Η μοναξια - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 34 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 256 to 270 of 500
  1. #256
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Μαρα μπορεις να πεις κατι επι του θεματος σε παρακαλω γιατι εμενα δε μου ερχεται και θελω να συνεχισει το τοπικ μου οπως ηταν πριν λιγες σελιδες? Αν μπορεις πραγματικα θα με βοηθησεις γιατι εδω κ ωρα θελω να γραψω κατι να συνεχιστει η κουβεντα οπως ξεκινησε κ δε μου ερχεται..

  2. #257
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Ε σκάσε επιτέλους, εκατό φορές το είπε η θεματοθέτρια..........
    Aλλα οπως κ στον εξω κοσμο υπαρχουν κ εδω ατομα που τη γραφουν.... Παιδια να ειστε καλα οσοι απαντησατε στο τοπικ μου και ασχοληθηκατε σοβαρα με το προβλημα μου. Δυστυχως απο οτι βλεπω οι moderators δεν εχουν κανει ακομα κατι.Θα επιστρεψω οταν και αν κανουν. Καλη συνεχεια σε ολους.

  3. #258
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Το θεμα αρχισε να ξεφευγει απο τη σελιδα 10.Αν θελει καποιος ας κανει quote κατι και ας σχολιασει απο εκει. Δε μπορω να συνεχισω αν μπει καποιος και με ρωταει πραγματα που δε με ενδιαφερουν η κανει off topic post και κραζει καποιον.

  4. #259
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κλειδωνω το θεμα για κανα δεκαλεπτο περιπου...


    Και το ξανανοιγω.
    Last edited by betelgeuse; 28-07-2016 at 00:04.

  5. #260
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Διαγράφηκαν και εμένα και του ψωνισμένου τα σχόλια.
    Fair enough.
    Last edited by WhyAlwaysMe?; 28-07-2016 at 00:32.

  6. #261
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Το θεμα αρχισε να ξεφευγει απο τη σελιδα 10.Αν θελει καποιος ας κανει quote κατι και ας σχολιασει απο εκει. Δε μπορω να συνεχισω αν μπει καποιος και με ρωταει πραγματα που δε με ενδιαφερουν η κανει off topic post και κραζει καποιον.
    ναι απ οτι φαινεται σε επριξαν λιγο....

  7. #262
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Μα ναταλία δεν πόσταρες ? Εξαφανίστηκαν τα ποστ μας στο τέλος .................

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Μα ναταλία δεν πόσταρες ? Εξαφανίστηκαν τα ποστ μας στο τέλος .................
    Ναι δεν κατάλαβα τι έγινε...

  9. #264
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Ναι δεν κατάλαβα τι έγινε...
    έπαιξε δίκαια η betelguese.
    σβήστηκαν και τα δικά μου μηνύματα,αλλά και του νάρκισσου.

  10. #265
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Κοντευω να κλεισω 6 χρονια μοναξιας και υποφερω.
    Απο τοτε που χωρισα απο την τελευταια μου σχεση εχω γνωρισει αρκετους ανθρωπους. Μου ετυχαν πολυ ασχημες εμπειριες (κυριως στο σεξουαλικο κομματι πχ ανικανοτητα η διαφορα βιτσια που με τρομαξαν).
    Δεν καταφερα να βρω καποιον και το κακο ειναι οτι εχω αρχησει και φοβαμαι πως θα μεινω μονη μου.
    Εχω δοκιμασει πολλα, ιντερνετ, γνωριμιες μεσω γνωστων και φιλων, εχω εξαντλησει τους τροπους καιρο τωρα.
    Κοντευει περιπου εναμιση χρονος που αποφασισα να κανω κ το τελευταιο που μου ελεγαν καποιοι, να μην κανω απολυτως τιποτα και να το αφησω στην τυχη του.
    Η αληθεια ειναι αλλη δυστυχως. Οτι δεν υπαρχει καποιος για μενα. Δεν εχω υψηλα στανταρ. Εναν αντρα αναλογης εμφανισης και ενδιαφεροντων ψαχνω και δυστυχως δε βρισκω. Εχει φυγει πολυς κοσμος εξωτερικο κ οι περισσοτεροι αξιολογοι που γνωριζω ειτε εχουν σχεση ειτε δεν ενδιαφερονται για μενα. Οσοι ετυχαν να ενδιαφερθουν ειχαν σοβαρα προβληματα που βγηκαν στη φορα αργα η γρηγορα κ με εκαναν να απογοητευτω ακομα χειροτερα.Και ξαναλεω μεχρι πριν εναμιση χρονο ειχα δοκιμασει παρα πολλους τροπους να βρω καποιον ισως κ γιαυτο απογοητευτηκα κ τοσο. Δεν ξερω τι να κανω για να νιωσω λιγο καλυτερα.
    Επι του θεματος σου, γιατι δεν σε ειχα διαβασει εξαρχής - μπλεξαμε με τα παχη! :
    ολες τα ιδια θεματα με σενα αντιμετωπιζουμε, δεν εισαι η μονη να εισαι σιγουρη για αυτο! Και ολες εχουμε εμπειριες από όσα λες, οποτε σε νιώθω απόλυτα.
    Αυτο με την τυχη, και μενα μου το λενε, αλλα νομιζω ειναι κουβεντα παρηγοριάς! αμα δεν το επιδιωξεις, πως θα γινει? αμα εισαι ντυμενη οπως να ναι, πως να σε προσεξει ο αλλος?
    Εχουν και φυγει και εξωτερικο παρα παρα πολλοι, αυτο ειναι μια μεγιστη αληθεια!!!

    τι δουλεια κανεις? μένεις μόνη σου? κοινωνικά τί κανεις? βγαινεις? εχεις ασχολίες να γνωριζεις κόσμο?

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Δεν ξερω αν θα σε κανω να νιωσεις καλυτερα αλλα θα προσπαθησω με χιουμορ να σου πω οτι για μενα τον τελευταιο χρόνο ενδιαφέρθηκαν, κοινώς μου εκαναν καμακι
    α) ενας υδραυλικος 60και χρονων, που τον φεραμε σπιτι να φτιαξει κατι σωληνες και επειδη πηγαμε μαζι να διαλεξω σωληνες νομισε ο ανθρωπος οτι ειμαι ανοιχτη σε γνωριμιες και επεμενε να βγουμε για ποτο και οτι δεν ειναι δυνατό να ζω σαν καλογρια αν και σχεση δεν εχω. Οκ ειχα κουφαθει με το σουργελο, εννοειται.,
    β) ενας τεχνίτης 28 χρονων και διαβητικος, που ηρθε σπιτι και αυτος για κατι μερεμετια και......επειδη εκανε κατι παραπανω δουλειές, μου λέει αυτές τις κάνω ειδικά για σενα, να με θυμασαι! εβαλε κατι σχεδια που τον ενεπνευσα εγώ, λεει... μου τηλεφωνουσε βραδινες ωρες, μετα τις 11, να μου πει να ερθω αυριο στις 9? και θα κοιμηθεις τωρα? ...
    γ) ενας 50-55 ετων, μορφωμενος, καλοστεκουμενος αλλα γεροντοπαλικαρο, που ειδε λεει στο προσωπο μου τη γυναικα της ζωης του γιατι τωρα νιωθει ωριμος για οικογενεια ! βρε, ειμαι 35 (περσυ αυτο), καλύτερα μικρή, να μου συμπαρασταθείς, μου λέει.... ντοινγκ...
    δ) ενας αλλος διορισμενος, ευκαταστατος, 10 χρονια μεγαλυτερος μου............................................ .........................

    ε μετα από αυτά τι να πεις?

  12. #267
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Κωλόφαρδη!

  13. #268
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Ευχαριστώωωωωωωωωωω !

    Οχι δεν ειμαι κωλοφαρδη!
    Σε μακακες πεφτω... αλλα πιο πολυ μου στοιχισε ο τελευταιος !

  14. #269
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Ευχαριστώωωωωωωωωωω !

    Οχι δεν ειμαι κωλοφαρδη!
    Σε μακακες πεφτω... αλλα πιο πολυ μου στοιχισε ο τελευταιος !
    όλοι ένας και ἐνας,ε?

  15. #270
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    από ηλικιες, αστα διαλα! τελειως!

    και ο τελευταιος που ηταν άριστη περιπτωση, κυνηγουσε μικρουλες, του έπεφτα μεγαλη δηλαδη, αν και 3 χρονια μικροτερη του...
    και πολυυυυυυ εγωκεντρικο ατομο!

Page 18 of 34 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 20:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 22:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 01:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 00:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 13:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •