Καλησπερα παιδια. Εχω κανει post και παλιοτερα για τις ζαλαδες αλλα τα πραγματα εχουν αλλαξει. Κανω ψυχοθεραπεια εδω και ενα μιση μηνα αλλα εχω δει μικρη διαφορα και εχω αρχισει να απογοητευομαι. Στην αρχή ηταν η ζαλαδα τωρα ομως εχει μετατραπει στα ορια του πονοκεφαλου και κάθε πρωι που ξυπναω εχω μια ανακατοσουρα που κραταει για μερικα λεπτα επισης με εχει τρελανει το ματι μ δεν σταματαει να πεταει οπως και μερικες φορες πετανε και οι μυς του σωματος μου συνηθως στην δεξια πλευρα.η ιδεα του καρκινου εγκεφαλου δεν βγαινει απο το μυαλο ζω καθε μερα με αυτο δεν ξερω ποια τι να κανω. Αν καποιος έχει ιδια συμπτωματα θα παρακαλουδα να μου δωσει καμια συμβουλη. Επισης θρλω να ξερω ποτε θα δω διαφορα με την ψυχολογο το ξερω οτι θελει χρονο αλλα κανω εδω και ενα μισή μηνα και τιποτα και αυτο με κανει περισοτερο να πιστευω οτι ο καρκινος ειναι αληθινος. Έχω κανει μαγνητικη πριν ενάμιση χρονο και ριναι καθαρη πηγα σε νευρολογο με ειδε και μ ειπε οτι ειναι απο το αγχος αλλα αρνηθηκε να μ γραψει μαγνητικη αυτο νομιζω με εκανε χειροτερα. Τελος θελω να πω οτι κανω συνεχεια αιματολογικες λογβ του οτι εχω μια μορφη ρευματοειδης αρθριτιδας και ειναι παντα τελειως καθαρες. Αλλα παιδια πραγματικα οτι και να μ πειτε ειναι καλοδεχουμενο απο συμβουλες, γνωμες και παρομοιες εμπειριες. Ευχαριστω πολυ