"Κούνημα"... το νιώθετε; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    dexter αυτο το κουνημα το χω οταν διαβαζω παντα.στην εξεταστικη δεν το συζητω γινεται χαμος την ωρα που γραφω...σιεται ο τοπος.αφου μια φορα μια κοπελιτσα που εγραφε διπλα μου,με παρακαλεσε να μην κουνιεμαι τοσο πολυ γιατι δεν μπορουσε να συγγεντρωθει:P

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    123
    Έτσι έτσι παιδιά! Θέλω να βλέπω δηλώσεις, αστεία πράγματα, γιατί η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να βλέπω συμμετοχές γιατί δεν νιώθω μοναδική.. Προς το παρόν από τα τόσα άτομα που βλέπω καθημερινά γύρω μου, μόνο ένα έχω εντοπίσει να είναι σαν κι εμένα, σε τέτοιο στάδιο..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν αναφερεστε στο κουνημα του ποδιου και εγω το κανω...και πολλοι αλλοι εχω δει να το κανουν...φυσικα ειναι αναλογως την κλιμακα παντοτε...μια εποχη το ειχα τοσο εντονα που το εκλαμβανα ως προβλημα...αλλα μειωθηκε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Dexter
    Έτσι έτσι παιδιά! Θέλω να βλέπω δηλώσεις, αστεία πράγματα, γιατί η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να βλέπω συμμετοχές γιατί δεν νιώθω μοναδική.. Προς το παρόν από τα τόσα άτομα που βλέπω καθημερινά γύρω μου, μόνο ένα έχω εντοπίσει να είναι σαν κι εμένα, σε τέτοιο στάδιο..
    ε τοτε ακου και μια δηλωση απο μενα! στο γυμνασιο κουνουσα τοσο πολυ τα ποδια μου κι εκνευριζα τον διπλανο μου, ωστε αυτος αρχιζε να βαραει μπουνιες στα ποδια μου και να με κενταει στα ποδια με τους στυλους για να σταματησω. το τι μαχη επακολουθουσε στο θρανιο δεν περιγραφεται!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    123
    Χαχαχαχα, να \'σαι καλά! Μου θυμίζεις τα δικά μου! Παρόμοιες καταστάσεις! Κουνούσα μανιωδώς το δεξί πόδι, η διπλανή μου άρχισε να αγανακτά και έβαλε το χέρι της πάνω με δύναμη για να σταματήσω! Κι εγώ φυσικά σταμάτησα....και άρχισα με το αριστερό

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    ναι! ναι! κι εμενα στην αρχη τωρα που το θυμαμαι με επαιρνε με το μαλακο κι εβαζε πρωτα το χερι του στο ποδι μου για να σταματησω! μετα που δεν σταματαγα αρχιζε το ξυλο!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ποτε με το αριστερο...παντα με το δεξι προσωπικα λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    123
    Εγώ καμιά φορά και με τα δύο..heheehehe eat my dust..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    εγω κανω και συνδυασμους χεριων-ποδιων, φατε τη σκονη μου και οι δυο!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    123
    Xεριών; Πως γίνεται αυτό; ο_0
    Εκτός και αν έκλεψες την ιδέα μου, που δηλαδή βάζεις τα χέρια πάνω στα πόδια και κουνιούνται αυτόματα..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να βρεθουμε καμμια μερα να κανουμε διαγωνισμο lol.
    Ο χαμενος κερναει τους καφεδες...και θα φροντισουμε να μην ειναι πολυ γεματα τα ποτηρια για ευνοητους λογους
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    123
    Aααα να προσθέσω ότι εγώ δεν πίνω καφέδες, φραπέδες κλπ.. Άρα φανταστείτε αν πιω τι έχει να γίνει.. Losers..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    απλα dexter αξιοποιησα την νευρικοτητα των ποδιων στο να παιζω ντραμς, οποτε τωρα κουναω ΚΑΙ τα χερια! αν ειναι κι ωραιο το τραγουδι, κουναω ΚΑΙ το κεφαλι! keep walking θες ακομα να διαγωνιστουμε?...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εισαστε επαγγελματιες...δεν σας παιζω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    α κι εγω κουνιεμαι απο μονη μου!!!!!!δεν μπορω να μεινω ακινητη με τιποτα!νομιζω ουτε 1 λεπτο...πρεπει η\'να κουναω το χερι μου λιγο,η\'το ποδι μου,το κεφαλι μου κτλ...εχει πλακα....ξερω οτι γινεται απο το αγχος...γινομαστε υπεκινητικοι και συσπουνται οι μυς του σωματος μας!γιαυτο νιωθουμε φαφνικα ας πουμε να τιναζεται το ποδι μας!νομιζω λεγεται ψυχοκινητικη ανησυχια.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •