ΤΙ ΣΑΣ ΦΟΒΙΖΕΙ ; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 90
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by cube View Post
    ποια αλήθεια?
    Πχ οτι οταν σου παιρνουν αιμα δεν ποναει
    Ναι ποναει εαν μαγκωσεις το δαχτυλο στην πορτα δεν ποναει
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ FORUM ΠΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.. ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΜΑΣ ΦΟΒΙΖΕΙ;; ΓΕΝΙΚΑ,ΕΙΔΙΚΑ. ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ ΑΝΘΡΩΠΟ..ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΜΕ ΣΕΝΑ.. ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΔΩΣΕΙ Ο ΔΥΝΑΣΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΛΗ, ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΝΕΛΗΝΙΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ 28 ΠΛΕΟΝ..
    Να αγαπησεις αν εχεις αγαπη να δωσεις και μπορεσεις. Αλλα να μην εμπιστευεσαι κανεναν ιδιαιτερα. Εμενα αυτο ακριβως με φοβιζει πιο πολυ απο ολα, η ανθρωπινη φυση. Και δεν ειμαι υπερανω, μεσα ειμαι κι εγω στο συρφετο θνητων.
    Το τι θα διαδωσει δε σε αφορα, αποδεσμευσου απο την αναγκη να ικανοποιεις ανθρωπους που δεν ξερεις και δε θα επρεπε να σε νοιαζουν. Ειναι σκατα αισθηση να σε κουτσομπολευουν αλλα αν ξερεις ποια εισαι θα εισαι ελευθερη να το δειξεις εκει που εχει αξια και σημασια να το κανεις. Η κυρα μαρικα απεναντι να φαει σκατα.
    Οσο για τις πανελληνιες, κανοντας αυτο το βημα συνειδητα πλεον και οχι επειδη ετσι ειναι αναμενομενο απο εσενα και το λενε η μαμα και ο μπαμπας οπως κανουν στα 17 φυσικα και θα τα καταφερεις. Το θελεις και θα τα καταφερεις. Στη σχολη μου εγω ειχα συμφοιτητρια 54ων χρονων τι μου λες τωρα με τα 28
    Καλη επιτυχια!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Να αγαπησεις αν εχεις αγαπη να δωσεις και μπορεσεις. Αλλα να μην εμπιστευεσαι κανεναν ιδιαιτερα. Εμενα αυτο ακριβως με φοβιζει πιο πολυ απο ολα, η ανθρωπινη φυση. Και δεν ειμαι υπερανω, μεσα ειμαι κι εγω στο συρφετο θνητων.
    Το τι θα διαδωσει δε σε αφορα, αποδεσμευσου απο την αναγκη να ικανοποιεις ανθρωπους που δεν ξερεις και δε θα επρεπε να σε νοιαζουν. Ειναι σκατα αισθηση να σε κουτσομπολευουν αλλα αν ξερεις ποια εισαι θα εισαι ελευθερη να το δειξεις εκει που εχει αξια και σημασια να το κανεις. Η κυρα μαρικα απεναντι να φαει σκατα.
    Οσο για τις πανελληνιες, κανοντας αυτο το βημα συνειδητα πλεον και οχι επειδη ετσι ειναι αναμενομενο απο εσενα και το λενε η μαμα και ο μπαμπας οπως κανουν στα 17 φυσικα και θα τα καταφερεις. Το θελεις και θα τα καταφερεις. Στη σχολη μου εγω ειχα συμφοιτητρια 54ων χρονων τι μου λες τωρα με τα 28
    Καλη επιτυχια!
    εισαι πολυ γλυκια σε ευχαριστω πολυ .. μπορει ακομα να βουρκωνω οταν το σκεφτομαι αλλα θα ηρεμήσω

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Πχ οτι οταν σου παιρνουν αιμα δεν ποναει
    Ναι ποναει εαν μαγκωσεις το δαχτυλο στην πορτα δεν ποναει
    Συγγνώμη πάνω σε αυτό θεωρείτε ότι είναι καλό άμα πηγαίνουμε για μια εξέταση να μας λένε οι άλλοι λόγια παρηγοριάς ότι δεν θα πονέσουμε κλπ? ή πρέπει να μας λένε την αλήθεια?
    Καλά σιγά μην με απαντήσει κανείς αλλά τέλος πάντων..............

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Συγγνώμη πάνω σε αυτό θεωρείτε ότι είναι καλό άμα πηγαίνουμε για μια εξέταση να μας λένε οι άλλοι λόγια παρηγοριάς ότι δεν θα πονέσουμε κλπ? ή πρέπει να μας λένε την αλήθεια?
    Καλά σιγά μην με απαντήσει κανείς αλλά τέλος πάντων..............
    Να μας λενε την αληθεια για να είμαστε προετοιμασμένοι..!ετσι νομίζω..!

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    Να μας λενε την αληθεια για να είμαστε προετοιμασμένοι..!ετσι νομίζω..!
    Μάλλον........

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    Ποσων χρονων εισαι ; (με συγχωρεις για την ερωτηση αν θες μην απαντας) ειχες καποια κακη εμπειρια και σου συμβαινει αυτο..;
    29 εγινε πριν 1 μηνα
    Εμπειρίες οχι εμπειρια. Ειμαι παρθενος (οχι στο ζωδιο) αρα καταλαβαινεις πως με το ωραιο φυλο δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    29 εγινε πριν 1 μηνα
    Εμπειρίες οχι εμπειρια. Ειμαι παρθενος (οχι στο ζωδιο) αρα καταλαβαινεις πως με το ωραιο φυλο δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις.
    Δηλαδή τι σου έχουν κάνει ; ε και εγώ ήμουν κ μακάρι να ήμουν ακόμα ήταν εντελώς ακατάλληλος όπως αποδείχτηκε..!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    Δηλαδή τι σου έχουν κάνει ; ε και εγώ ήμουν κ μακάρι να ήμουν ακόμα ήταν εντελώς ακατάλληλος όπως αποδείχτηκε..!

    Ναι ειχα διαβασει το θεμα σου και συγνωμη εκ μερους τον αντρων και παλι.
    Ας πουμε πως είμαι τελειως αδιαφορος για τις γυναικες.
    μια φορα πχ σε ενα καράβι που ταξιδευα εκατσε διπλα μου μια κοπέλα. Επειδη θα επρεπε να περιμενω πολλες ωρες μεχρι να φτασει το καραβι (9 ωρες ταξιδι) εκανα το λαθος να σκεφτω να πιασω την κουβεντα μαζί της για να περασει η ωρα. Ειχε ανεβει λιγο η αυτοπεποιθηση μου κιολας και το εκανα. Ολες οι απαντησεις της ηταν μονολεκτικες του στυλ, "Πως σε λενε;" "Ταδε"..... "σπουδαζεις;" "ναι"............. "τι;" "αυτό"..... κλπ. Ειπα μεσα μου μαλλον μωρε δεν εχει όρεξη για κουβεντα και δεν την ξαναενόχλησα. Τοτε εκατσε διπλα μου ενας νεαρός και επιασα κουβεντα με αυτον. Τοτε αυτη μπηκε αμεσως στην συζητηση και πεταξε εμενα εξω, δεν με αφηνε να μιλησω καθόλου. μολις πηγαινα να πω κατι πεταγοταν και του μιλουσε μεχρι που σταματησα (μην του κανω και χαλαστρα). Τελικα αφου ειδα πως το ταξιδι θα ηταν μεγαλυτερο απο ότι ειχα υπολογισει (ψυχολογικα) Ξαπλωσα, εβαλα ακουστικα με μουσικη τερμα δυνατα για να μην τους ακουω (φωναζανε κιολας) και προσπαθησα να κοιμηθω. Κουβενταζαν μεχρι της 3 το βραδυ, μετα εκατσαν να δουν ταινια και μετα εκατσαν να ξανακουβεντιασουν μεχρι της 5 που επιτέλους κοιμηθηκαν. Στις 6 επιτελους εφτασε το καράβι στον προορισμό του και εφυγα.
    Αυτο μου εχει συμβει πανω απο 100 φορες. Αλλες παλι φορες λεω κατι σε κοπελα και με κοιταζει με μια ξυνιλα στο προσωπο και οταν ενας αλλος λεει το ιδιο ακριβως γελαει και του τριβεται....
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Ναι ειχα διαβασει το θεμα σου και συγνωμη εκ μερους τον αντρων και παλι.
    Ας πουμε πως είμαι τελειως αδιαφορος για τις γυναικες.
    μια φορα πχ σε ενα καράβι που ταξιδευα εκατσε διπλα μου μια κοπέλα. Επειδη θα επρεπε να περιμενω πολλες ωρες μεχρι να φτασει το καραβι (9 ωρες ταξιδι) εκανα το λαθος να σκεφτω να πιασω την κουβεντα μαζί της για να περασει η ωρα. Ειχε ανεβει λιγο η αυτοπεποιθηση μου κιολας και το εκανα. Ολες οι απαντησεις της ηταν μονολεκτικες του στυλ, "Πως σε λενε;" "Ταδε"..... "σπουδαζεις;" "ναι"............. "τι;" "αυτό"..... κλπ. Ειπα μεσα μου μαλλον μωρε δεν εχει όρεξη για κουβεντα και δεν την ξαναενόχλησα. Τοτε εκατσε διπλα μου ενας νεαρός και επιασα κουβεντα με αυτον. Τοτε αυτη μπηκε αμεσως στην συζητηση και πεταξε εμενα εξω, δεν με αφηνε να μιλησω καθόλου. μολις πηγαινα να πω κατι πεταγοταν και του μιλουσε μεχρι που σταματησα (μην του κανω και χαλαστρα). Τελικα αφου ειδα πως το ταξιδι θα ηταν μεγαλυτερο απο ότι ειχα υπολογισει (ψυχολογικα) Ξαπλωσα, εβαλα ακουστικα με μουσικη τερμα δυνατα για να μην τους ακουω (φωναζανε κιολας) και προσπαθησα να κοιμηθω. Κουβενταζαν μεχρι της 3 το βραδυ, μετα εκατσαν να δουν ταινια και μετα εκατσαν να ξανακουβεντιασουν μεχρι της 5 που επιτέλους κοιμηθηκαν. Στις 6 επιτελους εφτασε το καράβι στον προορισμό του και εφυγα.
    Αυτο μου εχει συμβει πανω απο 100 φορες. Αλλες παλι φορες λεω κατι σε κοπελα και με κοιταζει με μια ξυνιλα στο προσωπο και οταν ενας αλλος λεει το ιδιο ακριβως γελαει και του τριβεται....
    Το ρητό λέει ότι δεν έχει σημασία το τι λες αλλά ο τρόπος που το λες...βρες καμια γυναίκα , να την ρωτήσεις μήπως ο τρόπος σου είναι περίεργος, αν το παθαίνεις συχνά, μια αδερφή, μια φίλη κάτι....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Ναι ειχα διαβασει το θεμα σου και συγνωμη εκ μερους τον αντρων και παλι.
    Ας πουμε πως είμαι τελειως αδιαφορος για τις γυναικες.
    μια φορα πχ σε ενα καράβι που ταξιδευα εκατσε διπλα μου μια κοπέλα. Επειδη θα επρεπε να περιμενω πολλες ωρες μεχρι να φτασει το καραβι (9 ωρες ταξιδι) εκανα το λαθος να σκεφτω να πιασω την κουβεντα μαζί της για να περασει η ωρα. Ειχε ανεβει λιγο η αυτοπεποιθηση μου κιολας και το εκανα. Ολες οι απαντησεις της ηταν μονολεκτικες του στυλ, "Πως σε λενε;" "Ταδε"..... "σπουδαζεις;" "ναι"............. "τι;" "αυτό"..... κλπ. Ειπα μεσα μου μαλλον μωρε δεν εχει όρεξη για κουβεντα και δεν την ξαναενόχλησα. Τοτε εκατσε διπλα μου ενας νεαρός και επιασα κουβεντα με αυτον. Τοτε αυτη μπηκε αμεσως στην συζητηση και πεταξε εμενα εξω, δεν με αφηνε να μιλησω καθόλου. μολις πηγαινα να πω κατι πεταγοταν και του μιλουσε μεχρι που σταματησα (μην του κανω και χαλαστρα). Τελικα αφου ειδα πως το ταξιδι θα ηταν μεγαλυτερο απο ότι ειχα υπολογισει (ψυχολογικα) Ξαπλωσα, εβαλα ακουστικα με μουσικη τερμα δυνατα για να μην τους ακουω (φωναζανε κιολας) και προσπαθησα να κοιμηθω. Κουβενταζαν μεχρι της 3 το βραδυ, μετα εκατσαν να δουν ταινια και μετα εκατσαν να ξανακουβεντιασουν μεχρι της 5 που επιτέλους κοιμηθηκαν. Στις 6 επιτελους εφτασε το καράβι στον προορισμό του και εφυγα.
    Αυτο μου εχει συμβει πανω απο 100 φορες. Αλλες παλι φορες λεω κατι σε κοπελα και με κοιταζει με μια ξυνιλα στο προσωπο και οταν ενας αλλος λεει το ιδιο ακριβως γελαει και του τριβεται....
    Δεν μου φταίνε όλοι επειδή ενας ηταν τρομερά ανόητος για μένα προς θεού είχα πει και σε άλλα παιδιά ότι δεν είχα ξανα επαφές και δεν είδα κανέναν να βάλει στόχο ντε και καλά να με ρίξει για να έχει να το λεει.. τέσπα το θέμα σου (έλεος έχω καταντήσει σε όλα κολλάω την πονεμένη ιστορία ελεοσ ματινα μνταρινάκη τύπου χαχα )
    ίσως όπως λέει κ o cube να φταίει ο τρόπος δεν μπορεί έχω δει παιδιά που δεν λενε τίποτα απο εμφάνιση να ρίχνουν κοπέλες με το πίρι πίρι έστω για ραντεβου κλπ όχι απαραίτητα σχέση.. μήπως τις τρομάζεις ? ( και μεσα απο αυτα που γραφεις φαινεσαι τοσο ευγενικο παιδι δλδ ελεος τι θελουν και αυτες)
    Last edited by maria eleni; 14-06-2016 at 19:36.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    Δεν μου φταίνε όλοι επειδή ενας ηταν τρομερά ανόητος για μένα προς θεού είχα πει και σε άλλα παιδιά ότι δεν είχα ξανα επαφές και δεν είδα κανέναν να βάλει στόχο ντε και καλά να με ρίξει για να έχει να το λεει.. τέσπα το θέμα σου (έλεος έχω καταντήσει σε όλα κολλάω την πονεμένη ιστορία ελεοσ ματινα μνταρινάκη τύπου χαχα )
    ίσως όπως λέει κ η cube να φταίει ο τρόπος δεν μπορεί έχω δει παιδιά που δεν λενε τίποτα απο εμφάνιση να ρίχνουν κοπέλες με το πίρι πίρι έστω για ραντεβου κλπ όχι απαραίτητα σχέση.. μήπως τις τρομάζεις ? ( και μεσα απο αυτα που γραφεις φαινεσαι τοσο ευγενικο παιδι δλδ ελεος τι θελουν και αυτες)

    Ισως δεν ξερω.
    Προσπαθω να μιλαω οπως οταν μιλαω με αλλους αλλα δεν γινεται τιποτα.
    Απο εμφανιση δειχνω πως ειμαι καλός και ευγενικός (το εχουν πει πολυ ανθρωποι αυτο, οχι εγω. Μαλιστα πολλες φορες όταν μιλαω με γυναικες μεγαλες, αντρες και παιδια με συμπαθουν αμεσως) και πριν καιρό μια κοπελα μου είπε πως δεν της αρεσουν τα καλα παιδια.
    Ισως ο cube να εχει δικιο και οταν μιλαω με κοπέλα που μου αρεσει (αν και εχω τα ιδια αποτελεσματα και με κοπελες που δεν μου αρεσουν)
    Αν παλι της τρομαζω.... παιζει!!! Στο λυκειο οταν εβλεπα μια κοπελα που μου αρεσε την κοιταζα όπως το λιονταρι κοιταζει την γαζελα. χαχαχαχα
    Αν και δεν το κανω πια (μαλλον :Ρ)

    Μακαρι να ηξερα τι θελλουν!!!!

    Δεν πειραζει κοπελα μου. Λογικο ειναι να "κολας" το θεμα σου σε ολα, ειναι καλο να το κανεις για να το ξεπερασεις. Απλα μολις νιωσεις δυνατη, αφησε το. Εξαλλου το παρελθον ειναι παρελθόν, το να το σκεφτεσαι με εμμονη δεν θα το αλλαξει. Το μελλον αξιζει να συζητηθεί.

    ματινα μανταρινακι χαχαχαχαχαχαχα καλο!!!!
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Ισως δεν ξερω.
    Προσπαθω να μιλαω οπως οταν μιλαω με αλλους αλλα δεν γινεται τιποτα.
    Απο εμφανιση δειχνω πως ειμαι καλός και ευγενικός (το εχουν πει πολυ ανθρωποι αυτο, οχι εγω. Μαλιστα πολλες φορες όταν μιλαω με γυναικες μεγαλες, αντρες και παιδια με συμπαθουν αμεσως) και πριν καιρό μια κοπελα μου είπε πως δεν της αρεσουν τα καλα παιδια.
    Ισως ο cube να εχει δικιο και οταν μιλαω με κοπέλα που μου αρεσει (αν και εχω τα ιδια αποτελεσματα και με κοπελες που δεν μου αρεσουν)
    Αν παλι της τρομαζω.... παιζει!!! Στο λυκειο οταν εβλεπα μια κοπελα που μου αρεσε την κοιταζα όπως το λιονταρι κοιταζει την γαζελα. χαχαχαχα
    Αν και δεν το κανω πια (μαλλον :Ρ)

    Μακαρι να ηξερα τι θελλουν!!!!

    Δεν πειραζει κοπελα μου. Λογικο ειναι να "κολας" το θεμα σου σε ολα, ειναι καλο να το κανεις για να το ξεπερασεις. Απλα μολις νιωσεις δυνατη, αφησε το. Εξαλλου το παρελθον ειναι παρελθόν, το να το σκεφτεσαι με εμμονη δεν θα το αλλαξει. Το μελλον αξιζει να συζητηθεί.

    ματινα μανταρινακι χαχαχαχαχαχαχα καλο!!!!
    Ωραία και αυτή δεν μου αρέσουν τα καλά παιδιά..ναιι ;;; και ποιοι σου αρεσουν αυτοί που θα παίξουν και θα φυγουν με το να σε αφήσουν να μαζεύεις τα κομμάτια σου.. ωραία μυαλά.. τεσπα ε ναι ρε φιλε.. γενικά πχ βρισκεσαι σε χώρους με γυναίκες γυμναστήρια,να κάνεις κάποιο καφέ στέκι κλπ ;;
    Με την ψυχολόγο θα τα καταφέρω..στο τέλος όλα θα πάνε καλά αν δεν πάνε καλά δεν είναι το τέλος..!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Απλως τα "κακα" παιδια επειδη τους κυνηγαν οι γυναικες εχουν αυτοπεποιθηση με αποτελεσμα να τους κυνηγανε περισσοτερο.
    Μαλλον αυτοι της αρεσαν, τι να σου πω.
    Σου το ευχομαι πραγματικα κοπελα μου μεσα απο την καρδια μου. κοιτα μπροστα και keep walking.
    Δεν ειναι ολοι μαλακες
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Απλως τα "κακα" παιδια επειδη τους κυνηγαν οι γυναικες εχουν αυτοπεποιθηση με αποτελεσμα να τους κυνηγανε περισσοτερο.
    Μαλλον αυτοι της αρεσαν, τι να σου πω.
    Σου το ευχομαι πραγματικα κοπελα μου μεσα απο την καρδια μου. κοιτα μπροστα και keep walking.
    Δεν ειναι ολοι μαλακες
    Σίγουρα δεν ειναι αλλα μπορει να έχω μαγνήτη που τους τραβάει χαχα ας αυτοσαρκαστούμε και λιγο.. σε ευχαριστώ και για σένα τα καλύτερα εύχομαι το σώστό πλάσμα που θα σε εκτιμήσει και σίγουρα όχι τη δική μου τύχη !!!!

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι σας φοβίζει?
    By m.monkey in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 13-09-2011, 16:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •