ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ Κ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1

    ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ Κ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!!

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΠΑΜΠΗ Κ ΕΙΜΑΙ 37...ΑΠΟ ΤΑ 23 ΜΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ Κ ΥΠΕΡΤΑΣΗ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΖΑΜΑΝΙΑ Κ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΧΑΠΙ ΠΙΕΣΗΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΕΣ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΝΙΑ ΠΕΡΙΠΠΟΥ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΞΕ!!ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΥΘΙΣΜΑ ΣΑΝ ΛΙΠΟΘΥΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ,ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ~!!!ΦΟΒΗΘΗΚΑ Κ ΠΗΓ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!ΟΛΟ ΥΤΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΑΠΟ ΣΤΡΕΣΣ Κ ΠΡΟΣΟΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΑΝ Κ ΜΕ ΕΚΑΝΕ Κ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΠΑΘΑ ΓΑΣΤΡΙΤΙΔΑ Κ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ Κ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ,,,ΧΕ ΧΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΙΜΟ!!!!!ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ!!!ΠΑΩ ΣΤΟΥς ΓΙΑΤΡΟΥς Κ ΑΡΧΙΖΩ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ,ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΙΕΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ!!!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΚΕΙ,Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΕ ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΧΟΛΤΕΡ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!ΕΧ� �ΕΣ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ!!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!ΛΕΣ????ΒΑΣΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ 2 ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ!!!!ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΟΛΥ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    416
    Γεια σου Μπαμπη!Τελικα τι εκανες?Δεν φαινεται το υπολοιπο μηνυμα σου.

  3. #3
    Quote Originally Posted by ΡΑΝΗ View Post
    Γεια σου Μπαμπη!Τελικα τι εκανες?Δεν φαινεται το υπολοιπο μηνυμα σου.
    ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.....ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ!!!ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    416
    Σιγουρα καποιες ειναι κρισεις πανικου!Η κρισεις πανικου συνοδευονται απο φοβο θανατου.....αχχ,ειναι δυσκολο,το ξερω, αλλα μπορεις να το παλεψεις,οπως ολοι μας!Τι εκανες με το holder,το εβαλες?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    εισαι παντρεμενος , χωρισμενος ;;;

  6. #6
    Quote Originally Posted by path View Post
    εισαι παντρεμενος , χωρισμενος ;;;
    ειμαι χωρισμενος!!!αλλα ειμαι καλα!~!...

  7. #7
    το εβαλα το μηχανακι κ εδειξε αρρυθμιες αλλα μου λεει ο γιατρος.....κοιτα για μενα δεν εχεις κανενα προβλημα!αλλα αμα νομιζεις οτι δεν την παλευεις πανε σε ενα νευρολογο!!!εκεινη την ωρα λεω απο μεσα μου......ρε μα@@-_κα μπαμπη τι νευρολογους λεει αυτος//.....που καταντησες!!!!κ επειδη ειμαι πολυ δυναμικος γενικα ,απλα σε αυτη την φαση τα ειχα παιξει,θα το παλεψω δυνατα!!!!!ευχαριστω παντος για την υποστηριξη!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    416
    Κι εγω Μπαμπη προσπαθω μονη μου(εννοω δεν πηγα σε νευρολογο,ουτε πηρα φαρμακα)μονο με αντιαρρυθμικα χαπια.Ομως,ειναι δυσκολο πολυ & ειδικα οταν βλεπεις οτι εχουν κατσικοθει & δεν λενε να φυγουν!!Φοβιζουν πολυ γιατι εχει να κανει με καρδια,οχι με χερι η ποδι!!

  9. #9
    Quote Originally Posted by ΡΑΝΗ View Post
    Κι εγω Μπαμπη προσπαθω μονη μου(εννοω δεν πηγα σε νευρολογο,ουτε πηρα φαρμακα)μονο με αντιαρρυθμικα χαπια.Ομως,ειναι δυσκολο πολυ & ειδικα οταν βλεπεις οτι εχουν κατσικοθει & δεν λενε να φυγουν!!Φοβιζουν πολυ γιατι εχει να κανει με καρδια,οχι με χερι η ποδι!!
    ποσο χρονων εισαι?κοιτα θα προσπαθησω να σου πω κατι που ισως σε βοηθηση.....λοιπον στο σεξ εχεις αρρυθμιες?κ εννοω κατα την διαρκιεια του σεξ....οχι μετα.....το λεω αυτο γιατι αν στο σεξ δενεχεις κατα την διαρκεια που εχεις αφοσιωθεισ κ την ωρα που το απολαμβανεις, τοτε ειναι απολυτα σιγουρο οτι τις αρρυθμιες τισ φτιαχνεις εσυ, οταν σκεφτεσεσια ολο προβληματα κ αρνητικες σκεψεις!!!!αυτο ειναι ενα απολυτο παραδειγμα!!!!!για ολουσ μας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ειμαι χωρισμενος!!!αλλα ειμαι καλα!~!... <<<<<<<<<<<<πριν να χωρισεις ησουν το ιδιο ...καλα ?!

  11. #11
    Quote Originally Posted by path View Post
    ειμαι χωρισμενος!!!αλλα ειμαι καλα!~!... <<<<<<<<<<<<πριν να χωρισεις ησουν το ιδιο ...καλα ?!
    κοιτα αν εννοεις αν εχει παιξει ρολο ο γαμος κ ο χωρισμος νομιζω κανεναν γιατι οπως εχω ξαναπει τα συπτωματα τα εχω απο τα 23!!!!!που ημουνα παιδακι!!!!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    35
    babis1925, αυτό το σύμπτωμα που λες το έχω κι εγώ, πέρα από τις αρρυθμίες και τα λοιπά σχετικά. Συχνά κι εγώ όταν πάω να ξαπλώσω κι εκεί που με παίρνει λίγο ο ύπνος πετάγομαι με ένα αίσθημα περίεργο, σαν να μου ρουφάνε την καρδιά το λέω εγώ χαζά... Αλλά πραγματικά εκείνη τη στιγμή έτσι νιώθω, σαν κάπως να φεύγει η ψυχή από το στέρνο μου. Πολύ ενοχλητικό βίωμα, το γνωρίζω πολύ καλά...

  13. #13
    Quote Originally Posted by KaterinaA View Post
    babis1925, αυτό το σύμπτωμα που λες το έχω κι εγώ, πέρα από τις αρρυθμίες και τα λοιπά σχετικά. Συχνά κι εγώ όταν πάω να ξαπλώσω κι εκεί που με παίρνει λίγο ο ύπνος πετάγομαι με ένα αίσθημα περίεργο, σαν να μου ρουφάνε την καρδιά το λέω εγώ χαζά... Αλλά πραγματικά εκείνη τη στιγμή έτσι νιώθω, σαν κάπως να φεύγει η ψυχή από το στέρνο μου. Πολύ ενοχλητικό βίωμα, το γνωρίζω πολύ καλά...
    ποσο χρονων εισαι?κ απο ποτε το εχεισς?τι εχεις κανει γι αυτο?εχεις καποια κιλα παραπανω?εγω να σου πω την αληθεια οταν παιρνω κανενα λεξοτανιλ κ παω για υπνο δεν το εχω συνηθως....αλλα τις περισσοτερες φορες το εχω χωρις λεξοτανιλ!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    35
    29 είμαι και αν θυμάμαι καλά οι πρώτες αρρυθμίες ξεκίνησαν γύρω στα 23 μου, όταν το άγχος άρχισε να μπαίνει στη ζωή μου (μαζί με το αλκόολ, τα τσιγάρα, τους πολλούς καφέδες και όλα αυτά τα όμορφα). Ωστόσο τότε δεν με ανησυχούσαν πολύ. Και επίσης δεν τις είχα συχνά, μία στο τόσο και συνήθως μετά από κατάχρηση καφέ και τσιγάρου. Τους τελευταίους μήνες είμαι έτσι πανικόβλητη και προφανώς ευθύνεται και η αγχώδης διαταραχή. Και το άλλο το σύμπτωμα μια από τα ίδια. Αυτό, όμως, δεν με φοβίζει πλέον τόσο. Κιλά παραπάνω δεν έχω (αν και από τον προηγούμενο χρόνο έχω πάρει γύρω στα 8 αφότου έκοψα το τσιγάρο και πάλι όμως δεν θα έλεγες ότι είναι παραπανίσια), σε γιατρούς έχω πάει (όλοι το αποδίδουν στο άγχος και σε ευαίσθητο νευρικό σύστημα), ψυχοθεραπεία κάνω (όχι όσο συχνά θα ήθελα δυστυχώς) αλλά τα συμπτώματα δεν λένε να εγκαταλείψουν!

  15. #15
    Quote Originally Posted by KaterinaA View Post
    29 είμαι και αν θυμάμαι καλά οι πρώτες αρρυθμίες ξεκίνησαν γύρω στα 23 μου, όταν το άγχος άρχισε να μπαίνει στη ζωή μου (μαζί με το αλκόολ, τα τσιγάρα, τους πολλούς καφέδες και όλα αυτά τα όμορφα). Ωστόσο τότε δεν με ανησυχούσαν πολύ. Και επίσης δεν τις είχα συχνά, μία στο τόσο και συνήθως μετά από κατάχρηση καφέ και τσιγάρου. Τους τελευταίους μήνες είμαι έτσι πανικόβλητη και προφανώς ευθύνεται και η αγχώδης διαταραχή. Και το άλλο το σύμπτωμα μια από τα ίδια. Αυτό, όμως, δεν με φοβίζει πλέον τόσο. Κιλά παραπάνω δεν έχω (αν και από τον προηγούμενο χρόνο έχω πάρει γύρω στα 8 αφότου έκοψα το τσιγάρο και πάλι όμως δεν θα έλεγες ότι είναι παραπανίσια), σε γιατρούς έχω πάει (όλοι το αποδίδουν στο άγχος και σε ευαίσθητο νευρικό σύστημα), ψυχοθεραπεία κάνω (όχι όσο συχνά θα ήθελα δυστυχώς) αλλά τα συμπτώματα δεν λένε να εγκαταλείψουν!
    νομιζω οτι εισαι αρκετα νεα ωστε να απογοητευσαι...νομιζω πολυ καλα εκανες που εκοψες το τσιγαρο ,αλλα προσεχε λιγο τα κιλα σου γιατι οσο παιρνεις κιλα τοσο θα εχεις πιο εντονες αρρυθμιες!για μενα κανε μια προσπαθεια πληρης αποτοξινωσης απο ποτα ,τσιγαρα κ καποια κιλα κ ειμαι σιγουρος οτι θα δεις τρελη αλλαγη!εμενα με βοηθησε παντως η διαιτα κ η διατροφη,αν σκεφτεις οτι ειμαι 183 κ 83 κιλα κ κανω τρελη διατροφη!!με βοηθαει πολυ πολυ...μπορω να σου πω οτι το συπτωμα με εχει αφησει αρκετες μερες χωρις να με ενοχληση απο την διατροφη!!!!!κανε μια προσπαθεια κ πες μου!!!!αληθεια ποσα κιλα εισαι ωστε πηρες 8 σε τοσο λιγο δαιστημα!??

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ενα συμπτωμα παραξενο
    By chesire in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 16-08-2013, 01:02
  2. ψυχωτικο συμπτωμα?
    By beauty in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 13
    Last Post: 16-05-2011, 17:52
  3. παραξενο συναισθημα...
    By Crystelle in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 05-01-2011, 01:15
  4. ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ;
    By ortimo in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 02-01-2011, 02:43
  5. ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ
    By anonimos1985 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-2009, 00:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •