Με αποκλείουν συνέχεια. - Page 51
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 51 of 109 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 751 to 765 of 1630
  1. #751
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    θα πας σε πιλατες !!! !!!
    Σε πιλατες να παει , η σε πελατες ? διευκρινησε πληζ......

  2. #752
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    λένε οι παλαιοημερολογίτες ότι χάθηκε η εμπιστοσύνη τους στο άτομό μου δεν είναι πολύ κουφό ;;;;; Τόσα χρόνια με ξέρουνε από μικρό παιδί;;; Τι είμαι εγώ καμιά αλήτισσα;;; Δεν είναι πολύ κακοί άνθρωποι;;;
    Εννοουν οτι επειδη τους εβρισες, αλλαξαν τα δεδομενα .
    Κοιτα αυτο και εμενα μου το εχουν πει, ειναι η στανταρ καραμελα οταν τα εχεις τσουγκρισει με καποιον, αυτος ο καποιος θελει να επανελθει στη ζωη σου αλλα εσυ δεν τον θελεις οποτε λες οτι δεν τον εμπιστευεσαι!
    Προφανως, δεν τους νοιαζεις.
    Εσυ τωρα γιατι εχεις κολλησει ετσι με δαυτους? αν δεν σε θελουν μια, εσυ δεν τους θελεις δεκα !!! οχι να τους παρακαλας κιολας να σε ξαναδεχτουν πισω...
    Μορφωμενη κοπελα εισαι, θα βρεις και μια δουλεια! θα γινεις μια κουκλαρα 40αρα! δεν τους εχεις αναγκη, ολοκληρη Θεσσαλονικη βρες αλλες παρεες!!

  3. #753
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Ναι σωστά. Όχι ότι και εγώ ότι νοιάζομαι για δαύτους αλλά να τι θα πει δεν με εμπιστεύονται αν είναι δυνατόν....Παλιά σε κείνη την εκκλησία πιστεύω ότι με ζηλεύανε και κάνανε ότι έκανα πχ έδωσα εγώ πανελλήνιες έδωσαν και αυτοί και άλλα τέτοια.

  4. #754
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Παλιά σε κείνη την εκκλησία πιστεύω ότι με ζηλεύανε και κάνανε ότι έκανα πχ έδωσα εγώ πανελλήνιες έδωσαν και αυτοί και άλλα τέτοια.
    αυτη η πεποιθηση νομιζω ειναι στο πλαισιο της ψυχωσης ή δεν ξερω πώς να την χαρακτηρισω αλλα δεν ειναι νορμαλ.
    Και εξηγουμαι, επειδη εσυ εδωσες πανελληνιες δεν σημαινει οτι οι αλλοι σε ζηλεψαν και εδωσαν κι αυτοι...
    Συνηθιζεται τα παιδια μολις τελειωνουν το λυκειο να δινουν πανελληνιες. Ή οταν φρακαρει κανεις επαγγελματικα, δινει πανελληνιες για ενα νεο ξεκινημα.

  5. #755
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Αυτές ήτανε παντρεμένες γυναίκες με παιδιά όμως και δώσανε μόλις έδωσα εγώ και μετά. Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες.

  6. #756
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Αυτές ήτανε παντρεμένες γυναίκες με παιδιά όμως και δώσανε μόλις έδωσα εγώ και μετά.
    Ποσων χρονων ηταν?
    Μηπως το εκαναν επειδη τα βρηκαν μπαστουνια στο γαμο και προσπαθουσαν να βρουν διεξοδο στα οικονομικα τους με μια δουλεια??

  7. #757
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Μπα όχι δεν δούλεψαν ποτέ και ούτε δουλεύουνε τώρα και στο γάμο τους μια χαρά είναι ...... οι άντρες τους δουλεύουνε και αυτές κάθονται και ακόμη σπουδάζουνε και ήτανε πιο μεγάλες από μένα και ακόμη δεν τελειώσανε τις σχολές τους είναι 40 και μερικές και άλλες γύρω στα 40. Άλλωστε και οι σχολές που διάλεξαν δεν έχουνε ζήτηση η μία Θεολογική και η άλλη Αρχαιολογικό Ιστορικό.
    Δεν πρόκειται ποτέ να δουλέψουνε πάνω σε αυτό το αντικείμενο το κάνανε από ανταγωνισμό και ζήλια να μην τις λένε αμόρφωτες.

  8. #758
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    ε οκ.... νομιζα οτι μπηκαν σε καμια σχολη με ταχυτατη αποκατασταση τυπου παιδαγωγικο εκεινη την εποχη.... εκει πηγε το μυαλο μου.
    ενταξει, αντι να βλεπουν σιριαλ οταν λειπουν ολοι απο το σπιτι προτιμησαν να ανοιξουν κανενα βιβλιο!

    Εσυ γιατι δεν κανεις κατι στη νοσηλευτικη? ενα μεταπτυχιακο ισως?

  9. #759
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    θα κάνω, ίσως να πάω και για 2ο πτυχίο παιδαγωγικό που μου αρέσει πολύ

  10. #760
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Ok! μια χαρα!
    Ειδες που εχεις προοπτικες?? και στενοχωριοσουν....

  11. #761
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Αλλά με στενοχωρεί που έχω αυχενικό μωρέ .... το έκανα από τον υπολογιστή μάλλον .... δεν πρόσεξα ...... με κατηγορώ για αυτό..... νομίζω ότι φαίνεται κιόλας με το μάτι λίγο.....και αυτό λένε δεν γίνεται τίποτα πάντα θα το έχω

  12. #762
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Επίσης Μάρα δεν είμαι και πολύ λειτουργική.... για αυτό λέω ότι είμαι χαζούλα.... δεν κάνω πολλά πράγματα..... δεν μπορώ να στεριώσω σε μία δουλειά....

  13. #763
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Aυχενικο και εγω ειχα κανει λογω υπολογιστη!
    Σε διαβεβαιω οτι φευγει. Αργα ναι. Θελει προσπαθεια ναι! Αλλα φευγει. Το πιλατες θα σε βοηθησει παρα πολυ σε αυτο, θα δεις. Εγω κανω καθημερινη γυμναστικη σχεδον τρια χρονια και τελειως δεν εχω ισιωσει, 100%. Θελει χρονο αλλα στρωνει!!

    Για τη λειτουργικοτητα σου ειπα, κανε μια μαγνητικη εγκεφαλου να δεις τι γινεται.
    Αν δεν δειξει τιποτα, εισαι μια χαρα, και θα δουλεψεις την ψυχολογια σου.
    Αν εχεις καποια ατροφια, θα προσαρμοστεις αναλογα και με φαρμακα.

    Με τα κιλα που ειχα παρει και ολες τις αναποδιες και τις δυσκολιες, ειχα φτασει σε σημειο να μου δινουν ρεστα και να κοιταζω σαν χαζο που δεν καταλαβαινει τι του γινεται. Πηγαινα χορο τοτε, μου ελεγαν δεξια και πηγαινα αριστερα χαχα. Η απολυτη ξεφτιλα...Θα μπορουσα να σου πω απειρα τετοια κουλα... Το αποτελεσμα? μου εγραψαν αντικαταθλιπτικο και απο οτι βλεπω με πιανει, αρχισα και επανερχομαι!!!

  14. #764
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Και εσύ Μάρα μου πέρασες δύσκολα και τα κατάφερες μια χαρά μπράβο σου. Μακάρι και εγώ να τα καταφέρω σαν εσένα. Θα προσπαθήσω πολύ θα είναι πολύ δύσκολο να χάσω 30 κιλά που θέλω....:(

    Δεν πρέπει να έχω ατροφία στον εγκέφαλο μάλλον είναι ψυχολογικό το θέμα.

  15. #765
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Μακάρι να μην εχεις!! Αλλα να κανεις τη μαγνητικη να ξερεις τι σου γινεται...
    Και εγω πρεπει να κανω, μου το εγραψε ο γιατρος γιατί ξεκινησα αντικαταθλιπτικο τον Ιουλιο επειδη δεν μπορουσα να συγκεντρωθω με την καμια, το μυαλο μου ηταν σαν διασκορπισμενο στα 4 σημεια του οριζοντα...

    Δελφινι, το αποτελεσμα μετραει, κακα τα ψεμματα!
    φοβαμαι πολυ μην ξαναπαρω τα κιλα...
    Και θελω να χασω αλλα πεντε, αλλα ειναι πολυ δυσκολο χωρις γυμναστηριο τωρα. Οποτε εντατικα απο Σεπτεμβρη και τωρα προσπαθω να κανω συντηρηση, τουλαχιστον να μην παρω...
    Καιιιιι ειμαι χωρις δουλεια, με μια βλακεια που κανω τωρα και καλα για διδακτορικο το οποιο πρεπει να τελειωσω...

Page 51 of 109 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast

Similar Threads

  1. συνεχεια
    By katerina1974 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 10-08-2017, 08:26
  2. Συνέχεια φταίω...
    By Γάτος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2013, 14:39
  3. Ψυχοσωματικά... συνέχεια!
    By napostol in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 04-08-2013, 22:01
  4. η συνέχεια
    By someone in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 15-05-2010, 22:26
  5. ΣΥΝΕΧΕΙΑ 3
    By ΝΕΦΕΛΗ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 05-03-2009, 14:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •