Με αποκλείουν συνέχεια. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 109 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 1630
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τράβηξα του Χριστού τα Πάθη. Ώσπου έπαθα μεγάλο πρόβλημα και δεν μπορώ πλέον να κάνω τίποτα στην ζωή μου.

    τί πρόβλημα ακριβώς έπαθες?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    στην εκκλησία υπήρχε ανταγωνισμός και αντιζηλία μετά από αυτό. Έβρισα κόσμο!
    απορία.... στην εκκλησία ΠΟΙΟΣ το είπε ότι εκλεψες το γκομενο της φίλης σου?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Βρε Ολγα , ξεκολλα απο το τι εγινε προ 20 ετων , ουτε ηταν τοσο σημαντικο , τοχεις μεγαλοποιησει στο μυαλο σου , εχεις φτιαξει ολοκληρο σεναριο , το οποιο ειναι μια προφαση για να δικαιολογησεις την τωρινη σου σταση /καταληξη , σορυ που στα λεω ετσι , αλλα και στον ψυχολογο να πας , θα πεταξεις τα χρηματα σου , τα ιδια θα σου πει , εδω στα λεω και δωρεαν .......πλεον ουτε θυμαται κανεις τι εγινε προ 20 ετων , και ουτε εχει σημασια πια , αν ειχε ποτέ ..........

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    τί πρόβλημα ακριβώς έπαθες?
    To πρόβλημα που έπαθα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα στην ζωή μου. Ούτε να παντρευτώ, ούτε να στεριώσω σε δουλειά. Ταλαιπωρούμε τόσα χρόνια με ψυχολογικά και έχω ασχημύνει πάρα πολύ από εκεί που ήμουνα μια κολλονή. Επίσης όλους όσους είχα εγώ για χαζούς στην εκκλησία προοδεύσανε και εγώ ζήλεψα όλους και εγώ που νόμιζα ότι θα πήγαινα μπροστά έμεινα πολύ πίσω και πήγα ακόμη πιο πίσω από τα ψυχολογικά μου. Επίσης έβρισα όλον τον κόσμο εκεί μέσα και έγινα ρεζίλι με αποτέλεσμα να μην με εμπιστεύονται και να μου κλείσουνε την πόρτα στα μούτρα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    απορία.... στην εκκλησία ΠΟΙΟΣ το είπε ότι εκλεψες το γκομενο της φίλης σου?
    Στην εκκλησία το είπε αυτή φυσικά!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Βρε Ολγα , ξεκολλα απο το τι εγινε προ 20 ετων , ουτε ηταν τοσο σημαντικο , τοχεις μεγαλοποιησει στο μυαλο σου , εχεις φτιαξει ολοκληρο σεναριο , το οποιο ειναι μια προφαση για να δικαιολογησεις την τωρινη σου σταση /καταληξη , σορυ που στα λεω ετσι , αλλα και στον ψυχολογο να πας , θα πεταξεις τα χρηματα σου , τα ιδια θα σου πει , εδω στα λεω και δωρεαν .......πλεον ουτε θυμαται κανεις τι εγινε προ 20 ετων , και ουτε εχει σημασια πια , αν ειχε ποτέ ..........
    Έχεις δίκαιο έκανα ολόκληρο σενάριο στο μυαλό μου και ταλαιπωρούμε άδικα. Ο ψυχολόγος που θα πάω είναι δωρεάν.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,193
    βιβλία αυτογνωσίας διαβάζεις ;

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    βιβλία αυτογνωσίας διαβάζεις ;
    ΄Όχι δεν διαβάζω!

  9. #24
    Μονο μου φαινεται τρομακτικο που ολοκληρος ο κυκλος σου ηταν τα μελη μιας παλαιοημερολογιτικης εκκλησιας?

    Απ'οτι καταλαβα εζησες κοινωνικη απομονωση που σου δημιουργησε ολα αυτα τα προβληματα και ειναι λογικο,αλλα ειχες ενα κυκλο και συ παιδακι μου....μπουμπουκια.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Στην εκκλησία το είπε αυτή φυσικά!
    ότι της έκλεψες τον άντρα?
    και αυτός τί ειπε?
    και εσύ τί έσκασες? έπρεπε να τους πεις <<ερωτας ειναι η αιτία>>...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    To πρόβλημα που έπαθα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα στην ζωή μου. Ούτε να παντρευτώ, ούτε να στεριώσω σε δουλειά. Ταλαιπωρούμε τόσα χρόνια με ψυχολογικά και έχω ασχημύνει πάρα πολύ από εκεί που ήμουνα μια κολλονή. Επίσης όλους όσους είχα εγώ για χαζούς στην εκκλησία προοδεύσανε και εγώ ζήλεψα όλους και εγώ που νόμιζα ότι θα πήγαινα μπροστά έμεινα πολύ πίσω και πήγα ακόμη πιο πίσω από τα ψυχολογικά μου. Επίσης έβρισα όλον τον κόσμο εκεί μέσα και έγινα ρεζίλι με αποτέλεσμα να μην με εμπιστεύονται και να μου κλείσουνε την πόρτα στα μούτρα.
    Να πας μια βόλτα μπορείς? ένα σινεμά? να διαβάσεις ένα βιβλίο? να ξεκινησεις ενα γυμναστηριο? τρέξιμο?
    Που μενεις? σε χωριό ή πόλη?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Έχεις δίκαιο έκανα ολόκληρο σενάριο στο μυαλό μου και ταλαιπωρούμε άδικα. Ο ψυχολόγος που θα πάω είναι δωρεάν.
    Αμα ειναι δωρεαν , δεν χανεις τιποτα να πας , θα σε προετρεπα μαλιστα .........

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Να πας μια βόλτα μπορείς? ένα σινεμά? να διαβάσεις ένα βιβλίο? να ξεκινησεις ενα γυμναστηριο? τρέξιμο?
    Που μενεις? σε χωριό ή πόλη?
    Σε μεγάλη πόλη μένω!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Μονο μου φαινεται τρομακτικο που ολοκληρος ο κυκλος σου ηταν τα μελη μιας παλαιοημερολογιτικης εκκλησιας?

    Απ'οτι καταλαβα εζησες κοινωνικη απομονωση που σου δημιουργησε ολα αυτα τα προβληματα και ειναι λογικο,αλλα ειχες ενα κυκλο και συ παιδακι μου....μπουμπουκια.
    δεν ξέρω τι είναι πάντως ζηλόφθονοι είναι και με εκνεύρισαν πολύ για αυτό

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    130
    Μ'αρεσει που κατα τ'αλλα ειναι καλοι χριστιανοι, αφου πανε τακτικα στην εκκλησια!

Page 2 of 109 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Similar Threads

  1. συνεχεια
    By katerina1974 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 10-08-2017, 08:26
  2. Συνέχεια φταίω...
    By Γάτος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2013, 14:39
  3. Ψυχοσωματικά... συνέχεια!
    By napostol in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 04-08-2013, 22:01
  4. η συνέχεια
    By someone in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 15-05-2010, 22:26
  5. ΣΥΝΕΧΕΙΑ 3
    By ΝΕΦΕΛΗ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 05-03-2009, 14:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •