Η μοναξια - Page 26
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 26 of 34 FirstFirst ... 162425262728 ... LastLast
Results 376 to 390 of 500
  1. #376
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Αντρες με ολο το δικο μου πακετο εχω γνωρισει κι εγω αρκετους.Συνηθως Μαρα μου ειναι δεσμευμενοι. :)
    εεε καλα....... μπορεί καποια στιγμη μελλοντικά να χωρισουν. Μην το δενεις και εσυ 100%. Δεν ξερεις τι επιφυλλάσσει το μελλον...
    Ή να είναι με μια τυπισσα απλως γιατι δεν βρηκαν κατι καλυτερο, και παραλληλα να ψαχνονται για κατι καλύτερο ! αυτο παιζει παρα πολύ αν και ποτε δεν μπορεσα να το εμπεδωσω...

  2. #377
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    γτ ανανδρεια να ξερετε οτι στο παιχνιδι των σχεσεων παιζει και το ψεμα και το κερατο....
    Νικ ποσων χρονων εισαι/?

  3. #378
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Νικ ποσων χρονων εισαι/?
    24 σε λιγο 25

  4. #379
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Σε κοροιδευε ,καλυτερα π εφυγες γτ και να χωριζε την αλλη θα στα φοραγε...παει τελειωσε τωρα

    σημερα εισαι καλυτερα ψυχολογικα?
    Το πρωι ημουν καπως.Το απογευμα εφυγα μια βολτα με το αυτοκινητο και ξεχαστηκα καπως.Μετα γυριζω εδω και διαβαζω τα 2 μηνυματακια του Itachi και του Agnostou και ομολογω επεσα παλι αλλα δεν πειραζει παιδια βαρατε.Εδω γεροντοκορη ετων 33 , με κολληματα και φανταστικα προβληματα ετοιμη να τα ακουσει για λογαριασμο ολων των γυναικων.

  5. #380
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Το πρωι ημουν καπως.Το απογευμα εφυγα μια βολτα με το αυτοκινητο και ξεχαστηκα καπως.Μετα γυριζω εδω και διαβαζω τα 2 μηνυματακια του Itachi και του Agnostou και ομολογω επεσα παλι αλλα δεν πειραζει παιδια βαρατε.Εδω γεροντοκορη ετων 33 , με κολληματα και φανταστικα προβληματα ετοιμη να τα ακουσει για λογαριασμο ολων των γυναικων.
    τι γεροντοκορη μωρε νεα εισαι ..ηρεμησε εχεις πολλα ψωμια ακομα...τωρα ο καθενας θα λεει και κατι..

    εγω σωστη σ βρισκω ..δεν γινεται να θες οποιον ναναι

  6. #381
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Εννοειται πως εκανα καλα που εφυγα. Δεν υπηρχε περιπτωση να μεινω σε σχεση γνωριζοντας οτι ειμαι "η αλλη γυναικα"....Κι εγω σωστη με βρισκω Νικο αλλα εγω ειμαι εγω, κι εχω περασει αυτο το σταδιο και ειναι το σπιτι μου αδειο...που λεει κ ο Φοιβος Δεληβοριας ("η μπαλαντα του Ησαία" ηταν ο στιχος που μολις εγραψα :p )

  7. #382
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    24 σε λιγο 25
    οκ.....να τα εκατοστησεις :)
    δινεις ομως συμβουλες σε μια κοπελα 33 ετων και σε μενα που ειμαι 36 για θεματα συντροφικοτητας και ερωτικων σχέσεων !
    δεν κανεις παρεα καλυτερα με 20χρονα? εχουμε αλλη οπτικη!!!! αλλες εμπειριες, αλλα βιώματα...
    Εγω να δωσω συμβουλες σε εναν ανθρωπο 50 ετων δεν μπορω, γιατι δεν ειμαι στη φαση του, δεν μπορω να μπω στη θεση του ουτε να με φανταστω πως θα ειμαι σε αυτη την ηλικια.... Και αν εχω μιλησει για ηλικιες στα 20s εδω μεσα το εχω κανει επειδη θεωρω οτι εκανα καποια λαθη που τα βλεπω τωρα και τα λεω μπας και κλικαρουν καλυτερα τα παιδια αυτης της ηλικιας.
    Δεν τσαταρουμε, τις εμπειριες και τα λαθη μας εκθετουμε, δεν φαντασιωνομαστε στις ζωες των αλλων!

  8. #383
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    γτ το φορουμ ειναι για οποιον θελει να συμετασχει...δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η ηλικια οσο οι εμπειριες...και εμπειριες εχω πολλες οποτε νομιζω οτι μπορω να την συμβουλεψω
    οποτε δεν νομιζω οτι τα λες σωστα...
    και δεν τσαταρω την κοπελα προσπαθω να βοηθησω..

  9. #384
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Νικο εγω θελω συμβουλες δεν εχω προβλημα με τις ηλικιες.χεχε! Καθε καλοπροαιρετη συμβουλη που εκφραζεται με ευγενια ειναι αποδεκτη.Αποψεις τυπου εισαι γεροντοκορη και ηρθε η θεια δικη για σενα δεν δεχομαι οχι απο μεγαλυτερο μου αλλα απο τον οποιονδηποτε.

  10. #385
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    οκ.....να τα εκατοστησεις :)
    δινεις ομως συμβουλες σε μια κοπελα 33 ετων και σε μενα που ειμαι 36 για θεματα συντροφικοτητας και ερωτικων σχέσεων !
    δεν κανεις παρεα καλυτερα με 20χρονα? εχουμε αλλη οπτικη!!!! αλλες εμπειριες, αλλα βιώματα...
    Εγω να δωσω συμβουλες σε εναν ανθρωπο 50 ετων δεν μπορω, γιατι δεν ειμαι στη φαση του, δεν μπορω να μπω στη θεση του ουτε να με φανταστω πως θα ειμαι σε αυτη την ηλικια.... Και αν εχω μιλησει για ηλικιες στα 20s εδω μεσα το εχω κανει επειδη θεωρω οτι εκανα καποια λαθη που τα βλεπω τωρα και τα λεω μπας και κλικαρουν καλυτερα τα παιδια αυτης της ηλικιας.
    Δεν τσαταρουμε, τις εμπειριες και τα λαθη μας εκθετουμε, δεν φαντασιωνομαστε στις ζωες των αλλων!
    Σιγά ρε μεγάλη και εσύ :p
    Πλάκα έχετε μπράβο.... :P

  11. #386
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Σιγά ρε μεγάλη και εσύ :p
    Πλάκα έχετε μπράβο.... :P
    Αν εχεις να πεις καποιο επιχειρημα επι της ουσιας, ευχαριστως! Γουσταρω και τις διαφωνίες, μου αρεσει ο διαλογος !
    Αλλα σχολια τετοιου τυπου δεν προσφερουν κατι ουτε στο φορουμ ουτε σε εμας, που περιμενουμε απαντηση απο συγκεκριμενα μελη για να προχωρησει ο διαλογος. Αναλωνετε ασκοπα το refresh μας...

  12. #387
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Αποψεις τυπου εισαι γεροντοκορη και ηρθε η θεια δικη για σενα δεν δεχομαι οχι απο μεγαλυτερο μου αλλα απο τον οποιονδηποτε.
    καλά και εσυ τωρα δεν καταλαβες? βρηκαν ευκαιρια για επελαση! και εκτονωση!
    κανονικα, ο moderator θα έπρεπε να επιβαλλει σωρηδον νεες ποινες...

  13. #388
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Αν εχεις να πεις καποιο επιχειρημα επι της ουσιας, ευχαριστως! Γουσταρω και τις διαφωνίες, μου αρεσει ο διαλογος !
    Αλλα σχολια τετοιου τυπου δεν προσφερουν κατι ουτε στο φορουμ ουτε σε εμας, που περιμενουμε απαντηση απο συγκεκριμενα μελη για να προχωρησει ο διαλογος. Αναλωνετε ασκοπα το refresh μας...
    Μπορεί να μην έχω κάτι να προσφέρω , ούτε εμπειρία έχω και είμαι και 24.............ξέρετε πάντως να γαμάτε τις ψυχολογίες των άλλων μπράβο...λες και σε ενόχλησα.........
    Τι άνθρωποι είστε εσείς τέλος πάντων?

  14. #389
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Παιδια το ειπα πολλες φορες αλλα ας το πω αλλη μια.Δεν ψαχνω λυση στο πω θα βρω γκομενο.Μπορει καποιος να μου πει εναν τροπο να δουλεψω με τον εαυτο μου να μπορω να ζησω μονη μου χωρις να υποφερω? Αυτος ουσιαστικα ειναι ο λογος που γραφω.Δε θα κατσω να απολογηθω για τα στανταρ μου ουτε για το τι αντρα θελω.Αν θελετε να πειτε οτι εφταιξα εγω πειτε το.
    Με συγχωρείτε δεν κατάλαβα θέλετε σχέση ναι ή όχι; Δηλαδή αν αύριο σας φλερτάρει ένας ωραίος για εσάς κύριος θα αρνηθείτε; Λέτε ότι ψάχνετε λύσεις για να ζείτε καλά μόνη σας αλλά όλα τα πόστ σας βγάζουν μια πικρία για τους άντρες που είχατε μέχρι τώρα. Σαν να υπονοείτε ότι αδικηθήκατε απο κάτι, και τώρα δεν αντέχετε άλλη αδικία και θέλετε να μείνετε μόνη σας, εσωτερικές φαντασιώσεις δηλαδή για να δικαιολογήσετε τον ευατό σας όλα τα λάθη που σας οδήγησαν εδώ.

    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Τωρα εχουν αλλαξει τα πραγματα. Αν περιμεναμε απο τους άντρες, ζητω που καηκαμε...
    Το θηλυκο κυνηγαει με την εννοια οτι κυκλοφορει σαν το παγόνι και εντυπωσιαζει με την εμφανιση του. Από εκει και πέρα επιλεγει τον αντρα από όσους τσιμπήσουν το δόλωμα... χαχαχαχα
    Τωρα αν τσιμπανε ακυροι, ειναι ενα θεμα. Το αξιολογο ατομο δεν ειναι λιγουρι να την πεφτει ευκολα σε οποια ομορφη του κουνησει την ουρα. Εχει να κανει και που συχναζεις, που κυκλοφορείς, για αυτο και ελεγα πιο πανω για κοινωνικοποιηση.
    Το να βάφεται κάποια να ετοιμάζει μαλλί και νύχια να βάζει πούδρα ,να φοράει καινούργειο φόρεμα και να κάθεται σαν παγόνι σε μια καρέκλα, συνηθισμένη δηλαδή συμπεριφορά ελληνίδας, και να περιμένει όσους ""τσιμπήσουν"" το δόλωμα με συγχωρείτε αλλά δεν είναι αυτό κυνηγητό.

    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Μπορει να εχω αλλαξει σαν ατομο απο τοτε (λογικο οσο μεγαλωνουμε αλλαζουμε ) αλλα ενα εμεινε σταθερο οτι ειμαι της σχεσης κ οχι του να γυριζω απο δω κι απο κει.
    Στην σελίδα 22 στον πόστ σας με ώρα 13:23 γράφετε "Αν διαβασετε τα οσα εγραψα θα δειτε οτι απο το 2010 για 5 χρονια ξεκινησα πααααρα πολλες φορες για σεξ και βγηκα κουρεμενη" στην συνέχεια "Και για μενα το σεξ ειναι σημαντικο γιαυτο κ προχωρω αμεσα σε αυτο" και λίγο πιο μετά "Ηθελα να το κρατησω μονο για το σεξ" . Στοιχεία που δείχνουν ότι σε κάποιες περιόδους της ζωής σας δεν ήσασταν και τόσο "σταθερή".

    Μην σας κουράζω και πολύ γιατί γίνομαι και λίγο ενοχλητικός με αυτά που λέω το ξέρω. Mundus vult decipi, ergo decipiatur.

  15. #390
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    καλά και εσυ τωρα δεν καταλαβες? βρηκαν ευκαιρια για επελαση! και εκτονωση!
    κανονικα, ο moderator θα έπρεπε να επιβαλλει σωρηδον νεες ποινες...
    maraki ama δεν σ αρεσουν αυτα π γραφουμε απλα μην τα διαβαζεις..αλλωστε δεν τα γραφουμε για σενα αλλα για την θεματοθετρια..
    ουτε εμενα μπορει να μην μ αρεσουν αυτα π λες ..αλλα δεν δινω σημασια

    peace

Page 26 of 34 FirstFirst ... 162425262728 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 20:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 22:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 01:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 00:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 13:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •