ..
    τι εννοεις θαρρος..δεν ανοιξα κ την πορτα περαστε πηδιομαστε..χαχαχ
    τωρα αν οι αντρες αυτο το παιρνουν ως ελαφρυτητα χαρακτηρα, ειναι δικο τους προβλημα κ οχι δικο μου..κ δεν ειναι κ προβληματισμος μου κ ειναι κ απορια μου γτ συμβαινει αυτο..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    γιατι δινεις θαρρος οχι ηθελημενα αμα εισαι στις γλυκες στα χαμογελα δινεις πρασινο φως μην περιμενεις τιποτα λιγοτερο υπαρχον γναικες κουκλες που δεν σου αφηνουν περιθωρια για τετοια αφου ομως αυτο ειναι χαρακτηριστικο του χαρακτηρα σου μην ανυσγχεις και μην απορεις αφου εσυ εισαι κοντα στο συντροφο σου ολα καλα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΝΑΙ ΟΛα οκ..αλλα λιγο με νευριαζει η λογικη του επειδη χαμογελαω...ελεος ρε παιδια..δλδ τι πρεπει να ειμαστε?blaze?? σκυλες?
    δεν ειμαι ετσι εγω απο τα γενοφασκια μου..θεωρω οτι εσεις οι αντρες παρεξειγητε ευκολα την καλοσυνη κ την ευγενεια.
    εχω κανει απειρες φορες αυτη τη συζητηση κ πραγματικα βλεπω οτι οι αντρες ειστε λιγο φστοιν..δλδ οταν μια γυναικα ειναι ευγενικη πρεπει να σημαινει οτι πηδιεται?
    στην τελικη εμενα η φιλοσοφια μου ειναι παντα να ειμαστε χαμογελαστοι κ ευγενικοι ανθρωποι..κ να μη χαμογελασω ομως σε καποιον...παρατηρω οτι με καρφωνει.
    κ γενικα παρατηρω μια μεγαλη κινηση κατα τους καλοκαιρινους μηνες..σαν να παθαινετε οιστρο εσεις οι αντρες..μη δειτε μπουτι λιγο εξω..κατι παθαινετε..
    λεω ψεμματα?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    κ ο γαμπρος εστειλε μνμ στις 2 η ωρα το πρωι...ενω εγω κοιμομουν..παλι καλα το ειχα στο αθορυβο κ δεν εγινε της *******ς το καγκελο..οχι μνμ στο κιν αλλα στο messenger του fb..καλα δεν σκεφτεται καθολου οτι πχ ειμαι με τον αντρα μου?ή οτι πχ κοιμαμαι???
    κ μου κανει εντυπωση γιατι ειναι πραγματικα ευγενικο παιδι κ τυπικος..
    εκει καταλαβαινω οτι κατι παει να κανει..πχ διεκδικει κ αυτος κατι που ανηκει σε καποιον αλλον..
    οπως ο προηγουμενος guest..κ εμενα μου θυμιζει οσα εγιναν τον χειμωνα ..κ με πιανει αγχος απο μονο του..χωρις να κανω τιποτα..
    στο μνμ δεν απαντησα απλα εστειλα ενα χαχα ..σκετο..
    κ εχτες μου εστειλε ΚΑΙ μειλ!! σε φαση τι κανεις κλπ..
    οποτε..πρεπει να απομακρυνθω γιατι δεν τα βλεπω καλα τα πραματα! κ οχι τιποτα αλλο, συνεργαζομαστε.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    οχι και βεβαια οχι αλλα μην εχεις την απαιτηση να το καταλαβαινουν ολοι αυτο οπως ειπες και εσυ δεν συμβαινει με ολους αλλα με μια μικρη μεριδα αν το δεις επι του συνολου των μαθητων σου εδω ρε συ απο αντροπαρεες βλεπεις μερικες φορες επειδη ειναι στο οπτικο τους πεδιο μια κοπελα μπορει να τους κοιταξει ενα εκκατομυριοστο του δευτερολεπτου και να πει μαλακεςςςςςςςςςςς με γοσταρει χαχαχαχα ελα ποσους τετοιους δεν ξερουμε κοιταει κοιταει φιλε ωωωωωωωωωωωω μου χαμογελασεεεεε υπαρχουν πολλοι τετοιοι καλυτερα να εισαι αμεσος επισης παλι δεν πρεπει να πεφτεις απο τα συννεφα που σου την πεφτουν επειδη εχεις σχεση και τα τερματα εχουν τερματοφυλακες αλλα γκολ μπαινουν!!!!οτι επιθυμειται διεκδικειται εμενα δεν θα ενοιαζει καν πχ αν μια ειχε αγορι αν μου αρεσε ισως προσπαθουσα να διεκδικησω δεν μου εχει τυχει.δεν θα εκανα κινηση αν το αγορι της ηταν φιλος η γνωστος μου αλλα εσυ δεν πρεπει να εκπλησσεσαι απο τετοια περιστατικα και για τον θεο μην αλλαξεις χαρακτηρα σιγ μην γινεις απο εκεινες τις ψυχρες σκυλες που λες καλημερα και σε κοιτανε σαν να σου λενε τραβ βρες το διαολο σου και συ

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ΝΑΙ ΟΛα οκ..αλλα λιγο με νευριαζει η λογικη του επειδη χαμογελαω...ελεος ρε παιδια..δλδ τι πρεπει να ειμαστε?blaze?? σκυλες?
    δεν ειμαι ετσι εγω απο τα γενοφασκια μου..θεωρω οτι εσεις οι αντρες παρεξειγητε ευκολα την καλοσυνη κ την ευγενεια.
    εχω κανει απειρες φορες αυτη τη συζητηση κ πραγματικα βλεπω οτι οι αντρες ειστε λιγο φστοιν..δλδ οταν μια γυναικα ειναι ευγενικη πρεπει να σημαινει οτι πηδιεται?
    στην τελικη εμενα η φιλοσοφια μου ειναι παντα να ειμαστε χαμογελαστοι κ ευγενικοι ανθρωποι..κ να μη χαμογελασω ομως σε καποιον...παρατηρω οτι με καρφωνει.
    κ γενικα παρατηρω μια μεγαλη κινηση κατα τους καλοκαιρινους μηνες..σαν να παθαινετε οιστρο εσεις οι αντρες..μη δειτε μπουτι λιγο εξω..κατι παθαινετε..
    λεω ψεμματα?
    ανεβαινει η τεστο το καλοκαιρι και φροντιζετε και εσεις να μας την ανεβαζετε ε και εσυ που πας με τα μπουτια εξω δασκαλα χορου?χαχαχαχααχχα

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    αχαχαχ καλο..αχχα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    εγω σ εχω μια ερωτηση ανξιους
    αυτες τις γλιτσες -αντρες που πρωτα σ φερονται φιλικα και μετα στην πεφτουνε υπουλα δεν τους συχενεσαι?

    οσο αφορα το θεμα, η αληθεια ειναι οτι λιγο ενδιαφερον αμα μας δειξεται ,εμας το μυαλος μας παει στο σεξακι δεν πιστευουμε σε φιλικα και τετοια :p

Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  2. Οι γονείς μου δεν θέλουν τ' αγόρι μου
    By Deleted240217a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 05-04-2013, 16:09
  3. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 00:29
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 18:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 08:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •