Η μοναξια - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 34 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 500
  1. #151
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Οταν εννοείς συμμετρικό?
    Τώρα αν σου πω ότι ένας λόγος που γυμνάζομαι είναι οι ωραίες γυναίκες,τι θα πεις?
    Υπαρχει ο σωματοτυπος μηλο. Δεν ειμαι αυτο.Υπαρχει ο σωματοτυπος αχλαδι.Ουτε αυτο ειμαι.Δεν προεξεχει τιποτα στο σωμα μου.Ειναι σα να εχεις παρει μια αδυνατη συμμετρικη κοπελα και να την εχεις παχυνει εξισου παντου δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω.Πολλοι μου εχουν πει κ γυμναστες ακομα πως εχω ιδανικο σωματοτυπο.Αλλα τα παραπανω κιλα σαφως υπαρχουν. Η σωματοδομη ομως ειναι αυτη που κανει ενα σωμα ωραιο η ασχημο για μενα.Αλλο δηλαδη να εχει μια κοπελα 10 κιλα παραπανω ολα στην περιφερεια κι αλλο να ειναι κατανεμημενα σε ολο της το σωμα.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Με την κοιλιτσα του, με τα κιλακια του, δε με νοιαζει να ειναι ψηλος. Δε θα κοιταξω σχεδον ποτε εναν ανθρωπο τρομερα γυμνασμενο η αδυνατο.Θα υποθεσω οτι ψαχνει κοπελα αντιστοιχου σωματος.
    εμ ισα ισα απο κατι τετοιους ειχα ακουσει τα κουλα οταν ημουν με παραπανισια κιλα. Και ποτε κανείς γυμνασμενος ή αθλητικός δεν με κατέκρινε ή ειρωνευτηκε.
    Από άντρες με κοιλίτσα και κιλάκια, πλειστες οσες υποδειξεις να παω γυμναστηριο, να προσεχω τι τρωω, την βλέπεις αυτην? (μια με εμφανιση μοντελας στο γραφειο και παντα με γοβα), αυτη πως μπορεί??
    Και το πιο τρατζικ, φορουσα μια φορα ενα μπλουζακι στενο στο μπουστο και ανοιχτο στην κοιλια, είχα γενικά κοιλίτσα και μου λέει την ατακα <<εγκυος??>>, όχι λέω... ααααα μου λέει φταίνε τα παϊδακια...
    Τωρα που ειμαι 55 κιλά, η ατακα ειναι <<πω πω αλλος ανθρωπος, πως αλλαξες έτσι? μεταμορφωθηκες!>>. Ρε παιδιά λεω ο ιδιος ανθρωπος ειμαι με 20 κιλα λιγοτερα...Οχι, είσαι μια αλλη!

    Οι γυμνασμενοι ή αθλητικοι ξέρουν το τι ιδρωτα πρεπει να ριξεις για να χασεις κιλα, οποτε οταν ανοιγουν το στομα τους προσεχουν τι λενε...Ενας συμπαθεστατος τυπακος στο γυμναστηριο, τούμπανο, ξέρετε τι μου ειπε? <<καλά εκανες για την υγεια σου που τα έχασες! αλλά παραμένεις το ίδιο γλυκια και καλόκαρδη>>...

  3. #153
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Eχω υπαρξει κ αδυνατη οχι τραγικα πολυ με πολυ κοπο το ειχα καταφερει αλλα ειναι το σκαρι μου ετσι δυστυχως δε μπορω να το αλλαξω. Αν υπηρχε θεμα υγειας η αν ημουν οντως παχυσαρκη τοτε σαφως θα ειχα θεμα.

  4. #154
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Eχω υπαρξει κ αδυνατη οχι τραγικα πολυ με πολυ κοπο το ειχα καταφερει αλλα ειναι το σκαρι μου ετσι δυστυχως δε μπορω να το αλλαξω. Αν υπηρχε θεμα υγειας η αν ημουν οντως παχυσαρκη τοτε σαφως θα ειχα θεμα.
    Σχολίασε λίγο και την 2η ερώτηση που έκανα στο σχόλιο μου.

  5. #155
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Το θεμα ειναι πως προσωπικα δε θελω να με αλλαξω.Και αδυνατη που ημουν δεν ειδα να χε αλλαξει η τυχη μου στα ερωτικα. Σιγουρα μπορει να εχεις περισσοτερες ευκαιριες ειναι ενα plus ασφαλως αλλα βλεπω πως φταινει πολλα αλλα περισσοτερα πραγματα κ που δεν περνουν απο το χερι μου γιαυτα που συμβαινουν...

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Σχολίασε λίγο και την 2η ερώτηση που έκανα στο σχόλιο μου.


    Δεν εχω να σχολιασω κατι ειναι δικαιωμα σου. :)

  7. #157
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Δεν εχω να σχολιασω κατι ειναι δικαιωμα σου. :)
    Εννοώ,το θεωρείς σωστό που το κάνω πιο πολύ για τις ωραίες γκόμενες,παρά για εμένα?

  8. #158
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εννοώ,το θεωρείς σωστό που το κάνω πιο πολύ για τις ωραίες γκόμενες,παρά για εμένα?
    Σωστο ειναι να κανεις αυτο που πραγματικα σε ευχαριστει.Αν εσυ δεν καταπιεζεσαι με αυτο ειναι σωστο.Ειλικρινα δε με απασχολει να κρινω η να κατακρινω κανεναν εδω μεσα...

  9. #159
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Σωστο ειναι να κανεις αυτο που πραγματικα σε ευχαριστει.Αν εσυ δεν καταπιεζεσαι με αυτο ειναι σωστο.Ειλικρινα δε με απασχολει να κρινω η να κατακρινω κανεναν εδω μεσα...
    Α οκ,γιατί συνήθως οι ωραίες γυμνασμένους,αθλητικούς κλπ.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    εμ ισα ισα απο κατι τετοιους ειχα ακουσει τα κουλα οταν ημουν με παραπανισια κιλα. Και ποτε κανείς γυμνασμενος ή αθλητικός δεν με κατέκρινε ή ειρωνευτηκε.
    Από άντρες με κοιλίτσα και κιλάκια, πλειστες οσες υποδειξεις να παω γυμναστηριο, να προσεχω τι τρωω, την βλέπεις αυτην? (μια με εμφανιση μοντελας στο γραφειο και παντα με γοβα), αυτη πως μπορεί??
    Και το πιο τρατζικ, φορουσα μια φορα ενα μπλουζακι στενο στο μπουστο και ανοιχτο στην κοιλια, είχα γενικά κοιλίτσα και μου λέει την ατακα <<εγκυος??>>, όχι λέω... ααααα μου λέει φταίνε τα παϊδακια...
    Τωρα που ειμαι 55 κιλά, η ατακα ειναι <<πω πω αλλος ανθρωπος, πως αλλαξες έτσι? μεταμορφωθηκες!>>. Ρε παιδιά λεω ο ιδιος ανθρωπος ειμαι με 20 κιλα λιγοτερα...Οχι, είσαι μια αλλη!

    Οι γυμνασμενοι ή αθλητικοι ξέρουν το τι ιδρωτα πρεπει να ριξεις για να χασεις κιλα, οποτε οταν ανοιγουν το στομα τους προσεχουν τι λενε...Ενας συμπαθεστατος τυπακος στο γυμναστηριο, τούμπανο, ξέρετε τι μου ειπε? <<καλά εκανες για την υγεια σου που τα έχασες! αλλά παραμένεις το ίδιο γλυκια και καλόκαρδη>>...
    Καλή μαλαγανα και αυτός χαχαχα
    Συμφωνω πάντως, συνήθως τα πιο κουλά τα κάνουν και τα λένε οι "down to earth" τυποι γιατί δεν είναι απαλλαγμένοι από τα δικά τους κόμπλεξ.
    Και να σου πω κάτι ρε συ phalaenopsis? Αυτή είναι κοινή τακτικη αλλά μην αποκλείεις τους πιο ωραίους τύπους. Δεν ξέρω τι λέτε για χοντρές αδύνατες, γούστα είναι αυτά. Άλλοι γουσταρουν πατούσες άλλοι 20 κιλά παραπάνω λολ. Ξέρω ενα παιδί από το λύκειο, ήμουν και τσιμπημενη μαζί του. Ε λοιπόν τα έχει εδώ και κάνα πέντε χρόνια με μία τριπλάσια από εμένα, έτσι γουσταρει τι να κάνουμε, γιατί ή αλήθεια είναι πως θα μπορούσε να έχει ότι άλλη επιλογή θέλει, δεν είναι θεμα συμβιβασμού. Είναι μερακλής ο ανθρωπας χαχαχα τι να πω; Τύχη είναι ότι και να λέμε, δίκιο έχεις phalaenosis.

  11. #161
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Καλή μαλαγανα και αυτός χαχαχα
    Συμφωνω πάντως, συνήθως τα πιο κουλά τα κάνουν και τα λένε οι "down to earth" τυποι γιατί δεν είναι απαλλαγμένοι από τα δικά τους κόμπλεξ.
    Και να σου πω κάτι ρε συ phalaenopsis? Αυτή είναι κοινή τακτικη αλλά μην αποκλείεις τους πιο ωραίους τύπους. Δεν ξέρω τι λέτε για χοντρές αδύνατες, γούστα είναι αυτά. Άλλοι γουσταρουν πατούσες άλλοι 20 κιλά παραπάνω λολ. Ξέρω ενα παιδί από το λύκειο, ήμουν και τσιμπημενη μαζί του. Ε λοιπόν τα έχει εδώ και κάνα πέντε χρόνια με μία τριπλάσια από εμένα, έτσι γουσταρει τι να κάνουμε, γιατί ή αλήθεια είναι πως θα μπορούσε να έχει ότι άλλη επιλογή θέλει, δεν είναι θεμα συμβιβασμού. Είναι μερακλής ο ανθρωπας χαχαχα τι να πω; Τύχη είναι ότι και να λέμε, δίκιο έχεις phalaenosis.
    Αυτός πως είναι?

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αυτός πως είναι?
    Πολύ ωραίο παιδί. Από άποψη εμφάνισης θα μπορούσε να ταιριάξει με οποιαδήποτε θέλει.

  13. #163
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Πολύ ωραίο παιδί. Από άποψη εμφάνισης θα μπορούσε να ταιριάξει με οποιαδήποτε θέλει.
    Και τα έχει με μια τριπλάσια από εσένα?
    Τι να πω.
    By the way,κάπως αυξήθηκε το βάρος μου.

  14. #164
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Ναι...και ειναι ειρωνικο γιατι γενικα ειμαι ατομο που εχω γνωρισει πολυ λαο στη ζωη μου. Για πολλους λογους εχει συμβει αυτο λογω δουλειας μετακομισεων αλλαγης εργασιακου χωρου ουκ ολιγες φορες...γενικα οι αλλαγες παντα εφεραν ατομα...Κι ομως με τοσα ατομα που εχω γνωρισει κ μονιμως πεφτω πανω σε fail καταστασεις. Το ξερω οτι ειναι δυσκολο για καποιον να πιστεψει οτι εγω δεν εχω κατι στραβο εγω κι οχι ολοι αυτοι οι αντρες αλλα σας ανελυσα ηδη αρκετα σκηνικα νομιζω...

  15. #165
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Εχω ακουσει κι εγω για τριπλασιες κ το εχω δει.Και για αδυνατες επισης τα βλεπω.Για κανονικες σαν εμενα τπτ ρε παιδια υπαρχει? Μαλλον ειμαι τοσο αορατη αδιαφορη νορμαλ κανονικη καθημερινη που δε μπορει να με προσεξει καποιος χαχαχα

Page 11 of 34 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 21:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 23:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 02:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 01:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 14:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •