Η μοναξια - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 34 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 196 to 210 of 500
  1. #196
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Φυσικά και δεν τις θέλω.
    Θα τις πάρεις!
    Εντάξει πλάκα κάνω.....

  2. #197
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Το φυλο καθοριζει τα γουστα σου :p
    Αν εισαι αντρας οπως και να εισαι θες η κοπελα σου να ειναι φαση victoria secret.
    Aν εισαι κοπελα το θεμα ειναι συζητισιμο καθεμια εχει κ τον τυπο της. Ναι γενικευω αλλα ολοι γενικευσεις εχουμε κανει σε αυτο το τοπικ :p

  3. #198
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης ( off topic)
    Last edited by betelgeuse; 27-07-2016 at 23:46.

  4. #199
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Άρα πας μόνο με τέτοιους?
    Αυτοί όμως δεν πάνε μόνο με όμορφες?
    θα γελασεις, αλλα εγω αυτο που με κλικαρει σε εναν αντρα, εκτος από την εμφανιση και τον αερα, ειναι η ενεργεια. Το να ειναι τουμπανο, δεν μου αρεσει. Παλια τους γυμνασμενους ουτε που τους προσεχα, ουτε αυτοι εμενα. Τωρα που εχω μπει σε μια αλλη λογική, τους προσεχω επειδη ξερω και βλεπω τι κοπος χρειαζεται για να φτασεις σε ενα τετοιο σημειο, τι πειθαρχια και τι καθημερινη αφιερωση χρονου. Παλια, με τα 76-77 κιλακια μου, μπορει να τους θεωρουσα ναρκισσιστες...Τωρα τους εχω εκτιμησει πολυ διαφορετικά εννοειται.
    Καλά και οι γυμνασμενες δεν εχουν ολες ωραιο προσωπο για να τις λες ομορφες. Αλλα κοιτατε στις γυμνασμενες ομως...

  5. #200
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Koπος και πειθαρχια παντως χρειαζεται και για να μορφωθεις, να διαβασεις βιβλια, να μαθεις γλωσσες, μουσικα οργανα κλπ κλπ...Αλλα ποσοι ανδρες στις μερες μας θαυμαζουν αυτα?

  6. #201
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    θα γελασεις, αλλα εγω αυτο που με κλικαρει σε εναν αντρα, εκτος από την εμφανιση και τον αερα, ειναι η ενεργεια. Το να ειναι τουμπανο, δεν μου αρεσει. Παλια τους γυμνασμενους ουτε που τους προσεχα, ουτε αυτοι εμενα. Τωρα που εχω μπει σε μια αλλη λογική, τους προσεχω επειδη ξερω και βλεπω τι κοπος χρειαζεται για να φτασεις σε ενα τετοιο σημειο, τι πειθαρχια και τι καθημερινη αφιερωση χρονου. Παλια, με τα 76-77 κιλακια μου, μπορει να τους θεωρουσα ναρκισσιστες...Τωρα τους εχω εκτιμησει πολυ διαφορετικά εννοειται.
    Καλά και οι γυμνασμενες δεν εχουν ολες ωραιο προσωπο για να τις λες ομορφες. Αλλα κοιτατε στις γυμνασμενες ομως...
    Δηλαδή για να καταλάβω,όταν είχες τα κιλά ούτε που τους ήθελες,ενώ τώρα που τα έχασες,θες αυτούς.
    Άρα κάτι ξέρω και γυμνάζομαι για τις όμορφες κυρίως,τι λες?

  7. #202
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Θα σου πω όσα ξέρω για αυτούς...
    Τη κοπέλα δεν την κόβω να σηκώνει πολλά πολλά, φαίνεται "μαγκακι", άνετη. Και κατά τα άλλα περιποιείται τον εαυτό της, δέρμα, μαλλιά, μακιγιάζ, νύχια όλα όμορφα.
    Επίσης έχει στήθος σα το κεφάλι του το καθένα λολ. Ίσως είναι τόσο απλό το θέμα. Άχαρη δε τη λες ούτε δείχνει κάποιο ίχνος κομπλεξ (ίσως το κρύβει καλα τι να πω)...φαίνεται να νιώθει ωραία.
    Από σχόλια...δεν έχει υποπέσει στην αντίληψη μου κάτι κακό αν και δεν έχουμε καμιά τρελή επαφή γνωστοί είναι.
    χμ... μαγκακι, περιποιημενη και στηθος! χαχα αυτα κραταμε απο προσοντα, και αυτοπεποιθηση.
    να σε ρωτησω, για να φτιαξω εικονα, τι υψος εχει περιπου και ποσα κιλά?
    επισης σπουδαζει? βγαινει? μενει μονη της ή με τους γονεις της? οικονομικά πώς είναι??

    ολοκληρη ανακριση... κουβεντα κανουμε, δεν ρωταω για παρεξηγησεις, απλα προσπαθω να φτιαξω το σκηνικο στο μυαλο μου

  8. #203
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Δηλαδή για να καταλάβω,όταν είχες τα κιλά ούτε που τους ήθελες,ενώ τώρα που τα έχασες,θες αυτούς.
    Άρα κάτι ξέρω και γυμνάζομαι για τις όμορφες κυρίως,τι λες?

    Γιατι ειπες πριν ομως οτι η ερωτικη σου ζωη δεν παει καλα;

  9. #204
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Και εσένα θα σε πάρει ο διάολος!
    Δεν τον θέλω :p

  10. #205
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Γιατι ειπες πριν ομως οτι η ερωτικη σου ζωη δεν παει καλα;
    Γιατί είμαι παρθένος...
    Και όχι στο ζώδιο......

  11. #206
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Δηλαδή για να καταλάβω,όταν είχες τα κιλά ούτε που τους ήθελες,ενώ τώρα που τα έχασες,θες αυτούς.
    Άρα κάτι ξέρω και γυμνάζομαι για τις όμορφες κυρίως,τι λες?
    σε επιπεδο κατανοησης το ειπα, δεν το ειπα οτι τους γουσταρα!
    οτι εχουν περισσοτερη κατανοηση απεναντι σε μενα απο αλλους με κιλα και κοιλιτσα.

    Καλά κανεις και γυμναζεσαι για τον εαυτο σου πρωτα. Αν βρεις και μια κοπελα, ακόμη καλύτερα! Εγω λυπαμαι για τα τοσα χαμενα χρονια απο αποψη αθλησης...

  12. #207
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Δεν τον θέλω :p
    Νομίζω ότι τον θες παραπάνω από ότι εγώ τις χοντρές.

  13. #208
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Γιατί είμαι παρθένος...
    Και όχι στο ζώδιο......
    Λογικα θα εχεις αντιστοιχο τοπικ που θα εξηγεις γιαυτο φανταζομαι....πακετο εχεις φαει κι εσυ ρε ανθρωπε...Τι να πω! Ειναι δυσκολες οι σχεσεις παιδια ας το παρουμε αποφαση ολοι μαζι να πιαστουμε απο τα χερακια να χορεψουμε το χορο του Ζαλογγου λοιπον που ελεγα πριν :p

  14. #209
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    σε επιπεδο κατανοησης το ειπα, δεν το ειπα οτι τους γουσταρα!
    οτι εχουν περισσοτερη κατανοηση απεναντι σε μενα απο αλλους με κιλα και κοιλιτσα.

    Καλά κανεις και γυμναζεσαι για τον εαυτο σου πρωτα. Αν βρεις και μια κοπελα, ακόμη καλύτερα! Εγω λυπαμαι για τα τοσα χαμενα χρονια απο αποψη αθλησης...
    Νομίζω πρέπει να το κάνω πιο πολύ για τις ωραίες,τι λες?
    Γιατί θέλουν αθλητικούς και γυμνασμένους κατά 99%.

  15. #210
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Το φυλο καθοριζει τα γουστα σου :p
    Αν εισαι αντρας οπως και να εισαι θες η κοπελα σου να ειναι φαση victoria secret.
    Aν εισαι κοπελα το θεμα ειναι συζητισιμο καθεμια εχει κ τον τυπο της. Ναι γενικευω αλλα ολοι γενικευσεις εχουμε κανει σε αυτο το τοπικ :p
    Ναι αυτό ισχύει, οι γυναίκες έχουν παραπάνω γούστα σε σχέση με τους άντρες....αλλά και οι άντρες έχουν τα δικά τους....
    Aυτό το τόπικ μόνο για την μοναξιά δεν λέει πλέον :P

Page 14 of 34 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 20:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 22:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 01:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 00:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 13:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •