Γελαστε ελευθερα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136

    Γελαστε ελευθερα...

    Χθες ημουν σε ενα σουβλατζιδικο κ ερχεται απο πανω μου μια τσιγγανα κ βαζει τα δυο δαχτυλα της στο σουβλακι μου.Τα παιρνω,αρχιζω της φωναζω και σηκωνεται κ φευγει ενω η φιλη της εχει κλεψει κ ενα κινητο απο την διπλανη παρεα..Κ τι κανω?Βγαζω τις πατατες απο το σουβλακι που ειχε πιασει κ μια ντοματα κ αρχιζω κ τρωω.Ε στην πρωτη μπουκια ειχα "πισωγυρισει".Απλα υποτροπιασα αμεσως.Αρχισε να με καταβαλει ο φοβος κ ελεγα στην φιλη μου δεν το πιστευω οτι το εκανα εγω αυτο.Ειμαι φουλ υποχονδρια κ νοσοφοβικη.Απο χθες νομιζω οτι εχω κολλησει καποια ασθενεια.Τι κ αν μου λενε δεν γινεται εγω εκει.Εγω εχω κολλησει στο οτι η τσιγγανα αγγιξε κ την πιτα που εφαγα.Γελαστε ελευθερα παιδια αλλα δωατε κ λιγη συμπαρασταση στην μουρλη..Πειτε μου οτι δεν υπαρχει περιπτωαη να εχω κολλησει κατι?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    δεν εχεις κολησει κατι. οταν πηγα στρατιωτης ειχα μερικους τσιγγανους γνωστους
    δεν κολλησα ποτε κατι και ας εβγαινα βολτες μαζι τους

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ενταξει εισαι , μην χολοσκας , δεν κολλας με αυτον τον τροπο , εγγυημενα , απλα εισαι υποχονδρια ...........ηρεμησε ......εχω εναν φιλο που ειναι υποχονδριος ...............αληθεια σου λεω , δεν εχεις τιποτα .....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Ευχαριστω πολυ παιδια..ειμαι καραυποχονδρια..οχι απλα υποχονδρια..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •