Η μοναξια - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 34 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 500
  1. #121
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ΚΡΙΜΑ....δεν θα πρεπε..υπαρχουν ομως κ ανθρωποι που δεν τα κοιτανε αυτα.
    Καλησπέρα anxious.

  2. #122
    Η αποσταση αναμεσα σε λιγα περιττα κιλα μεχρι το πανχοντρη ειναι τεραστια.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ θεοχοντρες...ουτε κ γω ξερω τι τρωνε..ουτε οι ιδιες κ εχουν παιδια, οικογενειες, ερωτευθηκαν κ ειναι καλα..
    κ εχω κ γκευ φιλη η οποια ειναι θεοχοντρη, μιλαμε για 150 κιλα κ εχει σχεση με κοπελα..κ ολο κ κατι παζεται..παιδια η καλη εμφανιση δεν φερνει την ευτυχια..αλλα η ισορροπια μεσα μας...
    πραγμα που ειανι πιο δυσκολο να το αποκτησεις στις μερες μας..ποια ισορροπια?ολοι αγχωμενοι κ πιεσμενοι ειναι..ολοι τρελλαμενοι!
    οι περισσοτεροι εχουμε καταθλιψη κ παλευουμε καθε μερα..
    @whyalwaysme ---> καλησπερα κ σε σενα!

  4. #124
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ θεοχοντρες...ουτε κ γω ξερω τι τρωνε..ουτε οι ιδιες κ εχουν παιδια, οικογενειες, ερωτευθηκαν κ ειναι καλα..
    κ εχω κ γκευ φιλη η οποια ειναι θεοχοντρη, μιλαμε για 150 κιλα κ εχει σχεση με κοπελα..κ ολο κ κατι παζεται..παιδια η καλη εμφανιση δεν φερνει την ευτυχια..αλλα η ισορροπια μεσα μας...
    πραγμα που ειανι πιο δυσκολο να το αποκτησεις στις μερες μας..ποια ισορροπια?ολοι αγχωμενοι κ πιεσμενοι ειναι..ολοι τρελλαμενοι!
    οι περισσοτεροι εχουμε καταθλιψη κ παλευουμε καθε μερα..
    @whyalwaysme ---> καλησπερα κ σε σενα!
    Τι λέει anxious?
    Έχασα πολλά στον 1 μήνα απουσίας μου?

  5. #125
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Υπάρχουν και αυτοί που δεν τις γουστάρουν.
    Κατά φωνή...

  6. #126
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Κατά φωνή...
    Γειά σου κύβε.

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Η αποσταση αναμεσα σε λιγα περιττα κιλα μεχρι το πανχοντρη ειναι τεραστια.
    εννοείται!
    αλλο να εχεις 5 κιλά παραπάνω, και άλλο τριάντα και βάλε...

  8. #128
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    ειναι αποκατεστημενες γιατί βρηκαν εναν αντρα που ηθελε να μείνει σπίτι, να εχει μια καθαριστρια και μαγειρισσα στη συσκευασια του ενος, δεν δουλευουν αυτες κι αν δουλευουν, κάνουν μια μηχανικη δουλειά.
    Ποσο συμφωνω.

    Παντως παιδια επειδη ειπωθηκε θεμα περιποιημενης εμφανισης, ενα πραγμα που δεν ειπα ειναι οτι ειμαι πολυ κοκετα σαν ατομο.Προσεχω πολυ το ντυσιμο μου (ειναι πολυ θυλικο και προσαρμοσμενο στο σωματοτυπο μου δηλαδη δε τα βγαζω ολα εξω γιατι εχω λιγα περιττα κιλα αλλα με κολακευουν πολυ οι επιλογες σε ντυσιμο) καθως και το μακιγιαζ και τα μαλλια παντα φροντισμενα χωρις υπερβολες. Αυτο γιατι κιολας στη δουλεια υπαρχει dress code και πρεπει να ειμαστε περιποιημενοι γενικως δε μπορουμε να παμε με φορμες και αθλητικα πχ.

  9. #129
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    εννοείται!
    αλλο να εχεις 5 κιλά παραπάνω, και άλλο τριάντα και βάλε...
    Εμένα δεν μου αρέσει να έχει περιττά κιλά η γυναίκα.

  10. #130
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Δεν εχει να κανει η εμφανιση παντως το ξερω αλλο που με πιανει η μαυριλα σε φασεις κ μου φταινε ολα.Σαφως αλλο 6-7 κιλα που εχω να χασω κι αλλο να ειχα να χασω 15 και 30. Εχει διαφορα. Επισης προσωπικα δε νομιζω οτι εχει να κανει και με θεμα αυτοπεποιθησης η χαρακτηρα γενικοτερα.Ειναι σα να λεμε οτι ολοι οι ανθρωποι που κανουν σχεση εχουν αυτοπεποιθηση. Δε νομιζω οτι ισχυει. Ειναι συνδιασμος πολλων πραγματων, πολλοι παραγοντες συμβαλλουν και γιαυτο ακριβως ειναι κ τοσο δυσκολο.Παντως αυτες τις μερες που μιλαω ετσι ανωνυμα μου εχει κανει λιγο καλο νιωθω καλυτερα. Γενικα το να μιλαω σε φασεις με βοηθαει σε αλλες παλι οχι... Ελπιζω να ηρεμησω με τον καιρο.

    WhyAlwaysMe σε κανεναν αντρα δεν αρεσει θεωρω. Δικαιωμα σας βεβαια. Αλλα οταν καποιος αγαπαει τον εαυτο του περιμενει να βρει καποιον να τον αγαπησει οπως ειναι.Αν ειναι να αλλαξω για να αρεσω οχι δε θα παρω.

  11. #131
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Να το πω κι αλλιως. Αν θεωρουσα την εμφανιση μου αποκρουστικη θα εκανα κατι να την αλλαξω. Οσον αφορα το χαρακτηρα μου πιστευω πως αξιζω πολλα αλλα τον χαρακτηρα μας παντα πρεπει να τον δουλευουμε , ειναι τελειως διαφορετικο.

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ θεοχοντρες...ουτε κ γω ξερω τι τρωνε..ουτε οι ιδιες κ εχουν παιδια, οικογενειες, ερωτευθηκαν κ ειναι καλα..
    κ εχω κ γκευ φιλη η οποια ειναι θεοχοντρη, μιλαμε για 150 κιλα κ εχει σχεση με κοπελα..κ ολο κ κατι παζεται..παιδια η καλη εμφανιση δεν φερνει την ευτυχια..αλλα η ισορροπια μεσα μας...
    πραγμα που ειανι πιο δυσκολο να το αποκτησεις στις μερες μας..ποια ισορροπια?ολοι αγχωμενοι κ πιεσμενοι ειναι..ολοι τρελλαμενοι!
    οι περισσοτεροι εχουμε καταθλιψη κ παλευουμε καθε μερα..
    @whyalwaysme ---> καλησπερα κ σε σενα!
    Τα παντα τρωνε! ψωμια, γλυκά, ζυμαρικά, χωρις τσιγγουνια.
    Επειδη εχω υπαρξει με παραπανισια κιλα μπολικα, πριν μερικά χρονια, και τα εχασα με πολυ κοπο και προσπαθεια, οποτε εχω ζησει και τη μια οψη παλιοτερα της αδυνατης και την οψη της χοντρης (οκ πανχοντρη-παχυσαρκη δεν υπηρξα ποτε!) και ξαναζω τωρα την οψη της αδυνατης, εχω να πω οτι η καλη εμφανιση ειναι σημαντικοτατη! ναι δεν φερνει την ευτυχια αλλα αμα φορεσεις ενα Medium παντελονακι εκει που για χρονια φορουσες extra large να δεις τι χαρα νιώθεις, και τι δυνατό αίσθημα ικανοποιησης και εκπληρωσης στοχου.
    Δυστυχως οι ανθρωποι, όπως μας βλέπουν, έτσι μας χαρακτηριζουν.
    Αμα δεις μια κοπελα βρωμικη, να μυριζει, με τριχα καγκελο, τι θα πεις? δεν μετραει η εμφανιση?
    ή τα ρουχα της να ειναι ασιδερωτα ή με λεκεδες θα εκτιμησεις τον καλό της χαρακτήρα?

    Δε λεω να είμαστε παλαβες μοντελες που ασχολουνται με τριχες, νυχια και ρουχα συνεχως! Αλλα περιποιημενες πρεπει να ειμαστε, πρωτα για εμας, για την ποιοτητα ζωης μας! Για να ισορροπησουμε πρεπει να τα βρουμε με τον εαυτο μας, και με το εξω και με το μεσα μας!
    Εσυ δηλαδη θα ενιωθες ομορφα σε ενα κορμι με 20 κιλά παραπάνω? εγω όχι...

  13. #133
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Δεν εχει να κανει η εμφανιση παντως το ξερω αλλο που με πιανει η μαυριλα σε φασεις κ μου φταινε ολα.Σαφως αλλο 6-7 κιλα που εχω να χασω κι αλλο να ειχα να χασω 15 και 30. Εχει διαφορα. Επισης προσωπικα δε νομιζω οτι εχει να κανει και με θεμα αυτοπεποιθησης η χαρακτηρα γενικοτερα.Ειναι σα να λεμε οτι ολοι οι ανθρωποι που κανουν σχεση εχουν αυτοπεποιθηση. Δε νομιζω οτι ισχυει. Ειναι συνδιασμος πολλων πραγματων, πολλοι παραγοντες συμβαλλουν και γιαυτο ακριβως ειναι κ τοσο δυσκολο.Παντως αυτες τις μερες που μιλαω ετσι ανωνυμα μου εχει κανει λιγο καλο νιωθω καλυτερα. Γενικα το να μιλαω σε φασεις με βοηθαει σε αλλες παλι οχι... Ελπιζω να ηρεμησω με τον καιρο.

    WhyAlwaysMe σε κανεναν αντρα δεν αρεσει θεωρω. Δικαιωμα σας βεβαια. Αλλα οταν καποιος αγαπαει τον εαυτο του περιμενει να βρει καποιον να τον αγαπησει οπως ειναι.Αν ειναι να αλλαξω για να αρεσω οχι δε θα παρω.
    Tα φλερτ που είχες δεν σε αναζωογονούσαν ? Και ας μην έτυχε σχέση....Δηλαδή για μένα καλό είναι να το επιδιώκεις και ας μην είναι ο άλλος κάνα ''κελεπούρι'' δεν ξέρεις ποτέ....
    Γεια γουαι

  14. #134
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    εχω να πω οτι η καλη εμφανιση ειναι σημαντικοτατη! ναι δεν φερνει την ευτυχια αλλα αμα φορεσεις ενα Medium παντελονακι εκει που για χρονια φορουσες extra large να δεις τι χαρα νιώθεις, και τι δυνατό αίσθημα ικανοποιησης και εκπληρωσης στοχου.
    Δυστυχως οι ανθρωποι, όπως μας βλέπουν, έτσι μας χαρακτηριζουν.
    Αμα δεις μια κοπελα βρωμικη, να μυριζει, με τριχα καγκελο, τι θα πεις? δεν μετραει η εμφανιση?
    ή τα ρουχα της να ειναι ασιδερωτα ή με λεκεδες θα εκτιμησεις τον καλό της χαρακτήρα?
    Πολυ σωστα!Κακα τα ψεματα.

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    παιδιά, δεν ξέρω αλλα θα ήθελα να το συζητησω αυτό γιατί με τσαντίζει αφανταστα...
    θυμώνω τρελά όταν καποιος με φλερταρει και παραλληλα φλερταρει αλλες 5-10 γυναικες που βρισκει μπροστά του...
    θα ηθελα να το βλεπω πιο διασκεδαστικά αλλα δεν μπορω, ξενερωνω τρελά! και θυμωνω!

Page 9 of 34 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 20:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 22:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 01:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 00:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 13:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •