Πριγκηπέσσα μου! [Ζητείται εθελοντής]
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    186

    Πριγκηπέσσα μου! [Ζητείται εθελοντής]

    Αφου κλείσαμε το άλλο το ζήτημα με την καλή και επίμονη βοήθεια της φίλης Νάταλι, ας περάσουμε στο φλέγον ζήτημα της πριγκηπέσσας μου.

    Κρίθηκε, ότι είναι αναγκαία η προσέγγιση της συν για τους λόγους που έθιξε η φίλη Νάταλι.

    Επομένως,
    ζητείται εθελοντής για παροχή συμβουλών ώστε να μπορέσω να καταρτίσω στρατηγικό σχέδιο προσεγγίσεως και κατακτήσεως της καρδιάς της πριγκηπέσσας.

    Επικοινωνία μεσω π.μ. αποκλειστικώς λόγω του ότι δεν επιθυμώ να γράψω λεπτομέρειες στο φόρουμ για να μην εκτεθούν στοιχεία ταυτότητος ειτε δικής μου είτε της θεάς, στην ισχνή πιθανότητα αυτή να τυγχάνει χρήστρια ή αναγνώστρια του e-psychology.gr.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by 85Eon View Post
    Αφου κλείσαμε το άλλο το ζήτημα με την καλή και επίμονη βοήθεια της φίλης Νάταλι, ας περάσουμε στο φλέγον ζήτημα της πριγκηπέσσας μου.

    Κρίθηκε, ότι είναι αναγκαία η προσέγγιση της συν για τους λόγους που έθιξε η φίλη Νάταλι.

    Επομένως,
    ζητείται εθελοντής για παροχή συμβουλών ώστε να μπορέσω να καταρτίσω στρατηγικό σχέδιο προσεγγίσεως και κατακτήσεως της καρδιάς της πριγκηπέσσας.

    Επικοινωνία μεσω π.μ. αποκλειστικώς λόγω του ότι δεν επιθυμώ να γράψω λεπτομέρειες στο φόρουμ για να μην εκτεθούν στοιχεία ταυτότητος ειτε δικής μου είτε της θεάς, στην ισχνή πιθανότητα αυτή να τυγχάνει χρήστρια ή αναγνώστρια του e-psychology.gr.
    μπορεις να μου στειλεις π.μ αν θελεις .στο να δινω συμβουλες σε αλλους καλη ειμαι.σε μενα οχι.οποτε θελεις μπορω να σε ακουσω.:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    186
    Ωραία!!!
    Σ' ευχαριστώ!
    Θα σου στείλω σε λιγη ώρα ωστόσο αν θες ρίξε μια ματιά στο άλλο το θέμα μου να πάρεις μια ιδέα.
    Και πάλι σ' ευχαριστώ!!!
    :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by kapakapa View Post
    μπορεις να μου στειλεις π.μ αν θελεις .στο να δινω συμβουλες σε αλλους καλη ειμαι.σε μενα οχι.οποτε θελεις μπορω να σε ακουσω.:)
    Πρέπει να συμπληρώσει τα 50μνματα για να μπορέσεις να δεχτείς και να απαντήσεις σε π.μ
    Countless as the sands of the sea are human passions

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    η καλυτερη στρατηγικη ειναι να στολιζεσαι συνεχεια μεχρι να της τραβηξεις τη προσοχη και αφου της τραβηξεις τη προσοχη και σου μιλησει αφηνεις το στολισμα και μετα πιανεις το λεγε λεγε.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    186
    Quote Originally Posted by Numenor View Post
    Πρέπει να συμπληρώσει τα 50μνματα για να μπορέσεις να δεχτείς και να απαντήσεις σε π.μ
    Και οι δυο συνομιλητές ε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by 85Eon View Post
    Και οι δυο συνομιλητές ε
    Μα εχεις 87 μνμτα , εγω μπορω να σου στειλω νομιζω , για να δοκιμασω .......

Similar Threads

  1. ζητειται ελπις!!!
    By dreamful_woman in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 396
    Last Post: 11-01-2015, 08:04
  2. ζητείται ελπίς και εθελοντής
    By favvel in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 6
    Last Post: 24-12-2014, 07:08
  3. ζητείται ελπις !!!
    By fragile in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 110
    Last Post: 22-08-2012, 10:08
  4. Ζητειται ελπις!!!
    By theo in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 15-12-2007, 21:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •