Η μοναξια - Page 22
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 22 of 34 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 316 to 330 of 500
  1. #316
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Δεν εχω υψηλα στανταρ. Εναν αντρα αναλογης εμφανισης και ενδιαφεροντων ψαχνω και δυστυχως δε βρισκω. Εχει φυγει πολυς κοσμος εξωτερικο κ οι περισσοτεροι αξιολογοι που γνωριζω ειτε εχουν σχεση ειτε δεν ενδιαφερονται για μενα.

    αυτο ξέρω...
    το αναλογης εμφανισης και ενδιαφεροντων δεν καταλαβαινω.... πιο συγκεκριμενα? τι εννοεις με το αξιολογοι?

  2. #317
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Στην τελικη δεν εχει σημασια ουτε η εμφανιση ουτε τα στανταρ. Ας μου πει καποιος θα νιωσω καποτε ξανα καλα? Κι ας μην εχω καποιον.Ειναι εφικτο πιστευετε? Και αν ναι πως.Ψυχοθεραπεια, χομπυ κλπ τα ξερω ηδη. Μαλλον ενα θαυμα με σωζει. Μια αλλαγη μυαλου αλλαγη ονειρων και θελω απο το πουθενα.

  3. #318
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Εμφανιση.Δεν ψαχνω εναν πανεμορφο γυμνασμενο.Αν κατσει εχει καλως αλλα αν τυχει ενας ανθρωπος κανονικος σε εμφανιση με τα λιγα κιλακια παραπανω δε θα πω ααααα δε μαρεσει ειναι παχουλος, α δε μαρεσει ειναι κοντος. Αν αυτος ο ανθρωπος εχει σπουδασει, εχει κοινο τροπο διασκεδασης, του αρεσουν καποια πραγματα που αρεσουν κ σε μενα κ μπορουμε να κανουμε ωραιες συζητησεις, αυτο με εξιταει.Οι συζητησεις και η επικοινωνια.Να μπορω να δεθω με τον αλλον εγκεφαλικα.Τι με ξενερωνει? Το να καιγεται ο αλλος (ξερετε με τι το ξαναειπα πριν) και το να εχει βιτσια στο σεξ. Εχει σημασια ομως τελικα τι εννοω με το αξιολογοι και το ποια ειναι τα στανταρ μου? Οτι και να σας ελεγα το προβλημα δε θα αλλαζε.Και μια κοπελα που θα εμπαινε εδω κ θα ελεγε ψαχνω εναν ωραιο πλουσιο παλι το ιδιο στεναχωρημενη θα ηταν αν δεν εβρισκε.

  4. #319
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    τα τελευταια 6 χρονια π λες εχεις γνωρισει αντρες?σορυ αλλα δεν εχω δει ολο το θεμα

  5. #320
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Ναι εχω γνωρισει. Παιδια δε θελω να μου πειτε πως θα γνωρισω.Μπορω εγω να σας πω αν ειναι τροπους να γνωρισετε ατομα :P Μιας και τα εχω δοκιμασει ολα.

  6. #321
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    δεν θελω να σ πω πως να γνωρισεις...αλλα να καταλαβω πως λειτουργεις...

    απο αυτους π γνωρισες δεν σ αρεσε κανενας?υπηρχε καποιος π σ εδειξε ενδιαφερον?

  7. #322
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Να μπορω να δεθω με τον αλλον εγκεφαλικα.Τι με ξενερωνει? Το να καιγεται ο αλλος (ξερετε με τι το ξαναειπα πριν) και το να εχει βιτσια στο σεξ. Εχει σημασια ομως τελικα τι εννοω με το αξιολογοι και το ποια ειναι τα στανταρ μου? Οτι και να σας ελεγα το προβλημα δε θα αλλαζε.Και μια κοπελα που θα εμπαινε εδω κ θα ελεγε ψαχνω εναν ωραιο πλουσιο παλι το ιδιο στεναχωρημενη θα ηταν αν δεν εβρισκε.
    τωρα θα σε ξενερωσω, αλλα οι αντρες το σεξ ψαχνουν πρωταρχικά! εχεις ακουσει κανεναν αντρα να λεει, ψαχνω να βρω μια κοπελα να δεθω εγκεφαλικά μαζι της?

  8. #323
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Το ξερω γιαυτο και σκαω. Επειδη οι αντρες εχουν αλλη "λιστα" απο τις γυναικες γιαυτο κ δεν ειναι ευκολες οι σχεσεις. Οταν ο ενας θελει εμφανιση και μετα ολα τα αλλα κι ο αλλος επικοινωνια και μετα ολα τα αλλα....βραστα.

  9. #324
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Νικο εχω γραψει πολλες ιστοριες που μου συνεβησαν σε προηγουμενες σελιδες.Αν δε βαριεσαι διαβασε. Αλλιως αργοτερα αμα ψαξω να σου κανω ενα copy/paste. :)

  10. #325
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ναι θεματοθετρια ξεχασε το το εγκεφαλικο δεσιμο...χωρις σεξ δεν κανεις τιποτα:p μην περιμενεις τετοια...μετα ερχεται αυτο..

    θα δω μερικα αν και δεν μ αρεσει τοσο το διαβασμα:cool:

  11. #326
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Ειναι πολλες οι ιστοριες που μπορω να πω.Αν διαβασετε τα οσα εγραψα θα δειτε οτι απο το 2010 για 5 χρονια ξεκινησα πααααρα πολλες φορες για σεξ και βγηκα κουρεμενη...(πηγα για μαλλι).Δεν περιμενω να γινει μπαμ απο την αρχη.Και για μενα το σεξ ειναι σημαντικο γιαυτο κ προχωρω αμεσα σε αυτο επειδη εχω καει με διαφορα πχ ανικανοτητα, πρωωρη εξπερματηση, διαφορα εξωφρενικα βιτσια που μου ζητηθηκαν και αλλα πολλα. Λεω απλα οτι δεν ειμαι απο τις κοπελες που θα δοσω βαση σε μια καλη εμφανιση και σε ενα καλο σεξ μονο.Θελω και επικοινωνια.Αλλα πες οτι βρισκω καποιον με εμφανιση και καλο σεξ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.Αν αυτος θελει να προχωρησει κι εμενα δ εμου βγαινει σχεση? Εγινε κ αυτο την ανεφερα την ιστορια.Ηθελα να το κρατησω μονο για το σεξ κι αυτος με ερωτευτηκε πολυ.Τι να κανω να κατσω να τον κοροιδευω ενω στην ουσια ξερω οτι μαζι του θα βαριομουν επειδη δεν ειχαμε τπτ κοινο κ δε μπορουσαμε να συζητησουμε τπτ? Αυτος δε το εβλεπε κ δεν τον πειραζε.Συνηθως ατομα που δεν εχουν πνευματικη καλλιεργεια δε δινουν σημασια αν ο αλλος εχει η δεν εχει ουτε σε συζητησεις τοσο ειναι πιο απλοι κ ευχαριστιουνται με πιο απλα πραγματα.Δυστυχως μαλλον ειμαι περιεργη.Και κακως μορφωθηκα γιατι ψαχνω τωρα ενα ιδιο επιπεδο σε αυτο ενω ακομα κ οι καλλιεργημενοι αντρες πρωτα την εμφανιση βαζουν.Μετα βεβαια χτυπιουνται οτι η κοπελα τους ειναι "χαζη".... Ποσες φορες εχω ακουσει τετοια γκρινια απο αντρες γνωστους μου

  12. #327
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    τι ενοεις δεν μπορουσατε να συζητησητε τπτ?ειχες προσπαθησει να συζητησεις?και δεν μιλαγε?

    τεσπα ε θα εχεις και εσυ τις περιεργειες σου..
    και οταν γνωριζεις καποιον μην ζητας τα πτυχια του γνωρισε τον σαν ανθρωπο πρωτα...

    τωρα εχεις προσβαση στο να γνωρισεις καινουργιο κοσμο?

  13. #328
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Ναι 2 μηνες προσπαθησα μηπως μου βγει κι εμενα.Δε ζηταω κανενα πτυχιο.Αλλα οταν παω να κανω μια συζητηση μπορω να δω αν μπορει ο αλλος να συμμετεχει η του αρεσει να πηγαινει μονο μπουζουκια και να μην ανοιγει βιβλιο. Γνωριζω συνεχως κοσμο.Επισης αν ειμαι εγω ρατσιστρια κ δεν μπορω τους μη καλλιεργημενους αλλο τοσο ειναι ρατσιστες κι αυτοι που με αποριπτουν επειδη νομιζουν οτι ειμαι παχουλη, ενω δεν ειμαι. Το ποσο αδυνατο η παχυ θεωρεις καποιον ειναι σχετικο αλλα αν ο αλλος διαβαζει και μορφωθηκε στη ζωη του δεν ειναι καθολου σχετικο. Η το εχεις κανει η οχι.

  14. #329
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Θα μπορουσε ο οποιοσδηποτε να με κατηγορησει αν δεν ειχα δοκιμασει με ατομα που δεν πληρουν τα στανταρ μου.Εχω δοκιμασει με οτι μου ετυχε στο δρομο μου ακομα κ δυο φορες με ατομα που δε μαρεσαν τοσο εμφανισιακα αλλα πληρουσαν αλλα. Εκει τι επαθα? Τα ξαναγραψα ηδη.Ανικανοτητα και προωρη.Γραφω συνεχως ιδια πραγματα λυπαμαι αν αυτο κουραζει αλλα επειδη με ρωτησες Νικο γιαυτο.

  15. #330
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Σε αυτά τα χρόνια ερωτεύτηκες κάποιον ? Ή να τους ήθελες έντονα? Η απλά ήταν φλερτ από μεριάς σου αυτοί που σου τυχαν?

Page 22 of 34 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 20:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 22:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 01:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 00:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 13:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •