προβληματα με το αγορι μου - Page 19
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 271 to 273 of 273
  1. #271
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Δεν ξέρω πώς να στο πω να το καταλάβεις αλλά θα προσπαθήσω. Δεν έχει σημασία ποιος θέλεις εσύ να είναι δίπλα σου, σημασία πρέπει να δίνεις στο ποιος θέλει να είναι δίπλα σου στα δύσκολα. Στα καλά, όλοι τέλειοι είναι. Σταμάτα να βασανίζεις το κεφάλι σου με τις σκέψεις ότι τον θέλεις κοντά σου και δεν είναι, και άρχισε να κάνεις σκέψεις ότι δεν τον θέλεις καθόλου γιατί αυτή τη στιγμή δεν είναι κοντά σου να σε στηρίζει. Έτσι πάει το πράγμα. Θέλουμε αυτούς που μας θελουν, δεν κυνηγάμε αυτούς που μας το παίζουν δύσκολοι.

    Σου έχουν δώσει πολλά μέλη συμβουλές και δεν τις ακούς όπως να μην τον πάρεις να του το πεις πριν βγουν τα αποτελέσματα. Το ότι σου δίνουμε αυτές τις συμβουλές δεν σημαίνει ότι είμαστε πιο έξυπνες από σένα, αλλά ότι επειδή σε περνάμε κάποια χρόνια έχουμε κάνει παρόμοια λάθη με τα δικά σου εμείς ή οι φίλες μας και αφού έχουμε καεί, ξέρουμε να αναγνωρίζουμε συμπεριφορές και καταστάσεις αλλά και να ζητάμε κάτι καλύτερο για μας. Αυτό που περνάς είναι πολύ δύσκολο για αυτό προσπάθησε να ηρεμήσεις. Όποια και να είναι τα αποτελέσματα, λύσεις υπάρχουν όποια και αν είναι η απόφαση που θα πάρεις. Ο τύπος δεν είναι ούτε για φτύσιμο, απαράδεκτος από την αρχή μέχρι το τέλος σε ό,τι έχεις αναφέρει. Δεν έχει νόημα αυτή τη στιγμή να κάτσω να σου αναλύσω γιατί είναι ένας χμ βλάκας (είχα σκεφτεί 10 χειρότερες λέξεις αλλά δεν θέλω να φάω καμιά ποινή από τη διαχείριση). Επικεντρώσου σε σένα και στο να είσαι εσύ καλά, και όχι στον κάθε βλάκα που βάζει την πάρτη του και τον εγωισμό του πάνω από τα δικά σου συναισθήματα. Καλά αποτελέσματα με τη χοριακή.

  2. #272
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    @kapakapa, οχι μονο να το πεις στους γονεις σου, αλλα να τους πεις και για τη συμπεριφορα του αληταρα, τα υπολοιπα θα τα αναλάβει ο πατερας σου...
    σιγα μη φωναξει κ τον μπρος λι να καθαρισει καλα μη το χοντραινεις κ τοσο πολυ.
    εγω δε πιστευω οτι σοκαρισηκε τοσο απο αυτο για ενα θεμα που αφορα το παρελθον μπορει να εκανε κ αυτος το ιδιο κ τωρα να κανει την αθωα περιστερα.
    συνηθως σε αυτον που εχει τη λιγοτερη αυτοπεποιθηση ριχνουν το φταιξιμο.

  3. #273
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by 85Eon View Post
    Καλά κρασιά!
    Η κοπελιά δεν το έχει καταλάβει, αλλά αυτός την είχε για να κάνει τη φιγούρα του και να το παίζει μάγκας στην παρέα του, να την ανεβάζει στη μηχανή και να το παίζει ιστορία. Τσαμπουκάς, τραμπούκος, ένας αλήτης στην κυριολεξία. Και τώρα που η kapakapa του είπε για το τεστ αυτός ξαφνικά έβγαλε λυρί και αντί να αναλάβει τις ευθύνες του της ζητάει κι άλλο χρόνο .... !!!
    Κι αυτή εκεί! Κολλημένη μαζί του!
    Αμά στην θέση του ήταν ένας άλλος που θα ήταν δίπλα της και θα την πρόσεχε μια τέτοια ώρα, θα τον είχε σουτάρει προ πολλου!!!
    Γυναίκες παραδεχτείτε το! Αυτοί σας αρέσουν!
    Τα σωστά παιδιά δεν έχουν αρκετη... "αυτοπεποίθηση"...

    @kapakapa, οχι μονο να το πεις στους γονεις σου, αλλα να τους πεις και για τη συμπεριφορα του αληταρα, τα υπολοιπα θα τα αναλάβει ο πατερας σου...
    συμφωνω απολυτα!! αντι να κατσει μαζι της τωρα που εχει τετοια αγωνια..ειναι εξαφανιζολ..κ της λεει να παρει κ αλλο χρονο...ας παρει τον χρονο του..αλλα εφοσον συντρεχει μια πιθανη εγκυμοσυνη θα επρεπε τωρα να κανει μια παρενθεση ο τυπος..κ αν εβγαινε αρνητικο να ζηταγε κ αλλο χρονο..
    ειναι τρομερη η συμπεριφορα του! ειναι ανανδρος!
    δεν ειναι καταλληλος να κανεις μια σχεση κ ο θεος μολις σου απεδειξε οτι ο τυπος δεν αξιζει..δες τα σημαδια, παρε το μνμ που λενε...
    η πιθανη σου εγκυμοσυνη ηταν ενα σηαδι μια αφορμη οπυ ηρθε για να σου αποδειξει οτι ο τυπος δεν αξιζει μια κοριτσι μου..
    εσυ καθεσαι κ κλαις κ τραβας το ζορι κ αυτος μη σου πω τωρα οτι βρισκεται κ σε αλλες αγκαλιες..
    αυτο θελεις απο την ζωη σου?εναν ανθρωπο που στα δυσκολα θα κανει πισω?
    τοσο αξιζεις ? τοσο πολυ χαμηλη αυτοπεποιηθηση εχεις?
    ολο αυτο πρεπει να σου γινει μαθημα..να μαθεις να απαιτεις κ να διεκδικεις..
    αν συνεχισεις ετσι ..ολο με ηλιθιους θα μπλεκεις..
    απορω πως τον θελεις ακομα! εγω θα του ειχα σπασει τη μουρη εκει που καθεται.θα τον ειχα κανει ρεντικολο..
    τουλαχιστον ας εκανε μια γαμηενη παρενθεση τωρα..
    τελικα..εχεις να μαθεις πολλα! εισαι μικρη κ ευχομαι να μαθεις να αξιολογεις καποτε τις καταστασεις.
    τελικα το τεστ βγηκε τι?

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819

Similar Threads

  1. Πρόβλημα με το αγόρι μου
    By mairy96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 68
    Last Post: 12-09-2014, 15:23
  2. SOS ! θεματακι με το αγορι μου
    By κατερίνα κ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 08-05-2014, 12:14
  3. δε ξερω τι να κανω με το αγορι μ ??
    By rafaela1741 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-11-2013, 12:43
  4. Οι γονείς μου δεν θέλουν τ' αγόρι μου
    By Deleted240217a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 05-04-2013, 16:09
  5. Το αγορι μου εχει ΙΔΨ ?
    By darsel in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 27-07-2012, 23:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •