ti na kanw
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: ti na kanw

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8

    ti na kanw

    Λοιπόν πριν μισό μηνα με ρώτησε μια κοπέλα αν εχω κοπελα.. και εγω της είπα οχι και επειτα μου απαντά θες να σου γνωρίσω καμια φίλη μ; Της απάντησα δεν χρειαζετε .. Το θέμα ειναι αυτη εδω και δυο χρόνια συνέχεια οταν μιλάμε με κοιτάει και χαμογελάει με χερεταει κάθε πρωί χαμογελαστή..και μια φορά με ρώτησε αν θέλω να τα φτιάξουμε και καλα πλάκα εκανε..δλδ στην συζήτηση λεω στο τελος λεει ένας φίλος θα σου ζητήσει να τα φτιάξετε ε και αυτη ζήτησε να τα φτιάξουμε και εγω λεω θα το ειπε για πλάκα..Και μια αλλη φορά με είδε κάπου σε ενα παγοδρόμιο και ήρθε και με ειπε γεια σου Κώστα μου' χωρίς να εχουμε κατι .. Τωρα σκέφτομαι να της στείλω μήνυμα τι ήθελε να μου πει οταν ρώτησε αν εχω κοπέλα τι προτείνετε να κανω;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Προτεινω να εισαι ο εαυτος σου, και να φερθεις αυθορμητα χωρις πολλες σκεψεις και εικασιες. Αν σου αρεσει η κοπελα επικοινωνησε μαζι της...Τοσο απλα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    βαζε κανενα κομα, καμια τελεια. στο 'του ειπε και τον ειπε οτι με ειπε" δεν καταλαβα τπτ. τι ειπε, ποιος σε ποιον??
    τι ηλικιες εχετε εσυ κι η κοπελα?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    χαχα! καλα τα λες! ηθελα κι εγω να γραψω τα ιδια αλλα συγκρατηθηκα..

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8
    14 τωρα θα πάμε Γ´ γυμνάσιου, έχετε δίκαιο για τα σημεία στίξης μπερδεύτηκα και εγω τωρα που το βλεπω ξανά..ηταν αργά οταν τα γράφα και δεν ειχα πολυ χρονο να τα προσέξω ζήτω συγνώμη.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8
    Δλδ να παω να την πω γεια,σου τι κανεις; Ξερω γω και να την ρωτήσω τι ήθελε να πει οταν με ρώτησε αν παίζει καμια κοπέλα;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    α, εισαι μικρουλης ακομη για αυτο..δικαιλογησε για το γραψιμο...
    Τωρα μαλλον αντρικη συμβουλη χρειαζεσαι...αλλα εγω θα ελεγα ναι...αν σου αρεσει... Παντως αν θελεις μια συμβουλη απο μια μεγαλη γυνακα, να ξερεις, να εισαι παντα ο εαυτος σου και δεν θα χασεις ποτε! Να μην υποκρινεσαι, ουτε να προσπαθεις να εισαι καποιος αλλος! Κινησου αυθορμητα και οπως σου λεει η καρδια σου..Αν δεν το κανεις τωρα στα 14, ποτε ?? Μην το σκεφτεσαι πολύ... Αν την συμπαθεις τολμησε το..

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8
    Γραφω "Γεια σου ταδε,τι κανεις? πιο κατω ομως εχω κολησει πως να της πω... να της πω θυμασε εκεινη την ερωτηση που μου ειχες κανει? ξερω γω θα πει ναι και θα την πω εμενα εσυ μου αρεσεις? δεν ξερω πως θα το παρει..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Νομιζω μονο το "Γεια σου ταδε,τι κανεις?" αρκει για να ξεκινησεις την συζητηση.. περιμενε να δεις τι θα σου απαντησει..θεωρω πως η συνομιλια σας θα ειναι πιο ευκολη απο οσο νομιζεις...Ολα θα ερθουν απο μονα τους..

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8
    παντως ξανα λεω μου ειχε πει παιζει καμια κοπελα λεω οχι και λεει θες να σου γνωρισω καμια φιλη μου? μηπως ενοουσε κατι αλλο??

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Ε ανοιξε της εσυ την συζητηση και θα δεις τι σκοπο εχει ...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Μπορεί να το ρώτησε για να τσεκάρει το δικό σου ενδιαφέρον.

    Ξεκίνα κουβέντα χωρίς να αναφέρεις τπτ γι αυτό που σου είχε πει. Χαλαρή κουβέντα κ βλέπουμε. Αν σ αρέσει η κοπέλα, ρίξε κι ένα κομπλιμέντο σε καμμιά καλή φωτο της. Δείξε λίγο ενδιαφέρον.

    ..και αφού μιλήσετε κάμποσες φορές και δεις ανταπόκριση, πες της ότι σου αρέσει.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8
    Να περιμενω να ανεβασει καμια νεα φωτο ?γιατι η τελευταια της ειναι απριλιου..και θα φανει καπως..? Εχω ανχωθει... παρολο που τα παω καλα με τις κοπελες.. αυτη ειναι το κατι αλλο..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Kostas0505 View Post
    Να περιμενω να ανεβασει καμια νεα φωτο ?γιατι η τελευταια της ειναι απριλιου..και θα φανει καπως..? Εχω ανχωθει... παρολο που τα παω καλα με τις κοπελες.. αυτη ειναι το κατι αλλο..
    βασικα αν τις μιλησεις με τον ιδιο τροπο μπορει να τριξει ο εγκεφαλος της.μιλα φιλικα για την ωρα κ βλεπεις στη πορεια πως θα παει το εργο..μιλα απλα καλημερα τι κανεις καλα κλπ

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    8
    Με τον ιδιο τροπο οταν λες εννοεις τα κομπλιμεντα?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ti na kanw???
    By Nadia_pap in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 06-07-2013, 16:25
  2. ti na kanw?
    By john.john in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 27-04-2012, 00:57
  3. ***ti na kanw? pws 8a ton 3anadw?
    By aggelikii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 25-10-2009, 00:22
  4. ti borw na kanw? :(
    By scooterlord in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-2007, 04:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •